abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_64381889










De iPhone3G is vanaf nu exclusief verkrijgbaar bij T-Mobile. Hij is het wachten meer dan waard geweest. Want met 3G technologie, GPS routeplanner, Microsoft Exchange en App Store heb je nog meer functies bij de hand. De iPhone3G is net als de eerste iPhone drie producten in één: een revolutionaire telefoon, een iPod met breedbeelddisplay en een toestel waarmee je kunt internetten en e-mailen. Alleen gaat dit nu veel sneller en zonder beperkingen. iPhone3G. Zet de trend in de mobiele telefonie.




De knoppen en maten:





En de specificaties:
quote:
• Afmetingen - 115,5 x 61,1 x 12,3mm
• Gewicht - 133 gram
• Scherm - 3.5 inch - 320 x 480 (163 ppi)
• Opslag - 8GB of 16GB (waarvan ongeveer 500 MB wordt ingenomen door het OS)
• Camera - 2.0 megapixels
• Kleur - zwart (8GB) & wit of zwart (16GB)

• UMTS/HSDPA - 850, 1900, 2100 MHz
• GSM / EDGE - 850, 900, 1800, 1900 MHz
• Wi-Fi - 802.11b/g (met geavanceerde beveiligingsopties zoals WPA2 en 802.1X)
• Wi-Fi - Bluetooth 2.0 + EDR

• Batterij
- Lithium
- Bellen - tot 10 uur met 2G en tot 5 uur met 3G
- Internet - tot 7 uur met Wi-Fi en tot 6 uur met 3G
- Video - tot 7 uur
- Audio - tot 24 uur
- Standby - tot 300 uur

• Aansluitingen e.d.
- 30 pins iPod dock aansluiting
- 3.5mm jack met audio en microfoon ondersteuning
- SIM kaart houder
- Ingebouwde luidspreker
- Ingebouwde microfoon

• Fysieke knoppen:
- Volume luider / zachter
- Geluid aan / uit
- Sluimer / Waakstand
- Thuisknop

In de doos zit: iPhone 3G, stereoheadset met microfoon, dockconnector-naar-USB-kabel, USB-lichtnetadapter, documentatie, reinigings- en poetsdoekje en een pinnetje voor het plaatsen van de simkaart.


Klik hier voor de uitgebreide technische specificaties.



Wat is nieuw aan de Iphone 3G?



iPhone met 3G-technologie biedt snelle toegang tot het internet en e-mail, op alle mobiele netwerken wereldwijd. Met iPhone 3G kun je overal van alles doen: internetten, e-mailen, routebeschrijvingen opvragen en filmpjes bekijken – zelfs als je tegelijkertijd aan het bellen bent.



Altijd weten waar je bent, routebeschrijvingen opvragen en kijken waar de files staan – het kan allemaal direct vanaf je iPhone. De applicatie Kaarten op iPhone 3G combineert GPS, Wi-Fi en gsm-locatietechnologie met een multi-touch-interface, en vormt zo de beste routeplanner ooit.



Een abonnement neem je bij T-Mobile met de volgende tarieven:



En het unlocken van de sim bij T-Mobile kost:
quote:
0 tot 3 maanden: ¤120
3 tot 6 maanden: ¤90
6 tot 9 maanden: ¤70
9 tot 12 maanden: ¤50
vanaf 12 maanden: gratis



Frequently Asked Questions

Onderstaande tekst is afkomstig van het iPhone-topic @ GoT en is vervaardigd door harley.

Wat is de nieuwe functionaliteit van de 2.0 software?

De functionaliteit is voor de nieuwe en oude iPhone gelijk en is alleen beperkt door de hardware. Het is onder te verdelen in 3 categoriën: de nieuwe functionaliteit die vooral interessant voor bedrijven is, de SDK en de nieuwe functionaliteit voor de "gewone" consumenten.

Voor bedrijven is er naast Microsoft Exchange support, ondersteuning voor Cisco VPN netwerken, auto-discovery, remote wipe en betere beveiligingen voor draadloze netwerken, zoals 802.1X en WPA2 worden ondersteund.

De SDK voegt de mogelijkheid toe voor ontwikkelaars om software te ontwikkelen. Deze software wordt verkocht via de App store. Deze zorgt er ook voor dat updates beschikbaar worden gesteld etc. De AppStore is beschikbaar in 62 landen, en alle applicaties die kleiner zijn dan 10 MB kunnen via het mobiele netwerk worden gedownload.

Voor de eindgebruiker zijn er ook veel nieuwe features, ik zal de belangrijkste hier noemen. Er is volledige ondersteuning voor zowel iWork als MS Office documenten (incl. Powerpoint). In het adresboek zit nu ook een zoekfunctie. In Mail is het mogelijk om meerdere e-mails tegelijk te verwijderen of verplaatsen.


Hoe kan ik aan een simlockvrije iPhone komen?

Met de komst van de nieuwe 3G iPhone zal importeren een stuk lastiger worden. In Amerika zal de telefoon alleen nog maar geactiveerd verkocht worden. Dus je kunt niet zomaar de winkel uit lopen, je zult een abonnement erbij moeten afsluiten. Misschien komen er wel mogelijkheden in andere landen, want vanaf 11 juli zal de iPhone in 22 landen te koop zijn en later dit jaar zelfs in 70 landen.

In België en Frankrijk moet de iPhone ook simlockvrij verkocht worden. Dat betekent dat er daar een mogelijkheid zal zijn om aan een simlockvrije telefoon te komen. Het probleem daarbij is alleen de prijs, want het zal waarschijnlijk niet goedkoop worden. In Engeland zal de iPhone ook prepaid te krijgen zijn, misschien dat daar mogelijkheden voor komen

Het importeren (voornamelijk uit Amerika) wordt verder besproken in [iPhone] Importeren deel 2. Als je een topic wilt openen over het gebruiken van een iPhone 3G uit een andere europees land, neem dan even contact op met een van de moderators van Apple Talk


Waar kan ik de handleiding eigenlijk vinden?

De iPhone is voor veel mensen het eerste Apple produkt en daarom kunnen er een aantal zaken onduidelijk zijn. Het feit dat je niet eens een handleiding meegeleverd krijgt en alleen een snelstartgids helpt hier natuurlijk niet aan mee. Dus om te beginnen. De nederlandse handleiding is te downloaden op:
Apple iPhone handleiding (PDF).

Daarnaast staat bij de bookmarks op de iPhone zelf ook een link naar de "iPhone User Guide". Dit is een link naar de website van Apple, waarin op een speciaal voor de iPhone gemaakte site ook allerlei dingen worden uitgelegd.


Hoe kan ik de iPhone klaarmaken voor gebruik?

Als je je iPhone voor de 1e keer aanzet krijg je na het opstarten en ingeven van je pincode het volgende scherm:



Hiermee bedoelt apple dat je je telefoon aan je pc of mac dient te koppelen en via iTunes dient aan te melden. Mocht je iTunes nog niet geinstalleerd hebben kun je deze downloaden via: iTunes Download pagina. Hierna is je iPhone actief en kun je bellen en alle andere dingen doen die mogelijk zijn met een iPhone.


Ik heb geen creditcard en wil me toch registreren om mijn iPhone te kunnen gebruiken?

Je kunt in het registratiescherm ook kiezen voor de optie:
Geen - aanschaffen van betaalde applicaties is niet mogelijk
Click 'n Buy - voor aanschaffen via je afschrijving van je bankrekening.


Hoe kan ik een eigen ringtone instellen?

Mac gebruikers kunnen dit het makkelijkst doen via het programmapakket iLife '08 van Apple zelf waarin het programma Garageband zit. Hiermee kun je een willekeurig audiobestand selecteren bewerken en omzetten naar het juiste formaat zodat je iPhone hem accepteert als beltoon.

Voor Windows gebruikers is er het programma iPhone Ringtone Maker van Efiko Software. Je kunt daarvan een demo downloaden welke je 3 ringtones laat maken. Vanuit dit programma wordt het direct toegevoegd aan je ringtone collectie in iTunes 7.7. Logischerwijs dien je op de Mac en PC nog wel even te synchroniseren en daarna via het instellingen menu je ringtone in te stellen.

Daarnaast kan het ook via iTunes zelf (met dank aan Fab1Man):
Ga naar de MP3 die je wilt converten naar ringtone.
Rechtsklik op MP3 -> Info Tonen -> Opties -> stel bij begintijd je starttijd in, dus stel op 0:10 gaat dat in waarmee je wilt beginnen. Eindtijd moet maximaal 40 seconden later zijn.
Sluit venster.
Rechtsklik op MP3 -> Selectie converteren naar AAC
Rechtsklik op de ringtone -> In Windows Explorer tonen.
Extensie wijzigen van m4a naar m4r.
Plaats je ringtone in een map waar je 'm wilt hebben en dubbelklik op de ringtone.
Er komt een nieuwe tab bij in iTunes, genaamd ringtones.
Wanneer je nu je iPhone synchroniseert, heb je de tab "Ringtones". Hierin kun je de gewenste ringtone(s) selecteren om te syncen met je iPhone.
Wil je apps uit de store via je pc installeren op je iPhone maar heb je daar geen rechten toe volgens iTunes?

Probeer in bovenaan in de werkbalk van itunes het volgende in te stellen:
Store -> Computer Machtigen met dank aan Erulezz

Het terugsyncen van apps die gekocht zijn via de iPhone wil ook niet altijd lekker gaan. Je kunt dit handmatig doen, door de iPhone aan te sluiten en dan in de linkerkolom van iTunes met de rechtermuisknop te klikken op de iPhone en te kiezen voor "zet aankopen over".


Hoe kan ik apps verwijderen welke via de iPhone zijn geinstalleerd?

- Houd je vinger op een willekeurig programmasymbool op het beginscherm tot de
symbolen gaan bewegen.
- Tik op het kruisje in de hoek van het programma dat u wilt verwijderen.
- Tik op 'Verwijder' en druk vervolgens op de thuisknop om de wijziging te bewaren.


Hoe kan ik het springboard organiseren?

- Houd uw vinger op een willekeurig programmasymbool op het beginscherm tot de
symbolen gaan bewegen.
- Sleep het icoontje naar de gewenste plaats.druk vervolgens op de thuisknop om de wijziging te bewaren.


Hoe kan ik een filmpje omzetten voor gebruik op de iPhone?

Mits hij aan de goede voorwaarden voldoet kun je hem via iTunes zo overzetten. Mocht je een afwijkend bestandsformaat hebben. Dan zijn er heel veel opties. iLounge heeft twee fantastische guides hierover gemaakt:
The Complete Guide to iPod, iPhone and Apple TV Video Conversion (Mac)
The Complete Guide to iPod, iPhone and Apple TV Video Conversion (Windows)

Voor Windows gebruikers is er daarnaast in PMD nog een fantastische handleiding te vinden: Video coderen voor je PMD: Tips en trucs.


Waarom geeft Google Maps geeft een grote blauwe pulserende ring om mijn locatie?

Deze ring geeft aan hoeveel "afwijking" er is op dat moment. De afwijking zal binnen groter zijn, omdat GPS dan geen of geen goede fix kan krijgen. Dan wordt er overgeschakeld op de minder precieze locatiebepaling met behulp van GSM masten en wifi.


Waarom kan ik niet navigeren?

Google Maps is een locatiebepalend programma met routeplan mogelijkheden. Het is dus wel mogelijk om een route te plannen en deze dan te volgen op het scherm. Het is niet mogelijk om aanwijzingen te krijgen.

Gesproken navigatie is nog niet mogelijk alhoewel er al een werkende Tomtom is geshowed door TomTom en Telenav ook al navigatie officieel heeft aangekondigd zie ook Telenav kondigt navigatie voor iPhone 3G aan.


Hoe kan ik tabbladen gebruiken in Safari?

Het onderste icoontje (de twee kleine venstertjes achter elkaar) eenmaal aanklikken en je kunt met meerdere vensters/tabbladen internetten.


Ik kan de Scientific calculator niet vinden alleen de standaard?

Kantel je iPhone eens op zijn kant en dan schakelt de calculator ook om naar de uitgebreide variant.


Hoe maak ik een screenshot op de iPhone?

Houd de home-knop ingedrukt en druk één maal op de aan/uit-knop. Je screenshot word nu in de foto-rol geplaatst (zelfde locatie als de foto's van de camera). De screenshots worden opgeslagen als PNG's. Bestandsgrootte is ongeveer 50-100 Kb.


Linkje naar wiki van deze OP
  vrijdag 26 december 2008 @ 19:03:42 #2
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
  vrijdag 26 december 2008 @ 19:25:24 #3
162268 Knoflook
Lekker bij Döner
pi_64382415
Klap eens in je handjes.
  vrijdag 26 december 2008 @ 21:13:09 #4
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_64384814
KersTVP
pi_64385787
Nuttige bijdrages ook, die tvp's......

Anyway, ik heb af en toe dat al m'n icons door elkaar raken. Geen duidelijke oorzaak voor. met zo'n 4 schermen vol is dat nogal lastig om telkens terug te zetten. Is er niet iets waardoor dit "vastgelegd" kan worden zodat het weer hersteld kan worden ofzo ?
Zag iets over Customize, maar die is (nog) niet geschikt voor de 2.x versies ?
pi_64387570
Geen idee, ik een restore wordt het niet vastgelegd iig.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_64401493
Jeej TVP

En om nog wat inhoud aan deze reactie toe te voegen:

- Tap Tap Dance is cool (vervolg op Tap Tap Revenge)
- Topple is cool
pi_64404537
------------------
pi_64404778
Iemand nog een musthave apptipidee?
ijs_beer fan!
  zaterdag 27 december 2008 @ 19:25:40 #11
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_64407834
iPhone synchroniseren met je Google account. Contacten in je iPhone zetten werkt echt heerlijk dan.
Tevens ook je kalender. Nuevasync heet het.
pi_64408704
quote:
Op vrijdag 26 december 2008 14:28 schreef bodylotion het volgende:
zijn hier mensen die hun iPhone verzekerd hebben bij T-Mobile?
Ja. Voor 7 euro p/m.
Ben tegen alles behalve diefstal verzekerd. Valschade, waterschade noem maar op.
0 topics op naam. 14.gif
  zaterdag 27 december 2008 @ 19:55:10 #13
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_64408811
dus als jij je iPhone in de wasmachine doet krijg je een nieuwe?
pi_64408869
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 19:55 schreef Stinosss het volgende:
dus als jij je iPhone in de wasmachine doet krijg je een nieuwe?
0 topics op naam. 14.gif
  zaterdag 27 december 2008 @ 19:59:30 #15
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_64408978
Heb je iets van een bron oid ?
pi_64409833
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 19:52 schreef Broekpaling het volgende:

[..]

Ja. Voor 7 euro p/m.
Ben tegen alles behalve diefstal verzekerd. Valschade, waterschade noem maar op.
maar gingen ze bij jou ook opeens 20 euro afschrijven?


ik dacht gisteravond trouwens even dat m'n net nieuwe iPhone (vorige week dinsdag) was overleden .
beeld deed het zo ineens niet meer, en hij reageerde nergens meer op - ook niet op de fysieke knoppen.

iTunes herkende hem gelukkig wel waarna ik hem helemaal gereset heb. zijn er meer mensen die dit probleem gehad hebben? vond het nogal vreemd
Please, make yourself uncomfortable.
pi_64410296
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 20:23 schreef bodylotion het volgende:

[..]

maar gingen ze bij jou ook opeens 20 euro afschrijven?


ik dacht gisteravond trouwens even dat m'n net nieuwe iPhone (vorige week dinsdag) was overleden .
beeld deed het zo ineens niet meer, en hij reageerde nergens meer op - ook niet op de fysieke knoppen.

iTunes herkende hem gelukkig wel waarna ik hem helemaal gereset heb. zijn er meer mensen die dit probleem gehad hebben? vond het nogal vreemd
Ze schrijven per 3 maanden af.
0 topics op naam. 14.gif
pi_64410612
een leuke presentatie over de Iphone nu live bezig ;

mms://streaming-25c3.fem-net.de/saal1
<>
pi_64411241
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 20:35 schreef Broekpaling het volgende:

[..]

Ze schrijven per 3 maanden af.
aah okee
Please, make yourself uncomfortable.
  zaterdag 27 december 2008 @ 21:44:02 #20
11697 Junkie
VideoFreak :)
pi_64413616
Is er al een applicatie om 3G eenvoudig aan/uit te zetten vanaf het hoofdscherm? Zonder 3G kun je veel batterijduur besparen, maar ik vind het een gedoe om elke keer alle menu's te doorlopen en te switchen tussen 3G en het gewone netwerk. Ik heb standaard dus maar gewoon 3G aan en op zich gaat dat prima, maar een dergelijke app zou ik wel zien zitten.

Topple is inderdaad een toffe game overigens.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_64414463
Zonder te willen spammen wil ik jullie even behoeden voor de veel te dure beschermingsfolie bij de Apple Store. Ik heb op eBay.nl (dus vanuit Nederland) een beschermfolie besteld voor 1 euro zoveel en het ziet er echt perfect uit. Zoekterm: iPhone + folie



iPhone goed ontvetten en het folie er heel voorzichtig opdoen (zodat er geen luchtbubbels onder komen) en het werkt echt perfect. Gaat absoluut niet ten koste van het beeld of van de gevoeligheid van het touchscreen. Er is nog een bijkomend voordeel: je ziet véél minder vingerafdrukken op je iPhone!

Er zijn trouwens ook spiegelfolies te koop Als je iPhone uit staat is het een spiegel, zet je hem aan dan zie je gewoon de iPhone.


MaarVoorEenToverspreukVanKwaliteitBenJeZomaar1000GuldenKwijt
EnNaarEenBeetjeToverboekBenJeTochWel50JaarOpZoek
EnDeHeleCursusTovenaarDuurt125Jaar-DatBrengtieAllemaalNietOp-IkDenkDattieVoorTBeginAlStopt
ZelfsDeOmaVanZijnOmaHadNooitEenTovenaarsdiploma
pi_64414499
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 22:13 schreef Wepeel2 het volgende:
Is er al een applicatie om 3G eenvoudig aan/uit te zetten vanaf het hoofdscherm? Zonder 3G kun je veel batterijduur besparen, maar ik vind het een gedoe om elke keer alle menu's te doorlopen en te switchen tussen 3G en het gewone netwerk. Ik heb standaard dus maar gewoon 3G aan en op zich gaat dat prima, maar een dergelijke app zou ik wel zien zitten.

Topple is inderdaad een toffe game overigens.
Kijk even in dit topic: Apple iPhone Apps-topic

@ Mod: is het een idee om de link naar dat topic in de OP te zetten? Zo weten nog meer mensen dat topic te vinden
MaarVoorEenToverspreukVanKwaliteitBenJeZomaar1000GuldenKwijt
EnNaarEenBeetjeToverboekBenJeTochWel50JaarOpZoek
EnDeHeleCursusTovenaarDuurt125Jaar-DatBrengtieAllemaalNietOp-IkDenkDattieVoorTBeginAlStopt
ZelfsDeOmaVanZijnOmaHadNooitEenTovenaarsdiploma
  zaterdag 27 december 2008 @ 22:48:09 #24
11697 Junkie
VideoFreak :)
pi_64414534
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 22:13 schreef Wepeel2 het volgende:
Is er al een applicatie om 3G eenvoudig aan/uit te zetten vanaf het hoofdscherm? Zonder 3G kun je veel batterijduur besparen, maar ik vind het een gedoe om elke keer alle menu's te doorlopen en te switchen tussen 3G en het gewone netwerk. Ik heb standaard dus maar gewoon 3G aan en op zich gaat dat prima, maar een dergelijke app zou ik wel zien zitten.
Zal er waarschijnelijk niet komen. Want dat systeem gedeelte is niet toegangelijk met de huidige SDK. Dus de programma's mogen daar niets in veranderen.
pi_64414641
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 20:42 schreef Swindler het volgende:
een leuke presentatie over de Iphone nu live bezig ;

mms://streaming-25c3.fem-net.de/saal1
De presentatie over de software unlock neem ik aan (?)
  zaterdag 27 december 2008 @ 23:16:21 #26
11697 Junkie
VideoFreak :)
pi_64415326
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 22:51 schreef Slein83 het volgende:

[..]

De presentatie over de software unlock neem ik aan (?)
Yup
quote:
Hacking the iPhone
Pwning Apple's Mobile Internet Device

Apple's iPhone has made a tremendous impact on the smartphone market and the public consciousness, but it has also highlighted their desire to carefully control the device with draconian restrictions. These restrictions prevent users from choosing to run third-party applications unauthorized by Apple and using the devices on carriers not approved by Apple.

Since its release, a tremendous amount of effort has been made to remove these restrictions for the benefit of the community. A year later, we have now learned much about its inner workings and have methods to circumvent these restrictions. This talk will summarize what we have learned about the internal architecture of the iPhone platform, its security, and the ways we have found to defeat these security measures.
Links

* Our website/wiki
* Our blog
  zaterdag 27 december 2008 @ 23:25:47 #27
50442 DaMook
Lonely together ( Miss u Caro)
pi_64415619
Kun je apps weer verkopen , ik heb ondertussen al een aantal apps waar ik echt niets mee doe en aan heb . Leuk die appstore .
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
  zaterdag 27 december 2008 @ 23:32:38 #28
50442 DaMook
Lonely together ( Miss u Caro)
pi_64415814
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 22:45 schreef KinkyGiraf het volgende:
Zonder te willen spammen wil ik jullie even behoeden voor de veel te dure beschermingsfolie bij de Apple Store. Ik heb op eBay.nl (dus vanuit Nederland) een beschermfolie besteld voor 1 euro zoveel en het ziet er echt perfect uit. Zoekterm: iPhone + folie

[ afbeelding ]

iPhone goed ontvetten en het folie er heel voorzichtig opdoen (zodat er geen luchtbubbels onder komen) en het werkt echt perfect. Gaat absoluut niet ten koste van het beeld of van de gevoeligheid van het touchscreen. Er is nog een bijkomend voordeel: je ziet véél minder vingerafdrukken op je iPhone!

Er zijn trouwens ook spiegelfolies te koop Als je iPhone uit staat is het een spiegel, zet je hem aan dan zie je gewoon de iPhone.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]


http://www.more-thing.com(...)4e64287808988bbf74c5

krijg je er ook een bij.


Vind deze case wel tof .

Jammer dat ik een 2g heb .
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
pi_64416805
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 22:13 schreef Wepeel2 het volgende:
Is er al een applicatie om 3G eenvoudig aan/uit te zetten vanaf het hoofdscherm? Zonder 3G kun je veel batterijduur besparen, maar ik vind het een gedoe om elke keer alle menu's te doorlopen en te switchen tussen 3G en het gewone netwerk. Ik heb standaard dus maar gewoon 3G aan en op zich gaat dat prima, maar een dergelijke app zou ik wel zien zitten.

Topple is inderdaad een toffe game overigens.
Jahoor SBSettings werkt prima, wel ff een jailbreak uitvoeren. Maar je kan zowel 3G als EDGE uitschakelen en natuurlijk SSH.
pi_64418099
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 23:25 schreef DaMook het volgende:
Kun je apps weer verkopen , ik heb ondertussen al een aantal apps waar ik echt niets mee doe en aan heb . Leuk die appstore .

Dat zou handig zijn!!! Ik heb vanavond voor 2,99 "frogger" ofzoiets gekocht. Maar vond er helemaal niks aan.

Ze zouden ook kunnen doen dat je het spe (of een willekeurige app)l bijvoorbeeld binnen 2 uur kunt 'terugbrengen'. Gewoon zo inbouwen dat de geldtransactie 2 uur na aankoop van de app plaatsvindt wanneer de app niet binnen die tijd is teruggebracht.

Ik vind het een goed plan!
  zondag 28 december 2008 @ 13:07:04 #31
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_64426696
Daarom kun je tegenwoordig veel ''Lite-'' versies van games en dergelijk downloaden .
pi_64427074
Blijft een geweldig apparaat. Alleen jammer dat die mute knop zo ontzettend brak is. Ik ben bang dat die de 2 jaar niet gaat volmaken..
pi_64427472
quote:
Op zondag 28 december 2008 13:07 schreef Stinosss het volgende:
Daarom kun je tegenwoordig veel ''Lite-'' versies van games en dergelijk downloaden .
Maar dat hoeft dan juist niet meer. Als het 'terugbreng-dee' zou werken, zouden ontwikkelaars geen tijd meer hoeven te steken in het maken van 'lite-versies' (hoewel dat misschien weinig moeite voor ze is).

Ik blijf het een goed plan vinden!
  zondag 28 december 2008 @ 13:56:55 #34
11697 Junkie
VideoFreak :)
pi_64428372
Er is nu een torrent beschikbaar van de iPhone lezing.
25c3-2976-en-hacking_the_iphone.mp4 (720x576 - h264)
Ben hem nu zelf ook aan het downloaden.
quote:
Op zondag 28 december 2008 13:32 schreef sunmoonstar het volgende:
Maar dat hoeft dan juist niet meer. Als het 'terugbreng-dee' zou werken, zouden ontwikkelaars geen tijd meer hoeven te steken in het maken van 'lite-versies' (hoewel dat misschien weinig moeite voor ze is).

Ik blijf het een goed plan vinden!
Een trail-versie van "x" dagen is een veel gevraagde feature van Dev-ers aan Apple. En aangezien Apple ook is ingegaan op de grote vraag van het geven van promo versies verwacht ik het wel in de toekomst.
  zondag 28 december 2008 @ 14:07:57 #35
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_64428761
quote:
Op zondag 28 december 2008 13:18 schreef ChRoNiC het volgende:
Blijft een geweldig apparaat. Alleen jammer dat die mute knop zo ontzettend brak is. Ik ben bang dat die de 2 jaar niet gaat volmaken..
vond ik ook al

op m'n iPod heeft ie het ook nog altijd uitgehouden tho
Please, make yourself uncomfortable.
pi_64431015
quote:
Op zondag 28 december 2008 13:18 schreef ChRoNiC het volgende:
Blijft een geweldig apparaat. Alleen jammer dat die mute knop zo ontzettend brak is. Ik ben bang dat die de 2 jaar niet gaat volmaken..
Eerdere versies van de 3G brak de mute knop idd af, echter de nieuwe hoor je er niks meer over. Zal overigens echt nog wel een keer gebeuren, maar bij "normaal" gebruik zou het niet mogen.
  zondag 28 december 2008 @ 15:20:36 #37
42636 TheSeeker_NL
Damn fine coffee
pi_64431072
Zoals jullie waarschijnlijk wel weten komt het Dev team 31 dec met de sim unlock tool voor de Iphone. Nu ben ik van plan mijn Iphone te unlocken (ik heb momenteel nog een T-mobile prepaid kaart erin) en er een abbo met mobiel internet op te knallen.

Nu vraag ik mij af welke abbo/mobiel internet deal jullie hebben afgesloten en welke aan te raden is. Belangrijk voor mij is voornamelijk onbeperkt internetten. De hoeveelheid belminuten of smsjes die er bij worden aangeboden kan wat mijbetreft redelijk minimaal blijven.

Ik had mijn ogen laten vallen op Vodafone Sim Only 1 Jaar. 50 of 100 Belminuten + Blox
Totale kosten dan ongeveer 17 of 20 euro per maand. Doen/niet doen?

[ Bericht 1% gewijzigd door TheSeeker_NL op 28-12-2008 16:01:16 ]
pi_64431563
tvp
  zondag 28 december 2008 @ 16:02:13 #39
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_64432402
quote:
Op zondag 28 december 2008 15:20 schreef TheSeeker_NL het volgende:
Zoals jullie waarschijnlijk wel weten komt het Dev team 31 dec met de sim unlock tool voor de Iphone. Nu ben ik van plan mijn Iphone te unlocken (ik heb momenteel nog een T-mobile prepaid kaart erin) en er een abbo met mobiel internet op te knallen.

Nu vraag ik mij af welke abbo/mobiel internet deal jullie hebben afgesloten en welke aan te raden is. Belangrijk voor mij is voornamelijk onbeperkt internetten. De hoeveelheid belminuten of smsjes die er bij worden aangeboden kan wat mijbetreft redelijk minimaal blijven.

Ik had mijn ogen laten vallen op Vodafone Sim Only 1 Jaar. 50 of 100 Belminuten + Blox
Totale kosten dan ongeveer 17 of 20 euro per maand. Doen/niet doen?
Lees dit ffe. Misschien wel interessant voor je: http://www.iphoneclub.nl/(...)rlijn-een-terugblik/
  zondag 28 december 2008 @ 20:42:38 #40
20641 portier
Parkeer binnen de vakken!
pi_64441734
Over de muteknop gesproken, iemand anders er ook last van dat deze in je zak er zomaar af en op gaat? De mute dan, dus dat het knopje omgaat.
GEILE VROUWPERSONEN!
Als je je doelen hebt bereikt heb je de lat te laag gelegd.
If a butterfly flaps its wings on one side of the world, the ripple effect could cause a tempest on the other --Chaos theory
  zondag 28 december 2008 @ 20:53:22 #41
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_64442151
Had ik eerst ook ja. Ik gebruik zelf een Fabrix sleeve waarin ik mijn iPhone altijd doe, dus heb er nu niet zoveel last meer van.

Je kunt het knopje wat afvijlen zodat het niet meer zo uitsteekt.
pi_64442538
Hoe krijg ik de normale fok layout op mijn iphone ?

Trouwens, ik gebruik nu dtunes, is er iets vergelijkbaars dat de muziek wel in de ipod functie komt?
"Op Fok! val je pas op als je normaal bent." -mazaru
pi_64442716
Ik hoop dat er binnenkort ook real time navigatie mogelijk is.Gebruik het relatief vaak op mijn N95.Heb laatst de iphone kunnen testen en vond de bediening echt super.
pi_64442860
quote:
Op zondag 28 december 2008 21:05 schreef Flepke het volgende:
Hoe krijg ik de normale fok layout op mijn iphone ?

Trouwens, ik gebruik nu dtunes, is er iets vergelijkbaars dat de muziek wel in de ipod functie komt?
Opties en dan gebruik layout ook mobiel (als je de baggerlayout hebt)
ijs_beer fan!
pi_64443302
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 11:08 schreef RHCPeter het volgende:
*wacht op navigatiesoftware*
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
pi_64450634
quote:
Op zondag 28 december 2008 21:14 schreef NanKing het volgende:

[..]

Opties en dan gebruik layout ook mobiel (als je de baggerlayout hebt)
Bedankt!, wel vaag op fok log ik iedere keer na 1 pagina bekeken te hebben uit meer menen hier last van?
"Op Fok! val je pas op als je normaal bent." -mazaru
pi_64451002
quote:
Op maandag 29 december 2008 00:01 schreef Flepke het volgende:

[..]

Bedankt!, wel vaag op fok log ik iedere keer na 1 pagina bekeken te hebben uit meer menen hier last van?
Dat komt omdat je waarschijnlijk je account gekoppeld hebt aan een IP adres. Even alle clients uitloggen en weer inloggen op je iPhone.
ijs_beer fan!
pi_64455390
quote:
Op zaterdag 27 december 2008 23:32 schreef DaMook het volgende:



Ik verwacht deze zilveren versie vandaag of morgen (ligt eraan of de post nowadays veel vertraging heeft)

Overigens nieuw via Marktplaats gekocht, scheelt paar muntjes en veel (lever)tijd.

witte behuizing......

Ohja, leuke tool :

- Where To ? (gebruikt je GPS positie om vanuit daar een dichtbijzijnd restaurant o.i.d. te vinden, kan makkelijk zijn)
- Animoto (leuke promo-filmpjes laten renderen van je foto's op je iPhone)
- Blogpress (vanaf je iPhone berichten / foto's uploaden naar je Wordpress blog)

(- wptouch -> plugin voor je Wordpress zodat je blog er op je iPhone strak uitziet)
pi_64457826
Heb die case uit de handwoven series besteld, en een mirror screen protector
I might be wrong, but I doubt it!!
Dvd'tjes
Cd'tjes
  maandag 29 december 2008 @ 12:45:12 #50
25618 SKa_BoSS
ruder than you!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')