Ja net als bij Fokke & Sukkequote:Op woensdag 10 december 2008 21:43 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Wat een grappige site.
Ik vind je avatar grappig. Het lijkt alsof 'ie een piemeltje heeft.
Hoe heb je het dan uiteindelijk toebedeeld wie wie kreeg?quote:Op woensdag 10 december 2008 21:48 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Anoniem is wel het tofst! Ik ben de enige die ze allemaal weet dat is wel jammerMaar niet iedereen had alles al klaar dus lootjestrekken.nl ging sowieso niet echt..
Misschien morgen, maar het is hier 15 graden, omdat ik pas net thuis ben, dus ik ga niet meer uit de kleren!quote:
quote:Op woensdag 10 december 2008 21:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoe heb je het dan uiteindelijk toebedeeld wie wie kreeg?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 10 december 2008 21:55 schreef Greys het volgende:
PF![]()
Heer G heeft het 'Adoreer hier McArmy' topic gevonden![]()
![]()
![]()
Hij vindt het een heaumeau
quote:Op woensdag 10 december 2008 21:53 schreef Esse_est het volgende:
vrouwen in smokings zijn zo geyl...
dat is nu te laat. en verder hebben alle mensen die een lootje gekregen hebben dat al gemeld, denk ik!quote:Op woensdag 10 december 2008 22:01 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
5!
Hihi, nee misschien leuker als ik dat geheim hou??
quote:Op woensdag 10 december 2008 21:59 schreef Isegrim het volgende:
Ik viel vroeger altijd op übergaye mannen.
Je klaagde eerst dat je zo bleek was, dus ik zou een bikini van tinfoil maken: less is more!quote:Op woensdag 10 december 2008 22:07 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Weet iemand wat ik aan kan doen (morgen) met een wit/zilver thema?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |