Inderdaad en de bestuurders blijven buiten schot.quote:Op maandag 29 december 2008 12:46 schreef Adelante het volgende:
Ze hebben Aad nog niet afbetaald of de volgende coach wordt al afgekocht
Ja daar mogen er ook wel een paar van gaan maar dat zal wel weer niet gaan gebeuren.quote:Op maandag 29 december 2008 20:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Inderdaad en de bestuurders blijven buiten schot.
Verrassendquote:Op dinsdag 30 december 2008 15:06 schreef vitessezuid113 het volgende:
NEE !
Het doek is gevallen voor Westerhof.
Ben benieuwd wie ze als vervanger uit de hoge hoed toveren.quote:Hans Westerhof is per direct ontslagen als hoofdtrainer van Vitesse. Dat is de uitkomst van een evaluatie die de Arnhemse club dinsdag hield naar aanleiding van de resultaten tijdens de eerste seizoenshelft.
Vitesse presteerde over de eerste zeventien wedstrijden zeer matig. Met de vijftien behaalde punten komen de Arnhemmers niet verder dan de vijftiende plaats. Intern rommelde het al een aantal weken in Gelredome. Vanuit de selectie was weinig vertrouwen meer in Westerhof.
'Of ik het gevoel heb dat deze groep in een half seizoen dingen heeft geleerd? Nee, niet echt', vertelde Westerhof aan VI nog voordat hij zijn ontslag had gekregen. 'Maar die groei komt er uiteindelijk echt nog wel een keer. Daarvan ben ik overtuigd.'
De clubleiding had die overtuiging niet meer en stuurde de zestigjarige trainer de laan uit. Algemeen directeur Paul van der Kraan had eerder al 'harde maatregelen' aangekondigd, maar liet daarbij in het midden of dat betekende dat Vitesse op zoek zou gaan naar een nieuwe trainer.
Vi.nl
Ik las dat John van den Brom genoemd wordt.quote:Op dinsdag 30 december 2008 16:03 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Ben benieuwd wie ze als vervanger uit de hoge hoed toveren.
Alsjeblieft geen Koeman op de Nederlandse velden.quote:Op dinsdag 30 december 2008 16:25 schreef Pritt het volgende:
Kan de trainerscaroussel weer doordraaien!
Koeman weer terug naar Vitesse voor een half jaar?
Daar haal je ook geen Europees meequote:Op dinsdag 30 december 2008 16:05 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik las dat John van den Brom genoemd wordt.
Nee laat die ook nog maar even werkloos want als je hem aanstelt kan je net zo goed Aad de Mos terughalen.quote:Op dinsdag 30 december 2008 16:51 schreef PDOA het volgende:
Van Hanegem?
Die stapt het veld niet meer op als trainerquote:
Samen met Barbara Barend dus wel als een soort van werkquote:Op dinsdag 30 december 2008 18:47 schreef DarkShine het volgende:
Afgelopen zomer wou men Atte overnemen van Roda (had men dat maar gedaan), nu is die clubloos (en zat die sinds het "afscheid" hier verschillende duels op de tribune bij wedstrijden van Vitesse).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |