ja neej.. misschien niet.. maar toch wel stomquote:Op donderdag 11 december 2008 17:35 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Boeie kan gebeuren toch... kan je niks aan doen
Fuck itquote:Op donderdag 11 december 2008 17:41 schreef Crazy-p het volgende:
[..]
ja neej.. misschien niet.. maar toch wel stom
Gastquote:
Respectquote:Op donderdag 11 december 2008 17:43 schreef Sgele het volgende:
[..]
Gast![]()
My Way is een briljant nummer trouwens
leg eens uitquote:
quote:
Nou kijk wat ik bedoel is dat als het donderdag is en dus bijna vrijdag dat dus betekend dat het week van het jaar bijna om is en dat je ziekjes bent omdat je lichaam dat graag wilt en je baas dat niet snapt aangezien hij homo is en niks van het vrouwelijke lichaam afweet. Vind ik niet dat je kan vragen hoelang het duurt voordat je beter wordt. Had de baas maar moeten opletten toen hij vroeger op school zat (als hij dat uberhuapt deed) verders vind ik dat je met dit weer zolang ziek mag blijven als je wilt. Mits je maar niet meer dagen ziekmeld dan dat je moet werken want dat is overbodig. Verders is blauw me lievelings kleur en daarna komt groen. 8 vind ik een mooi getal maar 3 is ook wel leuk.quote:
Sgelequote:
I iz doin' fine littel grasshoppah!quote:
Oooh...zeg dat danquote:Op donderdag 11 december 2008 17:55 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Nou kijk wat ik bedoel is dat als het donderdag is en dus bijna vrijdag dat dus betekend dat het week van het jaar bijna om is en dat je ziekjes bent omdat je lichaam dat graag wilt en je baas dat niet snapt aangezien hij homo is en niks van het vrouwelijke lichaam afweet. Vind ik niet dat je kan vragen hoelang het duurt voordat je beter wordt. Had de baas maar moeten opletten toen hij vroeger op school zat (als hij dat uberhuapt deed) verders vind ik dat je met dit weer zolang ziek mag blijven als je wilt. Mits je maar niet meer dagen ziekmeld dan dat je moet werken want dat is overbodig. Verders is blauw me lievelings kleur en daarna komt groen. 8 vind ik een mooi getal maar 3 is ook wel leuk.
Ohw en als dat blijkt dat je geen zin hebt om je baan te neuken dan geef ik je gelijk.
Juistem!quote:
fine.... volgende week al mijn eerste solliquote:Op donderdag 11 december 2008 17:57 schreef Sgele het volgende:
[..]
I iz doin' fine littel grasshoppah!![]()
Hoeist daar?
Cyaquote:Op donderdag 11 december 2008 18:00 schreef Sgele het volgende:
[..]
Juistem!
Hey het is tijd
Mensen, fijne avond!![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 11 december 2008 18:00 schreef Sgele het volgende:
[..]
Juistem!
Hey het is tijd
Mensen, fijne avond!![]()
![]()
![]()
Ohquote:Op donderdag 11 december 2008 18:01 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
fine.... volgende week al mijn eerste solli
Cyaquote:Op donderdag 11 december 2008 18:04 schreef Crazy-p het volgende:
anywegs.. ik ga ff wat anders doen.. fijne avond mensen!
quote:Op donderdag 11 december 2008 18:02 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Oh
Weten ze wel dat je pas over 3 maanden wilt gaan werken?
Moet je daarmee niet oppassen dat je dan niet meer belasting over je geld gaat betalen? Hogere schaal etc. En mag je 2 banen met 40 uur per week op je naam hebben staan?quote:Op donderdag 11 december 2008 18:07 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
nee nog niet.. maar anders wel lekker dubbel salaris
![]()
quote:Op donderdag 11 december 2008 16:55 schreef Logician het volgende:
Als je oud bent is het leuk maar nu vind ik het vreselijkkomt u maar!
hehe .. zodra ik ontslag neem krijg ik de rest van mijn maanden salaris meequote:Op donderdag 11 december 2008 18:08 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Moet je daarmee niet oppassen dat je dan niet meer belasting over je geld gaat betalen? Hogere schaal etc. En mag je 2 banen met 40 uur per week op je naam hebben staan?
Ik weet het niet hoor daarom vraag ik het je nu
Maar de belasting naait je altijd vandaar
mmm okej ^^quote:Op donderdag 11 december 2008 18:18 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
hehe .. zodra ik ontslag neem krijg ik de rest van mijn maanden salaris mee
.quote:Je sessie was vastgekoppeld aan een ander IP dan waaronder je nu online bent. Om die reden word je nu uitgelogd. Als je opnieuw wilt inloggen, kun je dat hier doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |