Ach jee dat lijkt me vervelend Livelink. Trekken van melktandjes is helemaal niet zo ingrijpend als bij een volwassen gebit. Doordat de worteltjes van die tandjes niet in het kaakbot zitten wipt de tandarts ze er in principe zo uit, al dan niet met een kleine verdoving.
Blij dat je jochie weer een beetje opknapt Maneki, het is zo sneu als ze zo ziek zijn.
Iris had vannacht voor de verandering maar weer eens hele hoge koorts. Zo sneu, ze lag bibberend in mijn armen "mijn botjes zijn zo koud mama".
Vanochtend ging het wel weer, ze ziet alleen witjes en heeft een nare hoest. Ze is nu bij Bram aan het bowlen opde WII, die afspraak stond al en ze wilde zo graag. Karin let op of het niet teveel wordt en anders is ze zo weer thuis.
Eva is vanmorgen naar de kinderarts geweest die zijn bezorgdheid over haar groei toch niet echt meer kon verhullen. Ze is nu 118 cm en haar lengtelijn buigt heel duidelijk door naar beneden. In maart terugkomen, weer meten en dan gaan we eens kijken wat er aan de hand kan zijn. Niet iets ernstigs verwacht ik hoor, maar gewoon iets wat even in de gaten gehouden moet worden.
Qua astma en medicatie ging het allemaal prima, afbouwen gaan we nu nog niet doen in dit griepseizoen, maar in de zomer staat dat wel op de planning
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥