Helemaal niet meer!quote:Op maandag 8 december 2008 09:08 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ach vind het dit jaar prima, zolang PSV dan maar tweede wordt
Ga je trouwens vaak naar wedstrijden toe?
Nieuwe stadion is toch wel een stuk veiliger? En waren dat supporters onderling die elkaar aanvielen?quote:Op maandag 8 december 2008 09:12 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Helemaal niet meer!
Vroeger wel hoor maar sinds een keer dat de bunniksite de bensite aanviel en we vervolgens aangevallen werden door een zooi ME honden had ik er geen trek meer in, ik kijk wel tv.
Jammer vind ik het wel trouwens dus ik wil graag weereens heen.
Moet mijn maag 's nachts niet opspelen, zodat ik gewoon kan doorslapen en niet om het half uur wakker word.quote:
Nee, waren de Utrechtenaren die op de vuist wilden toen, een gigantische rel was dat toen.quote:Op maandag 8 december 2008 09:17 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Nieuwe stadion is toch wel een stuk veiliger? En waren dat supporters onderling die elkaar aanvielen?
Ga zelf meestal alleen naar Europese wedstrijden en wil nu wat vaker naar buitenland toe eigenlijk
probeer domperidon van kruidvat.quote:Op maandag 8 december 2008 09:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Moet mijn maag 's nachts niet opspelen, zodat ik gewoon kan doorslapen en niet om het half uur wakker word.
Is dat nog steeds sinds vorige week, toen je ook ziek was?quote:Op maandag 8 december 2008 09:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Moet mijn maag 's nachts niet opspelen, zodat ik gewoon kan doorslapen en niet om het half uur wakker word.
Omdat niemand anders ons wilde hebbenquote:Op maandag 8 december 2008 09:53 schreef MaleDuck het volgende:
waarom staat dit topic in GC?
Denk het niet. ben niet misselijk, alleen een beetje last van mijn maag. In de pauze maar even langs de drogist.quote:Op maandag 8 december 2008 09:52 schreef Manu82 het volgende:
Is dat nog steeds sinds vorige week, toen je ook ziek was?
Beterschap iig
Nieuwe stadion AZ is heel gezellig en veilig om heen te gaan. Onze dochter is steward daar en ik heb van haar nog nooit over rellen gehoord.quote:Op maandag 8 december 2008 09:12 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Helemaal niet meer!
Vroeger wel hoor maar sinds een keer dat de bunniksite de bensite aanviel en we vervolgens aangevallen werden door een zooi ME honden had ik er geen trek meer in, ik kijk wel tv.
Jammer vind ik het wel trouwens dus ik wil graag weereens heen.
Wat een triestigheid. Hoe het verhaal ook in elkaar zit, dit is wel erg laag.quote:Op maandag 8 december 2008 10:10 schreef lies1958 het volgende:
zit net op huub zijn weblog te lezen is een hele fok oorlog aan de gang daar er wordt van alles neergezet over wat er hier gebeurt zou zijn. Lijkt wel een spinoff van fok nu de reacties bij huub
Ik weet helemaal niets van het verhaal en het gaat mij ook niet aan maar vindt het gewoon heel stom dat er mensen bezig zijn om via huub zijn weblog een vete uit te vechten. En allemaal onder een anonieme naam.quote:Op maandag 8 december 2008 10:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat een triestigheid. Hoe het verhaal ook in elkaar zit, dit is wel erg laag.
Zitten ze nu tuinfluiters naam ook al te misbruiken of is hij het echt zelf?quote:Op maandag 8 december 2008 10:10 schreef lies1958 het volgende:
zit net op huub zijn weblog te lezen is een hele fok oorlog aan de gang daar er wordt van alles neergezet over wat er hier gebeurt zou zijn. Lijkt wel een spinoff van fok nu de reacties bij huub
Er gaat maar 1 naam schuil achter al die verschillende nicks. Iemand is er maar druk mee, pathetic.quote:Op maandag 8 december 2008 10:20 schreef lies1958 het volgende:
Ik weet helemaal niets van het verhaal en het gaat mij ook niet aan maar vindt het gewoon heel stom dat er mensen bezig zijn om via huub zijn weblog een vete uit te vechten. En allemaal onder een anonieme naam.
Er is daar ook iemand bezig die zich de waarheid noemt en die ook helemaal gestoord is in zijn reacties en die nu ook verhalen van hier daar neerzet.
Ja die naam is ook gebruikt en die is vast ook niet blij dat ze zijn/haar nickname hebben neergezet.quote:Op maandag 8 december 2008 10:20 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Zitten ze nu tuinfluiters naam ook al te misbruiken of is hij het echt zelf?
Dacht ik al, maar vind het zo nutteloos om andere namen te gaan gebruiken van mensen die hier actief zijn en snap het nut er ook niet vanquote:Op maandag 8 december 2008 10:22 schreef beequeen het volgende:
[..]
Tuurlijk is dat fluitertje niet, let gewoon op de schrijfstijl @Manu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |