quote:
Nouja.. we zijn op de 50 berichten, meestal kakt het dan inquote:Op maandag 22 december 2008 13:10 schreef Tabloid het volgende:
Dit is dus niet het laatste topic van 2008.
quote:Op maandag 22 december 2008 13:12 schreef Tabloid het volgende:
En bij de laatste 25 berichten gaat het weer heel snel.
What thequote:
Inderdaad.quote:Op maandag 22 december 2008 13:14 schreef DaFrenk het volgende:
[..]Maar echt inhoudelijk is het dan meestal niet meer
Inderdaad.quote:Op maandag 22 december 2008 13:15 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
What the
Meesterlijke rubriek trouwens
Whehequote:Op maandag 22 december 2008 13:16 schreef Tabloid het volgende:
[..]
Inderdaad.
Ik had afgelopen zaterdag voor de grap ook een bericht gestuurd.
Niet geplubiceerd.![]()
Natuurlijk wel onder een valse naam.
Volgens mij doen dat er wel meer ja hihi. Zo laat je alleen maar indrukken achter dat je een azijnpisser ben. Je zal maar een klacht van een bekende lezenquote:Op maandag 22 december 2008 13:16 schreef Tabloid het volgende:
[..]
Inderdaad.
Ik had afgelopen zaterdag voor de grap ook een bericht gestuurd.
Niet geplubiceerd.![]()
Natuurlijk wel onder een valse naam.
Over de kijkcijfers van Popstars.quote:Op maandag 22 december 2008 13:17 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Whehe![]()
Waar had je over zitten klagen dan?
quote:Op maandag 22 december 2008 13:18 schreef Tabloid het volgende:
[..]
Over de kijkcijfers van Popstars.![]()
quote:Sinds het begin van het programma Popstars kijk ik samen met mijn neefje Donny het programma op SBS 6. Elke week kijken we met plezier en zoeken wij de volgende dag ook alle nieuwtjes op in kranten en op het internet over het programma.
Vandaag viel mijn oog op een artikel op SBS 6 teletekst en op de site van de Telegraaf. In het artikel stond dat Popstars een kijkcijferhit was op de Nederlandse televisie. Het programma trok wekelijks gemiddeld zo'n anderhalf miljoen kijkers.
Maar het NOS journaal zet toch ook niet elke dag op teletekst dat het acht uur journaal meer dan twee miljoen kijkers heeft getrokken, en laat staan dat de Telegraaf er een artikel over maakt en op het internet neerzet. Ik vind dat SBS 6 gewoon bezig is met propaganda over hun eigen programma's. Ze moeten een voorbeeld nemen aan de publieke omroep of RTL die dat niet doet.
Ik heb altijd een vast ritme van 101 - 601 - 801quote:Op maandag 22 december 2008 13:17 schreef Tabloid het volgende:
Volgens mijn was deze op 318.
Ja 401 keek ik ook elke dag.
quote:Op maandag 22 december 2008 13:19 schreef Tabloid het volgende:
Ik heb alleen twee keer de audities gekeken, en laat staan dat ik een neefje Donny heb en dat ik er informatie over zoek.
:pquote:
quote:Op maandag 22 december 2008 13:28 schreef Etcetera het volgende:
whehehe dat jochie van 'liefde is een toverbal in meer dan 1000 smaken' is bij Serious Request
Je zou bijna geld doneren om het liedje níet te laten horen..quote:
quote:Op maandag 22 december 2008 13:34 schreef Etcetera het volgende:
Giel riep nog dat als het publiek buiten het Glazen Huis wilde dat hij stopte met zingen, ze vooral geld moesten geven
quote:
Heb je de clip al gezien?quote:
Iets zegt me dat ik dat niet wil..quote:Op maandag 22 december 2008 13:43 schreef Daniane het volgende:
[..]
Heb je de clip al gezien?
Hij playbackt super overdreven...
Ik kan er niet meer tegen, kut jong dat het is!
quote:Op maandag 22 december 2008 13:45 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Iets zegt me dat ik dat niet wil..
quote:
Over Carlo die z'n mond niet kan houden?quote:Op maandag 22 december 2008 14:06 schreef Tabloid het volgende:
Klacht verstuurd over ik wed dat ik het kan.
Warm.quote:Op maandag 22 december 2008 14:11 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Over Carlo die z'n mond niet kan houden?
Uh.. wat dan?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |