Altijd tochquote:Op woensdag 17 december 2008 20:42 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ah, we zijn het eens begrijp ik
Neuh, liever niet. Ben je zo uitgekeken op elkaarquote:
Oh das ook zoquote:Op woensdag 17 december 2008 20:46 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Neuh, liever niet. Ben je zo uitgekeken op elkaar
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In de KSC-soap is Bos81 mijn man en heb ik een kind met Dr_Flash.
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
Hijs bezigquote:Op woensdag 17 december 2008 20:49 schreef Dr_Flash het volgende:
Ga nou eerst je vent maar verkrachten, ik ben voetbal kijken
Alrighty then!!quote:Op woensdag 17 december 2008 20:50 schreef Dr_Flash het volgende:
Als je daarna nog wat nodig hebt dan verricht ik desgewenst wel wat hand- en spandiensten
Trustequote:Op woensdag 17 december 2008 23:34 schreef DaMart het volgende:
Ik vind het wel weer bedtijd. Dus welterusten alvast voor degenen die dit voor ze gaan slapen nog lezen![]()
.
Bij huifbedrijden liggen de meestal dubbel gehandicapte mensen op een matras tussen twee paardenruggen, door de beweging worden mensen die de hele dag verkrampt in de rolstoel zitten heel erg ontspannen, maar het werkt ook op de ingewanden, mensen die normaal gesproken medicijnen nodig hebben om te poepen die hebben na het huifbedrijden meestal de luier goed vol (gelukkig pas thuis...)quote:Op donderdag 18 december 2008 07:35 schreef marcb1974 het volgende:
Heren
@ Klonk, alleen werken en dan misschien vanavond weer scriptieschrijven
Huifbed rijden? T is dat?
Ah okequote:Op donderdag 18 december 2008 07:56 schreef Klonk het volgende:
[..]
Bij huifbedrijden liggen de meestal dubbel gehandicapte mensen op een matras tussen twee paardenruggen, door de beweging worden mensen die de hele dag verkrampt in de rolstoel zitten heel erg ontspannen, maar het werkt ook op de ingewanden, mensen die normaal gesproken medicijnen nodig hebben om te poepen die hebben na het huifbedrijden meestal de luier goed vol (gelukkig pas thuis...)
http://www.daelzichtplein.nl/Manege-De-Huif.233.0.html
Fruts Lquote:Op donderdag 18 december 2008 09:12 schreef Frutsel het volgende:
JortK![]()
![]()
MarcB![]()
![]()
BrandX![]()
![]()
![]()
![]()
IndahN![]()
![]()
LadyL![]()
![]()
![]()
DrF![]()
![]()
KlonK![]()
Zwaaitopic
Onder of boven? of beide?quote:Op donderdag 18 december 2008 09:25 schreef indahnesia.com het volgende:
En oh, ben weer eens naar de kapper geweest... tondeuse erover
Boven, dat onderste zou ik dan door een kapster laten doen, bij mij thuis of zo.. en niet door een kapper in een kapperszaak.quote:
Als jij het ticket opstuurt, neem ik mn kappersspullen meequote:Op donderdag 18 december 2008 09:31 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Boven, dat onderste zou ik dan door een kapster laten doen, bij mij thuis of zo.. en niet door een kapper in een kapperszaak.
met de nadruk op KAPSTERquote:Op donderdag 18 december 2008 09:31 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Boven, dat onderste zou ik dan door een kapster laten doen, bij mij thuis of zo.. en niet door een kapper in een kapperszaak.
oh shit.. er zijn nog wat extra voorwaarden.quote:Op donderdag 18 december 2008 09:37 schreef Ladylike het volgende:
[..]
Als jij het ticket opstuurt, neem ik mn kappersspullen mee
Vertelquote:Op donderdag 18 december 2008 09:38 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
oh shit.. er zijn nog wat extra voorwaarden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |