Zou dat kunnenquote:Op dinsdag 16 december 2008 00:43 schreef GoodGawd het volgende:
Volgens meer zit er meer decoratie op dan rosewood
Valt me nog mee dat de humbuckers geen V vorm hebben
neuhquote:
quote:
quote:Op maandag 15 december 2008 21:27 schreef KaMo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dat is een vdrum
een "neppe" kit die gebruikt maakt van samples
Nou, ik doe het toch iets anders dan je zou verwachten. Ten eerste hebben we geen buren dus daar hoef ik niet op te lettenquote:Op maandag 15 december 2008 21:36 schreef The_Dean het volgende:
Ja ok, dit is dan nog wel een praktische en buurvriendelijke oplossing
En zo word er nog echt gemept, met de pc vind ik altijd zo nep en gevoelloos.
Ik vind zelf de Pod XT (of als je emer centen hebt de X3), de best klinkende modelboxjes die nu verkrijgbaar zijn. Als je zelf niet van tweaken houdt, kan een pocketpod ook handig zijn maar daar zit wel weer minder op.quote:Op maandag 15 december 2008 20:00 schreef TeleluvR het volgende:
Ik wil eigenlijk een goede modeller aanschaffen voor gebruik icm een hoofdtelefoon. Waar doe ik goed aan, een Pod? Zo ja, welks? Ik heb nu zo'n behringer geval, maar dat vind ik het net niet!
Mwah ik denk niet dat het erg tactisch is om op verschillende hoogte van de snaar een spoeletje te hebben. Wat je natuurlijk wel zou kunnen doen is het plaatje dat op de humbucker zit gewoon in een V vorm maken waardoor het lijkt alsof de hele pickup eigenlijk een V isquote:
Je kan inderdaad beter beetje op marktplaats zoeken naar losse dingen. Ja, of nieuw, de kans is dan dat je het veel leuker vind, en meer doorzet dan wanneer je op zo'n onstem- en onspeelbaar wanproduct speelt. De kans dat dit een lekker gitaartje is is erg klein, en dan heb ik het nog niet eens over de versterker.quote:Op dinsdag 16 december 2008 11:39 schreef seppo het volgende:
Hallo,
ik zit eraan te denken om een elektrische gitaar te kopen. Ik kan nog helemaal niks, is dit dan een goede starter? http://www.mainmusic.nl/nl/product/19183/10/gitaar/elektrische_gitaren/starters_packs/jordan/elektrische_gitaar_startersset_+_versterker_&_accessoires.html
Als dat niet het geval is zou ik graag een andere tip willen ontvangen
Dank!
Ik speel ook nog niet zo lang, maar ben toch voor een iets duurder apparaat gegaan, mede omdat ik niet op een slechte gitaar wil beginnen, en omdat een speelbare gitaar motiveert.quote:Op dinsdag 16 december 2008 12:47 schreef seppo het volgende:
Is het ook niks om het op te leren?? Ik wil er niet al te veel geld aan kwijt zijn (zou beetje zonde zijn als ik het na 2 weken niet meer leuk vind) en de mensen waar ik het tot nu toe aan had gevraagd vonden het wel een goede prijs voor dat ding, en wel oke om het om te leren
Ik ben het ook met mijn voorgangers eens. Bij een slechte gitaar vergaat je de zin bij het spelen vrij gauw (nu heb ik stug volgehouden op de meest crappy gitaar die je je maar kunt voorstellen, maar goedquote:Op dinsdag 16 december 2008 16:50 schreef seppo het volgende:
Dank voor de antwoorden allemaal
Ik was eigenlijk niet van plan om er veel meer dan 100EU aan uit te geven (om te beginnen dan he). Al blijkt het volgens jullie dus wel een slechte keuze om die van 90-100 euro te kopen...Wellicht moet ik het dan toch maar gaan uitstellen en binnenkort eens kijken of ik er ergens een kan gaan lenen.
Oh en mijn stijl is vrij breed, maar heeft meestal wel wat met rock of metal te maken.
Dean is liefffquote:Op dinsdag 16 december 2008 17:32 schreef The_Dean het volgende:
Weet niet waar je woont, maar anders mag je best dat setje wat ik je aanbood even lenen hoor, ook al koop je het niet meteen, kan je eerst mooi even stoeien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |