Lijkt mij een nog beter moment voor contractbeëindigingenquote:Op maandag 8 december 2008 16:13 schreef BertMaalderink het volgende:
Lijkt me een uitstekend moment voor contractverlenging. Deden ze bij Mario Been ook en zie wat er van komt
Tering, zo lelijk zie je ze maar weinig...quote:Op maandag 8 december 2008 16:45 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie van de nieuwe tenue's?
Vind ze tegenvallen eerlijk gezegd.
Ik vind ze toch niet onaardigquote:Op maandag 8 december 2008 16:45 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie van de nieuwe tenue's?
Vind ze tegenvallen eerlijk gezegd.
Ik mag hopen dat dit nog niet officieel is maar een fotoshop van een creatieve supporter met een slecht gevoel voor humor.quote:Op maandag 8 december 2008 16:45 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie van de nieuwe tenue's?
Vind ze tegenvallen eerlijk gezegd.
Wtf?quote:Op maandag 8 december 2008 16:45 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie van de nieuwe tenue's?
Vind ze tegenvallen eerlijk gezegd.
http://www.feyenoord.nl/p(...)ntcode=20081208_pumaquote:Op maandag 8 december 2008 16:49 schreef Putdeksels het volgende:
Die foto is een hele slechte photoshop, toch?
Gruwelijk lelijk zeg.quote:Op maandag 8 december 2008 16:45 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[ afbeelding ]
Wat vinden jullie van de nieuwe tenue's?
Vind ze tegenvallen eerlijk gezegd.
quote:Feyenoord en de nieuwe kledingsponsor PUMA hebben maandag de ontwerpen van de nieuwe thuis- en uittenues voor het seizoen 2008/2009 bekend gemaakt. De Rotterdammers zullen volgend seizoen aantreden in een klassiek thuistenue, waarbij vooral de V-vorm rond de hals opvalt. Het uitshirt is qua ontwerp identiek aan het thuisshirt, alleen is de kleurstelling zwart-groen in plaats van rood-wit.
De details nemen ze mee, maar het grote geheel verpesten ze.quote:‘De details die de supporter graag in de tenues wil terugzien, hebben we in de ontwerpen meegenomen’, zegt Sander van Gelder, General Manager van PUMA Benelux.
Zonder de lijnen, zie de animatie op feyenoord.nl ziet het er idd nog best ok uit.quote:Op maandag 8 december 2008 17:02 schreef Crane het volgende:
Met name die lijnen boven de borst.Volgens mij heeft Bosz ze zelf ontworpen omdat die pauper geen geld meer voor een designer had.
Serieus, dit ziet er toch goedkoop en nep uit?quote:Op maandag 8 december 2008 17:00 schreef Zjakkie het volgende:
Ben ik nou de enige die ze wel mooi vind?
Ik vind het wel mooi en modernquote:Op maandag 8 december 2008 17:05 schreef sjimz het volgende:
[..]
Serieus, dit ziet er toch goedkoop en nep uit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |