Ik heb zojuist het RIAGG even gebeld, zij wisten mij juist te vertellen dat huilende baby's heel normaal zijn en baby's die niet huilen juist foute boel is!quote:Op maandag 8 december 2008 18:57 schreef damsco het volgende:
[..]
Je avatar is dan ook van hetzelfde, dus dat verbaast mij dan ook niks. Ga anders eens professionele hulp zoeken, zij kunnen je wel uitleggen wat er ziek en niet maatschappelijk geaccepteerd is aan huilende babies
http://www.exposay.com/ce(...)n-melrose-2QgxpQ.jpgquote:Op maandag 8 december 2008 19:04 schreef damsco het volgende:
[ afbeelding ]
De Lil' Wayne binnen de metal scene!!!!
Lievquote:Op maandag 8 december 2008 19:04 schreef damsco het volgende:
[ afbeelding ]
De Lil' Wayne binnen de metal scene!!!!
quote:Op maandag 8 december 2008 19:11 schreef damsco het volgende:
Waarom reageert er niemand op mijn post
Waarom reageer jij niet op mijn posts?quote:Op maandag 8 december 2008 19:11 schreef damsco het volgende:
Waarom reageert er niemand op mijn post
Ga je nog reageren of ?quote:Op maandag 8 december 2008 19:31 schreef damsco het volgende:
[..]
Toch nog iemand die reageertBedankt
Idd, een "metal" band die al sinds 1993 actief is houdt zich natuurlijk alleen maar bezig met bovenstaande. Ik was overigens verbaasd dat ze nog albums uitbrengen. Als de topicstarter al aanstoot neemt van een relatief onbenullig bandje als Mushroomhead dan vraag ik me af uit wat voor hout ze gesneden is.quote:Op maandag 8 december 2008 17:22 schreef damsco het volgende:Wat een falers zijn dat toch. Van die school/killing spree shooters. Ik hoorde dat ze zelfs een nummer hebben met huilende babies op de achtergrond, sick minded ppl![]()
* Toempf mompelt iets over context....quote:Op maandag 8 december 2008 19:03 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik heb zojuist het RIAGG even gebeld, zij wisten mij juist te vertellen dat huilende baby's heel normaal zijn en baby's die niet huilen juist foute boel is!
Ik weet het nietquote:Op maandag 8 december 2008 21:12 schreef Quir het volgende:
Damsco, zitten je hersens in verdrukking door een gigantische tumor?
We hebben hier te maken met een mushroomhead fanboy?quote:Op maandag 8 december 2008 21:48 schreef Quir het volgende:
Kun je zo snel op een andere verklaring komen voor je stommiteit?
Ga je nog een keer op mijn post reageren of heb ik gewoon gelijk?quote:Op maandag 8 december 2008 21:55 schreef damsco het volgende:
Oh noes. fok zit vol met metalheads. Wie had dat gedacht
Neenee, in tegendeel. Het gaat me er meer om dat je metal vuil maakt.quote:Op maandag 8 december 2008 21:49 schreef damsco het volgende:
[..]
We hebben hier te maken met een mushroomhead fanboy?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |