Die kaart houdt niet goed rekening met de bolvorm van de aarde.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 13:06 schreef Quyxz_ het volgende:
huh die kaart heeft het Noorden niet exact boven liggen zie ik nu...
of toch wel?
wtf
Bedankt, dat vroeg ik me inderdaad ook al een paar dagen af.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 16:54 schreef Quyxz_ het volgende:
Waar ik net achter kwam, is dat het heldere object wat je na zonsondergang ziet in dit jaargetij (helderst na de maan), geen ster is, maar de planeet Venus.
zie nu ook pas dat dat op authentiek slaat....quote:Op dinsdag 13 januari 2009 00:01 schreef raaavi het volgende:
Dat OUT & TEAK
OUD&TIEK moet zijn en niet TEEK zoals ik het uitsprak (winkel in utrecht)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's funny
But not ha-ha funny.
In Kuifje heb je Syldavie en Bordurië, geen Transsylvanië voor zover ik weet.quote:Op maandag 12 januari 2009 23:06 schreef JanusAnus het volgende:
[..]
Transsylvanië! Ik maar denken dat dat alleen in Kuifje bestond!
quote:Op woensdag 14 januari 2009 17:37 schreef Nero22 het volgende:
Dat de paarden niet bij de koeien in de wei staan omdat de paarden anders opgegeten worden...![]()
WTF?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat Alphen ad rijn niet hetzelfde is als De Alpen
[ Bericht 4% gewijzigd door Thymen. op 15-01-2009 18:17:13 ]
Dat is een goeie!quote:Op woensdag 14 januari 2009 19:48 schreef _Arual_ het volgende:
Waarom voetballers vier schaduwen hebben, en een gewoon mens niet.
ken jij mij nog?quote:Op woensdag 14 januari 2009 21:15 schreef Soury het volgende:
Dag kippetjes ipv kindertjes .. Zwiebertje liedje
Ik dacht toen ik daar voor het eerst van hoorde dat ze dan een gouden afgietsel van hun hand kregen.quote:Op woensdag 14 januari 2009 22:48 schreef Sneijder5 het volgende:
Tot twee jaar geleden ofzo gedacht dat "de gouden handdruk" een of andere prijs is voor een werkgever die iets goeds had gedaan
http://nl.wikipedia.org/wiki/Spuit_elf_geeft_(ook_nog)_modder ?quote:Op donderdag 15 januari 2009 00:03 schreef 988012 het volgende:
[..]
Ja waar komt dat eigenlijk vandaan
quote:Op maandag 12 januari 2009 19:58 schreef just.in.case het volgende:
Dat de 'Weg met Djoser'-reclames niet bedacht zijn door iemand die van ene Djoser afwilde, maar dat Djoser een reisorganisatie is.![]()
De overeenkomst met de lommerd berust op toeval.quote:Mijn moeder had een broertje, dat was mijn ome Jan
En elke zondagmiddag kwam die altijd effe an
Hij hield niet van familie, van kind'ren hield 'ie wel
Hij bleef z'n hele leven 'n echte vrijgezel
Ik kreeg van ome Jan ineens m'n allereerste fiets
Hij zei "die is voor jou, mop" en verdween weer in het niets
Thuis was 't echt geen vetpot, 't was altijd feest
Want iedereen was blij als ome Jan weer was geweest
refren':
Want we gingen op vakantie van het geld van ome Jan
En niemand leek te weten hoe die aan die centen kwam
Dat kon ons weinig schelen dus we namen het ervan
Niks te klagen
Niet naar vragen
Wat hebben we plezier gehad van ome Jan z'n geld
En daarom was ook iedereen enorm op hem gesteld
En waar hij 't vandaan had heeft nog niemand ons verteld
O die lieve ome Jan!
Toen ik wat ouder werd kreeg ik al snel een baan
En 't werd voor mij een raadsel hoe m'n oom dat had gedaan
Hij had geen baan of erfenis en zat maar voor de buis
Dat zag ik als ik langs reed, op weg van werk naar huis
't Viel me op dat ome Jan zich toch wel vreemd gedroeg
Je zag hem nooit met vrienden of gezellig in de kroeg
Hij kwam steeds minder vaak, maar het was altijd prijs
Want als 'ie dan ook langs kwam, dan konden we op reis
refren'
Nu heb ik maanden niets gehoord en ben naar hem op zoek
Ik vind 'm in een kamertje, verloren in een boek
En dan vertelt 'ie zijn verhaal, onthult 'ie zijn geheim
Hoe die 't voor mekaar kreeg, zo'n goeie oom te zijn
Wanneer ik 'm vertel dat ik echt heel veel van 'm hou
Krijgt 'ie tranen in z'n ogen en hij toont opeens berouw
't Wordt wel even wennen voor ons allebei
Aan die stalen tralies tussen ome Jan en mij
Ik dacht als kind dat mensen die de Nobelprijs wonnen die prijs kregen omdat ze nobel warenquote:Op dinsdag 23 december 2008 10:40 schreef maok het volgende:
In die zelfde serie: Ik kwam er pas later achter dat dr. Nobelprijs uit sesamstraat natuurlijk zo hete omdat hij van alles uit vond en naar de nobel prijs was genoemd (klemtoon verschil en wist ik toen ik klein was veel wat de nobel prijs was) Ik dacht dat het gewoon een willekeurige naam was.
Dat denkt bijna iedereen denk ik.quote:Op donderdag 15 januari 2009 15:54 schreef cinnamongirl het volgende:
Kennen jullie dat liedje van Willeke Alberti, "Ome Jan"?
Daarin zingt ze o.a.: "En we gingen op vakantie van het geld van ome Jan".
Nooit heb ik geweten dat "Ome Jan" een andere naam is voor de lommerd. Ik dacht dat het over een rijke oom ging.
http://en.wikipedia.org/wiki/Truth_drugquote:Op donderdag 15 januari 2009 20:25 schreef Renderclippur het volgende:
Dat een waarheidsserum niet echt bestond
Die van mij? Was een beetje krom ja...quote:Op donderdag 15 januari 2009 19:40 schreef Yozzz het volgende:
Kan iemand dat koeien/paardenverhaal nog even uitleggen?
Had ik ook, net als bij de 'grap van de mummie'quote:Op donderdag 15 januari 2009 23:57 schreef Sjibble het volgende:
Dat "Hoe lang is een chinees" eigenlijk betekent dat Hoelang de naam van de chinees is, en niet een vraag hoe lang hij is.
6 jaar later nadat ik de grap voor het eerst hoorde
ja die vond ik ook wel ingewikkeldquote:Op vrijdag 16 januari 2009 00:26 schreef 988012 het volgende:
[..]
Had ik ook, net als bij de 'grap van de mummie'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |