En ze zullen keer op keer weggevaagd worden, evenals de arme burgers waartussen die laffe honden zich verbergen.quote:Op zondag 28 december 2008 14:03 schreef Meki het volgende:
[..]
Ook al komen ze met duizenden bommen. de verzetshelden zullen alsnog doorvechten tegen de bezetters.
Inderdaad, die nederlanders waren maar laf vergeleken met Hamas.quote:Op zondag 28 december 2008 14:03 schreef jimmyrodgers het volgende:
[..]
Hoe durf je Nederlandse verzet strijders met hamas tuig te verglijken.
http://empire.blogsome.com/quote:Op zondag 28 december 2008 14:02 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Niks te maken met je vorige topic of whatever....Jij doet hier allerlij beweringen en ik wil weten hoe je erbij komt... Is een normale vraag hoor in deze discussie.
En hoezo ben je bang dat ik niks aan je bron heb? Omdat ik het misschien niet kan lezen? Geef gewoon die link...
Met als subtiel verschil dat onze verzetshelden voor het merendeel de oorlog hebben overleefd omdat ze er niet voor kozen de binnenkant van een bus te versieren met hun ingewanden.quote:Op zondag 28 december 2008 14:01 schreef Meki het volgende:
Nou die verzetshelden zijn dat ook die nu vechten tegen de Israelische bezetting.
Fijne helden heb jij die massamoorden en genocides plegen.quote:Op zondag 28 december 2008 14:03 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Fijne verzetshelden zijn dat die zich in volle bussen en op markten temidden van burgers opblazen.
Ik heb het niet over de doden; ik heb het over de bovenstaande foto's. Leer lezen.quote:Op zondag 28 december 2008 14:01 schreef Meki het volgende:
[..]
Die palestijnse doden zijn geen propoganda het is echt gebeurd
jij ontkent wat er echt is gebeurt.
quote:Op zondag 28 december 2008 14:07 schreef ouderejongere het volgende:
Er is nog steeds geen enkel bewijs voor het aantal doden aan Palestijnse kant. Als hun aantallen over de laatste 30 jaar kloppen was er nu geen enkele Palestijn meer over.
misschien daarom dat ze geen gebruik hebben gemaakt van egyptische ziekenwagens?quote:Op zondag 28 december 2008 14:07 schreef ouderejongere het volgende:
Er is nog steeds geen enkel bewijs voor het aantal doden aan Palestijnse kant. Als hun aantallen over de laatste 30 jaar kloppen was er nu geen enkele Palestijn meer over.
Ik vroeg me al af waar de massamoorden en genocides bleven.quote:Op zondag 28 december 2008 14:06 schreef Meki het volgende:
[..]
Fijne helden heb jij die massamoorden en genocides plegen.
En misdaden tegen de menselijkheid.quote:Op zondag 28 december 2008 14:08 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik vroeg me al af waar de massamoorden en genocides bleven.
Die zelfmoordaanslagen ZIJN massamoorden.
Wanneer is zelfmoordaanslag voor het laast gebeurd ?? 3 jaar geleden hoeveel doden aan de Israelische kant 30 40 mensen. hoeveel doden aan de Palestijnse kant tienduizenden.quote:Op zondag 28 december 2008 14:08 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik vroeg me al af waar de massamoorden en genocides bleven.
Die zelfmoordaanslagen ZIJN massamoorden.
Maar op de een of andere manier ziet meki dat anders. De aanvallen gepleegd door Israel zijn in zijn ogen wel massamoord, maar de aanslagen van de Palestijnen niet...quote:Op zondag 28 december 2008 14:10 schreef damian5700 het volgende:
[..]
En misdaden tegen de menselijkheid.
Mensen die zichzelf opblazen (alsmede degenen die zulks organiseren) zijn dan ook geen verzetshelden, maar oorlogsmisdadigers.quote:
Ja, laten we Olmert, Sharon en Barak eens langs de meetlat van het Joegoslaviëtribunaal leggen.quote:Op zondag 28 december 2008 14:01 schreef JohnDope het volgende:
Met alle respect: Karadzic wordt door de VN op dezelfde manier verantwoordelijk gehouden als Hamas. Terwijl Karadzic nog minder invloed had op die lui dan Hamas op zijn eigen mensen.
Misschien moet je ze dat even gaan vertellen, hoe durven ze jouw religie te besmeuren.quote:Op zondag 28 december 2008 14:10 schreef Meki het volgende:
en zelfmoord is verboden in de Islaam.
Ben wel benieuwd naar je antwoordquote:Op zondag 28 december 2008 14:05 schreef vosss het volgende:
Als jij daar de baas was, hoe zou je het aanpakken en waarom zou je het zo aanpakken?
eens daar zijn we het eens.quote:Op zondag 28 december 2008 14:12 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Mensen die zichzelf opblazen (alsmede degene die zulks organiseren) zijn dan ook geen verzetshelden, maar oorlogsmisdadigers.
Zeer makkelijk, Israel brengen naar planeet Mars kunnen ze de wereld ook niks aandoen.quote:Op zondag 28 december 2008 14:12 schreef vosss het volgende:
Meki, zou je willen reageren op mijn vorige post?
Roepen dat Israel de boosdoener is en zelf terroristen zijn en dat ze alleen maar onschuldigen dood maken schiet niemand wat mee op.
Hoe zou jij het probleem tussen die 2 oplossen?
Er moet gewoon niet met twee maten gemeten worden in de wereld. En laat iedereen zich vooral niet afleiden door Israel van de echte problemen in de wereld. Laat die anti Joodse critici bijvoorbeeld lekker huilie gaan doen over Darfur. Want over Darfur zie je niks op de televisie, maar als er iets de hel op aarde is, dan is het wel Darfur.quote:Op zondag 28 december 2008 14:12 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ja, laten we Olmert, Sharon en Barak eens langs de meetlat van het Joegoslaviëtribunaal leggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |