een of andere reden denk ik dat het nog wel is mee kan vallen qua drukte.quote:Op woensdag 24 december 2008 10:28 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Inderdaad. Even boodschappen doen, ergens op visite en je bent zo 15 topics verder... Denk da'k vanmiddag en vanavond ook maar niet hier langs kom, want fatsoenlijk bijlezen zit er dan gewoon niet in.
ik denk het wel zeker.. giel gaat z'n lieffe vol op d'r bek pakken.... mooi tv momentquote:Op woensdag 24 december 2008 10:28 schreef paultjuhhh het volgende:
Zijn Giel en zijn liefie nou nooit samen gespot ?
Misschien vanavond
Het mag er vanafquote:Op woensdag 24 december 2008 10:29 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Ik heb hem ook auf dem mute stehen....
Die van John is gewoon de mooiste. Geen discussie mogelijk!quote:Op woensdag 24 december 2008 10:29 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Nee man, kijk een paar posts naar boven. Ze zijn dan wel instrumentaal maar echt goed!
nee..quote:
Nu ja! wat een ellende zeg.quote:Op woensdag 24 december 2008 10:29 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Geluid kan weer aan
http://www.broadcastmagaz(...)ij-publieke-zenders/quote:Door een technische storing zijn dinsdagavond de uitzendingen op Nederland 1, 2 en 3 omstreeks half negen uitgevallen. De storing was na ongeveer 40 minuten verholpen, aldus een woordvoerder van de NPO. Door nog onbekende oorzaak kon de computer met daarin de voorbereide programma's niet meer worden bereikt. Daardoor konden de van tevoren opgenomen programma's niet worden uitgezonden. Kijkers kregen de geplande programma's Blik op de weg, Netwerk en Family Matters niet te zien. Veel kijkers schakelden over naar SBS 6 waar de Harry Potter-speelfilm goed was voor 1.204.000 belangstellenden.
Het uitzendproces wordt technisch verzorgd door Technicolor. Sinds enkele jaren gebeurt dat met de zogeheten Digitale Voorziening. Het hele proces verloopt tapeloos. Omdat live-uitzendingen wel mogelijk waren, schakelden de drie zenders tijdelijk over op rechtstreekse beelden van 3FM Serieus Request vanuit het Glazen Huis in Breda. Serious Request had gelijktijdig 723.000 kijkers op Nederland 1, 259.000 kijkers op Nederland 2 en 80.000 op Nederland 3.
Woensdag onderzoekt de NPO waardoor de computerstoring is ontstaan.
Ah oke.quote:Op woensdag 24 december 2008 10:30 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Het praten erover...... bedoel ik.
Ik ook niet, maar dat komt omdat ik bij mijn ouders ga eten.. Dus is er weinig tijd, natuurlijkquote:Op woensdag 24 december 2008 10:28 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Inderdaad. Even boodschappen doen, ergens op visite en je bent zo 15 topics verder... Denk da'k vanmiddag en vanavond ook maar niet hier langs kom, want fatsoenlijk bijlezen zit er dan gewoon niet in.
quote:Op woensdag 24 december 2008 10:31 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Ja, ga Coen uit zn nest halen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |