Denk je dat de AEX naar de 200 of zelfs lager gaat?quote:Op maandag 15 december 2008 15:11 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, maar op aandelen maak je een veel mooier rendement als je instapt op AEX 200 of 175, dan wanneer je instapt op AEX 250.
Dat kan zo 50 of 100% rendement schelen bij veel aandelen.
In 2003 hadden we te maken met het leeglopen van de techbubble en een matige recessie. Nu hebben we een financieel systeem dat op omvallen staat en in alle sectoren van de economie invloed heeft. Lijkt me dat dat veel erger kan dan die 218 punten van 2003.quote:Op maandag 15 december 2008 15:15 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Denk je dat de AEX naar de 200 of zelfs lager gaat?
Dat vind ik wel erg pessimistisch.
Daar heb je wel een punt.quote:Op maandag 15 december 2008 15:18 schreef pberends het volgende:
[..]
In 2003 hadden we te maken met het leeglopen van de techbubble en een matige recessie. Nu hebben we een financieel systeem dat op omvallen staat en in alle sectoren van de economie invloed heeft. Lijkt me dat dat veel erger kan dan die 218 punten van 2003.
Ik denk zelf dat het dieptepunt ligt op 150-180 punten. Onder de 200 moet zeker kunnen.
maw: ongeveer precies wat er verwacht werd...quote:Op maandag 15 december 2008 15:16 schreef pberends het volgende:
15-12-2008 15:15:00 VS productie industrie nov -0,6%; verwachting was -0,6%
15-12-2008 15:15:00 VS capaciteitsbenutting nov -0,6 pnt naar 75,4%
15-12-2008 15:15:00 VS productie industrie okt gewijzigd naar +1,5% van +1,3%
15-12-2008 15:15:00 VS capaciteitsbenutting okt gewijzigd naar 76,0% van 76,4%
15-12-2008 15:15:00 VS capaciteitsbenutting nov verwachting was 75,8%
Boeiendddddd
Das niet helemaal waar natuurlijk. Ook toen verlaagde de Fed de rente naar 1 procent.quote:Op maandag 15 december 2008 15:20 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Daar heb je wel een punt.
Maar dan wel met het verschil dat als ik het me goed herinner in 2003 de overheden niet insprongen om de tent te redden en ze dat nu wel doen.
lolquote:Op maandag 15 december 2008 15:15 schreef pberends het volgende:
[ afbeelding ]
Fortis-aandeelhouder boos op Bush ivm laten ontstaan subprimehypotheken
OK... Het was verbazingwekkend dat dit niet eerder gebeurde. Mijn longs gaan d'r in ieder geval snel uit, als het niet snel verbetert...quote:AMSTERDAM (Dow Jones)--De AEX houdt zich maandag staande met een klein verlies, ondanks de grote fraudezaak in de VS, de gedaalde industriele productie en een slechter dan verwacht Japans Tankan-rapport, aldus handelaar Cees Smit van Today's Beheer. "Het is verbazingwekkend, ofschoon je wel ziet dat de markt zich nu wat afwachtend opstelt, maar het nieuws is overwegend negatief", aldus de handelaar. De omzetten zijn laag. De AEX noteert maandag rond 16.15 uur 0,2% lager op 247,25 punten. (ANS)
Ze blaten maar wat. Alsof dat negatieve nieuws niet al grotendeels is verwerkt in de koersen. Er is niet erg veel richtinggevend nieuws, dus het kan beide kanten op, op dit momentquote:Op maandag 15 december 2008 16:25 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
OK... Het was verbazingwekkend dat dit niet eerder gebeurde. Mijn longs gaan d'r in ieder geval snel uit, als het niet snel verbetert...
Ik krijg de schijt van analisten, die het ene moment beweren dat er het één gebeurt en een paar uur later net doen alsof het helemaal niet vreemd is dat precies het tegenovergestelde gebeurt.
Wanneer de koersen niet of nauwelijks reageren op slecht nieuws is dat juist een uitbodemsignaal en kun je je longs beter in je zak houden.quote:Op maandag 15 december 2008 16:25 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
OK... Het was verbazingwekkend dat dit niet eerder gebeurde. Mijn longs gaan d'r in ieder geval snel uit, als het niet snel verbetert...
Ik krijg de schijt van analisten, die het ene moment beweren dat er het één gebeurt en een paar uur later net doen alsof het helemaal niet vreemd is dat precies het tegenovergestelde gebeurt.
De richting op dit moment is naar beneden... Maar of dat zo blijft...quote:Op maandag 15 december 2008 16:41 schreef pberends het volgende:
[..]
Ze blaten maar wat. Alsof dat negatieve nieuws niet al grotendeels is verwerkt in de koersen. Er is niet erg veel richtinggevend nieuws, dus het kan beide kanten op, op dit moment.
Ja, ik hou ze wel weer lekker overnight, het is geen vermogen. En overnight is er nou eenmaal de meeste kans dat er een mooie winst ineens gescoord kan worden. Geldt ook voor een minder mooi, maar even groot verlies natuurlijk.quote:Op maandag 15 december 2008 16:43 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wanneer de koersen niet of nauwelijks reageren op slecht nieuws is dat juist een uitbodemsignaal en kun je je longs beter in je zak houden.
quote:Woensdag 24 december 2008 (Kerstavond)
Euronext beurzen: vanaf 14:00 uur gesloten
Amerikaanse beurzen: geopend van 15:30 uur tot 19:00 uur (Nederlandse tijd)
Eurex beurzen: gesloten
Klantenservice & Orderdesk: regulier geopend van 08:00 uur tot 22:00 uur
Regulier betalingsverkeer
Donderdag 25 december 2008 (1e Kerstdag)
Alle beurzen gesloten
Klantenservice & Orderdesk: gesloten
Geen betalingsverkeer
Vrijdag 26 december 2008 (2e Kerstdag)
Euronext beurzen: gesloten
Amerikaanse beurzen: regulier geopend van 15:30 uur tot 22:00 uur (Nederlandse tijd)
Eurex beurzen: gesloten
Klantenservice & Orderdesk: regulier geopend van 08:00 uur tot 22:00 uur
Geen betalingsverkeer
Woensdag 31 december 2008 (Oudejaarsdag)
Euronext beurzen: vanaf 14:00 uur gesloten
Amerikaanse beurzen: regulier geopend van 15:30 uur tot 22:00 uur (Nederlandse tijd)
Eurex beurzen: gesloten
Klantenservice & Orderdesk: regulier geopend van 08:00 uur tot 22:00 uur
Regulier betalingsverkeer
Donderdag 1 januari 2008 (Nieuwjaarsdag)
Alle beurzen gesloten
Klantenservice & Orderdesk: gesloten
Geen betalingsverkeer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |