Ligt eraan hoe je de dingen brengt hier op een forum, maar electoraal gezien is rechts meer in de mode dan links, dacht ik.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat vind ik niet in Nederland.....
Ik lees de reacties morgen weer.
Of het weigeren van een Irak-onderzoek. Het niet opnieuw een referendum aangaan over de EU.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:33 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Op welk gebied dan, of waarmee dan?
Al die verboden, bedoel je?
Dat eerste is zeer zeker niet redelijk, maar komt tijd komt raad, ik vermoed dat zich later nogwel gelegenheden zullen voordoen om alsnog de onderste steen boven te krijgen wat dit betreft.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:37 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Of het weigeren van een Irak-onderzoek. Het niet opnieuw een referendum aangaan over de EU.
Het zijn ondemocratische trekjes.
Van een aantal verboden kun je dat misschien niet zeggen, hoewel die ook niet zijn aangekondigd als verkiezingsbelofte als ik me niet vergis.
Tuurlijk. Als Balkenende weg is.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat eerste is zeer zeker niet redelijk, maar komt tijd komt raad, ik vermoed dat zich later nogwel gelegenheden zullen voordoen om alsnog de onderste steen boven te krijgen wat dit betreft.
Dat is wel zo, maar ik vind het stijlloos hoe zij in feite een klinkende referendum-uitslag buitenspel hebben gezet.quote:EU en referendum daarover, is iets politieker.
Wrs idd, dus na 2011 of na 2015.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:44 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Tuurlijk. Als Balkenende weg is.
[..]
Ja, maar de trein gaat gewoon door, dat kunnen we ook niet stoppen of willen stoppen. Dit hebben ze op een niet zo nette manier gedaan idd.quote:Dat is wel zo, maar ik vind het stijlloos hoe zij in feite een klinkende referendum-uitslag buitenspel hebben gezet.
Dat is onbegrijpelijk idd. Ik bedoel de scepsis mbt Turkije kan ik begrijpen, maar die moet toch zeker ook gelden mbt Oost-Europa, lijkt me.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:49 schreef FritsVanEgters het volgende:
Ja idd. Ik snap ook niet waarom ze daar zo'n haast mee hadden.
Even snel het hele Warschau-pact incorporeren.
Proost.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:48 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Okee, ga ik even naar de koelkast daarvoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:51 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Proost.
Proost.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Ik Heineken en heb een borrel Jameson op.I´m back.
Ik heb ook het idee dat er niet eens een serieus debat over geweest.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:51 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat is onbegrijpelijk idd. Ik bedoel de scepsis mbt Turkije kan ik begrijpen, maar die moet toch zeker ook gelden mbt Oost-Europa, lijkt me.
Ik drink eigenlijk bijna nooit, maar als ik whisky in huis had deed ik met je mee.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Proost..
Ik Heineken en heb een borrel Jameson op.
Nee, klopt, ik denk niet dat ze pakweg onder paars hebben gesteld, kids, we gaan over paar jaar Polen toevoegen, daarna Roemenië en vervolgens al die andere sloebers op de Balkan.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:53 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Ik heb ook het idee dat er niet eens een serieus debat over geweest.
De Jameson 1 liter was in de aanbieding bij de gall&gall afgelopen zaterdag. 19,90.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:54 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Ik drink eigenlijk bijna nooit, maar als ik whisky in huis had deed ik met je mee.
Ben best weleens benieuwd wat de calculus was eigenlijk bij die boys die ons vertegenwoordigen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:59 schreef Specularium het volgende:
Dat toevoegen van die Oostbloklanden was toch onder het mom "Door de aansluiting zullen ze een groei meemaken en uiteindelijk net zo welvarend worden als wij."?
Maar volgens mij kwam dat inderdaad niet uit een debat maar uit 'het gesprek met de MP'.
En dat zeg je nu pas.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
De Jameson 1 liter was in de aanbieding bij de gall&gall afgelopen zaterdag. 19,90.
In de media gaat het over de waan van de dag hè. Zonder kop of staart.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:59 schreef FritsVanEgters het volgende:
Waarschijnlijk was het in de Europese Raad not done om tegen te zijn ofzo.![]()
Ik vind sowieso dat er veel te weinig aandacht is voor Europa in de media.
Een publiek debat moet gevoed worden door nieuws, beschouwingen, enzovoort.
Ik ben zelf toevallig media-tycoon (in spé) en mij is altijd geleerd dat elk verhaal een kop, middenstuk en staart heeft.quote:Op vrijdag 19 december 2008 02:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
In de media gaat het over de waan van de dag hè. Zonder kop of staart.
Nu je het weet, doe er mijn voordeel mee.quote:Op vrijdag 19 december 2008 02:02 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik wist niet dat je whiskey dronk als water natuurlijk hè..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |