De overwegingen om ermee te kappen worden hier van financiële aard. Pakje van 22 voor ¤5.00quote:Op zondag 14 december 2008 22:34 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik was gestopt idd. Maar ook te vroeg gestopt met die medicijnen, daarna iemand in mijn huis die zat te paffen en daarna ging ik weer nat. Volgende poging (binnenkort). Ik zit nog te twijfelen over die medicijnen (wel of niet meer nemen), ze zijn erg goed, maar hebben vervelende bijwerkingen in het begin
Ik heb er echt wat voor over .. Ga dus niet zitten te bieren zonder sigaret ... Heb al een website met tenten waar het magquote:Op zondag 14 december 2008 22:36 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Hier (zoals inmiddels op zoveel plaatsen) is in ongeveer 80 procent van de kroegen roken weer toegestaan. Je betaald bij sommige kroegen 2 euro voor de bonnenpot (bij binnenkomst en als roker), en dan mag zoveel roken als je wil.
quote:Op zondag 14 december 2008 22:41 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik heb er echt wat voor over .. Ga dus niet zitten te bieren zonder sigaret ... Heb al een website met tenten waar het maghttp://www.hiermaghetwel.nl/
Niets misdaan, viel me alleen op dat je erg bezig was met de kwestie Huub.quote:Op zondag 14 december 2008 22:44 schreef lies1958 het volgende:
waarom moet in in de op staan welke reden wat heb ik misdaan
Wat bedoel je Liesquote:Op zondag 14 december 2008 22:44 schreef lies1958 het volgende:
waarom moet in in de op staan welke reden wat heb ik misdaan
heb je die ook voor Frankrijk...quote:Op zondag 14 december 2008 22:41 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik heb er echt wat voor over .. Ga dus niet zitten te bieren zonder sigaret ... Heb al een website met tenten waar het maghttp://www.hiermaghetwel.nl/
Oh dacht omdat ik gelijk met jou het bericht had geplaatst vandaar. Oke beschouw het dan maar als een eer. En inderdaad heb me daar vanavond lekker mee bezig gehouden. Had even niets anders te doen en geen recht op de afstandbediening vandaag dus lekker achter laptop bezig met de fantastische berichtgeving van de telegraaf die later dus niet helemaal juist is.quote:Op zondag 14 december 2008 22:45 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Niets misdaan, viel me alleen op dat je erg bezig was met de kwestie Huub.
Je kan een naamtopic het beste als een eer beschouwen.
Je bent de moeite waard ofzoquote:Op zondag 14 december 2008 22:44 schreef lies1958 het volgende:
waarom moet in in de op staan welke reden wat heb ik misdaan
Lies en liesje zijn niet dezelfde Peterquote:Op zondag 14 december 2008 22:45 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Niets misdaan, viel me alleen op dat je erg bezig was met de kwestie Huub.
Je kan een naamtopic het beste als een eer beschouwen.
Nee klopt maar is niet erg hoor als je in de war raakt van de namen.quote:Op zondag 14 december 2008 22:49 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Lies en liesje zijn niet dezelfde Peter
http://pasdeproblem.icipeukie.frquote:Op zondag 14 december 2008 22:48 schreef hondjes het volgende:
[..]
heb je die ook voor Frankrijk...![]()
zie het alweer voor me...rijden ,
eten en dan in de vrieskou roken.
dan doodmoe in hotel aankomen,,hangt er weer zo een klereding in de kamer
sta je stiekem uit het raam te roken...
Als dat echt zo`n punt is plaats ik wel een TR.quote:Op zondag 14 december 2008 22:49 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Lies en liesje zijn niet dezelfde Peter
Klopt, maar het gaat hier over Lies, dat is duidelijk toch?quote:Op zondag 14 december 2008 22:49 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Lies en liesje zijn niet dezelfde Peter
Wat mij betreft geen punt hoor. Liesje is een leuk mens volgens mij dus niet erg om daar mee te worden verwisseld.quote:Op zondag 14 december 2008 22:51 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Als dat echt zo`n punt is plaats ik wel een TR.
Nieuw account aanmaken en de oude laten vervallen. Wel even melden dan wie je WAS, dan weten we allemaal wie we voor ons hebben.quote:Op zondag 14 december 2008 22:51 schreef lies1958 het volgende:
[..]
Nee klopt maar is niet erg hoor als je in de war raakt van de namen.
Zou eigenlijk mijn nickname moeten veranderen alleen weet niet hoe dat moet.
Nee joh!quote:Op zondag 14 december 2008 22:51 schreef lies1958 het volgende:
[..]
Nee klopt maar is niet erg hoor als je in de war raakt van de namen.
Zou eigenlijk mijn nickname moeten veranderen alleen weet niet hoe dat moet.
Frankrijk gewoon roken joh !! Die gasten zijn niet zo moeilijkquote:
quote:Op zondag 14 december 2008 22:39 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
De overwegingen om ermee te kappen worden hier van financiële aard. Pakje van 22 voor ¤5.00
Ik heb er nu al een TR tegenaan gegooid.quote:Op zondag 14 december 2008 22:53 schreef lies1958 het volgende:
[..]
Wat mij betreft geen punt hoor. Liesje is een leuk mens volgens mij dus niet erg om daar mee te worden verwisseld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |