Geeft niks Yoniquote:Op dinsdag 16 december 2008 21:43 schreef Yoni het volgende:
Zo, ik heb mijn pakje ook klaar. Rocka, sorry voor al het plakband!
quote:Op dinsdag 16 december 2008 21:15 schreef bixister het volgende:
ik heb m'n pakje ook gepost. rocka, 't past door de brievenbus, dus je hoeft er niet voor thuis te blijven. wel alvast sorry dat ik de badbruisbal daarvoor stuk heb moeten knijpen. maar jaaa. 't gaat om 't idee, toch?
quote:Op dinsdag 16 december 2008 22:19 schreef Spuuglokje het volgende:
En ze mag nog blij zijn dat het geen douchegel was die zo in de envelop gegoten is...
geduld! je hoeft natuurlijjk ook niet alles in 1x te ontvangen he. we hebben een heel schema joh, ontvang je het verspreid!!quote:Op dinsdag 16 december 2008 21:42 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Ik heb van jou ook nog niets ontvangen dus ik dacht al...
Die heb ik vanmiddag toch al binnengekregen gekkie! Niet doorvertellen aan de restquote:Op dinsdag 16 december 2008 22:08 schreef RockabeIIa het volgende:
Kersjes?Dus mijn kadootje hoef je niet?
Wat vroeg ik ook alweer?quote:Op dinsdag 16 december 2008 22:34 schreef debuurvrouw het volgende:
Oeh! ik heb mijn secret Santa verleid tot een vraag!![]()
Nu weet ik het helemaal zeker![]()
dat doe ik wel voor je, bij aankomst morgen.quote:Op dinsdag 16 december 2008 22:19 schreef PM-girl het volgende:
Ik heb het ingepakt, maar ben vergeten een foto te maken
Met deze gedachte mijn post nog eens terug lezend lijkt het een oneerbaar voorstelquote:Op dinsdag 16 december 2008 22:36 schreef Luchtbel het volgende:
Eigenlijk klinkt het best een beetje dirty toch; Secret Santa?
Ik noem dat gewoon creatief omgaan met het te besteden bedrag, ik heb ook zoiets erbij gestopt hoorquote:Op dinsdag 16 december 2008 22:37 schreef Luchtbel het volgende:
Mijn pakje is ook klaar. Ik heb er twee dingetjes uit mijn eigen kerstpakket bij gedaan. Dat mag gewoon toch, neem ik aan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |