ik zou zeggen: rip 'm van rtlgemist en dan kunnen wij ook meegenietenquote:Op zondag 19 april 2009 13:46 schreef waterreus23 het volgende:
Hopelijk komt de 50-punten draaier van Jeroen nog een keer op Youtube
Dat wilde ik doen, maar beveiligd bestandquote:Op zondag 19 april 2009 15:17 schreef LeonH het volgende:
[..]
ik zou zeggen: rip 'm van rtlgemist en dan kunnen wij ook meegenieten
Conclusie? Ze hebben er een fan bij?quote:Op vrijdag 24 april 2009 00:19 schreef Kopbal het volgende:
Ik zapte langs dit programma, en was benieuwd of er werkelijk mensen in Nederland zo debiel en zwakzinnig zijn om hier naar te gaan kijken. Zie ik opeens dit topic
Moet ook wel met de 'postcode kanjer'quote:
quote:Op woensdag 29 april 2009 22:04 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik heb vorige maand mijn postcode loterij opgezegd, zou ik deze maand een fiets hebben gewonnen.
Ik krijg nogsteeds post van de postcode loterij van de vorige bewoonster.quote:Op woensdag 29 april 2009 22:04 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik heb vorige maand mijn postcode loterij opgezegd, zou ik deze maand een fiets hebben gewonnen.
Das knap lullig dan als jouw postcode wint.... Dan krijgt de vorige bewoner geld terwijl jij alle post elke keer weg hebt moeten gooien voor dr.quote:Op woensdag 29 april 2009 22:09 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ik krijg nogsteeds post van de postcode loterij van de vorige bewoonster.
Ze heeft er zelf niet zoveel meer aan want ze is dood.quote:Op woensdag 29 april 2009 22:15 schreef Nizno het volgende:
[..]
Das knap lullig dan als jouw postcode wint.... Dan krijgt de vorige bewoner geld terwijl jij alle post elke keer weg hebt moeten gooien voor dr.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |