Bedankt voor het aanbod! Maar ik weet nu al dat ik dat bedrag voorlopig niet aan een gitaar wil uitgeven, en daarbij woon je nog aardig ver weg zo te zienquote:Op dinsdag 16 december 2008 17:32 schreef The_Dean het volgende:
Weet niet waar je woont, maar anders mag je best dat setje wat ik je aanbood even lenen hoor, ook al koop je het niet meteen, kan je eerst mooi even stoeien
Een van de gitaristen van Destruction had dus een Flying V met humbuckers in V-vormquote:Op dinsdag 16 december 2008 00:43 schreef GoodGawd het volgende:
Volgens meer zit er meer decoratie op dan rosewood
Valt me nog mee dat de humbuckers geen V vorm hebben
Hang 'm maar bij mij aan de muur dan als jij 'm niet wilquote:
Ik wil hem ook wel, ik vind hem niet mooi maar bijna alles is beter dan wat ik nu hebquote:Op dinsdag 16 december 2008 22:31 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
Hang 'm maar bij mij aan de muur dan als jij 'm niet wil![]()
*Kost een berg geld is nogal zeldzaam (maar buiten dat ook gewoon een zeer gave gitaar met goed geluid).
Ik heb je alvast de foto's gegeven, de rest moet je zelf zien bij elkaar te sprokkelen.quote:Op dinsdag 16 december 2008 22:41 schreef KaMo het volgende:
[..]
Ik wil hem ook wel, ik vind hem niet mooi maar bijna alles is beter dan wat ik nu heb
Ik snap het niet helemaalquote:Op woensdag 17 december 2008 00:40 schreef Deansensitized het volgende:
Nee weet ik, en heb ze op de pc ook niet. Stoor me ook niet aan die dingen, maar wel aan een crew van een enkel forum die meent te moeten bepalen wat ik met mijn pc/internet doe. Kan me prima voorstellen dat mensen die adhd knipperbalken wel irritant vinden en er een stokje voor steken.
hier...quote:Op woensdag 17 december 2008 08:06 schreef Metalfreak het volgende:
Ik snap het niet helemaalWaar is terug te vinden waarom je geblocked bent
Je bent gewoon jaloers dat ik iets bezit wat langer is dan 2 "quote:Op woensdag 17 december 2008 22:02 schreef Daantke het volgende:
Hebben de zalen in friesland zelf geen monitors?
Ik gun het je eindelijk hoorquote:Op woensdag 17 december 2008 22:09 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Je bent gewoon jaloers dat ik iets bezit wat langer is dan 2 ".
Hij is 2dehands, dus valt wel meequote:Op woensdag 17 december 2008 22:23 schreef Daantke het volgende:
Ik vind 1 pa al lastig zat.
Morgen metal
Antivirus 360 ?quote:Op woensdag 17 december 2008 22:08 schreef brother52 het volgende:
Leuk is dat, viruspaniek (waarschijnlijk om niets) binnen een ict bedrijf.
Ik ben vanochtend op 7:30 begonnen en kan nu eindelijk naar huis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |