quote:Op zondag 21 december 2008 16:54 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Formidabel conditie? Kan dat ook al tegenwoordig?
* Proud2beDiepfries verbaasd is..
quote:Jacob-Jan van der Smissen heeft volgens mij potentieel. Hij is 15 jaar en lijkt iets extra's te hebben.
Ik denk dat op dit moment zijn vaardigheden op het gebied van Vleugelspel ongeveer matig zijn. Als dit joch de kans krijgt om zijn vaardigheden op het gebied van Scoren te verbeteren, dan zou hij daarin wel eens redelijk kunnen worden.
Wat vind je ervan, geven we hem een kans?
Koop je een buitenaardse spits gaan ze over zijn conditie discussiërenquote:Op zondag 21 december 2008 17:23 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Joh, wanneer heb ik m'n conditiepercentage dusdanig hoog gehad dat er iemand op formidabel conditie eindigt? Zal best dat dat vroeger in het tussenseizoen veel gebeurde, echter met het nieuwe systeem ook? In ieder geval de eerste keer dat ik het zie..
* Proud2beDiepfries 'newskool' is..
Openingsbod is 3 miljoenquote:10. Elmar Bundscherer (A) (171966756)
Deutschland 21 jaar en 101 dagen, volgende verjaardag: 01-01-2009
redelijk in vorm, conditie uitstekend
Een controversieel persoon die evenwichtig en eerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een slecht leider.
Huidige vaardigheden
Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
Positiespel: rampzalig Passen: redelijk
Vleugelspel: slecht Verdedigen: waardeloos
Scoren: wereldklasse Spelhervatting: zwak
Yup... Salaris is voor mij toch (nog) onbetaalbaar en z'n skills heb ik (nog) niet bepaald nodigquote:Op zondag 21 december 2008 18:32 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Koop je een buitenaardse spits gaan ze over zijn conditie discussiëren
Ik deed het bod in verwachting dat het overboden zou worden, maar dat bleek niet het gevalquote:Op zondag 21 december 2008 18:52 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Yup... Salaris is voor mij toch (nog) onbetaalbaar en z'n skills heb ik (nog) niet bepaald nodig
Maarreh, transfersom 3,25 miljoen, dat valt me opzich best nog mee. Vergeleken bij wat ik zelf zou moeten betalen voor wonderbaarlijk, wereldklasse of bovennatuurlijk. Vraag is meer dus of je het wekelijkse salaris kunt behappen dan wat je er voor betaalt..
* Proud2beDiepfries banksaldo en salarispost checkt...
ach dat ie geen passen heeft zou ik op de koop toe nemen idd met zo'n spitsjequote:Op zondag 21 december 2008 15:44 schreef ScudRaket het volgende:
Nieuwe spelert...
[..]
Geen passen jammer genoeg, maar wel een spits die ik kan gebruiken
Mijn Reusachtig mid koste me ook slechts 3 mil. Hij heeft all1 een salaris van 35k. Mn WK keep 20k dus ja waar stop je als je het betalen kan.quote:Op zondag 21 december 2008 18:52 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Yup... Salaris is voor mij toch (nog) onbetaalbaar en z'n skills heb ik (nog) niet bepaald nodig
Maarreh, transfersom 3,25 miljoen, dat valt me opzich best nog mee. Vergeleken bij wat ik zelf zou moeten betalen voor wonderbaarlijk, wereldklasse of bovennatuurlijk. Vraag is meer dus of je het wekelijkse salaris kunt behappen dan wat je er voor betaalt..
* Proud2beDiepfries banksaldo en salarispost checkt...
Ik zou het wel erg jammer vinden. Passen is voor mij een must bij mn spelers.quote:Op zondag 21 december 2008 20:39 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
ach dat ie geen passen heeft zou ik op de koop toe nemen idd met zo'n spitsje
hehe ach ja ik ben nog even wat aan het uitproberen wat ik kan betalen. ik heb nu een bovennatuurlijke middenvelder (met redelijk passen) en een reusachtige middenvelder (met zwak passen).. is me ook wel een flinke kostenpost qua salaris..quote:Op zondag 21 december 2008 20:44 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Mijn Reusachtig mid koste me ook slechts 3 mil. Hij heeft all1 een salaris van 35k. Mn WK keep 20k dus ja waar stop je als je het betalen kan.
ach.. voor mij niet echt.. zolang het maar minimaal zwak passen is vind ik het prima.. alhoewel ik zo'n speler er niet voor zou laten schieten..quote:Ik zou het wel erg jammer vinden. Passen is voor mij een must bij mn spelers.
Dat kan ik me voor stellen. Hoe veel woordvoerders heb je? Je zou namelijk rond een ton moeten krijgen van je sponsers. Dat samen met je thuis wedstrijd eens per 2 weken zou je het moeten kunnen betalen lijkt me.quote:Op zondag 21 december 2008 20:47 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
hehe ach ja ik ben nog even wat aan het uitproberen wat ik kan betalen. ik heb nu een bovennatuurlijke middenvelder (met redelijk passen) en een reusachtige middenvelder (met zwak passen).. is me ook wel een flinke kostenpost qua salaris..
Het is idd een leuke speler.quote:ach.. voor mij niet echt.. zolang het maar minimaal zwak passen is vind ik het prima.. alhoewel ik zo'n speler er niet voor zou laten schieten..
Godverse idiote gasten moeten met beide benen op de grond blijven staan en niet naast hun voetbal schoenen gaan lopen.quote:Doordat de spelers van RKDEO de tegenstander onderschatten, speelden ze ver beneden hun kunnen.
ik krijg 95k met 5 woordvoerders..quote:Op zondag 21 december 2008 21:13 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dat kan ik me voor stellen. Hoe veel woordvoerders heb je? Je zou namelijk rond een ton moeten krijgen van je sponsers. Dat samen met je thuis wedstrijd eens per 2 weken zou je het moeten kunnen betalen lijkt me.
Die ukkies mischien maar die grotere gasten staan 0-0 tegen de nr 1 na laatst. Daar mag ik best over klagen.quote:Op zondag 21 december 2008 21:16 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Niet klagen OP, die ukkies van je staan 2-0 voor tegen mijn youngsters.. Gelukkig staat Jong Wurdsje ook 2-0 achter tegen Kleintje Pils, daarmee is JV diepFries alsnog kampioen
edit: op moment van schrijven maakt JV diepFries 2-1 en Kleintje Pils 3-0![]()
Toen ik in de VI speelde had ik dik 110k met 9 woordvoerders. Nu 91k in de VII met 9 woordvoerders. Misschien is het verstandig dat je er nog 4 aan neemt.quote:Op zondag 21 december 2008 21:16 schreef ArcturusMengsk het volgende:
ik krijg 95k met 5 woordvoerders..
IRC
ohw was de jeugdwedstrijd zo belangrijk??quote:Op zondag 21 december 2008 21:16 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Niet klagen OP, die ukkies van je staan 2-0 voor tegen mijn youngsters.. Gelukkig staat Jong Wurdsje ook 2-0 achter tegen Kleintje Pils, daarmee is JV diepFries alsnog kampioen
edit: op moment van schrijven maakt JV diepFries 2-1 en Kleintje Pils 3-0![]()
zonde.. geen -3 deze week..quote:Op zondag 21 december 2008 21:24 schreef Ruudt het volgende:
3-0 voor na 23 minuten en een gele kaart.
quote:Op zondag 21 december 2008 21:24 schreef Ruudt het volgende:
3-0 voor na 23 minuten en een gele kaart.
Joh, met 4 wedstrijden te gaan 12 punten voorsprong en een verschil van +23 in doelsaldo.. 't Is maar wat je belangrijk noemt...quote:Op zondag 21 december 2008 21:35 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
ohw was de jeugdwedstrijd zo belangrijk??en dan ga ik dingen zitten uitproberen
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat is wel jammer ja wanneer je voor Vinnie Jones gaat en het nog even spannend wilt houden tot de laatste speelronde..quote:[..]
zonde.. geen -3 deze week..Spuit11, 't gaat over Ruudt
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
quote:Op zondag 21 december 2008 21:40 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Joh, met 4 wedstrijden te gaan 12 punten voorsprong en een verschil van +23 in doelsaldo.. 't Is maar wat je belangrijk noemt...opscheppert..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ja en?quote:Dat is wel jammer ja wanneer je voor Vinnie Jones gaat en het nog even spannend wilt houden tot de laatste speelronde..Spuit11, 't gaat over Ruudt
![]()
quote:Ladderzatsquad
Midfield outstanding (very low)
Right Defence formidable (very high)
Central Defence excellent (low)
Left Defence excellent (very low)
Right Attack passable (low)
Central Attack excellent (high)
Left Attack formidable (high)
Indirect set pieces
Defence inadequate (very high)
Attack passable (low)
1-3 dus........quote:Milsbeek
Midfield outstanding (very low)
Right Defence passable (high)
Central Defence solid (very high)
Left Defence passable (low)
Right Attack poor (low)
Central Attack passable (very low)
Left Attack excellent (very low)
Indirect set pieces
Defence inadequate (low)
Attack inadequate (low)
quote:
Mijn eerste opmerking sloeg nergens op omdat ik niet door had dat jouw reactie over Ruudt ging.. Dus vandaar..quote:[..]
ja en?
Ik hou echt van die gast.quote:Een mooi genomen vrije trap van Jędrek Sobowiec zorgde in de 49e minuut voor een 3-0 voorsprong voor RKDEO.
trouw ermee zou ik zeggenquote:Op zondag 21 december 2008 22:07 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik hou echt van die gast.Hij scored zo vaak met zn goddelijke SH.
hahahaha dat zal lastig worden met een virtueel persoon. Wel een uniek iets. Al denk ik dat ze op het gemeente kantoor t niet toe zullen laten.quote:
De tering jij moet echt nodig uit die kast komen. Mensen die het zo vaak roepen over anderen zijn vaak homofoob en zijn het vaak zelf. All1 onderdrukken ze t omdat ze zo homofoob zijn. Een ever lasting loop dus. Er is nl niks mis mee om homo te zijn! Geef er aan toe Real en je wordt veel gelukkiger!quote:
quote:RKDEO-speler Jędrek Sobowiec kreeg in de 55e minuut een geweldige kans toen hij een voorzet in één keer op zijn slof nam, maar hij raakte de bal totaal verkeerd.
Momenteel sabel ik veel liever aan een paar tieten. Dus dat homo zijn laat ik nog gewoon even in de kast.quote:Op zondag 21 december 2008 22:26 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
hahahaha dat zal lastig worden met een virtueel persoon. Wel een uniek iets. Al denk ik dat ze op het gemeente kantoor t niet toe zullen laten.![]()
[..]
De tering jij moet echt nodig uit die kast komen. Mensen die het zo vaak roepen over anderen zijn vaak homofoob en zijn het vaak zelf. All1 onderdrukken ze t omdat ze zo homofoob zijn. Een ever lasting loop dus. Er is nl niks mis mee om homo te zijn! Geef er aan toe Real en je wordt veel gelukkiger!![]()
* Outpost76 is hetero RealBizkit666
Neem er dan zo 1 dan heb je t allebij.quote:Op zondag 21 december 2008 22:28 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Momenteel sabel ik veel liever aan een paar tieten. Dus dat homo zijn laat ik nog gewoon even in de kast.
En weer een redelijk vleugel spelert weg gegooit omdat ie nooit speelde en dus ook nooit training kreeg.quote:Janick Bommel (228658645)
17 jaar en 44 dagen, volgende verjaardag: 27-02-2009
redelijk in vorm, conditie zwak
Een aangenaam persoon die opvliegend en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: FC RKDEO
Total Skill Index (TSI): 110
Loon: 270 ¤/week
Specialiteit: Koppen
Huidige vaardigheden
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: zwak Passen: zwak
Vleugelspel: matig Verdedigen: waardeloos
Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
Heb je er ervaring mee?quote:Op zondag 21 december 2008 22:32 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Neem er dan zo 1 dan heb je t allebij.
Geil manquote:Op zondag 21 december 2008 22:32 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Neem er dan zo 1 dan heb je t allebij.
wat vind de persoon van wie die tieten waren dan dat je ze eraf sabelde?quote:Op zondag 21 december 2008 22:28 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Momenteel sabel ik veel liever aan een paar tieten. Dus dat homo zijn laat ik nog gewoon even in de kast.
Momenteel vind ze het nog niet erg. En ze zijn er ook nog steeds niet kleiner op geworden sinds ik er 8 jaar geleden mee begon...quote:Op zondag 21 december 2008 22:56 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
wat vind de persoon van wie die tieten waren dan dat je ze eraf sabelde?
quote:
Ik dacht t al maar ja ik ben lesdycties en ik twijfel snel als ik een woord zie staan of t goed is geschreven of niet. Thxquote:Op zondag 21 december 2008 22:56 schreef ArcturusMengsk het volgende:
[..]
wat vind de persoon van wie die tieten waren dan dat je ze eraf sabelde?
Gefeliciteerdquote:Op zondag 21 december 2008 23:01 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
2-4 gewonnen op bezoek bij de nr3. Om een kort verhaal lang te maken. Ik ben nu vrijwel op zeker via een 2e plek gepromoveerd naar VI
Kampioenschap zit er waarschijnlijk niet meer in, tenzij nr3 en nr4 beiden de nr1 weten te verrassen...
Owja, en JV diepFries is vanavond officieel kampioen geworden in de Fok Youth Premier League dankzij een verdienstelijk gelijkspel bij FC RKDEO A1
Hmmm.... Puur hypothetisch gezien zou ik het wel weten als vrouw zijnde wanneer m'n lief me de keuze liet tussen sabelen en sabbelen...quote:Op zondag 21 december 2008 23:07 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Momenteel vind ze het nog niet erg. En ze zijn er ook nog steeds niet kleiner op geworden sinds ik er 8 jaar geleden mee begon...
Gefeliciteerd!quote:Op zondag 21 december 2008 23:01 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
2-4 gewonnen op bezoek bij de nr3. Om een kort verhaal lang te maken. Ik ben nu vrijwel op zeker via een 2e plek gepromoveerd naar VI
Kampioenschap zit er waarschijnlijk niet meer in, tenzij nr3 en nr4 beiden de nr1 weten te verrassen...
Owja, en JV diepFries is vanavond officieel kampioen geworden in de Fok Youth Premier League dankzij een verdienstelijk gelijkspel bij FC RKDEO A1
mja wie niet.. ik vond het al zo verbazingwekkend dat ze het toestaat..quote:Op zondag 21 december 2008 23:12 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Hmmm.... Puur hypothetisch gezien zou ik het wel weten als vrouw zijnde wanneer m'n lief me de keuze liet tussen sabelen en sabbelen...
Dat echter geheel en al off-topic...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |