vandaar dat je in londen weigerde misbruik te maken van mijn kwetsbaarheid.quote:
dat had ik in Eindhoven al kunnen doenquote:Op dinsdag 23 december 2008 13:36 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
vandaar dat je in londen weigerde misbruik te maken van mijn kwetsbaarheid.
volgens mij moet ik je bij gelegenheid nog maar eens bijpraten over het gezamelijke london avontuurquote:
nou dat zal dan wellicht tot vrijdagavond moeten wachten, want dit is wel een leuk verhaal voor bij de kerstborrelquote:
ik vind hem hardnekkig dit jaarquote:Op dinsdag 23 december 2008 15:02 schreef Ang3l het volgende:
Ow, heb vrijkaartjes voor Friso vrijdag.
Hoop dat de griep dan weg is.
die griepspuit snap ik echt niet, ten eerste is die vooral voor mensen bedoelt die een zwakker afweersysteem hebben.quote:Op dinsdag 23 december 2008 15:12 schreef Ang3l het volgende:
En ik heb nog wel de griepspuit gehad
Maar ik hoor van vrienden en collega's ook al dat ze'm gehad hebben, de griep.
Virus is weer lekker aan de gang dit jaar.
goh klinkt lekker en wanneer is het bachanaalquote:Op dinsdag 23 december 2008 15:58 schreef Cybart het volgende:
zo.... mn tiramisu is af...
opruimen en dan de dressing voor over de oesters
Mooi, tijd voor Wicked Gentlemenquote:Op dinsdag 23 december 2008 13:35 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat kan ik op een stoel of bank ook!
Maar soms komt e rook iets goeds van ziekzijn. Ik heb het boek uit:
[ afbeelding ]
En hij wasO
leuk. Nu weet ik hoe Neverland aan z'n naam komt, waar de zeemeerminnen vandaan komen in de baai, hoe het komt dat Peter nooit ouder wordt en kan vliegen, waarom Kapitein Haak een haak heeft en een hekel heet aan die grote krokodil, hoe Tinkerbell ontstaan is en waarom Peter terugkeert naar Londen in de film.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |