Gaaf joh!quote:Op vrijdag 12 december 2008 18:02 schreef Piles het volgende:
[..]
Antigua 2 nachten
Tikal 2 nachten
Placencia 4 nachten
Rio Dulce 1 nacht
Semuc 2 nachten
Antigua 2 nachten
Quetzaltenango 5 nachten
Pana 2 nachten
Antigua 2 nachten
Dankje.. In ieder geval bedankt voor je hulp.. Het is echt lastig..quote:Op vrijdag 12 december 2008 18:13 schreef Californium het volgende:
Met test voor je relatie bedoelde ik meer wat PB ook al zei....1 van beiden kan vreemd gaan.... als dit gebeurd weet je dat het niet goed zit... Maar als ji dat niet ziet gebeuren is het helemaal toppie uiteraard![]()
Ik wens je heel erg veel succes met je keuze.... is denk ik wel lastig
Ja dat wel ja, anders moest je echt op een onmogelijk tijd naar Schipholquote:Op vrijdag 12 december 2008 18:16 schreef Piles het volgende:
[..]
Ben allang blij dat we niet 's ochtends vliegen![]()
CO046 - Houston-AMS - 11.40 uur aankomstquote:Op vrijdag 12 december 2008 18:18 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ja dat wel ja, anders moest je echt op een onmogelijk tijd naar SchipholIs je terugreis ook zo relaxt getimed?
Ooh nicequote:Op vrijdag 12 december 2008 18:19 schreef Piles het volgende:
[..]
CO046 - Houston-AMS - 11.40 uur aankomst
Na een hele nacht vliegen![]()
Wat is er gebeurd met PBquote:Op vrijdag 12 december 2008 18:13 schreef Californium het volgende:
Met test voor je relatie bedoelde ik meer wat PB ook al zei....1 van beiden kan vreemd gaan.... als dit gebeurd weet je dat het niet goed zit... Maar als ji dat niet ziet gebeuren is het helemaal toppie uiteraard![]()
Ik wens je heel erg veel succes met je keuze.... is denk ik wel lastig
Erasmusquote:Op vrijdag 12 december 2008 17:37 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ach ja.. "what happens during Erasmus stays at Erasmus".
Ik vond het echt de beste tijd van mijn leven..![]()
ok, al werd in de laatste week mijn hart gebroken...![]()
Nee gek, de Vlaamse Frieten natuurlijkquote:Op vrijdag 12 december 2008 18:23 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ooh niceKan je daarna op Schiphol naar de Starbucks rennen en ben je weer helemaal wakker en doorvoed daarna
Dank jequote:Op vrijdag 12 december 2008 18:26 schreef Houniet het volgende:
Piles ik wens je alvast heel veel plezier voordat ik het vergeet.
Bah Ceesquote:Op vrijdag 12 december 2008 18:29 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee gek, de Vlaamse Frieten natuurlijk![]()
![]()
Het was een foutje die quotequote:Op vrijdag 12 december 2008 18:37 schreef Piles het volgende:
[..]
Jajaaaa, ik zie je wel![]()
Dank je
Jullie zijn ook gewoon blij om 3 weken rust te hebben hè![]()
Snap ikquote:
quote:Op vrijdag 12 december 2008 18:36 schreef Houniet het volgende:
Krijgen we in het volgende topic een uitzwaai TT?
quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:10 schreef Reflectionne het volgende:
Zo ben ik weer..
Jullie ook lekker gegeten??
Misschien solliciteren bij GTST?quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:11 schreef Bravebart het volgende:
Ik ga zo ook maar eens eten. Als ik zo naar de klok kijk.
Geen honger
Lusteloos.
Damn, dat klonk dramatisch
Ik zeg ff niksquote:
Pas ook gedaan, echt lekkerquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:12 schreef Reflectionne het volgende:
Ja ik ook, eigengemaakte pizza..
Jaquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:12 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Misschien solliciteren bij GTST?
Volgesn mij ben je geschikt!quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:14 schreef Bravebart het volgende:
[..]
JaIk heb er al vaker over gedacht
I know. Ik zit vaak GTST te kijken en dan denk ik; dat kan ik ook. Misschien toch maar een career move doen...quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:15 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Volgesn mij ben je geschikt!
Behalve erg zout prima te etenquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:13 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
ZekerssLekkere frietjes ook?
Ik denk echt dat het zonde is als je het niet doet.. Ik bedoel, dit is natuurlijk gewoon waar jij voor gemaakt bent he!quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:16 schreef Bravebart het volgende:
[..]
I know. Ik zit vaak GTST te kijken en dan denk ik; dat kan ik ook. Misschien toch maar een career move doen...
MOoi zo!quote:
Ja dat zei mn moeder ook alquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:19 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik denk echt dat het zonde is als je het niet doet.. Ik bedoel, dit is natuurlijk gewoon waar jij voor gemaakt bent he!
Heeft ze je als 5-jarig jongetje niet alvast gepushed om in GTST te spelen?? Had ze beter kunnen doen!quote:
Nee, mn acteerwerk was echt belabberd. Ik kon scripts schrijven als de beste, maar acteren was ik niet voor in de wieg gelegdquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:25 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Heeft ze je als 5-jarig jongetje niet alvast gepushed om in GTST te spelen?? Had ze beter kunnen doen!
Hoe kan dat nou?? Je bent toch gewoon van nature zo dramatisch?quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:28 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Nee, mn acteerwerk was echt belabberd. Ik kon scripts schrijven als de beste, maar acteren was ik niet voor in de wieg gelegd
Ja, op papier! Niet face-to-facequote:Op vrijdag 12 december 2008 19:29 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou?? Je bent toch gewoon van nature zo dramatisch?
Maar goed ook (denk ik)quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:30 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ja, op papier! Niet face-to-face
quote:
Dacht dat ik dat wel eens verteld hadquote:
Gewoon doen, studeren in het buitenland is echt geweldig, je leert mensen kennen, die je anders nooit zou ontmoeten, staat goed op je CV, leert nieuwe dingen.. en is echt een groot feest.quote:Op vrijdag 12 december 2008 18:17 schreef Reflectionne het volgende:
Dankje.. In ieder geval bedankt voor je hulp.. Het is echt lastig..
Iedereen zegt heel makkelijk 'Gewoon doen" maar voor mij is dat niet zo gewoon.. Kan ik wel 6 maanden zonder m'n vriendje? Kan ik wel zonder m'n vrienden? Kan ik me wel redden alleen in t buitenland? Is mijn Engels wel goed genoeg??quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:39 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Gewoon doen, studeren in het buitenland is echt geweldig, je leert mensen kennen, die je anders nooit zou ontmoeten, staat goed op je CV, leert nieuwe dingen.. en is echt een groot feest.
Zet gewoon elk punt voor en tegen naast elkaar, en dan afstrepen tegenover elkaar wat het meeste telt..quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:40 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Iedereen zegt heel makkelijk 'Gewoon doen" maar voor mij is dat niet zo gewoon.. Kan ik wel 6 maanden zonder m'n vriendje? Kan ik wel zonder m'n vrienden? Kan ik me wel redden alleen in t buitenland? Is mijn Engels wel goed genoeg??
Ik weet niet zo goed hoe zwaar ik het 'vriendje-missen' enzo moet tellen.. Het makkelijskt en veiligtst is gewoon in Nederland blijven..quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:42 schreef Puala het volgende:
[..]
Zet gewoon elk punt voor en tegen naast elkaar, en dan afstrepen wat het belangrijkst is.
Maar zonder risico's is het leven ook zo saai..quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:43 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik weet niet zo goed hoe zwaar ik het 'vriendje-missen' enzo moet tellen.. Het makkelijskt en veiligtst is gewoon in Nederland blijven..
't is maar net voor welke risico's je gaat..quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:44 schreef Puala het volgende:
[..]
Maar zonder risico's is het leven ook zo saai..
Ja oké, maar ik zou er gewoon als ik jou was nog even over na denken. Je hoeft het toch niet op heel kort termijn te beslissen? En als je gaat kun je altijd nog een beetje dicht bij huis gaanquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:44 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
't is maar net voor welke risico's je gaat..
Ik ging dan samen met een vriend. Heeft zijn voor en nadelen. Op een gegeven moment kan je elkaar even niet meer zien, of ga je aan elkaar ergeren. Ja, je krijgt heimwee naar je familie en vrienden en krijgt smsjes.. "zaterdag biertje doen?" of "kom je op mijn verjaardag".quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:40 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Iedereen zegt heel makkelijk 'Gewoon doen" maar voor mij is dat niet zo gewoon.. Kan ik wel 6 maanden zonder m'n vriendje? Kan ik wel zonder m'n vrienden? Kan ik me wel redden alleen in t buitenland? Is mijn Engels wel goed genoeg??
Werken aan mn opdracht over lijfrentes die af moetquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:50 schreef Reflectionne het volgende:
Mensen nog spannende plannen voor vanavond??
Mijn haat tegen alles wat Spaans is?quote:
Tjsa, ik vind het echt moeilijk en ik ben wel blij met jullie hulp.. Naar mijn idee is heimwee echt een hele erge 'ziekte'. Als ik m'n vriend niet had was 't allemaal niet zo moeilijk geweest..quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:50 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ik ging dan samen met een vriend. Heeft zijn voor en nadelen. Op een gegeven moment kan je elkaar even niet meer zien, of ga je aan elkaar ergeren. Ja, je krijgt heimwee naar je familie en vrienden en krijgt smsjes.. "zaterdag biertje doen?" of "kom je op mijn verjaardag".
Een vriendin smste mij, amper na een week dat ik in Zweden zat.. dat ze nog aan me dachten... om mee te nemen naar een feestje.
In het begin had ik ook zoiets van.. is mijn Engels wel goed genoeg, maar na een week sprak ik 'vloeiend' Engels. Mede vanwege mijn Engelse huisgenoten, waarbij ik vroeg om me af en toe te corrigeren.
Zij waren trouwens onder de indruk van onze talenkennis. De meeste van de Nederlanders, spraken Duits, Frans en Engels...
Je krijgt de kans maar één keer..
Spannende avond!quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:51 schreef Piles het volgende:
[..]
Werken aan mn opdracht over lijfrentes die af moet![]()
Ach ach achquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:52 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Mijn haat tegen alles wat Spaans is?
Sportief gezien heb ik dan een klote jaar
Giro, Tour, Olympisch goud bij het wielrenner
Nadal, Wimbledon
EK voetbal...
Ja ben weg geweest, maar was niet echt welkom bij die oudersquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:50 schreef Reflectionne het volgende:
Ja, ik ga er nog over nadenken.. Laten we 't ergens anders overhebben..
Mensen nog spannende plannen voor vanavond??
Puala, ben je al naar die vriendin geweest?
Whehe, dan heb je het wel zwaar jaquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:52 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Mijn haat tegen alles wat Spaans is?
Sportief gezien heb ik dan een klote jaar
Giro, Tour, Olympisch goud bij het wielrenner
Nadal, Wimbledon
EK voetbal...
Hmm oke.. Nja.. 't gaat gelukkig wel aardig goed met haar..quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:56 schreef Puala het volgende:
[..]
Ja ben weg geweest, maar was niet echt welkom bij die ouders. Zij kregen het vandaag pas te horen namelijk, waren er helemaal kapot van enz. Maar het gaat wel met mijn vriendin, ze is er kapot van, maar kan nog lachen. Praat nu beetje via msn, ze is afgevoerd met een ambulance en alles. Best heftig om mee te maken denk ik.
En spannende plannen voor vanavond.. nee, kamer opruimen en mijn vriend komt (al kan dat dan wel weer een andere definitie van spannend opleveren)
Dan is het nog steeds lastigquote:Op vrijdag 12 december 2008 19:53 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Tjsa, ik vind het echt moeilijk en ik ben wel blij met jullie hulp.. Naar mijn idee is heimwee echt een hele erge 'ziekte'. Als ik m'n vriend niet had was 't allemaal niet zo moeilijk geweest..
Dat geloof ik wel, maar naar mijn idee maakt relatie-loos zijn 't wel makkelijker.. Dan had ik 't denk ik wel sneller gedaan..quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:01 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Dan is het nog steeds lastigJe maakt daar wel snel vrienden, iedereen zit in hetzelfde schuitje. Die missen ook een vrienden en familie en voor je het weet heb je een hechte band met je huis/etage/kamergenoten.Heel erg gelachen met de 2 (in het begin erg stille) Zweedse meiden op mijn verdieping. En onze mr "100 % Pure Colombian Cocaine... the Disco Shit"
.
Die ooit voorstelde om aan een vriendin.. om een lijntje te snuiven.
Soort van ja, had het erger verwacht.quote:Op vrijdag 12 december 2008 19:59 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Hmm oke.. Nja.. 't gaat gelukkig wel aardig goed met haar..
Leuk onderwerp.. wil 't ook eigenlijk even niet meer over m'n stage hebben..quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:05 schreef Puala het volgende:
[..]
Soort van ja, had het erger verwacht.
Maar we gaan vrolijk doen vanavond, dus tijd voor een leuk onderwerp (en drank)
dé oplossing, dump je vriend dus?quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:03 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Dat geloof ik wel, maar naar mijn idee maakt relatie-loos zijn 't wel makkelijker.. Dan had ik 't denk ik wel sneller gedaan..
Je verhalen klinken wel leuk..;p
Nou, verzin wat anders danquote:Op vrijdag 12 december 2008 20:05 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Leuk onderwerp.. wil 't ook eigenlijk even niet meer over m'n stage hebben..
Ik heb genoeg leuke verhalen over studeren in het buitenland..quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:03 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Dat geloof ik wel, maar naar mijn idee maakt relatie-loos zijn 't wel makkelijker.. Dan had ik 't denk ik wel sneller gedaan..
Je verhalen klinken wel leuk..;p
Das handig als je het zelf niet weetquote:Op vrijdag 12 december 2008 20:11 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik zelf ook niet dat is het probleem..
[..]
Komt 't door je leuke verslag?
Ik weet niet of ik dingen over het buitenland enzo wil horen..quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:14 schreef PieterBas het volgende:
Moet ik je dan vrolijk maken met een van mijn grappige verhalen over studeren in het buitenland
8 Flugel, toe maar..quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:12 schreef Puala het volgende:
[..]
Das handig als je het zelf niet weet.
Ik ben ook vrolijk, maar misschien komt dat omdat ik al 8 flugel op heb
Horizontaal of verticaal?quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:24 schreef eer-ik het volgende:
8 flugel is ongeveer zoveel:
<---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->
Mwah, giel komt zo, dan doet hij wel mee.quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:23 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ja dat geloof ik welZoveel is 't ook niet.. Ben je in je eentje aan eht drinken dan?
Haha gezellig..quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:25 schreef Puala het volgende:
[..]
Mwah, giel komt zo, dan doet hij wel mee.
Maar je hebt er nu al 8 op? In je eentje?quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:25 schreef Puala het volgende:
[..]
Mwah, giel komt zo, dan doet hij wel mee.
Verticaalquote:
Ik vind dat dat best kan.quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:23 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ja dat geloof ik welZoveel is 't ook niet.. Ben je in je eentje aan eht drinken dan?
Haha, heb 't nooit geprobeerd.. Eens een keer doen..quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:27 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Verticaal
Moet je effe scherm draaien.
Maar voor m'n gevoel moet je altijd een doos opdrinken van dat spul voor je 't echt voelt.
Ja als je je niet helemaal klem gaat zuipen kan dat ook best ja.. Ik weet ook niet waarom ik 't niet doe.. kweet nietquote:Op vrijdag 12 december 2008 20:28 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ik vind dat dat best kan.
Zuipen in je eentje is een ander verhaal, maar ik drink ook wel eens een biertje na werk
Bij lange na niet elke dag maar wel af en toe.
Gewoon, omdat het lekker is
Ik ben gek van flugel, dus als ik zin heb in drank drink ik gewoon, heb ik niemand voor nodigquote:Op vrijdag 12 december 2008 20:26 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Haha gezellig..![]()
Ik drink eigenlijk nooit in m'n eentje.. Ja drnak in m'n koffie..
Ja.quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:27 schreef Piles het volgende:
[..]
Maar je hebt er nu al 8 op? In je eentje?![]()
Een van de eerste weekends ga je natuurlijk kijken wat de leuke tenten zijn. We kwamen toen aan in de Vimmel.. Zeg maar een iets te hippe lounge bar (Ik was daar in een groep van 1 Engelse, 1 Duitse, 1 Francaise, en de 2 Nederlandersquote:Op vrijdag 12 december 2008 20:15 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik dingen over het buitenland enzo wil horen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |