Wat bedoel je daar mee? Want zo als ik het nu lees klinkt het niet erg sexyquote:Op donderdag 14 augustus 2008 10:43 schreef lord_sylus het volgende:
Na de overweldige succes van de afknappersdacht ik zal ik eens de andere kant van de weegschaal eens aftasten
De vraag is eigenlijk simpel, wat maakt je heet, wat zorgt ervoor dat je paal meteen recht staat, of je onderbroek vochtig begint te worden... ik heb het natuurlijk niet over Porno maar over handelingen kleding en dingen die je partner doet!
mijn eerste Turn-on ... als mijn vrouw een rok aan heeft met botten met hoge hakken en dan zich vooroverbuigt om iets op te rapen bijvoorbeeld...![]()
dan moet ik me meestal wel heel goed inhouden
Dude get a life please and leave this to the real menquote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:03 schreef MuRKie het volgende:
Toen ik de titel zag wist ik gewoon dat het een topique van lord_sylus was
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:07 schreef lord_sylus het volgende:
[..]
Dude get a life please and leave this to the real men![]()
on topic: een vrouw die lekker in mijn nek zuigt en ik haar tong kan voelen wrijven over mijn hals..![]()
![]()
o.m.g.
Handdoekje... die mag ze wel achterlaten en met nog enkele parels water op haar lichaam naar mij toe komenquote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:06 schreef MuRKie het volgende:
[..]
Wat bedoel je daar mee? Want zo als ik het nu lees klinkt het niet erg sexy
Wat voor mij een turn-on is, is als de dame net onder de douche vandaan komt en je met enkel een handdoekje om tegemoet komt lopen
Klinkt ook niet verkeerdquote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:09 schreef lord_sylus het volgende:
[..]
Handdoekje... die mag ze wel achterlaten en met nog enkele parels water op haar lichaam naar mij toe komen
Doe dat maar, niemand begrijpt namelijk wat je bedoelt.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:11 schreef lord_sylus het volgende:
Moet ik er een tekening van maken![]()
Ah okquote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:12 schreef MLI het volgende:
Botten zijn gewoon laarzen.
Nu welquote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:13 schreef Misstique het volgende:
[..]
Doe dat maar, niemand begrijpt namelijk wat je bedoelt.
Botten (sorry laarzenquote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:10 schreef MuRKie het volgende:
[..]
Klinkt ook niet verkeerd
Maar wat bedoel je nou met een rokje met botten?
Precies! Of je komt thuis, en nog voor je een woord kunt zeggen, begint ze al met het openmaken van je broek... rrrrrquote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:18 schreef MrFl0ppY het volgende:
Het tegenovergesteld, als ze zo'n blik op zet van: "ik ga je helemaal plat neuken en er is niks wat me tegenhoudt". Heerlijk zo'n blik!
of zij komt thuis en zegt hallo terwijl ze je van vanachter vast neemt met haar beide handen in je kruisquote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:20 schreef Yurzinho het volgende:
[..]
Precies! Of je komt thuis, en nog voor je een woord kunt zeggen, begint ze al met het openmaken van je broek... rrrrr
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |