Niet echt Spaans etenstijd.quote:Op zondag 21 december 2008 18:14 schreef hondjes het volgende:
ik ga jullie verlaten..we gaan eten.....
Na, beetje kut geslapen, dus vanochtend viel ik pas in slaap. Vandaar dat ik nog aan de 'ochtend' koffie zitquote:Op zondag 21 december 2008 18:32 schreef debuurvrouw het volgende:
Jeutje Heidi, nou al koffie? wij moeten eerst nog eten. Kreeg een rollade en had zelf al stoofperen gehaald dus wij eten een heel verantwoorde zondagse maaltijd![]()
How is it heid? kan je het nog een beetje bolwerken allemaal?
We gaan voor de 500.quote:Op zondag 21 december 2008 18:21 schreef Dementor het volgende:
[..]
Ik vind het wel een leuk idee.
Wie weet verstoppen een aantal buren dan ook wat kerstkaarten.
Dat hebben ze zelfs in ons 'dorp' nietquote:Op zondag 21 december 2008 18:40 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
We gaan voor de 500.
In heel Stoke-City haal ik dat met de collecte van het reumafonds nog niet eens op.
En we zitten al op 300.
En wat Liesje ook al zei... wij maken geen printscreen, maar een foto van de kerstkaarten.
Natuurlijk kan je dan een paar kaarten weglaten, maar ik denk niet dat ze het doen.
Want het komt uiteindelijk wel op internet.
Zie je het dan voor je??
Dat jouw kaartje er niet bij staat???![]()
Ik heb zo'n "waslijntje" hangen met de kaartjes erop en zo heb ik al een paar (tijdelijke) foto's binnen.
En dat is het Oosten, buur voor buur en het gezellig houden in de straat. Heb je in het Westen niet meer zo he?(dit was ff een steek onder water, omdat Dementor zich goed voelt in Appiedoorn)
Buren die werken hebben doorgaans wat minder tijd voor elkaar dat klopt.quote:Op zondag 21 december 2008 18:40 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
We gaan voor de 500.
In heel Stoke-City haal ik dat met de collecte van het reumafonds nog niet eens op.
En we zitten al op 300.
En wat Liesje ook al zei... wij maken geen printscreen, maar een foto van de kerstkaarten.
Natuurlijk kan je dan een paar kaarten weglaten, maar ik denk niet dat ze het doen.
Want het komt uiteindelijk wel op internet.
Zie je het dan voor je??
Dat jouw kaartje er niet bij staat???![]()
Ik heb zo'n "waslijntje" hangen met de kaartjes erop en zo heb ik al een paar (tijdelijke) foto's binnen.
En dat is het Oosten, buur voor buur en het gezellig houden in de straat. Heb je in het Westen niet meer zo he?
(dit was ff een steek onder water, omdat Dementor zich goed voelt in Appiedoorn)
En weer krijg ik vreemde beelden op mijn netvlies.quote:Op zondag 21 december 2008 17:55 schreef hondjes het volgende: en zit nu met een stick op mijn laptop bij mijn dochter...
Ik ben één van de weinigen die geen baan heeft, maar hier hebben de mensen ook alle tijd voor elkaar.quote:Op zondag 21 december 2008 18:47 schreef Dementor het volgende:
[..]
Buren die werken hebben doorgaans wat minder tijd voor elkaar dat klopt.
jaquote:Op zondag 21 december 2008 19:14 schreef Sporti het volgende:
[..]
Zat jij ook naar Bert van der Veer te luisteren?
quote:
Free hugsquote:Op zondag 21 december 2008 19:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Zit iedereen naar dat glazen huis te kjiken?
Al dagenlang de top 4000 op radio 10 Gold![]()
En goedenavond ook
Nog twee dagen Heidi, dan sta ik aan deze kant van de dijk met een spandoek "Welkom aan de leukste kant van Nederland"quote:
quote:Op zondag 21 december 2008 19:54 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nog twee dagen Heidi, dan sta ik aan deze kant van de dijk met een spandoek "Welkom aan de leukste kant van Nederland"
Heb jij daar dan geen plekkie voor Heidi?quote:Op zondag 21 december 2008 20:02 schreef Soury het volgende:
Van me moeder gekregen vanmidag. Is echt gaaf in het donker !! Verlichte ramen lantaarns en grachte boogjes .. Lekker kitch maar dat mag met kerst
[ afbeelding ]![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |