Lichaamstaal vertelt inderdaad vaak meer dan de antwoorden die hij gaf.quote:Op maandag 21 december 2009 23:52 schreef Ringo het volgende:
Armen over elkaar. Neus omhoog. Hoedt u voor den hond.
Pauw is idd een drol van een interviewer. Hij lijkt me ergens ook wel erg cynisch en verbitterd soms.quote:Op dinsdag 22 december 2009 00:06 schreef El_Bassie het volgende:
Jammer dat Jeroen Pauw dit programma maakte en niet iemand die echt portretterend kan interviewen.
same here.quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:29 schreef Ringo het volgende:
Het spijt me, ik vind Spijkerman een nare vent om naar te kijken en dat heeft niets met zijn kop te maken. Zijn ego is te groot voor iemand die het nooit zonder anderen heeft gered.
Hoe reageerde Jack hier eigenlijk op?!quote:Op dinsdag 22 december 2009 13:05 schreef Ringo het volgende:
Dat fragment met Jomanda kende ik niet. Eng mens, maar haar profetie van Tien was niet met 'Toeval' weg te praten!
Ten eerste geldt dat voor bijna niemand op de aardkloot en ten tweede zou ik dat maar niet al te hard roepen want Spijkerman is van huis uit cabaretier die hier en daar wat bijkluste (bij de VARA op de radio). Dat is een relatief onzeker bestaan, ik zou het beroep van cabaretier maar niet onderschatten, dat is geen gespreid bedje.quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:29 schreef Ringo het volgende:
Het spijt me, ik vind Spijkerman een nare vent om naar te kijken en dat heeft niets met zijn kop te maken. Zijn ego is te groot voor iemand die het nooit zonder anderen heeft gered.
Het is De Hond en hij is getrouwd met haar en heeft een jong kindje met haar.quote:Op dinsdag 22 december 2009 23:01 schreef Ronaldsen het volgende:
Goh heeft die ouwe viezerik de hondt zo'n jonge vriendin
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |