Ja, een beleid wat AL TIEN JAAR GEVOERD WORDT. Feyenoord was twee jaar geleden BIJNA FAILLIET. En jij wilt Bosz ontslaan omdat de resultaten tegen vallen? Als je Groningen en Twente zo goed vindt, weet je dat je juist mensen de tijd moet geven.quote:Op zondag 7 december 2008 18:17 schreef Crane het volgende:
[..]
Het gaat verder dan 'alleen een goede selectie op papier' samenstellen. Elke voetbal-liefhebber weet toch b.v. dat Makaay niet goed functioneert als ie geen ondersteuning heeft? Bosz heeft gewoon wat open deuren ingetrapt, maar is totaal niet creatief geweest.
[..]
Het is nog makkelijker om 3 jaar lang te roepen 'er is geen geld'. Bovengenoemde clubs hebben bewezen dat je geld verdient door goed beleid te voeren.
El Ahmadi heeft veel balverlies, koste ook een goal in Nancyquote:Op zondag 7 december 2008 18:20 schreef Merkie het volgende:
[..]
Pff, El Ahmadi een miskoop noemen diskwalificeert jouw post meteen al als argument. El Ahmadi is juist wel een speler die net die ene missende schakel kan zijn tussen het kampioenschap en de tweede plek. Maar dat is allemaal niet relevant want Feyenoord is helemaal geen kampioenskandidaat.
Klopt. Dat moet er nog uit. Verder is het gewoon een hele goede speler.quote:Op zondag 7 december 2008 18:23 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
El Ahmadi heeft veel balverlies, koste ook een goal in Nancy
Nog wel langer. Maar dat schijnen sommige mensen te zijn vergeten...quote:Op zondag 7 december 2008 18:20 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ja, een beleid wat AL TIEN JAAR GEVOERD WORDT.
Veel balverlies.quote:Op zondag 7 december 2008 18:23 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
El Ahmadi heeft veel balverlies, koste ook een goal in Nancy
Pas 23 ? Al best oud.quote:Op zondag 7 december 2008 18:24 schreef Juk het volgende:
[..]
Klopt. Dat moet er nog uit. Verder is het gewoon een hele goede speler.
Hij is pas 23 he...
Wie verkocht hem ook alweer?quote:Op zondag 7 december 2008 18:18 schreef TC03 het volgende:
[..]
06/07
Huysegems; geen miskoop, was gewoon nuttig. Had nooit verkocht moeten worden.
Ja, die paar tientjes winst maken idd dat rampseizoen goed.quote:Charisteas: met winst verkocht.
Net als Harry hebben die ons een verloren jaar gekost.quote:Kolkka, Leonard en de rest: prut, maar hebben ook nagenoeg niks gekost.
Ook al zo'n makkie. Zien dat ene transfervrije Eliah van ADO Den Haag potentie had, dát was knap geweest.quote:07/08
Slory: goede aankoop op paier, deed het goed bij Excelsior. Mede door blessures heeft hij nog nooit echt goed gespeeld, maar om hem al af te schrijven als hij er in totaal nog geen half seizoen op heeft zitten gaat te ver.
Klopt, die aankoop opzich was ook niet dom.quote:Bruins: jeugdig talent, deed het goed bij Excelsior, slimme aankoop. Dat het er niet echt uitkomt is ook niet de schuld van Bosz. Was TOEN gewoon een hele logische aankoop. Elke Feyenoorder was er toen trouwens ook blij mee.
Niet als je daarna geen geld meer hebt voor ondersteuning voorin.quote:Makaay: gewoon een goede aankoop.
Te idioot voor woorden. En intussen Engelaar een matige speler noemen.quote:Lee: pure miskoop.
quote:Landzaat: slimme aankoop aangezien men gokte op een vertrek van De Guzman en/of Hofs.
Prima aankoop ja.quote:De Guzman had veel uitdrukkelijker in de etalage gezet mogen worden.
El Ahmadi: goede speler, alleen het was misschien niet zo verstandig om zoveel geld uit te geven.
Die gast is alleen maar geblesseerd.quote:Tomasson: logische aankoop, anders had je alleen Mols achter de hand.
Klopt, die blessuregolf is overmacht. Maar dan nog mag je geen 11e staan en zo kansloos verliezen als vandaag.quote:-----
Wat jullie (Crane & Jorien) NIET lijken te snappen, is dat onze smalle selectie er vorig jaar voor zorgde dat de tweede seizoenshelft dramatisch werd. Als er niet zoveel blessures waren, waren er dit jaar heel wat plaatsen dubbel bezet en aangevuld met eigen jeugd, zoals dat hoort bij een topclub.
Tegen Nancy speelde iedereen bagger, maar in alle gewonnen wedstrijden van dit seizoen waarin El Ahmadi speelde was altijd de beste speler.quote:Op zondag 7 december 2008 18:23 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
El Ahmadi heeft veel balverlies, koste ook een goal in Nancy
Hoe durft ie! Ontslaan die gladjakker!quote:Op zondag 7 december 2008 18:25 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Pas 23 ? Al best oud.
Bosz stond in het maasgebouw daarnet gewoon te lachen
Met zijn vriendjes![]()
Die is aan het vieren dat we nog de 3-1 hebben kunnen maken.quote:Op zondag 7 december 2008 18:24 schreef Radegast het volgende:
Is Happel er nog niet?
Dat zeg ik niet, maar die tc03 zei dat fout was dat die verkocht is.quote:Op zondag 7 december 2008 18:26 schreef Merkie het volgende:
[..]
Tegen Nancy speelde iedereen bagger, maar in alle gewonnen wedstrijden van dit seizoen waarin El Ahmadi speelde was altijd de beste speler.
Jij bent zo lachwekkend, jouw argumenten slaan echt nergens op en veranderen elke 5 minuten. Helemaal mooi dat je eerst Huysegems een miskoop noemt en vervolgens het een fout van Bosz vindt dat hij Huysegems verkocht. Kom op zeg, leer argumenteren.
Dat is gelul Jorien.quote:Op zondag 7 december 2008 18:23 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
El Ahmadi heeft veel balverlies, koste ook een goal in Nancy
Ik vind dat juist één van de betere spelers van Feijenoord.quote:Op zondag 7 december 2008 18:23 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
El Ahmadi heeft veel balverlies, koste ook een goal in Nancy
Bekijk de 0-1 van vandaag dan nog eens. Maar dat heeft ook met de aanspeelbaarheid van spelers om hem heen te maken uiteraard.quote:Op zondag 7 december 2008 18:27 schreef Crane het volgende:
[..]
Dat is gelul Jorien.Als er iemand nauwelijks de bal verliest is El Ahmadi het wel.
Op langere termijn wel ja, als je een goede vervanger hebt.quote:Op zondag 7 december 2008 18:27 schreef Enchanter het volgende:
Maar als je denkt dat een ontslag van TD een ommekeer brengt
Je kunt niet verwachten dat iemand NOOIT de bal verliest, dan moet ie hem vastlijmen aan z'n schoen.quote:Op zondag 7 december 2008 18:29 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Bekijk de 0-1 van vandaag dan nog eens. Maar dat heeft ook met de aanspeelbaarheid van spelers om hem heen te maken uiteraard.
Bosz, maar dat had ik ook al genoemd als een grote fout op pagina 1.quote:
Nee, maar wel een teken van goed beleid toch. Spelers met winst verkopen, ondanks dat ze te slecht zijn?quote:Op zondag 7 december 2008 18:26 schreef Crane het volgende:
Ja, die paar tientjes winst maken idd dat rampseizoen goed.
Een jaar dat achteraf gezien niet eens zo slecht was, al je in gedachten houdt dat we bijna failliet waren. Beter was op dat moment gewoon niet haalbaarquote:Op zondag 7 december 2008 18:26 schreef Crane het volgende:
Net als Harry hebben die ons een verloren jaar gekost.
Dat was knap geweest, maar omdat Bosz Eliah niet aantrok, net zoals zestien andere eredivisieclubs, is Slory dus ineens een miskoop?quote:Op zondag 7 december 2008 18:26 schreef Crane het volgende:
Ook al zo'n makkie. Zien dat ene transfervrije Eliah van ADO Den Haag potentie had, dát was knap geweest.
Hij had Lee en Slory gekocht, dus er was wel ondersteuning op papier. Als je een elftal aan het opbouwen bent gaat er niks in 1x goed hè.quote:Op zondag 7 december 2008 18:26 schreef Crane het volgende:
Niet als je daarna geen geld meer hebt voor ondersteuning voorin.
Toen hij naar Feyenoord kwam was hij fit.quote:
Indirect wel.quote:Op zondag 7 december 2008 18:31 schreef Merkie het volgende:
Bosz is qua transferbeleid helemaal niet zo slecht bezig, clubs als Groningen en Twente hebben ook genoeg miskopen waar je nooit wat over hoort. Het verschil is dat zij een beter financieel beleid hebben waardoor de TD niet steeds met ¤0,00 hoeft te werken. En nee, de TD heeft niks te maken met het financieel beleid.
quote:klevenstein
Jeugdspeler
Uit: Lekkerlanda
Vak: Stadiontribune - S
Posts: 34
Reg.: 10 september 2008 Gepost op 7 december 2008 om 16:34:51.
Geef me aub rood!!!
Ik heb al zo vaak verkondigd dat ik de verkoop van Huysegems en de aankoop van Lee een blunder vind.quote:Op zondag 7 december 2008 18:27 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, maar die tc03 zei dat fout was dat die verkocht is.
Dan is Bosz toch ook fout bezig in zijn ogen
Ja, maar hij is er niet voor verantwoordelijk. Het is niet aan Bosz om gaten in de begroting te dichten en financiële ruimte voor het aantrekken van spelers te creëren. Als er een gat in de begroting gedicht moet worden krijgt Bosz te horen dat er spelers verkocht moeten worden, dat bepaalt hij niet zelf.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |