The Cole Protocol ofniet? Ik moet ook nog Contact Harvest lezen! En van Mass Effect ook nog een boekquote:Op zondag 21 december 2008 14:10 schreef DooD het volgende:
Tvp en wat een op. Een dubieuze eer lijkt mij
Trouwens tijd voor een nieuwe hypetrein. Eind feb Halo Wars en halverwege maart Resident Evil 5.
Oh ja er schijnt trouwens ook weer een nieuw Halo boek uit te zijn AQuila360. Bestellen die hap zou ik zeggen. We moeten onze eigen xbox360 boekenclub oprichten, want wie wilt er nou gamen als je ook een boek kunt lezen.![]()
Yep die ja. Daarin volgen we de belevenissen van het Spartan Grey Team en het geeft een diepere bedoeling aan het Cole Protocol zelf, want het schijnt niet in enkel in te houden dat zodra er een Covenant warship verschijnt bij een kolonie dat alle computers en AI 's vernietigd dienen te worden om de locatie van de aarde geheim te houden.quote:Op zondag 21 december 2008 14:12 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
The Cole Protocol ofniet? Ik moet ook nog Contact Harvest lezen! En van Mass Effect ook nog een boek![]()
Eigenlijk zou er wel een xbox boeken topic moeten komen!
Halo doet me niet heel veel en RE5 gaat tegenvallen omdat het RE4 voor de nieuwe generatie is en dus weinig vernieuwends brengt. Weinig om te hypen dusquote:Op zondag 21 december 2008 14:10 schreef DooD het volgende:
Tvp en wat een op. Een dubieuze eer lijkt mij
Trouwens tijd voor een nieuwe hypetrein. Eind feb Halo Wars en halverwege maart Resident Evil 5.
Oh ja er schijnt trouwens ook weer een nieuw Halo boek uit te zijn AQuila360. Bestellen die hap zou ik zeggen. We moeten onze eigen xbox360 boekenclub oprichten, want wie wilt er nou gamen als je ook een boek kunt lezen.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?
Die gasten in de 1upshow hadden het erook over ja, dat Resident Evil 5 misschien lichtelijk ging tegenvallen. Ze hadden een level in pakhuis gezien en dat viel ze tegen ten aanzien van sfeer en textures, terwijl die levels in dat Afrika dorpje wel tof waren maar ook erg linear.quote:Op zondag 21 december 2008 14:30 schreef Niek. het volgende:
[..]
Halo doet me niet heel veel en RE5 gaat tegenvallen omdat het RE4 voor de nieuwe generatie is en dus weinig vernieuwends brengt. Weinig om te hypen dusWe kunnen wel alvast de DLC van fallout 3 gaan hypen...
Hier, maar ff er bij doen. Het is bij allebei de controllers gebeurd. Net ook bij mijn broertje. De controller trilde nog, zelfs nadat de xbox uitgezet was.quote:Op zondag 21 december 2008 13:23 schreef Radioheader het volgende:
Ik heb een probleem met m'n Xbox. Een tijdje terug speelde ik met een vriend Fifa09. Na een paar potjes reageerde zijn besturing slecht. Hij was player 2 Continu van speler wisselen en opdrachten niet uitvoeren. Rare schoten en passes.
Gisteren speelde ik met een vriend PGR4, hij was player 2. Zijn besturing reageerde ook slecht en de camera bewoog heel raar als de controller trilde. De camera keek even weg als het ware.
Net speelde ik tegen m'n broertje PGR4, zijn camera deed hetzelfde. Hij was ook player2.
Iemand bekend met dit probleem? Of oplossingen? Anders vrees ik dat ik mn Xbox de kerstvakantie moet missenIk heb trouwens, naast PGR4 en Fifa ook nog Gears of War 1, bij de multiplayer doet die niet raar.
Ikke!quote:Op zondag 21 december 2008 14:52 schreef Edwinuss het volgende:
Wie heeft toen trouwens topic 360 geopend ?
Zelf gekocht en aan je moeder gegeven om ze in te laten pakken?quote:Op zondag 21 december 2008 15:28 schreef jorienvdherik het volgende:
Dead Rising en The Club liggen onder de kerstboom
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |