SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toen kreeg de film ineens een gigantisch 'wtf' gehalte. Als je alleen al de genre's bekijkt die imdb eraan linkt:Romkom en animatie missen er nog net aan.quote:Action | Drama | Mystery | Sci-Fi | Thriller
Ik zal nooit weer met opzet een film kijken met Nicolas Cage.Want je weet niets, tot ik het je vertel.
Precies. Als je iedere film kapot wilt maken moet je dat gaan doen inderdaad. Maar ja, quasi intellectuelen die hun smaak boven die van de gemiddelde filmkijker stellen zijn nou eenmaal zo.quote:Op zondag 28 juni 2009 15:39 schreef RijstNatie het volgende:
Een film zo gaan analyseren zoals sommige hier doen!!
Wat vond je precies mooi aan de film? Ik vond het begin vermakelijk, na 10 minuten was me al duidelijk hoe de rest van de film zou gaan en ben ik blijven kijken omdat ik nieuwsgierig was naar de special effects. Gezien dat mijn vakgebied is. Ik zou de film niemand aanraden want het is qua verhaal echt 2 uur weg gegooid uit je leven.quote:
Exact. Gewoon een goed entertainende film. Aanrader voor iedereen die van entertainment houdt in plaats van quasi intellectueel gezwets.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:05 schreef Dizer het volgende:
Prima vermaakt tijdens deze film. Leuke verassing!
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:56 schreef brushaway het volgende:
Dat die mongolen nog bestaan waarvoor ze zulke films maken. Irritant.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |