quote:
Op maandag 15 december 2008 17:20 schreef sezten het volgende:[..]
Zeker als iemand rookt om er "bij te horen" of gewoon "stoer te zijn" ofzo en nieteens zo zeer voor het lekkere. (Ik kan me ook niet inbeelden dat daar iets lekker aan is maar goed.)
Roken is ook niet lekker, alleen het effect. En de meeste jongeren zijn gewoon begonnen om er bij te horen of stoer te zijn en kunnen nu niet meer zonder.
Overigens vind ik iemand niet minder sexy als die persoon rookt om erbij te horen of om dat die het zelf wil ofzo (dat zie je namelijk niet echt). Heb sowieso geen turn-on bij meisjes die roken. Ze moet wel heel leuk zijn wil ik een relatie hebben met een iemand die rookt, niet omdat ze misschien stinken, maar omdat het erg onhandig is (vooral bij het uitgaan). En mocht het serieus worden en je besluit er mee te trouwen, dan heeft ze al begin 40 een rotkop.
Weet waar je aan begint, met een ketting-rokend kind!
17 mei 2009: Bekerfinale: s.c. Heerenveen - FC Twente 2-2 (5-4)