Jij bent nogal optimistisch. Na de eerste 5 wedstrijden dacht ik zo, maar het doet me soms pijn aan mijn ogen hoe machteloos Feyenoord is. Ze spelen echt niet heel slecht of extreem dramatisch, maar ze spelen altijd naar de wil van de tegenstander, machteloos dus. Zo win je nooit, ook niet als je Tomasson, Biseswar, Vlaar (quote:Op maandag 22 december 2008 23:09 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Oh nee? dat dacht ik altijd
Ik verwacht na de winterstop toch een aantal revaliderende sperers terug. En ik denk dat de spelers de tweede seizoenshelft weldegelijk als een schone lij gaan zien. Wanneer je dan eens wat punten pakt heb je het vertrouwen zo terug.
Maar nogmaals, alles valt of staat met blessures. Die moeten er echt uit.
Hij is dit seizoen alleen wat vroegquote:Op maandag 22 december 2008 22:57 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Ach, je weet toch hoe dat bij Feyenoord gaat? Die jaarlijkse dip komt er altijd wel.
Nog geen eens de groenteboer?quote:Op dinsdag 23 december 2008 07:15 schreef Keltie het volgende:
Als ik de vriend van m'n nicht moet geloven, die een collega heeft met een zus die het met Verbeek schijnt te doen
Heeft Verbeek soms al moeite om de spelersgroep na een wedstrijd/ training uit te laten lopen.. Als dat zo is, schop als Verbeek zijnde er toch gewoon een stel flink onder de reet?
Dat verklaard die constante stroom aan zure berichtjes van jouw kant dan ook welquote:Op dinsdag 23 december 2008 09:11 schreef BansheeBoy het volgende:
Het is gewoon niet goed voor een spelergroep om een ongetrouwde variant als trainer te hebben. Zo'n iemand is A (sexueel) gefrustreerd en B agressief, dat laatste omdat hij zijn gevoelens nergens kan botvieren.²
Ja, wat mijn betoog echt verfijnde kracht bijzet is wel die actie met edele Tiendalli. Een getrouwd persoon zou zoiets nooit doen.quote:Op dinsdag 23 december 2008 09:12 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dat verklaard die constante stroom aan zure berichtjes van jouw kant dan ook wel
Exit Bosz, Willem kom er maar in!quote:Van Hanegem per direct weg
De samenwerking tussen FC Utrecht en trainer Willem van Hanegem is per direct beëindigd. “Er is geen basis meer voor een voortzetting van onze samenwerking”, aldus voorzitter Jan Willem van Dop.
Van Hanegem had al te kennen gegeven aan het einde van dit seizoen te stoppen als trainer. De toelichting die hij in diverse media gaf op zijn aanstaande vertrek, zijn voor de clubleiding aanleiding om de samenwerking op dit moment al te beëindigen.
Alstjeblieft zeg...quote:
Weet je waar je pas agressief van wordt? Van vijfentwintig jaar huwelijk met hetzelfde aftakelende wijf. Verbeek heeftde chicks voor het uitkiezenquote:Op dinsdag 23 december 2008 09:11 schreef BansheeBoy het volgende:
Het is gewoon niet goed voor een spelergroep om een ongetrouwde variant als trainer te hebben. Zo'n iemand is A (sexueel) gefrustreerd en B agressief, dat laatste omdat hij zijn gevoelens nergens kan botvieren.²
Je deed het voorkomen alsof hij Bosz moest gaan vervangen.quote:Op dinsdag 23 december 2008 12:01 schreef Kopbal het volgende:
Lekker neerbuigend weer over Willem, Utrecht is dan ook een sufkuttenclub.
Een leidinggevende functie hoeft hij van mij ook niet te krijgen, maar gewoon een functie binnen Feyenoord.
Voor mijn part neemt hij de functie van Jansen over, kan Jansen een plekkie naar boven doorschuiven op de stoel van Bosz. Al weet ik niet of dat zo verstandig is, Jansen is volgens mij niet zo van de verantwoordelijkheidquote:Op dinsdag 23 december 2008 12:02 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Je deed het voorkomen alsof hij Bosz moest gaan vervangen.
Maar aan wat voor functie zat je dat te denken?
Hou toch op.quote:Op dinsdag 23 december 2008 12:01 schreef Kopbal het volgende:
Lekker neerbuigend weer over Willem, Utrecht is dan ook een sufkuttenclub.
Een leidinggevende functie hoeft hij van mij ook niet te krijgen, maar gewoon een functie binnen Feyenoord.
Hou toch op met dat populistische gelul.quote:Op dinsdag 23 december 2008 12:05 schreef sjimz het volgende:
Willem moet je toch niet binnen een professionele instelling hebben joh.
Leuk wat hij allemaal als voetballer heeft gepresteerd maar hij is nu grotendeels een karikatuur van zichzelf.
Wat Jansen nu doet kan Willem ook wel.quote:Op dinsdag 23 december 2008 12:04 schreef Happel het volgende:
[..]
Hou toch op.![]()
Willem is een held, maar hij zal echt niks kunnen betekenen binnen de club, zeker niet als technisch directeur.
Beide moeten gewoon inzien dat hun tijd voorbij is.quote:Op dinsdag 23 december 2008 12:07 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Wat Jansen nu doet kan Willem ook wel.
quote:Op dinsdag 23 december 2008 09:11 schreef BansheeBoy het volgende:
Het is gewoon niet goed voor een spelergroep om een ongetrouwde variant als trainer te hebben. Zo'n iemand is A (sexueel) gefrustreerd en B agressief, dat laatste omdat hij zijn gevoelens nergens kan botvieren.²
Waarom is dat populistisch gelul?quote:Op dinsdag 23 december 2008 12:06 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Hou toch op met dat populistische gelul.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |