Dan heb je video beelden nodigquote:Op zondag 28 december 2008 19:18 schreef BertMaalderink het volgende:
Ik geef de voorkeur aan een bewegend plaatje, aangezien hij vervolgens grappig met z'n armen zwaait
Was er nog toelichting op de vinger dan?quote:Op zondag 28 december 2008 19:43 schreef FritsVanEgters het volgende:
De NOS heeft het uitgezonden, dus video moet te regelen zijn. Maar dan heb je geen Bert meer natuurlijk.
Eerste waar ik aan moest denken: richting de scheidsrechter omdat het zogenaamd de vierde van de drie minuten toegevoegde speeltijd was.quote:
Hij wilde er verder niet echt op in gaan, alleen dat hij het niet had moeten doen. Vragen werden verder door hem ontwekenquote:Op zondag 28 december 2008 19:47 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Was er nog toelichting op de vinger dan?
Wat een domme reactie (vragen ontwijken) van Jans zeg. Kan niet anders zeggen.quote:Op zondag 28 december 2008 19:53 schreef Bullebak het volgende:
[..]
Hij wilde er verder niet echt op in gaan, alleen dat hij het niet had moeten doen. Vragen werden verder door hem ontweken
Hadden jullie even geluk dat jullie goed werden afgeschermd.quote:Op zondag 28 december 2008 18:45 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
![]()
*plaatje* juichende Maduro in de Kuip *plaatje*
Zozozo stoer hoor.quote:Op zondag 28 december 2008 19:56 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[..]
Hadden jullie even geluk dat jullie goed werden afgeschermd.
Nee. Ze zullen er bij Studio Voetbal wel op in gaan lijkt me.quote:Op zondag 28 december 2008 19:47 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Was er nog toelichting op de vinger dan?
Jij maakt het stoer.quote:
Zo'n kutprogramma is het wel ja.quote:Op zondag 28 december 2008 19:59 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Nee. Ze zullen er bij Studio Voetbal wel op in gaan lijkt me.
Als het Suarez niet is hoor je er niemand overquote:Op zondag 28 december 2008 20:05 schreef Jojoortje het volgende:
Wat een fucking vieze schwalbe van die Heerenveengast![]()
![]()
quote:Op zondag 28 december 2008 18:20 schreef venomsnake het volgende:
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
priceless enzoquote:
quote:Op zondag 28 december 2008 21:39 schreef FritsVanEgters het volgende:
Ik laat er een gelukkig nieuwjaar avatar van maken met jouw goedkeuring.
Zoiets?quote:Op zondag 28 december 2008 19:10 schreef One_conundrum het volgende:
Wie maakt daar even een mooie avatar van?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |