quote:Op dinsdag 16 december 2008 14:39 schreef Zug-Chef het volgende:
Aangezien ik momenteel bij de gemeente Lw deels verantwoordelijk ben voor de stadsdienst Leeuwarden, heb ik tijdens een overleg met Connexxion eens gevraagd over het hoe en wat.
Da's knap. Da's 3 meer dan er in 8829-8855 passen en dan tuffen er ook nog 's een dozijn in Alkmaar eo rond.quote:Er komen 30 MAN's
'k Zie net dat diezelfde bus ook al twee weekjes in Zeeland heeft gelogeerd.quote:Op dinsdag 16 december 2008 15:47 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
"Connexxion 8841 Heerenveen"
"De 8841 is overgeplaatst van Utrecht naar Friesland."
[..]
daar stond: op 7 december 2008 reed de bus onder andere op lijn 28 naar Goes.quote:'k Zie net dat diezelfde bus ook al twee weekjes in Zeeland heeft gelogeerd.
Jammer dat die bus en de 1280 niet meer in het wagenpark bij Arriva of Touring zitten. Waren goeie bussen en ook nog eens voorzien van een handbakquote:
jammer iddquote:Op woensdag 17 december 2008 14:20 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Jammer dat die bus en de 1280 niet meer in het wagenpark bij Arriva of Touring zitten. Waren goeie bussen en ook nog eens voorzien van een handbak
Dat is waarschijnlijk de bus die een keer door Daf driver genoemd wordt op busfreaksquote:Op woensdag 17 december 2008 14:02 schreef Gnittoo het volgende:
[ afbeelding ]
link
grappig die cxx kleuren.
Ok, klinkt logisch.quote:Op woensdag 17 december 2008 15:28 schreef Peterselieman het volgende:
Bussen zijn eigendom van de provincie Utrecht. Die heeft een concessie uitgeschreven voor drie jaren en deze aan xx gegund. Mocht xx over drie jaar de concessie verliezen, dan krijgt de nieuwe vervoerder de gele bussen die natuurlijk langer dan die drie jaren meegaan.
Ik zie het nu ook, idd. Nobody had 'm een paar dagen eerder ook al eens mee voor een quickie joyride.quote:Op woensdag 17 december 2008 14:18 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
daar stond: op 7 december 2008 reed de bus onder andere op lijn 28 naar Goes.
waarschijnlijk heeft hij wat cijfers door elkaar gehaald, diezelfde bus had ik namelijk een dag later mee en stond de dagen er voor in friesland.
De gele bussen zijn niet van de provincie, maar van de stadsregio (BRU), waar de lijnen naar Wijk b/D nu onder vallen. De bussen van CXX voor de lijnen waar de provincie over gaat zijn gewoon groen (met de tekst "deze bus wordt u aangeboden door Provincie Utrecht" erop). Lekker logisch hierdoor is dat lijn 20 (Maarssen-Utrecht, de korte helft van de opgeknipte lijn 120) die onder de provincieconcessie valt, maar eigenlijk geheel binnen BRU-gebied rijdt, met groene bussen rijdt.quote:Op woensdag 17 december 2008 15:28 schreef Peterselieman het volgende:
Bussen zijn eigendom van de provincie Utrecht.
Dat eerste vat ik niet helemaal. Toen ik vrijdag een kijkje ging nemen, reden op lijn (2)41 groene Amba's.quote:Op woensdag 17 december 2008 17:04 schreef ReisT het volgende:
[..]
De gele bussen zijn niet van de provincie, maar van de stadsregio (BRU), waar de lijnen naar Wijk b/D nu onder vallen. De bussen van CXX voor de lijnen waar de provincie over gaat zijn gewoon groen (met de tekst "deze bus wordt u aangeboden door Provincie Utrecht" erop). Lekker logisch hierdoor is dat lijn 20 (Maarssen-Utrecht, de korte helft van de opgeknipte lijn 120) die onder de provincieconcessie valt, maar eigenlijk geheel binnen BRU-gebied rijdt, met groene bussen rijdt.
Grrr, die Duvedec-mormels zijn nog niet weg dus?quote:Op woensdag 17 december 2008 16:31 schreef Zug-Chef het volgende:
Hoppa, meer foto's moeten er gepost worden:
[ link | afbeelding ]
Op dinsdag 16 december passeert Qbuzz 2002 als Lijn 13 de Oosterkade in Leeuwarden op weg naar het station.
[ link | afbeelding ]
Vandaag, woensdag 17 december is het behoorlijk mistig in Leeuwarden. Op de buffer staan naast elkaar Connexxion's 5612 als lijn 350 en Qbuzz'en 1088 (Rtd) en 2038 als respectievelijk lijn 13 en lijn 14.
[ link | afbeelding ]
Zojuist binnengekomen als lijn 97 uit Franeker is Duvedec 7824. Na een kop koffie zal de chauff verder gaan op scholierenlijnen 9 / 12.
[ link | afbeelding ]
Later op de dag bij de stadsschouwburg De Harmonie passeert Alliance B95 2622 als lijn 60 uit Holwerd.
[ link | afbeelding ]
In de Prins Hendrikstraat, de straat tussen stationsgebied en centrum, passeert Connexxion's MAN Lion City 8842 als lijn 71 uit Harlingen en legt de laatste meters naar het station af.
[ link | afbeelding ]
In de Stationsstraat plaat ik de Den Oudsten Alliance B95 2680 welke binnenkomt als lijn 28 uit Heerenveen.
[ link | afbeelding ]
Even daarachter gevolgd door de grijze Qbuzz 1043 welke door materieeltekort in Friesland door Qbuzz uit de Rotterdamse concessie tijdelijk naar Friesland gehaald zijn.
[ link | afbeelding ]
Op lijn 60 uit Holwerd zat vandaag deze Volvo Duvedec 9084. De bus draait hier het stationsplein op.
[ link | afbeelding ]
Nog meer MAN geweld van Connexxion in de vorm van Lion City 8855 als sneldienst lijn 50 naar Dokkum.
[ link | afbeelding ]
Terug bij stadsschouwburg Harmonie passeert weer een Den Oudsten Alliance B95 de 2610 als lijn 72 naar een hele mooie paal.
[ link | afbeelding ]
En met ietwat bewegingsonscherpte nog een MAN van Connexxion, hier de 8851 op lijn 70 Mooie Paal - Leeuwarden.
deze reed later op de dag op lijn 48 ( heerenveen - lemmer ) als ik het goed hebquote:Op woensdag 17 december 2008 16:31 schreef Zug-Chef het volgende:
[ link | afbeelding ]
In de Prins Hendrikstraat, de straat tussen stationsgebied en centrum, passeert Connexxion's MAN Lion City 8842 als lijn 71 uit Harlingen en legt de laatste meters naar het station af.
Vet man!quote:Op donderdag 18 december 2008 10:19 schreef Zug-Chef het volgende:
GIsterenmiddag laat op Lijn 66 Gelede Mercedes Citaro 9105 !!! Er is dus toch een nieuwe bijgekomen al hier
quote:Op donderdag 18 december 2008 10:19 schreef Zug-Chef het volgende:
GIsterenmiddag laat op Lijn 66 Gelede Mercedes Citaro 9105 !!!
Wat heet nieuw.quote:Er is dus toch een nieuwe bijgekomen al hier
Ben je meteen uit de droom.quote:Op donderdag 18 december 2008 13:12 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
Vet man!
hoop dat ik strax eens een Lions City tref![]()
Ik ben benieuwd wat voor bus er officieel op die rit hoort te zittenquote:Op woensdag 17 december 2008 16:31 schreef Zug-Chef het volgende:
Hoppa, meer foto's moeten er gepost worden:
[..]
[ link | afbeelding ]
Op lijn 60 uit Holwerd zat vandaag deze Volvo Duvedec 9084. De bus draait hier het stationsplein op.
[..]
Ik denk eerder XX Amba's.quote:Op donderdag 18 december 2008 14:08 schreef J_TM het volgende:
Rijden lijn 120 en 126 nu met XX Lion's Cities, of zijn het nog steeds BBA-Mercedessen ?
Wel enkele verschillen, maar de A21 verschilt niet zo gek veel met de A78.quote:Op donderdag 18 december 2008 15:55 schreef BeefRWijker het volgende:
[ afbeelding ]
Dennis Verboort
MAN A21 voordat ie bekend werd als de (een) Lion's City.
Ziet iemand enige gelijkenis met de A78? Nee?
Wen er maar aan. De Duvedecs gaan er nu aan!quote:Op donderdag 18 december 2008 10:19 schreef Zug-Chef het volgende:
GIsterenmiddag laat op Lijn 66 Gelede Mercedes Citaro 9105 !!! Er is dus toch een nieuwe bijgekomen al hier
helaas.. ik had een ambatrolquote:Op donderdag 18 december 2008 14:12 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
Ben je meteen uit de droom.
Dan heb ik gelukkig nog het laatste ritje afgelopen week met zo`n ding gemaakt. Ik reed met lijn 4 vanaf station Eindhoven in de veronderstelling dat deze naar een voor mij onbekende bestemming zou rijden. Tot mijn verrassing kwamen we gewoon weer bij station Eindhoven uit.quote:Op donderdag 18 december 2008 19:50 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Wen er maar aan. De Duvedecs gaan er nu aan!
Je hebt de kaart volgens mij niet goed bekeken zeker?quote:Op donderdag 18 december 2008 20:12 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Dan heb ik gelukkig nog het laatste ritje afgelopen week met zo`n ding gemaakt. Ik reed met lijn 4 vanaf station Eindhoven in de veronderstelling dat deze naar een voor mij onbekende bestemming zou rijden. Tot mijn verrassing kwamen we gewoon weer bij station Eindhoven uit.Dat ben ik niet gewend hier in Amsterdam met onze eindpunten.
Zelfde met de stadslijnen in Leeuwardenquote:Op donderdag 18 december 2008 20:18 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Je hebt de kaart volgens mij niet goed bekeken zeker?
De stadslijnen in Eindhoven maken soms een lus door de wijk van bestemming, uitzonderingen daargelaten.
eens, en zo bijzonder rijden ze ook niet.quote:Op donderdag 18 december 2008 21:07 schreef NoBody122 het volgende:
Zolang ze er nog zijn, zal ik nog zoveel mogelijk hogevloers gebruiken
Die MAN's kan ik altijd nog gebruiken
Kwa rijden vind ik die MAN's nog het meest weghebben van een Citaroquote:Op donderdag 18 december 2008 21:09 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
eens, en zo bijzonder rijden ze ook niet.
godverdomme!! !quote:Op donderdag 18 december 2008 21:05 schreef Gnittoo het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
lijn 95 loopt zowat door de straat :wquote:Op donderdag 18 december 2008 21:59 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Oooh wat komt 'ie dichtbij! ©® Bert Visscher
Waarschijnlijk omdat die bus nog steeds op de oude A21 gebaseerd is.quote:Op donderdag 18 december 2008 19:49 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Wel enkele verschillen, maar de A21 verschilt niet zo gek veel met de A78.
De A21 is de lagevloer versie, wat in dit geval een doorlopende vloer betekend, niet noodzakelijk nul graden vlak.quote:O ja, de A78 is Low Entry, terwijl de vloer van de A21 licht helt
Echt wel. Die geheel vlakke is de A37. Dat had ik je toch goed uitgelegd net, dacht ik.quote:(latere series niet eens meer).
Je kan met eindpunten ook een lus maken. Kan soms ook niet anders, als er 1-richtings straten in zitten.quote:Op donderdag 18 december 2008 20:35 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Zelfde met de stadslijnen in Leeuwarden
Alleen is dát dan weer meer een uitzondering..
En die hebben jullie ook in 12 meter?quote:Op donderdag 18 december 2008 21:18 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Kwa rijden vind ik die MAN's nog het meest weghebben van een Citaro![]()
Nee, die hebben wij alleen in 18 meter.quote:Op donderdag 18 december 2008 23:04 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
En die hebben jullie ook in 12 meter?
(Probeer even te duiden of dat nou een positieve of een negatieve opmerking is)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |