abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_64838049
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 02:32 schreef wyccie het volgende:
En de antidepressiva dan?
Mijn moeder wilde bijna zelfmoord plegen na haar eerste SSRI, ik wil het eigenlijk helemaal niet. Ik ben er een beetje bang voor.
En omdat ik volgens de normen nog steeds teveel alcohol drink, en dat doe je volgens verkronkelde psychiaters al gauw ( dat gekke wijf denkt dat op een roei-vereniging gaan al een opossing is) mag ik ze ook nog niet.
En gelukkig maar, want ik heb de resultaten kunnen zien als je net de verkeerde krijgt, dus voorlopig wil ik dat maar even laten rusten.
pi_64838136
Ik vind het heel geruststellend dat je daar zo goed over nadenkt. Ik vind het ook wel een laatste redmiddel, hoor. Zelf houd ik helemaal niet van medicatie. Ik heb nog niet eens zo lang pijnstillers in huis, en volgens mij gaat die ongeopend zijn uiterste houdbaarheidsdatum halen.
Maar ik dacht dus dat je al AD had.

Ik wil nog wel meer dingen voor je verzinnen waar je blij van kunt worden, maar ik moet nog twee hoofdstukken lezen en om half negen weer op.

Ik laat je dan maar hier mee achter:
http://waslijn.com/sex-boodschappentas/25/12/2008/


Trusten, Lamon.
  zaterdag 10 januari 2009 @ 02:03:59 #43
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_64876421
Hoe dan ook, mooi dat je dit topic weer hebt weten te vinden, Lamon. Dat 2009 maar een heel stuk beter voor je mag worden dan afgelopen jaar.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_64877605
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 02:03 schreef Wickedangel het volgende:
Hoe dan ook, mooi dat je dit topic weer hebt weten te vinden, Lamon. Dat 2009 maar een heel stuk beter voor je mag worden dan afgelopen jaar.
Thanks.
Ik hoop het ook.
Ik bekijk het per dag, een letterlijke carpe diem zeg maar.
Ik heb deze maand nog een paar leuke afleidingen, buiten het gebruikelijke kroegdrinken en concertgedoe om.
Ik word op mijn 33-ste alsnog lid van een studentenvereniging (Catena Leiden) en dat is leuk, al slaat het op mijn leeftijd nergens meer op.
Ik heb woensdag een afspraakje met een meisje uit Limburg (of all places) in Breda die ECHT in lijkt te zijn voor een mogelijke relatie en/of mooie vriendschap (ipv al die hoeren, sorry dat ik het zeg, die alleen maar in zijn voor one-night-stands, want teveel vrouwen zijn behoorlijk doorgeslagen tegenwoordig vrees ik, wat dan wel wat met feminisme de overdreven andere kant op te maken heeft ofzo, sorry als ik daar mensen mee beledig. Ik noem het het "sex and the city"-syndroom..).
En ik heb een etentje met een lieve en goede oude vriendin en Alik Assatrian, een kunstenaar die mijn pa prachtig op doek heeft weten te krijgen, deels omdat die vriendin dat voor me geregeld heeft, deels omdat hij toevallig ook zijn pa verloren heeft deze zomer en er iets bij voelde, gewoon om ervaringen te delen, en als bedankje.
Ook wel weer heftig met die vriendin, die dan weer sinds een paar weken de ex is van mijn beste vriend na 14 jaar, waarvan 2 jaar huwelijk, wat erg jammer is mijns insziens, omdat ze al 14 jaar een in mijn optiek mooie liefdevolle relatie hadden, maar daar ga ik me niet in mengen, ik mag ze allebei heel erg.

Dus veel mooie, eerlijke en aangename dingen om naar uit te kijken deze maand, die net even anders zijn dan mijn gebruikelijke sociale ongein.
Ik ben me aan het ontplooien, tussen alle koopziekte door, ook op emotioneel vlak, heb ik het gevoel, en hoe het allemaal ook af mag lopen, het is in ieder geval anders dan anders en verandering is op dit moment best okee.

En mochten er nog anderen zijn met revelaties en gedachtes voor 2009, schroom niet, als je het toch ergens neer wilt pennen, lijkt dit topic mij uiterst geschikt. Een beetje openheid misstaat niemand, als je toch die behoefte voelt.
  zaterdag 10 januari 2009 @ 03:22:47 #45
125915 Dribbel_
Who Needs Guitars Anyway?
pi_64877626
Smikkeltijd
pi_64877697
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 03:20 schreef Lamon het volgende:
(ipv al die hoeren, sorry dat ik het zeg, die alleen maar in zijn voor one-night-stands, want teveel vrouwen zijn behoorlijk doorgeslagen tegenwoordig vrees ik, wat dan wel wat met feminisme de overdreven andere kant op te maken heeft ofzo, sorry als ik daar mensen mee beledig. Ik noem het het "sex and the city"-syndroom..).
Je klinkt als Tong.
Misschien ga jij gewoon met de verkeerde mensen om. Of je bent gewoon te aantrekkelijk, joh.
pi_64877774
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 03:29 schreef wyccie het volgende:
Je klinkt als Tong.
Da's absoluut niet waar! Ik noem niet alle vrouwen hoeren.
Ik vind het alleen erg onprettig dat bij sommigen feminisme zover doorgeslagen is.
Als er iemand is, die bereid is om die dialoog aan te gaan ben ik het wel. Ik haat generaliseren, dus het is gewoon een ervaringsoordeel, geen makkelijke schreeuw/opschep/jank-gedachte.
pi_64877856
Ga dan eens met andere mensen om. Er zijn nog zat nette dames.
pi_64877941
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 03:48 schreef wyccie het volgende:
Ga dan eens met andere mensen om. Er zijn nog zat nette dames.
Ik vertel juist net dat ik vertrouwen heb in dat Limburgse meisje, die nergens op zinspeelt, maar echt interesse in mijn karakter lijkt te tonen.
Dan ben ik daar toch mee bezig, of ben ik nu weer heel erg in de war?
Ik geloof echt wel in nette dames, maar de generatie onder 24 is gewoon vaak een beetje verknipt, en ik kan het niet genoeg benadrukken, enkel volgens mijn eigen ervaringen, niet als algemeen feit..ik ken maar een handjevol meisjes dat zo is, ik weet niets van hoe het in heel het land zit...
Zo populair ben ik helaas niet. Ik heb BDD, waar je nooit helemaal vanaf komt , dus ik zag mezelf al jarenlang als extreem lelijk, al heeft therapie me nu wel geholpen, dus als er iemand is, die niet een volledige sekse durft te veroordelen, moet ik het wel zijn.
pi_64877978
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 04:03 schreef Lamon het volgende:
Ik vertel juist net dat ik vertrouwen heb in dat Limburgse meisje, die nergens op zinspeelt, maar echt interesse in mijn karakter lijkt te tonen.
Dan ben ik daar toch mee bezig, of ben ik nu weer heel erg in de war?
Ik geloof echt wel in nette dames, maar de generatie onder 24 is gewoon vaak een beetje verknipt,
Je hebt het ook over 'al die andere hoeren'. Alsof jij nu met moeite net dat laatste nette meisje op aarde hebt weten te vinden. Kom op, zo is het niet.
Boven de 24 blijven, aub. Je hebt wel gelijk dat ze steeds jonger al ontsporen.
pi_64878058
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 04:10 schreef wyccie het volgende:
Je hebt het ook over 'al die andere hoeren'. Alsof jij nu met moeite net dat laatste nette meisje op aarde hebt weten te vinden. Kom op, zo is het niet.
Boven de 24 blijven, aub. Je hebt wel gelijk dat ze steeds jonger al ontsporen.
Dan is mijn ervaring toch mijn enige leidraad? Ik kan er toch ook niets aan doen dat mij dat zoveel is overkomen? Ik probeer nu de lijn om te gooien en naar ouder en karaktervoller te kijken, maar vroeger had ik het gevoel dat ze dachten, zak over zijn hoofd en gaan, dat is niet leuk als je dat denkt, en daar kom ik nu pas langzaam achter.
Ik vind dit heel eerlijk gezegd moeilijke gesprekken, omdat het altijd lijkt dat je als man heel arrogant overkomt als je met jongere meisjes bezig bent geweest (niet jonger dan 18, dus ik ben geen pedofiel, ofzo..), terwijl het me juist heel onzeker maakte. Omdat iedereen maar lult en liegt op fora zoals dit, lijkt het dan net alsof je jezelf heel stoer vindt dat je dat deed, terwijl ik me dat helemaal niet voelde.
En ik vind dat ik ondanks dat ik me voorgenomen had dit soort eerlijke gesprekken niet meer te voeren, me toch weer teveel laat gaan over mijn pijnpunten.
Er zijn gewoon teveel pubers die over dit soort dingen gaan lachen als ze het lezen. Ik ben eerlijk en geen opsnijder, maar dat komt gewoon nooit over bij anderen.
pi_64878090
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 04:31 schreef Lamon het volgende:
Dan is mijn ervaring toch mijn enige leidraad? Ik kan er toch ook niets aan doen dat mij dat zoveel is overkomen?
En daarom vertel ik je nu dus dat het anders is, anders kan.
Ik ben zelf absoluut monogaam (maar dat is ook niet moeilijk als je single bent ), mijn zusje is al jaren met haar vriend, een collega van me gaat na 11 jaar met haar vriend trouwen, een vriendin van me is nu al 6 jaar samen met haar vriend, een andere vriendin van me is ondertussen ook al 12 jaar met haar vriend (nu 3 jaar haar man). Wil je nog meer bewijs?
Ze zijn trouwens wel allemaal 24+, misschien is dat het wel.
quote:
het altijd lijkt dat je als man heel arrogant overkomt als je met jongere meisjes bezig bent geweest (niet jonger dan 18, dus ik ben geen pedofiel, ofzo..), terwijl het me juist heel onzeker maakte.
Dat bedoelde ik niet. Zo slecht denk ik niet over jou!
Het lijkt mij alleen voor jou beter dat je een ouder en wijzer iemand moet vinden.

Je gaat de goede kant op, hoor. Soms kom je wat drempels tegen, maar daar stap jij wel overheen. Ik hoop dat het wat wordt met dat meisje. Gewoon een leuke vriendschap bedoel ik, dat zal je goed doen. Maar als het meer wordt is het ook niet slecht, toch?
pi_64878096
Ben ik nog op tijd voor dit topic. Heb hier altijd al eens willen posten?
pi_64878100
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 04:47 schreef Neleos het volgende:
Ben ik nog op tijd voor dit topic. Heb hier altijd al eens willen posten?
Ik heb eigenlijk geen idee wat de sluitingstijd is voor dit topic. Ik neem aan 6 uur, dat ga ik niet redden. Moet morgen, over een paar uur, werken.
Gelukkig is er ook nog zoiets als koffie en camouflagestiften.
pi_64878111
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 03:20 schreef Lamon het volgende:
En mochten er nog anderen zijn met revelaties en gedachtes voor 2009, schroom niet, als je het toch ergens neer wilt pennen, lijkt dit topic mij uiterst geschikt. Een beetje openheid misstaat niemand, als je toch die behoefte voelt.
Overigens denk ik dat dit geen al te best jaar voor me wordt. Pieker al een tijdje over bepaalde keuzes, weet niet wat te doen en ik stel ook een belangrijke stap telkens uit omdat ik bang ben dat het niet goed uit gaat pakken. Als dat zo is weet ik gewoon echt niet wat ik dan moet doen. Ik zie geen verdere mogelijkheid.
pi_64878156
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 04:49 schreef wyccie het volgende:

[..]

Ik heb eigenlijk geen idee wat de sluitingstijd is voor dit topic. Ik neem aan 6 uur, dat ga ik niet redden. Moet morgen, over een paar uur, werken.
Gelukkig is er ook nog zoiets als koffie en camouflagestiften.
Bok, gelukkig hoef ik niet te werken in het weekend.
Camouflagestiften. Lekker stiften op het werk?

Maar verder sowieso rustig op FOK rond dit tijdstip...
pi_64905945
quote:
Op zaterdag 10 januari 2009 04:58 schreef wyccie het volgende:

[..]

Overigens denk ik dat dit geen al te best jaar voor me wordt. Pieker al een tijdje over bepaalde keuzes, weet niet wat te doen en ik stel ook een belangrijke stap telkens uit omdat ik bang ben dat het niet goed uit gaat pakken. Als dat zo is weet ik gewoon echt niet wat ik dan moet doen. Ik zie geen verdere mogelijkheid.
Beetje vaag hoor, welke keuzes? Welke stap? Wat gaat misschien niet goed uitpakken?
Waarom doet iedereen altijd zo vaag over zijn of haar leven?
Noem het beestje gewoon bij de naam, denk ik dan.
pi_64906104
quote:
Op zondag 11 januari 2009 02:05 schreef Lamon het volgende:
Beetje vaag hoor, welke keuzes? Welke stap? Wat gaat misschien niet goed uitpakken?
Waarom doet iedereen altijd zo vaag over zijn of haar leven?
Noem het beestje gewoon bij de naam, denk ik dan.
Het is behoorlijk vaag, maar ik hecht wel waarde aan mijn privacy.
Ik had gehoopt dat iemand misschien een algemene tip voor me had.
  zondag 11 januari 2009 @ 02:22:12 #60
234271 Krentenbol.
Lick my currants!
pi_64906142
quote:
Op zondag 11 januari 2009 02:18 schreef wyccie het volgende:

[..]

Het is behoorlijk vaag, maar ik hecht wel waarde aan mijn privacy.
Ik had gehoopt dat iemand misschien een algemene tip voor me had.
Carpe Diem?
pi_64906196
quote:
Op zondag 11 januari 2009 02:18 schreef wyccie het volgende:

[..]

Het is behoorlijk vaag, maar ik hecht wel waarde aan mijn privacy.
Ik had gehoopt dat iemand misschien een algemene tip voor me had.
Algemene tip zou van mij zou zijn ;keuze meteen maken, niet teveel over nadenken, stap zetten, en zo mogelijk zorgen dat je ook nog terug kan als de stap niet is wat je hoopte.
Maar met zoveel vaagheid is dat advies niet zo heel erg betrouwbaar.
pi_64906422
hoi
pi_64906554
Hehe, bedankt voor de tips.
Volgens mij had ik gisteren net nadat ik het had getypt al bedacht hoe ik het ga doen. Nu nog even mijn hoofd leegmaken voor ik het ga doen.
pi_65270281
quote:
Op zondag 11 januari 2009 03:00 schreef wyccie het volgende:
Hehe, bedankt voor de tips.
Volgens mij had ik gisteren net nadat ik het had getypt al bedacht hoe ik het ga doen. Nu nog even mijn hoofd leegmaken voor ik het ga doen.
En? Heb je het al gedaan?
pi_65376073
Topic weer dood?

Okee.. !
  zondag 25 januari 2009 @ 02:34:48 #66
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_65376164
He goedenavond. Dat is wel een keer leuk. Helemaal vergeten dat deze reeks nog bestond.

Update: erg ontevreden met m'n baan, druk op zoek naar iets anders, maar daardoor nooit meer wakker op semi-bikkeltijd momenten. Verder ploeter ik voort.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_65376319
hoi
pi_65376376
quote:
Op zondag 25 januari 2009 02:34 schreef I.R.Baboon het volgende:
He goedenavond. Dat is wel een keer leuk. Helemaal vergeten dat deze reeks nog bestond.

Update: erg ontevreden met m'n baan, druk op zoek naar iets anders, maar daardoor nooit meer wakker op semi-bikkeltijd momenten. Verder ploeter ik voort.
En ik ben tevreden met mijn baan, maar niet met mijn leven, ben al het gevoel voor materialisme verloren, ben van socialisme naar anarchisme overgestapt, en lieg niet meer tegen niemand ooit.
Al met al, veel veranderingen in allebei onze levens dus.
pi_65479154
quote:
Op zondag 25 januari 2009 02:52 schreef Lamon het volgende:

[..]

En ik ben tevreden met mijn baan, maar niet met mijn leven, ben al het gevoel voor materialisme verloren, ben van socialisme naar anarchisme overgestapt, en lieg niet meer tegen niemand ooit.
Al met al, veel veranderingen in allebei onze levens dus.
Anarchisme is niets mis mee, dat is een denkwijze waardoor je alle ingeprente dingen door opvoeding, opleiding kan vergeten en op je eigen manier een leven opbouwen waar je wel tevreden met bent.
  zaterdag 31 januari 2009 @ 02:23:49 #70
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_65587789
quote:
Op zondag 25 januari 2009 02:52 schreef Lamon het volgende:
En ik ben tevreden met mijn baan, maar niet met mijn leven, ben al het gevoel voor materialisme verloren, ben van socialisme naar anarchisme overgestapt, en lieg niet meer tegen niemand ooit.
Al met al, veel veranderingen in allebei onze levens dus.
Dit kan ik niet zo goed rijmen met je recente post dat je van alles had gekocht?
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 31 januari 2009 @ 02:31:18 #71
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_65587896
quote:
Op vrijdag 9 januari 2009 01:24 schreef Lamon het volgende:
Ik heb in een debiele bui toch weer de cowon I-audio D2 8GB met beschermhoes besteld met sd-kaart.
Na een blu-ray speler, Sony Bravia HD LCD, Iphone 2G met beschermhoes, Sony 5.1 camera, tig HDMI-kabels, een Sony portable dvd-speler, cowon I-audio 7, een samsung R710 laptop, een HP Pavillion 9260 laptop, een sony headset en een Sennheiser headset, 2 paar le coq schoenen en 3 extreem dure spijkerbroeken, 15 blu-ray's en een dure laptop-cooler, een draadloos internet modem van sitecom, terwijl ik er al 1 kreeg van tele2, in de tijd van enkele maanden, begin ik een beetje bang te worden dat ik een shopaholic begin te worden.
Deze post dus.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_65587940
quote:
Op zaterdag 31 januari 2009 02:31 schreef Wickedangel het volgende:

[..]

Deze post dus.
Dat is winkelen.
  zaterdag 31 januari 2009 @ 02:36:54 #73
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_65587990
quote:
Op zaterdag 31 januari 2009 02:33 schreef Scrutinizer het volgende:
Dat is winkelen.

Ga jij eens weg, semibikkelnewbie
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_65680796
quote:
Op zaterdag 31 januari 2009 02:23 schreef Wickedangel het volgende:

[..]

Dit kan ik niet zo goed rijmen met je recente post dat je van alles had gekocht?
Schijnt een onderdeel te kunnen zijn van een rouwverwerkingsproces.
Het gaat dan puur om het kopen, niet om het bezitten.
Een hele lieve collega van me, heeft precies hetzelfde doorgemaakt toen zij haar pa ook aan kanker verloor, dus het is niet eens zo heel erg gek.
Een collega waar ik overigens nog steeds best wel verliefd op ben, maar ze wil me alleen maar als vriend, dus ik heb dat inmiddels moeten accepteren, en ben nu met twee andere hele eerlijke vrouwen (althans, dat hoop en denk ik) langzaam iets aan het opbouwen, al gaat het zo stroef, terwijl het anderen in echte relaties zo makkelijk af lijkt te gaan.
Ik snap niet waarom relaties ( ..en dus geen domme emotieloze seks ) bij mij zo moeilijk gaat.
Ik ben een beetje over mijn BDD heen, voor zover mogelijk, en nog is die binding er vaak niet van hun kant.

Het is zo rot als je op latere leeftijd geen vrijgezel meer wilt zijn, lijkt het wel...
  dinsdag 3 februari 2009 @ 02:18:15 #75
243463 credendo_vides
Out, you demons of stupidity!
pi_65681098
Ow fuck, ik heb nog geen zin om te gaan slapen. Als ik ga slapen verveel ik me te pletter
  dinsdag 3 februari 2009 @ 02:22:47 #76
243463 credendo_vides
Out, you demons of stupidity!
pi_65681123
quote:
Op dinsdag 3 februari 2009 01:31 schreef Lamon het volgende:
Ik snap niet waarom relaties ( ..en dus geen domme emotieloze seks ) bij mij zo moeilijk gaat.
Ik ben een beetje over mijn BDD heen, voor zover mogelijk, en nog is die binding er vaak niet van hun kant.
Lijkt het je niet dat je jezelf gewoon moet accepteren zoals je bent? Daarna kan je je richten op externe relaties. Je beseft niet dat je een geweldig persoon bent, en dat is erg jammer. Wanneer je inziet hoe geweldig je eigenlijk wel bent valt er een enorme last van je schouders af. Het is goed zoals je bent! Waarom? Omdat JIJ het bent!
pi_65718997
Ik schreeuw nog 1 keer door de stilte heen, maar dan is ECHT de grens bereikt wat dit topic betreft.
pi_65719121
quote:
Op woensdag 21 januari 2009 01:40 schreef Lamon het volgende:
En? Heb je het al gedaan?
Ik heb al 1 stap uitgevoerd. Morgen nog even voor een vangnet zorgen voor als dat niet lukt.
De rest komt later wel. Ik heb nog zo veel dingen op mijn lijstje staan.
Mijn karakter werkt niet echt mee, ik ben een uitsteltype. Weinig zelfmotivatie en -discipline.
Maar ik ben ervan overtuigd dat het allemaal goedkomt. Ik maak er meer van dan het is.

En hoe is het met jouw bankrekening?
  woensdag 4 februari 2009 @ 01:49:44 #79
10526 broer
Nutteloze van de nacht.
pi_65719186
Soms kunnen mashups echt leuk uitpakken.



Verder heb ik geen zieleroerselen te melden. Is dat kwalijk?
pi_65719214
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 01:49 schreef broer het volgende:
Verder heb ik geen zieleroerselen te melden. Is dat kwalijk?
Maar gewoon lekker gaan slapen lukt je nog steeds niet.

Ik ga weer een poging doen. Ik weet dat ik zonder slaaptabletje weer eerst een uur wakker lig, maar ik ben geen fan van tabletjes.
Welterusten.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')