Was het de mediamarkt niet met die slagzin "niet goed geld terug"?quote:Op maandag 29 december 2008 22:01 schreef buitenbeentje het volgende:
Nee. Het kunnen ruilen of terug brengen van goederen is coulance van de winkel. Als je geluk hebt kan je een tegoedbon van de winkel krijgen. En anders kan je hem hier in V&A zetten.
Ongebruikt mag ie evt retour, ik zou dus die van je ouders terugbrengen, ik neem even aan dat die nog ongebruikt isquote:Heb ik recht op een omruil of geld terug wanneer het product niet aan mijn wensen voldoet ?
De wet is hier duidelijk in, kopen is kopen.
Wanneer Media Markt voor u het product omruilt of het aankoopbedrag terugbetaalt omdat het product niet voldoet aan uw wensen, is dit een extra service van Media Markt. Aan deze service zijn echter wel voorwaarden verbonden.
# a. U moet de originele kassabon overleggen.
# b. Het product dient aangekocht te zijn in een Nederland gevestigde vestiging van Media Markt.
# c. Het product moet compleet en onbeschadigd in de originele verpakking zijn verpakt.
# d. Het product is ongebruikt.
Uitgesloten van retour en omruiling zijn:
# a. Prepaid en softwarepakketten.
# b. Licentiegebonden producten.
# c. Navigatieapparatuur.
# d. Desktopcomputers en notebook.
# e. Satelliettuner pakketten en smartcards.
# f. Hygiënische producten.
Voor meer informatie verwijzen wij u naar onze algemene verkoopvoorwaarden.
Ongebruikt als in niet uit de verpakking gehaald want zo ziet hij er nog uit want ik heb er een hoesje bij gekocht.quote:Op maandag 29 december 2008 22:05 schreef Marijkezwolle het volgende:
Van de MM site:
[..]
Ongebruikt mag ie evt retour, ik zou dus die van je ouders terugbrengen, ik neem even aan dat die nog ongebruikt is
En de oordopjes? Want dat zijn hygiëne producten en zullen niet retour genomen worden wanneer die gebruikt zijn. En wat maakt het uit of je nou die van je ouders of de door jouw gekochte versie houdt, het is toch dezelfde of mis ik nou iets?quote:Op maandag 29 december 2008 22:08 schreef First het volgende:
[..]
Ongebruikt als in niet uit de verpakking gehaald want zo ziet hij er nog uit want ik heb er een hoesje bij gekocht.
Hier komt het kromme, oordopjes die je 'los' koopt mogen niet terug, als jij echter al 2 weken lang je mp3 hebt beluisterd is het echter geen enkel probleem...quote:Op maandag 29 december 2008 22:10 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
En de oordopjes? Want dat zijn hygiëne producten en zullen niet retour genomen worden wanneer die gebruikt zijn. En wat maakt het uit of je nou die van je ouders of de door jouw gekochte versie houdt, het is toch dezelfde of mis ik nou iets?
Mijn ouders waren zo vrij geweest om op die van mij al wat muziek te zettenquote:Op maandag 29 december 2008 22:10 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
En de oordopjes? Want dat zijn hygiëne producten en zullen niet retour genomen worden wanneer die gebruikt zijn. En wat maakt het uit of je nou die van je ouders of de door jouw gekochte versie houdt, het is toch dezelfde of mis ik nou iets?
Er zitten 4 verschillende opzetstukjes voor oordopjes bij denk dat ze er 1 vast niet missenquote:Op maandag 29 december 2008 22:12 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Hier komt het kromme, oordopjes die je 'los' koopt mogen niet terug, als jij echter al 2 weken lang je mp3 hebt beluisterd is het echter geen enkel probleem...
Als je hem bij mij inlevert welquote:Op maandag 29 december 2008 22:14 schreef First het volgende:
[..]
Er zitten 4 verschillende opzetstukjes voor oordopjes bij denk dat ze er 1 vast niet missen.
In 1x het goede antwoord.quote:Op maandag 29 december 2008 22:01 schreef buitenbeentje het volgende:
Nee. Het kunnen ruilen of terug brengen van goederen is coulance van de winkel. Als je geluk hebt kan je een tegoedbon van de winkel krijgen. En anders kan je hem hier in V&A zetten.
niet? nou bij mij komen gebruikte mp3spelers echt niet terug hoorquote:Op maandag 29 december 2008 22:12 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Hier komt het kromme, oordopjes die je 'los' koopt mogen niet terug, als jij echter al 2 weken lang je mp3 hebt beluisterd is het echter geen enkel probleem...
Geen idee, maar hij is wel goed, je wil hem alleen niet meer hebben.quote:Op maandag 29 december 2008 22:05 schreef First het volgende:
[..]
Was het de mediamarkt niet met die slagzin "niet goed geld terug"?
Nope, dat is verkoop op afstand. Winkel is géén verkoop op afstand.quote:Op dinsdag 30 december 2008 16:22 schreef Devrim_ het volgende:
Gewoon naar de winkel terug gaan (binnen 7 dagen) en dan zeggen dat je de kwaliteit niet goed genoeg vind.
Binnen 7 dagen mag je sowieso zonder reden terugbrengen en bij de MM gaan ze echt niet moeilijk doen
Ik had de chef laten komen en heel aandachtig je gestuntel mee aangehoordquote:Op dinsdag 30 december 2008 20:56 schreef First het volgende:
Is al opgelost in het begin wouden ze het geld niet terug geven maar toen ik naar de chef vroeg wou ze het plotseling wel.
kan slotje op wat mij betreft.
ohquote:Op woensdag 31 december 2008 16:13 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik had de chef laten komen en heel aandachtig je gestuntel mee aangehoord![]()
En WGR doet niet aan slotjes
Lekker belangrijk als je een MP3-speler wilt ruilen retournerenquote:Op woensdag 31 december 2008 17:05 schreef First het volgende:
oh![]()
was wel gigantisch lekkere chick bij de servicedesk.
n*rdquote:Op woensdag 31 december 2008 17:05 schreef First het volgende:
[..]
oh![]()
was wel gigantisch lekkere chick bij de servicedesk.
Ze zoekte 5 minuten naar krassen dus zocht iets om naar te kijkenquote:Op woensdag 31 december 2008 17:22 schreef r_one het volgende:
[..]
Lekker belangrijk als je een MP3-speler wilt ruilen retourneren
zoektequote:Op woensdag 31 december 2008 22:28 schreef First het volgende:
[..]
Ze zoekte 5 minuten naar krassen dus zocht iets om naar te kijken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |