Ik spreek voornamelijk mensen die erg enthousiast zijn, maar je moet er inderdaad van houdenquote:Op zondag 11 januari 2009 15:29 schreef versteegrob het volgende:
Komt goed heb nog even qua tijd en heb al aardig wat gereisd dus komt helemaal goed. Binnenkort komt er aardig wat geld binnen dus het wordt allemaal super, hoop ik.
Hoor uit mijn omgeving toch wel veel negatieve verhalen over India, 80% wil niet meer terug en de 20% wil heel graag terug. Veel mensen vind het eng dat er steeds zoveel mensen om je heen komen en dat je standaard ziek wordt.
Daarom boek ik via expedia.. in USD en vaak nog bonuskortingen.quote:Op zondag 11 januari 2009 15:32 schreef versteegrob het volgende:
jpjedi, boek je nooit via de site van het hotel zelf dan? Want bij jou resort staat de prijs in euro's. Kan me voorstellen dat je boekt met dollars het aardig kan schelen at the moment.
haha, prachtig. Daarom wil ik weer terug.quote:Op zondag 11 januari 2009 17:51 schreef jpjedi het volgende:
We wonen er nu 2 jaar maar ik heb er echt schoon genoeg van. boerende pissende schijtende mensen om je heen continue. Het all-allo continue aan de telefoon. Tijd kennen ze niet maar willen altijd voordringen. overal een smerige bende. 95% is niet in staat zelf te denken. etc.
sorry maar ik kan echt geen Indiër meer zien tegenwoordig.Snap ook niet wat mensen hier komen zoeken voor vakantie.
Mijn werk.. Ik werk voor een Engels bedrijf en ben uitgezonden.quote:Op zondag 11 januari 2009 18:18 schreef versteegrob het volgende:
Waarom woon jij er dan? Heb gekeken op die site die je gaf maar zie alleen euro's staan en klopt het dat Komandoo ongeveer 230 euro per nacht is?
Innovatief mijn reet.. mentaliteit is doen wat er opgedragen wordt van a->b maar oorzaak gevolg of initiatief moet je hier niet verwachten al bevestigen uitzonderingen de regel natuurlijk.quote:Op zondag 11 januari 2009 19:07 schreef versteegrob het volgende:
Had de .nl versie gedaan. Maar is je baan heel leuk dan? Als het echt zon hel is kan je kijken naar een andere baan lijkt mij.
Maar hoe is het werk klimaat? Heb in meerdere boeken gelezen dat ze vrij innovatief bezig zijn en hard werken.
Hoe is het om te reizen in Bangladesh? Lijkt me erg bijzonder.quote:Op maandag 12 januari 2009 10:11 schreef Babbelzz het volgende:
ben zojuist weer terug uit India & bangladesh
Dat heeft er ook mee te maken dat jullie er al 2 jaar wonen denk ikquote:Op zondag 11 januari 2009 17:51 schreef jpjedi het volgende:
sorry maar ik kan echt geen Indiër meer zien tegenwoordig.Snap ook niet wat mensen hier komen zoeken voor vakantie.
Tja, toeristisch of niet, de Taj Mahal is wel heel erg mooi en absoluut de drukte waard!quote:Op maandag 12 januari 2009 16:46 schreef jpjedi het volgende:
Eigenlijk moet ik me schamen. Ik heb ook nog niet meer gezien van India dan de steden, industriegebieden en de jungle. We gaan regelmatig op Safari en hebben de tijger al een keer in het wild gezien. Dat geeft me ultieme rust in het altijd drukke India. Maar ik zou nooit naar Taj mahal gaan of iets dergelijks omdat dat nu eenmaal moet als je in India bent.
In principe wordt iedereen binnen 24 uur gecremeerd volgens het Hindu geloof. Heb je niet zoveel geld dan zou het kunnen dat ze je in het noorden gewoon in het water laten glijden.quote:Op zondag 18 januari 2009 01:35 schreef versteegrob het volgende:
Hoi,
Heb eens gelezen dat er een plaats is in India waar ze mensen verbranden en dat je dat kan kijken. Het heeft met geloof en rituelen te maken. Iemand bekend hiermee?
Nog precies 6 maanden! wow
Dat is in Varanasi, kwas er een week geleden nog.quote:Op zondag 18 januari 2009 01:35 schreef versteegrob het volgende:
Hoi,
Heb eens gelezen dat er een plaats is in India waar ze mensen verbranden en dat je dat kan kijken. Het heeft met geloof en rituelen te maken. Iemand bekend hiermee?
Nog precies 6 maanden! wow
Zekers, ik wil er ook graag heen. Hoe vond je de sfeer erom heen?quote:Op zondag 18 januari 2009 07:09 schreef Babbelzz het volgende:
[..]
Dat is in Varanasi, kwas er een week geleden nog.
ff googlen en je vindt er voldoende over.
Absoluutquote:Op zondag 18 januari 2009 12:15 schreef Babbelzz het volgende:
ik ben er nu 2 maal geweest. het is indrukwekkend. het is sereen en druk en chaotisch en lijkt in niets op hoe wij er mee omgaan. heb ook lichaam zien drijven en 2 x te water laten van een lichaam van een vrouw en 1 x van een kindje.
als je in de buurt bent, zeker heen gaan. sowieso omdat t behalve de Burning Ghats, een bijzondere plaats is met al haar steegjes en tempeltjes!
Wel 200 euro voor een kamer willen betalen en niet naar de Malediven omdat 1500 euro je te veel is?quote:Op maandag 19 januari 2009 20:16 schreef versteegrob het volgende:
Zoals ik al eerder heb vertelt ga ik in de zomer ruim 5 weken door India reizen. De meeste tijd slapen we in hostels omdat we overdag toch veel op pad zijn. Af en toe willen we wel luxe hebben dus in welke dikke resorts/hotels zijn jullie geweest waar je echt geweest moet zijn.
Max 200 euro per kamer, ben benieuwd naar de reactie. Als afsluiting zouden we naar de Malediven gaan maar dat werd toch wel erg duur. Minimaal rond de 1500 euro inc. de vliegreis ernaar toe dus dat gaat jammer genoeg niet door.
Ligt eraan welk Atol dat je pakt. Je kunt natuurlijk ook een Atol pakken op een half uur varen van Male met de speedboat. Dan wordt de transfer nog door het hotel betaald ook.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 01:58 schreef versteegrob het volgende:
Malediven is nog veel duurder.
Watervliegtuig = 500 euro met ze tweeen
Resort = 1000 euro, alleen ontbijt
6 dagen eten/drinken = 500 euro
Vliegtuig India - Male = 500 euro retour dus veels te duur
Maar een hotel van 200 euro was meer de max, kijken wat er is voor die prijs. Las ook al dat er hele mooie zijn voor 100 euro per kamer. Ben gewoon benieuwd waar de mensen uit de topic allemaal geslapen hebben.
Ben dan trouwens ook nog een dagje in Delhi. Daar ben ik in 2007 al wel geweest, dus de 'standaard' bezienswaardigheden heb ik toen al wel meegekregen, maar wie er nog iets anders leuks weet daar....dan hoor ik het graag!quote:Op maandag 26 januari 2009 15:07 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Heeft iemand nog tips voor in de regio Sikkim/Darjeeling? Daar ga ik nl. (in combinatie met Bhutan) in eind april/begin mei naar toe.
Top film inderdaad! Skeptisch ontvangen in India doch erg populair. Men vind vooral dat de naam van de film een belediging is voor alle mensen uit de sloppenwijken. Echter de film geeft een aardig representatief beeld!quote:Op zaterdag 21 februari 2009 07:48 schreef Babbelzz het volgende:
Ben gisteren naar Slumdog Millionaire geweest! Vette aanrader!
Twee weken is zeker snel, maar veel meer tijd heb ik (helaas) nietquote:Op vrijdag 20 februari 2009 14:35 schreef Liejannuh het volgende:
Rajahstan in 2 weken?Dat is een snelle trip dan!
Wat is de volgende bestemming? Ga je ook nog naarVaranassi
?
Vandaag ben ik naar de Palika Bazar geweest, een soort van ondergronds winkelcentrum bij Connaugh Place. Veel electronica en tegen redelijke prijzen (wel met onderhandelen!)quote:Op vrijdag 20 februari 2009 16:42 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Ben dan trouwens ook nog een dagje in Delhi. Daar ben ik in 2007 al wel geweest, dus de 'standaard' bezienswaardigheden heb ik toen al wel meegekregen, maar wie er nog iets anders leuks weet daar....dan hoor ik het graag!
Hoi, ik heb wel interesse in je trotter Noord-India. Hoeveel wil je ervoor hebben?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 06:21 schreef Babbelzz het volgende:
Hoi,
Na onze leuke reis in Bangladesh bieden wij de allernieuwste Lonely Planet aan (isbn 9781741045475), het is de editie van nov. 2008, en een goede landkaart (2155341126) hebben we ook nog in de aanbieding. Evenals nog 1500 Taka, handig als je net aankomt op de luchthaven, bij ons deed nl de pinautomaat het niet, en dan kan je toch makkelijk de luchthaven verlaten.
Tevens hebben we nederlandstalige reisgids van Trotter over Noord India (902096464x) te koop en een plattegrond van India Noord Oost, een mooie watervaste kaart (isbn 9783831771929) en een landkaart Nelles Map India West (isbn 9783865740403)
Heb je interesse?
wij horen het graag!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |