met anime kan dat wel , ik kijk het op een HDtv met surround sound dus dat zit wel snorquote:Op dinsdag 9 december 2008 21:32 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Daar heb ik helemaal geen last van, ik kan mij helemaal in een manga inleven...
Ik kan het mij allemaal voor de geest halen, de situaties enzo en de bewegingen alsof ik er als derde persoon bij sta als het ware. De anime is wel ontspannender omdat je inderdaad alles al op een dienblad aangereikt krijgt maar ook daar kan ik mij helemaal inleven...
Mits het een beetje interessant is natuurlijk anders kan niemand zich inleven in iets door de irritatie of slaperigheid.
waarom kan ik dan bewerken zonder ingelogd te zijn?quote:Op dinsdag 9 december 2008 18:12 schreef msnk het volgende:
[..]
Je moet inloggen om te kunnen wijzigen, dus dan ban je de persoon die er mee gaat lopen knoeien gewoon? Neem ik aan.
Nog kutterder dan Gunslinger Girl I?quote:Op dinsdag 9 december 2008 19:51 schreef msnk het volgende:
Gunslinger Girl II schijnt zo ongelofelijk kut te zijn dat niemand het af wil make. Begrijpelijk natuurlijk, maar wel jammer dat ik zo mijn collectie niet compleet kan maken
Maar als een groep als SHS of Triad het niet af wil maken, dan ga ik mezelf denk ik niet verlagen tot iets als ZOMG of zo
vervolg is meestal slechter dan 't origineel, Gunslinger Girl was al om te huilenquote:Op dinsdag 9 december 2008 23:03 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Nog kutterder dan Gunslinger Girl I?
Ohja kloptquote:Op dinsdag 9 december 2008 22:57 schreef mschol het volgende:
[..]
waarom kan ik dan bewerken zonder ingelogd te zijn?
De manga vind ik anders zeer goed te pruimen.quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:05 schreef zquing het volgende:
[..]
vervolg is meestal slechter dan 't origineel, Gunslinger Girl was al om te huilen
denk dat de meeste mensen met HTPC's media player classic gebruiken bij bijhoorden FFA , FFV , ac3 filter en vobsub .quote:Op woensdag 10 december 2008 10:21 schreef NutKees het volgende:
Ik heb problemen met bepaalde MKV bestanden, en heb zo'n vermoeden dat de interne speler van MediaPortal ruzie heeft met de codecs. Ben er gisteren de halve avond mee bezig geweest maar ik kom er niet uit. Is er hier toevallig iemand die MediaPortal op zijn HTPC gebruikt en er verstand van heeft?
Ik gebruik hetzelfde of vlc. Werkt prima geen enkele problemen met subs en dergelijkequote:Op woensdag 10 december 2008 14:57 schreef Ge4ce het volgende:
Ik heb nog steeds Media Player Classic, 6.4.9.0 (MpcStar v2.1) en met CCCP pack. Heb nog geen enkel probleem ondervonden?
Of kan ik toch beter maar even updaten?
Wat kan wel?quote:Op dinsdag 9 december 2008 22:33 schreef DJ_ het volgende:
[..]
met anime kan dat wel , ik kijk het op een HDtv met surround sound dus dat zit wel snor
misschien handig om je zwarte lijst even hier te postenquote:Op woensdag 10 december 2008 15:45 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Wat kan wel?
Je inleven in een saaie/slechte anime?
Als het echt bagger is of het zo op mij overkomt dan kan ik mij niet inleven hoor, HDTV + surround sound of niet.
Of beter gezegd ik wil mij niet inleven omdat als de ep het einde haalt de serie in mijn 'zwarte lijst' komt.
Waarom leg je zelf niet een lijst aan bij myanimelist ofzo?quote:Op woensdag 10 december 2008 16:28 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
misschien handig om je zwarte lijst even hier te posten
Heb ik al: http://myanimelist.net/animelist/arnxxquote:Op woensdag 10 december 2008 16:31 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Waarom leg je zelf niet een lijst aan bij myanimelist ofzo?
Zal die van mij niet posten want die moet ik nodig updaten.
gedropped na een paar afleveringenquote:Op woensdag 10 december 2008 17:12 schreef Ge4ce het volgende:
Ahh! Sowieso!(Vind het ook vrij vervelend, al die variaties daarop. Zowiezo, Zowieso, Zowizo, etc.
)
Wie kijkt er hier eigenlijk Soul Eater?
* DJ_ meldtquote:Op woensdag 10 december 2008 17:12 schreef Ge4ce het volgende:
Ahh! Sowieso!(Vind het ook vrij vervelend, al die variaties daarop. Zowiezo, Zowieso, Zowizo, etc.
)
Wie kijkt er hier eigenlijk Soul Eater?
* MaxiTitan steekt zijn hand op...quote:Op woensdag 10 december 2008 17:12 schreef Ge4ce het volgende:
Ahh! Sowieso!(Vind het ook vrij vervelend, al die variaties daarop. Zowiezo, Zowieso, Zowizo, etc.
)
Wie kijkt er hier eigenlijk Soul Eater?
Wat vond je van Hunter x Hunter en waarom heb je hem niet afgekeken (3 OVA's!!)?quote:Op woensdag 10 december 2008 18:36 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Soul eater is wel grappig maar het kwam een tijdje nogal onregelmatig waardoor ik nu een achterstand heb.
Mijn outdated lijstje http://myanimelist.net/animelist/ArcticBlizzard
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |