Damn het was vet jaquote:Op zaterdag 3 januari 2009 04:58 schreef m-kay het volgende:
[..]
Net terug van Lovin L'ectro's Toast met DreamAway, hp22 + aanhang en BraveBart, Wat een vette minimal! GEILE BENDE! Jackson...je hebt wat gemist!
wtf?quote:
Wassen, dat is slang voor schurenquote:
dus je vond het tof dat negers jou stonden te schuren...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 12:55 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Wassen, dat is slang voor schurenJe weet wel, bij vrouwmenschen enzo
Volgens mij zeg ik dat nergensquote:Op zaterdag 3 januari 2009 16:52 schreef Xantra het volgende:
[..]
dus je vond het tof dat negers jou stonden te schuren...
En dit was de ander, tunequote:Op zaterdag 3 januari 2009 12:45 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Oja Hans, de ID - ID van gister was
die was echtquote:
Damn, roelerend! Is daar een release van? Ik heb alleen de versie van het album.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:16 schreef hp22 het volgende:
Het was idd een puick feest zeg, lekker geluid ook
[..]
En dit was de ander, tune
Ja die is al vrij lang uit, staat o.a. op beatport incl. radio slave remix (maar je moet de 'vinyl edit' hebben)quote:Op zondag 4 januari 2009 11:27 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Damn, roelerend! Is daar een release van? Ik heb alleen de versie van het album.
Zenks voor de tip. Kom er echter net achter dat de vinyl edit en de albumversie identiek zijn. Maakt allemaal niets uit, korte overgangen roelerenquote:Op zondag 4 januari 2009 14:32 schreef hp22 het volgende:
[..]
Ja die is al vrij lang uit, staat o.a. op beatport incl. radio slave remix (maar je moet de 'vinyl edit' hebben)
Beide dikke knallers....quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:16 schreef hp22 het volgende:
Het was idd een puick feest zeg, lekker geluid ook
[..]
En dit was de ander, tune
Als ik op "audio annotation tool" zoek krijg ik dit soort results:quote:Op zondag 4 januari 2009 21:21 schreef MarkzMan_X het volgende:
Vraagje, bestaat er software waar je in de waveform van een nummer op bepaalde punten commentaar kan bijschrijven (Dus b.v. 'hier stopt intro'). Ableton kent geloof ik alleen maar vlaggetjes die heel verrot (lees: niet precies) te plaatsen zijn.
Hele dikke trackquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:16 schreef hp22 het volgende:
Het was idd een puick feest zeg, lekker geluid ook
[..]
En dit was de ander, tune
Zenks, die eerste link komt volgens mij in de buurt. Ik ga 's uittestenquote:Op zondag 4 januari 2009 21:27 schreef m-kay het volgende:
[..]
Als ik op "audio annotation tool" zoek krijg ik dit soort results:
http://dewey.at.northwestern.edu/ppad2/documents/help/audio.html
http://www.wildlifeacoust(...)help/annotations.htm
Geen idee of het werkt en wat je er verder mee kan..
Wat een baasquote:LONDEN - Dj Tiësto is door het Britse tijdschrift Mixmag uitgeroepen tot de nummer één dj van 2008. Hij neemt het stokje over van zijn Nederlandse collega Armin van Buuren, die vorig jaar door het danceblad tot beste werd verkozen.
Tiësto, die eigenlijk Tijs Verwest heet, vindt de bekroning een hele eer. ''Het was een geweldig jaar vol hoogtepunten en ik wil graag iedereen die op me heeft gestemd bedanken voor hun support'', aldus de dj maandag.
De meest toonaangevende verkiezing voor beste dj van het jaar is die van een ander Brits tijdschrift, namelijk DJ Magazine.
Tijd voor een HMH feestje?quote:
idd, zelfs Tijs kan het geluid daar niet verneuken, met z'n bass op maxquote:Op maandag 5 januari 2009 17:05 schreef Mdk het volgende:
Zo inderdaad zeg.. HMH blijft geniaal. Dat geluid daar.. wow
staat ie ook, maar dan in das duitse Raveline Magazine! En Armada als beste internationale labelquote:Op maandag 5 januari 2009 21:18 schreef TheAgent het volgende:
Argh, Tiësto weer gewonnen. Ik had liever Armin weer op nummer één gezien.
Bah, die maandag erop tentamen.quote:Op maandag 5 januari 2009 21:58 schreef DreamAway het volgende:
[..]
staat ie ook, maar dan in das duitse Raveline Magazine! En Armada als beste internationale label![]()
owja, owja, owja! Wie wil er 29 januari mee naar This is Complexed in Leiden???![]()
http://partyflock.nl/party/140249:This_is_Complexed.html
kan voor 2 mensjes gastenlijst krijgen, dus als t net zo dik is als Lovin lectro, moet dat wel lukken denk!
Ik kom altijd met versleten broekspijpen terug van Tosti in de HMH. Die bass knalt er zo hard langs. Weet me nog te herinneren dat er iemand opende, Tiesto komt eraan, eerste wat hij doet is een hengst aan die bass gevenquote:Op maandag 5 januari 2009 18:00 schreef Xantra het volgende:
[..]
idd, zelfs Tijs kan het geluid daar niet verneuken, met z'n bass op max
quote:Op dinsdag 6 januari 2009 23:11 schreef Prosac het volgende:
[..]
Kom er net achter dat die gasten dus knallend noorderzon hebben afgesloten dit jaar.![]()
quote:Op maandag 5 januari 2009 21:58 schreef DreamAway het volgende:
[..]
staat ie ook, maar dan in das duitse Raveline Magazine! En Armada als beste internationale label![]()
owja, owja, owja! Wie wil er 29 januari mee naar This is Complexed in Leiden???![]()
http://partyflock.nl/party/140249:This_is_Complexed.html
kan voor 2 mensjes gastenlijst krijgen, dus als t net zo dik is als Lovin lectro, moet dat wel lukken denk!
Ik ga hem in gedachten houden... Natuurlijk zou ik graag vooraf toasten in Daan's paleisch!quote:Op woensdag 7 januari 2009 08:57 schreef Bravebart het volgende:
[..]Met Hugo
Het is dat ik ook die maandag tentamen heb, maar anders was ik er bij geweest
als ik er dan nog zit, bent u herzlich wilkommen!quote:Op woensdag 7 januari 2009 11:52 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik ga hem in gedachten houden... Natuurlijk zou ik graag vooraf toasten in Daan's paleisch!
Ach, anders rij ik ergens anders naar toequote:Op woensdag 7 januari 2009 13:15 schreef DreamAway het volgende:
[..]
als ik er dan nog zit, bent u herzlich wilkommen!
Wat voor één?quote:Op woensdag 7 januari 2009 20:58 schreef MarkzMan_X het volgende:
Woei, nieuwe flaptop hier! Kan ik eindelijk 's goed Abletonnen.
http://www.spitsnieuws.nl(...)ven_laptops_weg.htmlquote:Op woensdag 7 januari 2009 20:58 schreef MarkzMan_X het volgende:
Woei, nieuwe flaptop hier! Kan ik eindelijk 's goed Abletonnen.
quote:Op donderdag 8 januari 2009 15:49 schreef DreamAway het volgende:
[..]
http://www.spitsnieuws.nl(...)ven_laptops_weg.html
was jij t?!![]()
Er bestaan van die short range FM zenders...maar of dat nu echt lekkere kwaliteit is... Geen idee of je die aan 'de andere kant' ook kan ontvangen met een plugje...moet je vast daar een tuner hebben staan.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 11:31 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
@Jackson: weet ik niet zo uit m'n hoofd. Zoek ik zo 's op. Maar het is een hele lieve, en hij heet Bertje.
Vroeg me overigens het volgende af: bestaat er een systeem waarbij je audio kan streamen door een soort van wireless plug op je audio-out (van b.v. je laptop) en dan de ontvangende wireless plug op je audio in (van b.v. je mixer). Zoiets zou ik wel gaarne willen hebben.
Ik heb zo'n ding thuis... leuk voor in huis, je mp3's op de radio maar in de auto werkt het voor geen meter gezien in door heel NL kros. Heb je net een vrije FM zender gevonden besluiten die achterlijke tukkers er weer een radiozender te hebben op die frequentiequote:Op vrijdag 9 januari 2009 11:50 schreef m-kay het volgende:
[..]
Er bestaan van die short range FM zenders...maar of dat nu echt lekkere kwaliteit is... Geen idee of je die aan 'de andere kant' ook kan ontvangen met een plugje...moet je vast daar een tuner hebben staan.
Draait dat ding niet op een vrije frequentie dan? Dus speciaal daarvoor aangewezen?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 13:14 schreef jackson het volgende:
[..]
Ik heb zo'n ding thuis... leuk voor in huis, je mp3's op de radio maar in de auto werkt het voor geen meter gezien in door heel NL kros. Heb je net een vrije FM zender gevonden besluiten die achterlijke tukkers er weer een radiozender te hebben op die frequentie
Volgens mij zijn 88.1 / 88.5 / 88.9 hier speciaal voor gereserveerd...dus dan zul je nooit storing hebben.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:55 schreef jackson het volgende:
Je kan het ding zelf op een frequentie uit laten zenden. Een frequentie naar eigen keuze dus
Het werkt in de auto voor geen meter weet ik uit ervaringquote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:06 schreef m-kay het volgende:
[..]
Volgens mij zijn 88.1 / 88.5 / 88.9 hier speciaal voor gereserveerd...dus dan zul je nooit storing hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |