quote:
1x puntverlies of de winterstop.quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:25 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hoe lang overleeft Stevens nog in Eindhoven?
Daar zat ik zelf dus ook aan te denken. Vergoossen deed het nog beterquote:Op dinsdag 9 december 2008 23:27 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
1x puntverlies of de winterstop.
Van Loo is een stuk beter.quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:07 schreef venomsnake het volgende:
Die Isaksson doet mij een beetje aan V Loo denken..
Dat zou betekenen dat Reker een fout moet toegeven. Dat zie ik nog niet zo snel gebeuren.quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:27 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
1x puntverlies of de winterstop.
Het zou nog mooier zijn als het hele stadion een keer een Anti-Reker lied zou zingen!quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:34 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat Reker een fout moet toegeven. Dat zie ik nog niet zo snel gebeuren.
Zou niet de eerste keer zijn, toch?quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:34 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat Reker een fout moet toegeven. Dat zie ik nog niet zo snel gebeuren.
Isaksson had em gewoon moeten hebben.. die 1-3 had ie ook kunnen hebben.. maar verder helemaal mee eensch..quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:55 schreef neilpad het volgende:
Zo slecht was het nog niet eens. Niks aan de hand tot de 1-2. Belachelijk lekkere goal. Gomes had hem mss gepakt maar goed. De 1-3 is gewoon een standaard counter, al was Brechet wel triest langzaam.
Hopelijk zien sommige mensen nu ook in dat Manco geen miracle worker is en gewoon nog niet klaar is voor de basis, want van dat geschreeuw word ik ook een beetje moe.
Mmm dat geeft mij hoop. Nouja, ik heb liever dat hij zijn lot er dan ook direct aan verbind.quote:Op dinsdag 9 december 2008 23:40 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Zou niet de eerste keer zijn, toch?
Reker: "Ik heb me vergist"
Jan Reker: “Oprechte excuses aan supporters”
Ben je het niet met mij eens?quote:
Laat dat nou net hetgeen zijn dat wij missen.quote:Op woensdag 10 december 2008 00:09 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Mmm dat geeft mij hoop. Nouja, ik heb liever dat hij zijn lot er dan ook direct aan verbind.
We hebben gewoon een matige selectie, het aankoopbeleid heeft afgelopen 2 seizoenen dik gefaald. Geen één voldoet aan de verwachtingen. Amrabat misschien, maar die moet ook nog vele stappen maken. Dit PSV is geen CL-materiaal, slechts Simons, Afellay, Salcido, Mendez en Marcellis kunnen het niveau aan mits er spelers als Cocu, Gomes en Alex bij in het veld staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |