Ik ben nu voor altijd fan van haarquote:
De Vries is al 25. Kan nog wel wat beter op alle afstanden, maar heel veel marge zal er niet meer zijn in mijn ogen. Ze heeft ook niet specifiek een hele goede afstand, wel zou ze een prima toevoeging voor de team pursuit zijn denk ik.quote:Op zondag 28 december 2008 20:34 schreef Montov het volgende:
Ik vond Elma de Vries al een hele sterke indruk maken, een beetje het gevoel wat ik had bij Kramer 4 jaar geleden. Zij kan een hele grote worden.
goed hé, hoorde net dat bij de mannen haar ega wonquote:Op zondag 28 december 2008 22:15 schreef golfer het volgende:
Ze won vanavond gewoon nog even de eerste marathon op natuurijs daarna.![]()
Volgens mij haar broer.quote:Op zondag 28 december 2008 22:15 schreef qonmann het volgende:
[..]
goed hé, hoorde net dat bij de mannen haar ega won
Ik las het daarnet op internet, echt goed gedaan van haarquote:Op zondag 28 december 2008 22:15 schreef golfer het volgende:
Ze won vanavond gewoon nog even de eerste marathon op natuurijs daarna.![]()
Dat is gewoon stoerquote:Op zondag 28 december 2008 23:10 schreef Remzz het volgende:
Dat ze uberhaupt in anderhalf uur van Heerenveen naar Haaksbergen is gekomen
Volgensmij is dat toch vooral omdat Kramer zo veel beter is dan de rest. Niet omdat de rest zo slecht is, WOH en Verheijen kunnen meestal behoorlijk mee op een EK, WK(top 6)quote:Op maandag 29 december 2008 12:21 schreef Pritt het volgende:
Dat verschil bij de mannen is gewoon beschamend.
Zo kan je de sport moeilijk serieus nemen.
Kramer had makkelijk een rondje achteruit kunnen schaatsen.
In de krant (NRC next) staat dat Kemkers ook vindt dat op Kramer na de schaatsers nog niet sterk genoeg zijn om zich te kunnen meten met Bokko, Fabris, Hedrick, Davis etc.quote:Op maandag 29 december 2008 12:27 schreef Remzz het volgende:
[..]
Volgensmij is dat toch vooral omdat Kramer zo veel beter is dan de rest. Niet omdat de rest zo slecht is, WOH en Verheijen kunnen meestal behoorlijk mee op een EK, WK(top 6)
Jij hebt er duidelijk verstand vanquote:Op zondag 28 december 2008 18:45 schreef Barca het volgende:
[..]
Nee, ik ben anti-scheids! Dat zo'n scheids niet weet hoe hij in de geest van de wedstrijd kan/moet beslissen is triest maar ... als hij besluit tot diskwalificatie (Hoe belachelijk ook, want Wüst had geen last van Groenewold. Sterker nog: ze had met die klotestreek bijna haar ploegmaatje genaaid.) ... dan moet je het klassement volgen. En daarin stond Renate, hoe zuur ook, omdat ze qua vorm wel bij de beste 4 hoorde (zonder foute wissel had ze het wel gered), NIET bij!
Ging net ...quote:Op zondag 28 december 2008 23:10 schreef Remzz het volgende:
Dat ze uberhaupt in anderhalf uur van Heerenveen naar Haaksbergen is gekomen
Waarom nou weer belachelijk?quote:Op maandag 29 december 2008 13:54 schreef Troel het volgende:
Nee, dat is niet jammer, dat is belachelijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |