dat bedoelde ik jaquote:Op maandag 29 december 2008 12:31 schreef Riro het volgende:
[..]
Waarschijnlijk doelt ie op dat het nu op vak 424/425 is ipv 410.
dat wist ik niet, beetje vreemd...quote:@ruud_fr, de naam blijft gewoon VAK410.
Je hebt door de jaren heen een naam verworven. Iedereen die een beetje voetbal volgt die weet van het bestaan van VAK410. Waarom dan weer vanaf nul beginnen met een hele nieuwe naam?quote:Op woensdag 31 december 2008 12:05 schreef Breach het volgende:
Bovendien klinkt 410 wat beter in de liedjes dan 424/425
Mijn opmerking was ook niet bepaald serieusquote:Op woensdag 31 december 2008 12:39 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Je hebt door de jaren heen een naam verworven. Iedereen die een beetje voetbal volgt die weet van het bestaan van VAK410. Waarom dan weer vanaf nul beginnen met een hele nieuwe naam?
Ik quote jou, maar het was eigenlijk in het algemeenquote:Op woensdag 31 december 2008 12:41 schreef Breach het volgende:
[..]
Mijn opmerking was ook niet bepaald serieusTuurlijk snap ik als geen ander waarom we nog steeds 410 heten.
Wat zingen ze dan? Vak410, wie niet weg is is gezien.quote:Op woensdag 31 december 2008 12:05 schreef Breach het volgende:
Bovendien klinkt 410 wat beter in de liedjes dan 424/425
of-topic:quote:
Die gingen allemaal naar het buitenland. Die buitenlandse clubs concureren niet met ajax om de landstitel of plaatsing voor CL of Uefa. Snappie?quote:Op zondag 18 januari 2009 17:54 schreef Red_85 het volgende:
[..]
of-topic:
Wij willen Wielaert, Elia, Sulejmani, Suarez en Huntelaar. Omdat bij ons Zlatan, Van der Vaart, Sneijder, Huntelaar, De Jong, Trabelsi, Maxwell, Van der Meijde ook werden weggekocht en er nu al aan Suarez wordt getrokken. Bij ons werkt het precies hetzelfde, hebben wij eindelijk ook weer eens een leuk team. Wordt je beste speler gehaald door een grotere club.
wat willen jullie niet snappen?
En blijf dan ook met je gore poten af van Wisgerhof![]()
hypocriet doekje..
Wat heeft Ajax daar mee te maken? Lekker boeiend zeg, Twente verkoopt en de speler(s) wil(len) toch naar Ajax?quote:Op zondag 18 januari 2009 17:59 schreef need2009 het volgende:
[..]
Die gingen allemaal naar het buitenland. Die buitenlandse clubs concureren niet met ajax om de landstitel of plaatsing voor CL of Uefa. Snappie?
Lekker boeiend? Stel je voor; Nac staat er net zo voor als Twente met de winterstop. Ajax komt langs en maakt de kop gek van 2 spelbepalers van Nac. Maar jij zegt natuurlijk, laat ze toch lekker gaan!quote:Op zondag 18 januari 2009 18:05 schreef Superheld het volgende:
[..]
Wat heeft Ajax daar mee te maken? Lekker boeiend zeg, Twente verkoopt en de speler(s) wil(len) toch naar Ajax?
Als Suarez bijtekent en zegt dat ie Ajax trouw blijft, en 3 weken later vertrokken is, hang jij bij de volgende wedstrijd een spandoekje op?quote:Op zondag 18 januari 2009 18:06 schreef BB-boy het volgende:
Ik zag vanmiddag in Nijmegen spandoeken voor Wisgerhof. Zo kan het blijkbaar ook.
Ik snap dat je er niet blij mee bent, zou ik ook niet zijn.quote:Op zondag 18 januari 2009 18:12 schreef need2009 het volgende:
[..]
Lekker boeiend? Stel je voor; Nac staat er net zo voor als Twente met de winterstop. Ajax komt langs en maakt de kop gek van 2 spelbepalers van Nac. Maar jij zegt natuurlijk, laat ze toch lekker gaan!
Spandoeken, tifo, vuurwerk, de hele mikmak.quote:Op zondag 18 januari 2009 18:15 schreef need2009 het volgende:
[..]
Als Suarez bijtekent en zegt dat ie Ajax trouw blijft, en 3 weken later vertrokken is, hang jij bij de volgende wedstrijd een spandoekje op?
Tuurlijk ik geloof je gelijk, als de transfer in de zomer is.quote:Op zondag 18 januari 2009 18:18 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Spandoeken, tifo, vuurwerk, de hele mikmak.
Ik ben realistisch genoeg om te zien dat Suarez het eredivisie niveau ontgroeid is (net als bij Sneijder destijds die ook zou blijven).
Hij geeft toch ook een voorbeeld met Sneijder? Die heeft ook een mooi afscheid gehad terwijl hij eigenlijk zei dat hij zou blijven.quote:Op zondag 18 januari 2009 18:42 schreef need2009 het volgende:
[..]
Tuurlijk ik geloof je gelijk, als de transfer in de zomer is.
Als Wielaart in de zomer was weggegaan, had ik er minder problemen mee gehad. Laat ik het zo dan zeggen.quote:Op zondag 18 januari 2009 19:00 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Hij geeft toch ook een voorbeeld met Sneijder? Die heeft ook een mooi afscheid gehad terwijl hij eigenlijk zei dat hij zou blijven.
Boehoe, het grote Ajax heeft een speler van ons gekocht? Het is niet eerlijk
Foto 1 is een leuke. Al ziet het ULT en RAS er wat raar uit zo. Foto 2 is natuurlijk weer de zieligheid ten top. Huiliegedragquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |