FOK!forum / Relaties & Psychologie / Zijn Nederlandse dames nu zo moeilijk of ben ik dat?
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 13:12
Beste Mede-Forumgebruikers,

Even kort voorstellen: mijn naam is Leo, ik ben 29 en kom uit Oostenrijk / Tirol. Ik woon en werk sinds iets meer dan twee jaar in Nederland. (Alvast sorry voor mijn fouten.)

Feit: het wil me niet en niet lukken met de dames. Hoezo? Voor mij blijken ze nogal kieskeurig te zijn. (Dat is hun recht, begrijp me niet verkeerd)

Mij kun jij je een beetje voorstellen als die vent van "King of Queens", Kevin James. Een stuk te dik (ca. 100 kg) en een stuk te klein (1,74 m) om van de meerderheid van vrouwen interessant gevonden te worden. Maar wel lief en ook niet echt stom (niet meer dan de rest van de mensheid).

Maar ondanks mijn gewicht beweeg ik graag (hou van klimmen en boogschieten) ben graag buiten en doe dingen. Ik probeer echt een actief leven te leiden. Ik ben geen couch-potatoe. Ik ben verzorgd, maar niet TE.

Als ik ergens met de weinige kennissen een kroeg of discotheek binnenstap en ik zie een meid, die ik leuk vindt, dan kijken ze me meestal een keer van boven naar beneden aan, trekken een zure smoel en haasten zich, iemand anders aan te kijken. Niet leuk. Wel duidelijk.

En er zijn genoeg mooie dames in Nederland. Veel meer dan bij ons. Ze zijn verzorgder, gemiddeld een heel stuk inteliigenter, zelfstandig en ze weten wat ze willen. Alles eigenschappen die wel iedereen in een vrouw zoekt.

Lexa, Parship, Speed-Dating en wat niet nog alles heb ik ook geprobeerd: werkt niet. De enige reacties die ik daar krijg zijn van zulke trieste gevallen:
45 jarige amsterdamse met rond de 139 kg blijkbaar uit de Jordaan, een echt onverzorgde type.
een 48 jarige Roemeense, die meteen zegt, ze wil met me trouwen.
een 26 jarige Russische meid, bloedmooi en slim maar helaas zijn het oplichters
Een 27 jarige meid, die zwaar mongoloide is. (Met alle respect maar ik zoek een relatie, geen zorgplaats.)
Een 32 jarige moeder van 5 kinderen van drie verschillende mannen.

Alle meiden die ik leuk vondt hebben op mijn berichten nooit gereageerd.

Er is momenteel nog geen een dame waar ik van zou zeggen: "Wow, ja, met haar zou ik graag een keer een poging willen wagen." Niks. Leeg. Empty. Nada. Geen enkele dame die mij hartkloppingen veroorzaakt. Ik heb absoluut geen zin mijn dagen als een van de eenzame oude mannen te beeindigen waar kleine kinderen bang voor zijn. En ik merk nu al hoe kil en bitter ik wordt door al die afwijzingen.

Op een relatie na (en achteraf bleek, dat het een echt gestoord wijf was, zit nu in behandeling), kon ik niemand voor mij winnen. Van mijn 15e tot ongeveer mijn 22e ben ik op een aantal meiden verliefd gevallen (zo'n 20 stuks) allemaal hebben ze me afgewezen of gebruik van me gemaakt en dan afgewezen. Of de beroemde zin: "Laten we toch vrienden zijn" (Waar hebben ze dit in vredesnaam vandaan?)

Liever meldt ik me morgen als huursoldaat voor Irak of Afghanistan, dan nog een keer door een vrouw zo gekwetst te worden. Een kogel doet minder pijn en het is sneller voorbij.

Ik sta voor alle andere advies open. Ik weet niet meer wat ik moet doen.
Flurryzondag 7 december 2008 @ 13:24
Euh... je woont sinds 2 jaar in Nederland en hebt daarvoor ook nooit echt een relatie gehad. Dan ligt het sowieso niet aan de Nederlandse vrouwen, maar eerder aan alle vrouwen. Puur statistisch gezien lijkt me de kans dat het aan jou ligt groter. Lees "The Game" eens of wat dingen van David DeAngelo... versieren kan je leren
blessed19zondag 7 december 2008 @ 13:25
tvp!
Luxuriazondag 7 december 2008 @ 13:26
Kies je dan niet dames uit die te hoog gegrepen zijn voor jou?
Op ieder potje past een dekseltje.
Dulkzondag 7 december 2008 @ 13:27
heb jij de lat niet veel te hoog liggen, en zie de feiten onder ogen je hebt een bmi van meer dan 30, en dat is gewoon vrij veel, dat geeft geen goede eerste indruk
Raamkonijnzondag 7 december 2008 @ 13:31
Beste TS,

Ik denk dat jij op zoek bent naar zo'n chick die lijkt op een van die Russische oplichtsters. Maar zij zitten niet echt te wachten op jou.. Tenzij je met ze wilt trouwen (importbride.ru) en/of genoeg ¤¤¤'s hebt.

Probeer een meid aan te spreken die mooi én een maatje meer heeft.
Xeanorzondag 7 december 2008 @ 13:36
quote:
Op zondag 7 december 2008 13:26 schreef Luxuria het volgende:
Op ieder potje past een dekseltje.
Dit is weer zo'n ubertypische reactie van een vrouw in een topic als dit. De TS is ten eerste nogal klein (1,74m is niet zo groot als man) waardoor al veel vrouwen afvallen, want een kleinere man vinden ze allemaal absoluut niet kunnen. Daarnaast is hij ook nog eens te dik. Hij heeft gewoon een kans van 0 bij minstens 90% van de nederlandse vrouwen. One-liners als "Op ieder potje past een dekseltje" gaan hem echt niet helpen of hem beter laten voelen.
Rezondag 7 december 2008 @ 13:36
vette taalskills voor 2 jaar hier

Of je richt je pijlen ( ) op de verkeerde vrouwen of je zorgt dat je een wat beter fysiek voorkomen krijgt. Loopt er niet iets leuks rond bij al die activiteiten die je onderneemt?
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 13:38
Voor mij maakt het niet uit of ze nu dun, dik, lang of kort is. Of ze nu kleine of grote borsten heeft. En al staat die kut dwars of heeft ze drie benen om het een keer drastisch te zeggen. Sorry voor het taalgebruik, maar dat wou ik even duidelijk neerzetten.

Ik zoek gewoon een meid, lief, actief, een beetje humor, loyaal en een beetje iets in het leuke koppie. Dat is niet de lat hoog leggen of wel?

En mijn BMI ken ik zelf ook wel, dank je. Maar ja, mijn werk is nu eens zittend, stressend en laat weinig ruimte over voor sport. (In het weekend een beetje.) Of voor gezonde voeding. Mijn probleem dat ik boven neergelegd heb is deel van de redenen voor deze BMI. Als het slecht met me gaat begin ik eten in te proppen. En om boven vermeldde redenen gaat het de laatste jaren heel slecht met me.

Ik was niet altijd dik. Toen ik nog in het leger zat (2001) had ik maar 72 kg en was fit als maar wat. Bergen beklimmen, lopen, bungee jumpen, fietsen alles geen probleem. Meer geluk had ik bij de dames doen toch niet.

En an dit "pot en deksel" verhaal geloof ik al lang niet meer. Volgens mij ben ik een wok...
Rezondag 7 december 2008 @ 13:41
zoals gezegd, als je energie in je zoektocht wil stoppen zul je eerst energie in jezelf moeten stoppen, aangezien je vroeger wel in staat was om je fit te houden lijkt me dat niet de moeilijkste opgave...
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 13:43
Zoals ik al zei, ik zit twee jaar hier en heb maar een paar kennissen opgelopen (meestal werk collegas, met die men af en toe een biertje doet). Maar ik ken niemand hier echt. Niet zo dat ik hem vriend kan noemen.

Vandaar dat de meeste van mijn activiteiten alleen te doen zijn: stuntkiten, fotografie, boogschieten, stuk lopen aan de strand in Renesse, fietsen hier in de omgeving. En al zie ik dan een mooie meid, moet ik dan meteen blijven staan en ze aanspreken? Daar ligt voor mij nogal een aardige drempel voor... vreemde mensen zo maar aanspreken.
BasementDwellerzondag 7 december 2008 @ 13:46
Maybe it's time for a career change
Vivizondag 7 december 2008 @ 13:47
Je "klinkt" iig erg beminnelijk, ik kan je niet echt een goede tip geven, maar zelfs voor een ontwapende wok als jij is het vast een kwestie van tijd voordat je flesje oestersaus voorbij komt huppelen .
Vitalogyzondag 7 december 2008 @ 13:49
Dat van die zure smoel komt mij wel bekend voor.
Luxuriazondag 7 december 2008 @ 13:49
quote:
Op zondag 7 december 2008 13:36 schreef Xeanor het volgende:

[..]

Dit is weer zo'n ubertypische reactie van een vrouw in een topic als dit. De TS is ten eerste nogal klein (1,74m is niet zo groot als man) waardoor al veel vrouwen afvallen, want een kleinere man vinden ze allemaal absoluut niet kunnen. Daarnaast is hij ook nog eens te dik. Hij heeft gewoon een kans van 0 bij minstens 90% van de nederlandse vrouwen. One-liners als "Op ieder potje past een dekseltje" gaan hem echt niet helpen of hem beter laten voelen.
Dat snap ik ook wel, het was ook anders bedoeld.
Maar er zijn genoeg lelijke en dikke mensen die een vriend of vriendin hebben, hij zal vast ook wel iemand tegen komen.
Daantkezondag 7 december 2008 @ 13:50
quote:
Op zondag 7 december 2008 13:36 schreef Re het volgende:


Of je richt je pijlen ( ) op de verkeerde vrouwen
Ik moest even een seconde nadenken maar daarna schoot ik heel hard in de lach
Luxuriazondag 7 december 2008 @ 13:52
Offtopic: Ik moet wel zeggen dat je dan erg goed nederlands kent als je pas 2 jaar hier bent. Beter dan veel nederlanders zelf..
DancingPhoebezondag 7 december 2008 @ 13:56
Neem een hond. Kun je mee lopen op het strand, twee vliegen in één klap, want die hond moet er iedere dag op uit, dus goed voor je BMI en je hebt om reden om lekkere wieven die ook op het strand lopen met hun hond aan te spreken.

Waarmee ik niet wil zeggen dat je dankzij je hoge BMI nooit een relatie zal hebben, maar je verliest er ws wel een hoop ontmoet-mogelijkheden mee. Want als je als vrouw de kroeg/club in stapt ben je zelden op zoek naar een relatie, maar wel naar een avondje rondsnollen en misschien wat casual sex. En daarvoor is doug nou niet echt het ideale type. Maar evengoed zou je ondanks je dikheid wel op andere manieren vrouwen moeten kunnen ontmoeten, dus ik denk niet dat dat het is.


BTW heb ik een wok mét deksel. Past perfect.
Klutszondag 7 december 2008 @ 13:56
Mensen letten idd op uiterlijk en daardoor zul je dan wellicht sneller afgewezen worden. Maar je komt intelligent en onderhoudend over en op lange termijn zullen er vast vrouwen zijn die verliefd op je kunnen worden. Ga niet uit van oppervlakkige contacten, maar ga ervan uit dat je met humor en het zijn van een goeie gesprekspartner ook een hoop punten scoort.

En je Nederlands is idd erg goed voor iemand die net 2 jaar in NL woont!
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 13:58
quote:
Op zondag 7 december 2008 13:36 schreef Xeanor het volgende:

[..]

Dit is weer zo'n ubertypische reactie van een vrouw in een topic als dit. De TS is ten eerste nogal klein (1,74m is niet zo groot als man) waardoor al veel vrouwen afvallen, want een kleinere man vinden ze allemaal absoluut niet kunnen. Daarnaast is hij ook nog eens te dik. Hij heeft gewoon een kans van 0 bij minstens 90% van de nederlandse vrouwen. One-liners als "Op ieder potje past een dekseltje" gaan hem echt niet helpen of hem beter laten voelen.
Bedankt voor de complimenten. Zoals ik zei, ik ben niet stom, ik kan heel goed met talen (spreek 4 vloeiend en nog eens drie een beetje). Ik heb een heel open instelling tegenover andere mensen. Mijn vrienden weten, dat ik voor ze door het vuur ga. Ik kan goed luisteren en ben idd een zachtaardig type (maar geen watje).

Dit helpt mij idd meer dan "pot en deksel". Maar hoge hakken dragen is voor mij nog steeds geen optie.

En aan die BMI wordt gewerkt, maar ja, het is een kringloop uit de hel. Als ik afval en er reageerd ook niemand op, begin ik weer met vreten. Ik kan het ook niet echt helpen.

Wat is trouwens uit dat mooie verhaal geworden van: de innerlijke waarden tellen, niet hoe iemand er uitziet??? Of is dit alleen een marketing-praatje van de dames?

Want volgens mij kijken mannen veel minder na het uiterlijk als de dames denken. Dat was bij mijn ex zo: ik zat gewoon na haar te kijken (heel verliefd toen). Begon zij meteen erover: "Ja ik weet ik ben 5 kg aangekomen, daar hoef je echt niet naar te kijken." Deed ik ook niet, kon me niet schelen, want ik hield gewoon van haar. Snappen vrouwen dat soms niet?
Principessa.Farfalluszondag 7 december 2008 @ 14:01
Misschien toch een teamsport gaan doen en via via mensen leren kennen?
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 14:06
quote:
Op zondag 7 december 2008 13:56 schreef DancingPhoebe het volgende:
Neem een hond. Kun je mee lopen op het strand, twee vliegen in één klap, want die hond moet er iedere dag op uit, dus goed voor je BMI en je hebt om reden om lekkere wieven die ook op het strand lopen met hun hond aan te spreken.

Waarmee ik niet wil zeggen dat je dankzij je hoge BMI nooit een relatie zal hebben, maar je verliest er ws wel een hoop ontmoet-mogelijkheden mee. Want als je als vrouw de kroeg/club in stapt ben je zelden op zoek naar een relatie, maar wel naar een avondje rondsnollen en misschien wat casual sex. En daarvoor is doug nou niet echt het ideale type. Maar evengoed zou je ondanks je dikheid wel op andere manieren vrouwen moeten kunnen ontmoeten, dus ik denk niet dat dat het is.


BTW heb ik een wok mét deksel. Past perfect.
Ik zou liever vandaag dan morgen een hond nemen. Eerlijk. Ik hou van deze beesten. Zij geven er niet om, hoe je er uit ziet, of wat je voor een status hebt. Ik ben thuis met een Rottweiler opgegroeid. Ik ben er echt dol op.

Maar het zou voor de hond niet eerlijk zijn. Ik werk zoals gezegd nogal veel (vaak van 7 tot 19 uur). En ik heb geen groot huis met tuin waar hij dan even zelf zou kunnen lopen. Niet verantwoord dus.

Heb ook al bij het lokale asiel aangeboden de honden uit te laten. Maar ze vertrouwen geen buitenlanders.
kwaakvaakzondag 7 december 2008 @ 14:07
Welkom in Nederland Land waar de meeste vrouwen meer noten op hun zang hebben, dan er in een boek bladmuziek zitten. Je situatie is deels herkenbaar idd. En het probleem, voor zover het een probleem is, dat de poel waaruit ze kunnen vissen enorm groot is. Er is een grote hoeveelheid vrijgezel manvolk beschikbaar, zeker op relatie sites. Kijk maar naar de statistieken, vrouw 32, gewoon uiterlijk vandaag aangemeld : 400 bezoeken, 43 flirts.

Eerlijk gezegd, als ik een vrouw zou zijn, zou ik daar ook kieskeurig van worden, niet dat het netjes is, maar als je weet dat er voldoende snoep in je jaszak zit, eet je toch ook eerst de lekkerste er van tussen?

Daar komt bij dat de Nederlandse vrouw, niet direct een man nodig heeft. En wacht voor het feministische huisvrouwenklusjescollectief me vermoord, de vrouw hier is zelfstandig en sterk door jaren pro-aktieve mannen discriminatie. Al sinds de jaren 80 worden ze voor getrokken, vacature beschikbaar en de tekst "Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een vrouw" Niets mis mee, sterker nog ik prefeer zelfs een sterke extraverte vrouw boven een introverte ja schudder. Alleen die sterke vrouwen weten dat ze sterk zijn en dus picky.. En we zijn hier zo ver ge-emancipeert en open over sex, dat er voor sex ook niet perse een relatie noodzakelijk is. Avondje stappen in de gemiddelde 30+ hunkerbunker, en je hebt gegarandeerd een onenight stand te pakken. Leuk voor een avond, mischien twee. En in het gunstigste geval heb je er een batsmakkertje bij, maar als dat niet is wat je zoekt.. Tja... dan wordt het net als de andere mannen op relatie sites, vissen met een handgranaat en hopen dat er wat blijft drijven. En af en toe eens lachen als er weer een vlindertje74 met 3 kinderen van 4 vaders, lachebekkie82 met de uiterlijke eigenschappen van knut de ijsbeer, naar je profiel flirt
DancingPhoebezondag 7 december 2008 @ 14:07
Nu generaliseer je en begin je naar verongelijkt te neigen. En dat is niet aantrekkelijk.

Als ik voor mezelf spreek -en ik weet dat dat voor ál mijn vriendinnen ook zo is, maar ik kan niet voor álle vrouwen spreken- dan is uiterlijk absoluut geen bepalende factor. Zolang het binnen een acceptabele range blijft. Er is weliswaar té lelijk, maar om het voorbeeld van Doug maar aan te houden, die valt daar ruim binnen. Het moet een totaalpakket zijn waar uiterlijk zeker een onderdeel van is, maar wanneer dat iets minder is kan dat zeker door andere factoren weer goed gemaakt worden. En dat gaat dan heus niet over geld.

Wat ik als vrouw wél onaantrekkelijk zou vinden is hoe je omschrijft om te gaan met eten. Afvallen doe je voor jezelf, niet om tjikkies te scoren. Als je na 5 kilo eraf nog geen chick hebt en er dan weer 7 kilo aan gaat eten is dat onaantrekkelijk, niet door de +2 kilo, maar door de verongelijkte manier van naar de dingen kijken die onaantrekkelijk is.

Val af voor je zelf. Omdat je zelf slanker wil zijn en beter in je vel zou zitten met 20 kilo minder. Een tjik zal je er niet snel mee "winnen" denk ik.

Toevoeging: Dit is een reactie op je post van 13.58
Ex-Lekkerlanderzondag 7 december 2008 @ 14:14
Ga eens naar Thailand....daar zijn genoeg leuke en lieve dames te vinden die niet vinden dat uiterlijk het belangrijkste is
kwaakvaakzondag 7 december 2008 @ 14:20
quote:
Op zondag 7 december 2008 14:14 schreef Ex-Lekkerlander het volgende:
Ga eens naar Thailand....daar zijn genoeg leuke en lieve dames te vinden die niet vinden dat uiterlijk het belangrijkste is
Die vinden je paspoort en creditcard inderdaad een stuk leuker
Principessa.Farfalluszondag 7 december 2008 @ 14:22
Ik zou je echt in het echt moeten zien om te zien wat er "mis" is. Soms zien mensen er op foto's heel leuk uit maar zijn ze in gedrag zo naar, ik noem maar wat, altijd overal iets negatiefs inzien dat ze daardoor echt verschrikkelijk zijn..
Klutszondag 7 december 2008 @ 14:23
quote:
Op zondag 7 december 2008 14:22 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ik zou je echt in het echt moeten zien om te zien wat er "mis" is. Soms zien mensen er op foto's heel leuk uit maar zijn ze in gedrag zo naar, ik noem maar wat, altijd overal iets negatiefs inzien dat ze daardoor echt verschrikkelijk zijn..
Precies. En andere mensen die op een foto minder leuk lijken, zijn in het echt soms heel leuk omdat ze wel iets hebben.
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 14:24
Als ik een keer gescoord had, dan zou ik er geen behoefte aan hebben om te gaan eten. Lucht en liefde, meer zou niet nodig zijn om op te draaien... maar ja, van lucht alleen gaat het ook niet goedkomen. Nee, dat even ter zijde: het is mijn manier om met tegenslag en frustratie om te gaan. Wat is de jouwe?

En zoals ik zei, ik was ook vroeger toen ik nog dun was niet bepaald iemand waar de vrouwen in de rij voor gingen staan. Veel te schuw, een heleboel respect voor de dames die mij mijn ouders ingedramd hebben. Het ging zelfs zo ver dat ik niet durfte een vrouw überhaupt aan te raken. En daarbij nog, dat veel dames mij echt niet goed behandelt hebben. Mij belachelijk maken voor publiek, gebruik van me maken om hun eigen vooruitgang te bevorderen ezv. Alles al mee gemaakt. En nog geen een keer een relatie waar gewoon alles mooi en leuk was. Altijd alleen maar gedoe en problemen. Geen wonder dat een vriend van mij ooit zei: Mate, you're totally screwed up.

Gelukkig heeft mij dan deze vriend van mij dan een keer bijgepraat en wordt mijn instelling stukken beter. Maar ik ben nog steeds schuchter en geen type die meteen met een grote klep op een vrouw afstapt die hij leuk vindt. Maar ik vindt tenminste weer woorden als wij toch een keer in gesprek raken. En ik heb niet meer een hele plas op de grond van het zweten.
Principessa.Farfalluszondag 7 december 2008 @ 14:24
Een jongen die ik ken is als hij niks zegt best leuk. Maar als hij lacht lacht hij heel zielig en hij zegt tegen zijn vrienden dat als hij mij niet kan krijgen er dan een eind aan gaat maken. En weet ik veel wat nog meer. Dat is niet sexy.
SHEzondag 7 december 2008 @ 14:24
Ik vind die gast uit King of Queens juist heel erg cute

Je hoort wel vaker van mannen dat Nederlandse vrouwen moeilijk zijn, maar ik ben ervan overtuigd dat je gewoon in de verkeerde hoek zoekt.
Sowieso zou ik niet op datingsites hopen, daar zitten natuurlijk alleen maar weirdo's.
SHEzondag 7 december 2008 @ 14:26
quote:
Op zondag 7 december 2008 14:24 schreef PSEArcher het volgende:
Als ik een keer gescoord had, dan zou ik er geen behoefte aan hebben om te gaan eten. Lucht en liefde, meer zou niet nodig zijn om op te draaien... maar ja, van lucht alleen gaat het ook niet goedkomen. Nee, dat even ter zijde: het is mijn manier om met tegenslag en frustratie om te gaan. Wat is de jouwe?

En zoals ik zei, ik was ook vroeger toen ik nog dun was niet bepaald iemand waar de vrouwen in de rij voor gingen staan. Veel te schuw, een heleboel respect voor de dames die mij mijn ouders ingedramd hebben. Het ging zelfs zo ver dat ik niet durfte een vrouw überhaupt aan te raken. En daarbij nog, dat veel dames mij echt niet goed behandelt hebben. Mij belachelijk maken voor publiek, gebruik van me maken om hun eigen vooruitgang te bevorderen ezv. Alles al mee gemaakt. En nog geen een keer een relatie waar gewoon alles mooi en leuk was. Altijd alleen maar gedoe en problemen. Geen wonder dat een vriend van mij ooit zei: Mate, you're totally screwed up.

Gelukkig heeft mij dan deze vriend van mij dan een keer bijgepraat en wordt mijn instelling stukken beter. Maar ik ben nog steeds schuchter en geen type die meteen met een grote klep op een vrouw afstapt die hij leuk vindt. Maar ik vindt tenminste weer woorden als wij toch een keer in gesprek raken. En ik heb niet meer een hele plas op de grond van het zweten.
Het is een misvatting dat vrouwen zitten te wachten op een man met praatjes.

Mijn vriend is ook een onzekere nerd, met geen enkele versier-skill whatsoever. Be patient.
tijnbreinzondag 7 december 2008 @ 14:26
TS misschien moet je op dit forum een leuke vrouw proberen te vinden. Sommigen Fokkers zijn zelfs met elkaar getrouwd.
Ik zelf heb ook weinig geluk in de liefde. Vrouwen willen niet eens aanraken met een ten foot pole.
Heb je een accent? Misschien denken sommigen dames dat jij een Pool bent door je accent. Poolse mannen zijn niet echt populair onder de vrouwen.
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 14:33
@ Principessa: Nee, dat is idd niet sexy. Een beetje heel dramatische instelling. Een eind aan te maken... dat zou mij niet binnenschieten. Ik ben eigenlijk ook een positief mens, maar ja, als je maar genoeg negatieve dingen beleefd, dan wordt dat ook iets minder.

@She: Nou ja, ik ben niet helemaal zo'n chaot en gelijkhebber als Doug, maar gedeeltelijk kan ik me ook in zijn charakter vinden. Welke plekken zou jij dan voorstellen om te zoeken?

Heb trouwens net een statistiek gelezen: er leven +/- 9 Miljard mensen op aarde. Als je nu de zoektocht beperkt op alle vrouwen tussen 20 en 40, dan moeten er voor iemand van mijn leeftijd 330,000 dames daar buiten zitten, die de ware voor mij zouden kunnen zijn.

Volgens mij zitten ze allemaal in Noord-West Australie.
honda1990zondag 7 december 2008 @ 14:34
Woon je in Renesse? Zeeland is nou niet de meest geschikte plek om een (leuke) vrouw te zoeken heb ik het idee

Oh wacht nu komen er verhalen over jongens die in de zomer van 96 op het strand van Renesse....
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 14:37
quote:
Op zondag 7 december 2008 14:26 schreef tijnbrein het volgende:
TS misschien moet je op dit forum een leuke vrouw proberen te vinden. Sommigen Fokkers zijn zelfs met elkaar getrouwd.
Ik zelf heb ook weinig geluk in de liefde. Vrouwen willen niet eens aanraken met een ten foot pole.
Heb je een accent? Misschien denken sommigen dames dat jij een Pool bent door je accent. Poolse mannen zijn niet echt populair onder de vrouwen.
Ik heb wel een accent, niet heel erg, volgens mijn collegas op werk. De meeste mensen verdenken mij voor'n Limburger...
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 14:40
quote:
Op zondag 7 december 2008 14:34 schreef honda1990 het volgende:
Woon je in Renesse? Zeeland is nou niet de meest geschikte plek om een (leuke) vrouw te zoeken heb ik het idee

Oh wacht nu komen er verhalen over jongens die in de zomer van 96 op het strand van Renesse....
Ja, dat waren nog tijden... "zucht"

Nee, even serieus, ik woon in Bruinisse, andere kant van Schouwen-Duiveland. Ik weet dat het niet de meest geschikte plek is maar ik heb om een aantal redenen momenteel geen andere optie.

En vorige vrijdag waren wij nog in Goes even op een biertje naar de bioscoop. Nou er liepen daar maar heel weinig dames rond waar ik van zou zeggen: nee, interesseerd me helemaal niet.
kwaakvaakzondag 7 december 2008 @ 14:41
quote:
Op zondag 7 december 2008 14:34 schreef honda1990 het volgende:
Woon je in Renesse? Zeeland is nou niet de meest geschikte plek om een (leuke) vrouw te zoeken heb ik het idee
Dat is inderdaad een feit, relatief veel trekken weg richting randstad, en van wat er blijft wonen zijn er behoorlijk veel die op jonge leeftijd gaan trouwen omdat de kerk zegt dat het moet. Nee geen vooroordeel, ik ben een van die wegtrekkers
kwaakvaakzondag 7 december 2008 @ 14:43
quote:
Op zondag 7 december 2008 14:40 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Ja, dat waren nog tijden... "zucht"

Nee, even serieus, ik woon in Bruinisse, andere kant van Schouwen-Duiveland. Ik weet dat het niet de meest geschikte plek is maar ik heb om een aantal redenen momenteel geen andere optie.

En vorige vrijdag waren wij nog in Goes even op een biertje naar de bioscoop. Nou er liepen daar maar heel weinig dames rond waar ik van zou zeggen: nee, interesseerd me helemaal niet.
Bioscoop in Goes... Is wel gezellig!, je kunt op zaterdag avond met 5 man gewoon heel de zaal voor je eigen alleen hebben.

Gratis tip, rijdt volgende keer even wat verder en ga dan richting Antwerpen , zeer gezellig en veel meer volk te vinden. Of de andere kant op richting R'Dam, maar daar ben ik dan zelf wat minder bekend mee.
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 14:52
Is toch gezellig dan, of niet? ;P Je wordt bediend ook nog en er zit niemand voor je. Bij mijn grotte kan dit in Nederland (in Oostenrijk ben ik gewoon van gemiddelde grootte) nogal een hinder worden als het geen modern bioscoop is.

Ik ga zelf ook vrij vaak na Rotterdam, omdat ik in Nieuwerkerk a/d Ijssel werk. Ben daar ook maar een beetje bekend. Maar nog wist ik alles te vinden. Ik wil nu geen flamewar starten, maar met Belgie heb ik het niet zo heel erg...

Maar nog weiniger heb ik het idd met die dames die met 22 rondlopen als hun eigen oma verkleed... Jeez, dat was toch een beetje schokkend toen ik voor het eerst hier kwam.

Anders kunnen jullie ook zelf een beeld van me maken, door op mijn hyves kijken. http://rraggl.hyves.nl

Mijn eigenlijke doopnaam is Rene Leopold Jan. Leo wordt ik door een paar van mijn vrienden hier geroepen. Normaal is het Rene.
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 15:01
Nederlandse vrouwen zijn inderdaad extreem moeilijk, tenzij je perfect in hun luxe, verwende leventje past (lees: genoeg geld hebt om hun exorbitante hobby's te bekostigen, over een eigen huis en auto beschikt, leuk meelult over allerhande debili- en homofiliteiten zoals stompzinnige teeveeprogramma's als de Lama's, slechte bands als Kane, musicals, kleding e.d, waar vrouwen zich nu eenmaal voornamelijk voor interesseren, over uitstekende kook- en schoonmaakkunsten beschikt en er ook nog eens bijzonder goed uitziet).

Gelukkig kun je met leugens en bedrog nog een hoop bij de goedgelovige Nederlandse dames bereiken, in elk geval tot in het bed. Maar in jouw geval is het hopeloos, aangezien je klein en dik bent en je over je uiterlijk nu eenmaal niet kunt liegen.
Xeanorzondag 7 december 2008 @ 15:11
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:01 schreef Lemmeb het volgende:
Nederlandse vrouwen zijn inderdaad extreem moeilijk, tenzij je perfect in hun luxe, verwende leventje past (lees: genoeg geld hebt om hun exorbitante hobby's te bekostigen, over een eigen huis en auto beschikt, leuk meelult over allerhande debili- en homofiliteiten zoals stompzinnige teeveeprogramma's als de Lama's, slechte bands als Kane, musicals, kleding e.d, waar vrouwen zich nu eenmaal voornamelijk voor interesseren, over uitstekende kook- en schoonmaakkunsten beschikt en er ook nog eens bijzonder goed uitziet).

Gelukkig kun je met leugens en bedrog nog een hoop bij de goedgelovige Nederlandse dames bereiken, in elk geval tot in het bed. Maar in jouw geval is het hopeloos, aangezien je klein en dik bent en je over je uiterlijk nu eenmaal niet kunt liegen.
tijnbreinzondag 7 december 2008 @ 15:15
quote:
Op zondag 7 december 2008 14:37 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Ik heb wel een accent, niet heel erg, volgens mijn collegas op werk. De meeste mensen verdenken mij voor'n Limburger...
Dat is nog erger

Het is inderdaad niet makkelijk als je niet voldoet aan het ideaalbeeld om dan een relatie te vinden. Maar er zijn toch vrouwen die andere dingen belangrijk vinden dan alleen uiterlijk.
skippy22zondag 7 december 2008 @ 15:17
Probeer het anders eens @ fok Genoeg lelijke dikke welgevulde iets minde raantrekkelijke vrouwen
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 15:18
Waar dan?

@ Lemmeb: Het is wel verleidelijk zo te gaan denken. Maar met deze instelling kom je helemaal nergens. Er zullen wel vrouwen zijn, die zo denken, maar je moet er maar hopen dat er eentje tussen zit, wiens eisen aan een man met jouw een beetje overeen komen.

Heb ik al gezegd, dat ik een redelijk goede kok ben en geen problemen met schoonmaken heb?
Tristessazondag 7 december 2008 @ 15:24
Ik denk dat het bij jou de combinatie van factoren is, die het zo lastig maakt om een leuke vriendin te krijgen. Je zegt dat je door je opvoeding en doordat je nog niet veel ervaring met relaties hebt het sowieso al lastig vindt om met vrouwen om te gaan. Daarnaast ben je erg onzeker over hoe je eruit ziet. Die onzekerheid m.b.t de omgang met vrouwen en je uiterlijk straal je waarschijnlijk ook uit naar die vrouwen. Het is dus niet zozeer je uiterlijk zelf (denk ik) dat voor andere vrouwen afstotelijk is, maar je uitstraling. Ik merk het ook vaak aan mezelf. Als ik me kut voel over mezelf en mezelf ontzettend lelijk voel krijg ik absoluut geen aandacht van andere mensen, maar heb ik een keer een goed humeur, voel ik me goed over mezelf en straal dit uit dan krijg ik weer genoeg aandacht . En dat is ook logisch, ik vind een wanhopige onzekere man ook niet aantrekkelijk.
Tristessazondag 7 december 2008 @ 15:24
Dubbel posten is niet nodig .
Orvalzondag 7 december 2008 @ 15:26
quote:
Op zondag 7 december 2008 13:38 schreef PSEArcher het volgende:

En mijn BMI ken ik zelf ook wel, dank je. Maar ja, mijn werk is nu eens zittend, stressend en laat weinig ruimte over voor sport. (In het weekend een beetje.) Of voor gezonde voeding.
*kuch* bullshit*kuch*
Principessa.Farfalluszondag 7 december 2008 @ 15:28
Je zei dat je lelijk was
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 15:28
Ik heb er nog een voor je Lemmeb:

To fear love is to fear life,
and those who fear life are already three parts dead.
~ Bertrand Russell, Earl Russell
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 15:30
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:28 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Je zei dat je lelijk was
Is dat dan soms niet zo?? Eerlijk, dan moeten wij toch nog een keer gaan praten...
Principessa.Farfalluszondag 7 december 2008 @ 15:43
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:30 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Is dat dan soms niet zo?? Eerlijk, dan moeten wij toch nog een keer gaan praten...
Nee hoor je ziet er gewoon goed uit en ook niet moddervet of zo.. En je moet je niet meteen aan mij vastklampen omdat ik iets aardigs zeg
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 15:45
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:28 schreef PSEArcher het volgende:
Ik heb er nog een voor je Lemmeb:

To fear love is to fear life,
and those who fear life are already three parts dead.
~ Bertrand Russell, Earl Russell
Leuk allemaal, maar je moet gewoon reëel zijn. Sowieso heeft de Nederlandse relatiemarkt tegenwoordig nog maar erg weinig met "echte liefde" te maken, maar meer met gemakzucht, hebzucht en status. Je zult succes moeten uitstralen om een Nederlandse vrouw te scoren. Met jouw uiterlijk en onzekerheden wordt dat echter lastig.
Principessa.Farfalluszondag 7 december 2008 @ 15:47
De Nederlandse relatie markt? Raap me op
Tristessazondag 7 december 2008 @ 15:48
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:45 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Leuk allemaal, maar je moet gewoon reëel zijn. Sowieso heeft de Nederlandse relatiemarkt tegenwoordig nog maar erg weinig met "echte liefde" te maken, maar meer met gemakzucht, hebzucht en status. Je zult succes moeten uitstralen om een Nederlandse vrouw te scoren. Met jouw uiterlijk en onzekerheden wordt dat echter lastig.
Jemig! Wees niet zo zuur man! Wat heb jij allemaal voor trauma's aan vrouwen overgehouden zeg? Ik ben zelf een Nederlandse vrouw en herken me totaal niet in het beeld wat jij van DE Nederlandse vrouw hebt geschetst (en de vrouwen die ik ken ook niet, tenminste lang niet allemaal). Het is nogal makkelijk om een ander de schuld te geven.
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 15:56
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:48 schreef Tristessa het volgende:

[..]

Jemig! Wees niet zo zuur man! Wat heb jij allemaal voor trauma's aan vrouwen overgehouden zeg? Ik ben zelf een Nederlandse vrouw en herken me totaal niet in het beeld wat jij van DE Nederlandse vrouw hebt geschetst (en de vrouwen die ik ken ook niet, tenminste lang niet allemaal). Het is nogal makkelijk om een ander de schuld te geven.
Maar wel voor het merendeel?

Afijn, mocht jij uit mijn post halen dat ik "zuur" of "getraumatiseerd" zou zijn, dan spijt me dat. Hier is namelijk geen sprake van. Ik heb met mijn zakelijke, no-nonsense benadering tot nu toe voldoende succes bij de dames. Je moet gewoon weten hoe eea in elkaar steekt en waar ze op letten. Als je er dan verder goed uitziet, lieg je de rest wel bij elkaar. Nog beter is het om een lichtgetint huidskleurtje te hebben, dat scoort tegenwoordig helemaal als een trein. En ook daar is voor de bleke kaaskop wat aan te doen.
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 15:56
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:43 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Nee hoor je ziet er gewoon goed uit en ook niet moddervet of zo.. En je moet je niet meteen aan mij vastklampen omdat ik iets aardigs zeg
Zou ik nooit durven...
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 15:58
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:45 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Leuk allemaal, maar je moet gewoon reëel zijn. Sowieso heeft de Nederlandse relatiemarkt tegenwoordig nog maar erg weinig met "echte liefde" te maken, maar meer met gemakzucht, hebzucht en status. Je zult succes moeten uitstralen om een Nederlandse vrouw te scoren. Met jouw uiterlijk en onzekerheden wordt dat echter lastig.
Beste vriend,

Je bent me blijkbaar al enkele jaren zonder relatie voor. Zo diep in het gat zit ik nog niet.

Ik hoop alleen dat het uiteindelijk ook voor jou goedkomt. Niet alle vrouwen zijn hetzelfde.
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 16:00
Zo mensen, ik ga even lekker uitwaaien op de strand. Ik ben benieuwd wat er allemaal alles in staat als ik terug kom...
Tristessazondag 7 december 2008 @ 16:05
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:56 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Maar wel voor het merendeel?
! Nee juist niet!
quote:
Afijn, mocht jij uit mijn post halen dat ik "zuur" of "getraumatiseerd" zou zijn, dan spijt me dat. Hier is namelijk geen sprake van. Ik heb met mijn zakelijke, no-nonsense benadering tot nu toe voldoende succes bij de dames. Je moet gewoon weten hoe eea in elkaar steekt en waar ze op letten. Als je er dan verder goed uitziet, lieg je de rest wel bij elkaar. Nog beter is het om een lichtgetint huidskleurtje te hebben, dat scoort tegenwoordig helemaal als een trein. En ook daar is voor de bleke kaaskop wat aan te doen.
Heel mooi voor je dat jij wel succes met je zakelijke no-nonsense benadering hebt, maar daar moet ik juist weer niets van hebben. Ik vind het eerlijk gezegd wel sneu voor je dat je van die vrouwen tegenkomt die je hier hebt beschreven. Dan is het geen wonder dat je zulke truukjes uit moet halen. Maar goed, soort zoekt soort dan blijkbaar...
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 16:05
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:58 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Beste vriend,

Je bent me blijkbaar al enkele jaren zonder relatie voor. Zo diep in het gat zit ik nog niet.

Ik hoop alleen dat het uiteindelijk ook voor jou goedkomt. Niet alle vrouwen zijn hetzelfde.
Helaas, mispoes, in tegenstelling tot jijzelf heb ik al wel aardig wat relaties achter de rug. Waarvan één van 5 jaar en nog enkele van kortere duur. Maar je moet als man reëel zijn en weten waar je voor in aanmerking komt.
dwergplaneetzondag 7 december 2008 @ 16:22
Ik herken het helemaal. En ik ben niet eens buitengewoon dik!

Zoals anderen ook al gezegd hebben, het probleem zit voor 90% tussen de oren. Je komt een mooie vrouw tegen. Ze lacht naar je. En wat voel je dan? Die 200 afwijzingen. De pijn. Je durft niet, of je durft wel maar je lacht niet, je hebt er geen plezier in. Je straalt negativiteit uit. En dan heb je weer een afwijzing, weer meer pijn.

Maar jij hebt er waarschijnlijk nog niets aan om te weten dat het tussen je oren zit. Want wat kun je eraan doen? Je moet geloven dat je zelf een goede catch bent. En je moet dat uitstralen. En dat is makkelijker gezegd dan gedaan, want alles wat je hebt meegemaakt vertelt je het tegendeel.

Jonge vrouwen hebben het veel makkelijker dan jonge mannen. Soms moet je als man gewoon een beetje geluk hebben. Maar met zoveel onzekerheid lijkt het alsof geluk ver te zoeken is.
Baasvaak.zondag 7 december 2008 @ 17:23
Je moet het niet forceren PSEArcher, dan werkt het alleen maar averechts. Verliefdheid (= dus dames) overkomt je. Geniet van wie je zelf bent, dan trek je uiteindelijk ook andere mensen aan. Op je uiterlijk letten werkt natuurlijk wel voordelig voor vrouwen .
Fetaizondag 7 december 2008 @ 18:29
Verlies dat gewicht, niet voor die dames, maar stel het als je eigen doel.
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 19:27
quote:
Op zondag 7 december 2008 16:22 schreef dwergplaneet het volgende:
Ik herken het helemaal. En ik ben niet eens buitengewoon dik!

Zoals anderen ook al gezegd hebben, het probleem zit voor 90% tussen de oren. Je komt een mooie vrouw tegen. Ze lacht naar je. En wat voel je dan? Die 200 afwijzingen. De pijn. Je durft niet, of je durft wel maar je lacht niet, je hebt er geen plezier in. Je straalt negativiteit uit. En dan heb je weer een afwijzing, weer meer pijn.

Maar jij hebt er waarschijnlijk nog niets aan om te weten dat het tussen je oren zit. Want wat kun je eraan doen? Je moet geloven dat je zelf een goede catch bent. En je moet dat uitstralen. En dat is makkelijker gezegd dan gedaan, want alles wat je hebt meegemaakt vertelt je het tegendeel.

Jonge vrouwen hebben het veel makkelijker dan jonge mannen. Soms moet je als man gewoon een beetje geluk hebben. Maar met zoveel onzekerheid lijkt het alsof geluk ver te zoeken is.
Inderdaad. Ik heb er ook een goed voobeeld voor:

In 2000 had ik mijn examen. Wij zijn toen met de hele klas naar Ibiza gegaan. Je kent het wel: feesten, zuipen en de dames achterna zitten. Ik eigenlijk niet zo, ik was net door een meid uit mijn klas enorm voor schut gezet worden. Ik had er gewoon geen zin in. Uiteindelijk ben ik dus in een gezellige Irish Pub belandt. Een heleboel Schotten daar en met die kun je aardig wat lol trappen en zuipen. Precies wat ik toen nodig had. Een van de meiden van de bediening daar vondt ik heel aardig. Ze was een bloedmooie blonde namens Megan en het duurde niet lang en de helft van mijn klas zat achter haar aan.

Ze heeft ze allemaal vriendelijk maar bestemt afgewezen. Wij zaten elke avond samen als ze even tijd had. Gewoon kletsen en lachen. Het was mooi. Op de idee van vrijen of zelfs seks ben ik nooit gekomen. De laatste avond dat ik er was, heeft ze mij gevraagd of wij niet iets willen ondernemen. Ik: "Prima, leuk. Ik verheug me al." Wat gebeurt er? Mijn klasmaten hebben een groot feest geregeld, dat al om twee uur s'middags begon. In de hitte en met de alk ben ik al gauw in slaap gevallen. Date gemist. Klote.

In het vliegtuig terug naar huis vraagt me een van mijn maten: "Wat was nu met jou en Megan?" "Wat moet er geweest zijn?" "Man, die meid was smoorverliefd op je!" Ach, je loopt me alleen te stangen, zo'n mooie zou nooit op me vallen." Ze had hem zelf verteld op een avond en zat hem de hele tijd ove rmij uit te horen.

Ik had gewoon helemaal niks in de gaten. Ik heb ze ook nooit meer gezien.
Terpentin07zondag 7 december 2008 @ 19:29
Du bist so schön...du bist so toll..du bist der Leeooo aus Tiroollll. Vreemd dat het niet lukt.
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 19:32
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:45 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Leuk allemaal, maar je moet gewoon reëel zijn. Sowieso heeft de Nederlandse relatiemarkt tegenwoordig nog maar erg weinig met "echte liefde" te maken, maar meer met gemakzucht, hebzucht en status. Je zult succes moeten uitstralen om een Nederlandse vrouw te scoren. Met jouw uiterlijk en onzekerheden wordt dat echter lastig.
Je bent gewoon verzuurd. Dat is toch echt het probleem.

Maar verder succes met je verwrongen wereldbeeld.

[ Bericht 5% gewijzigd door Hexagon op 07-12-2008 19:52:49 ]
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 19:50
quote:
Op zondag 7 december 2008 13:12 schreef PSEArcher het volgende:
Beste Mede-Forumgebruikers,

Het lijkt erop dat je verschijning geen aantrekkingskracht op het vrouwelijk geslacht heeft. Het is ook de reden waarom die vrouwen enkel vrienden wilden zijn (het is een smoes omdat ze je ook te aardig vinden om af te poeieren), ze worden niet bepaald geprikkeld door je.

Ik heb geen idee hoe je je gedraagt of hoe je eruit ziet. Maar misschien moet je je presentatie eens kritisch onder de loep leggen. Je hoeft niet de nieuwe James Bond te zijn maar desondanks is het belangrijk.

Mannen die wel succes hebben hebben meestal een zelfverzekere en min of meer charismatische presentatie. En ze zijn sociaal er vaardig in om vrouwen te kunnen prikkelen. Zoiets kun je trainen. Neem desnoods een charismatisch figuur als voorbeeld.

En qua uiterlijk. Je hoeft geen uberhunk te zijn maar je moet er wel een beetje met goed fatsoen mee aan kunnen komen. Zorg dus dat je er gewoon goed verzorgd en smaakvol uitziet.
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 19:56
Ik vind de manier van posten van TS en van Lemmeb echt soms een beetje stuitend. Het ligt aan alle vrouwen, vrouwen kijken te veel naar uiterlijk etc. Want god moge verhoede dat het aan jou ligt. En zeggen dat het niet uitmaakt hoe iemand eruit ziet maar wel de mensen die wel op je reageren belachelijk maken
Aventurazondag 7 december 2008 @ 20:00
Ik vind in ieder geval dat je leuk overkomt. Slim, veel interesses, en je komt juist niet onzeker over, vind ik. Er zijn vast vrouwen in je geinteresseerd, vooral die met hersens. Kijk niet te vaak op datingsites, dan verlies je je kijk op de realiteit. En neem een andere hyvesfoto, want je kijkt een beetje boos op je huidige
dwergplaneetzondag 7 december 2008 @ 20:09
quote:
Op zondag 7 december 2008 19:27 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Inderdaad. Ik heb er ook een goed voobeeld voor:

In 2000 had ik mijn examen. Wij zijn toen met de hele klas naar Ibiza gegaan. Je kent het wel: feesten, zuipen en de dames achterna zitten. Ik eigenlijk niet zo, ik was net door een meid uit mijn klas enorm voor schut gezet worden. Ik had er gewoon geen zin in. Uiteindelijk ben ik dus in een gezellige Irish Pub belandt. Een heleboel Schotten daar en met die kun je aardig wat lol trappen en zuipen. Precies wat ik toen nodig had. Een van de meiden van de bediening daar vondt ik heel aardig. Ze was een bloedmooie blonde namens Megan en het duurde niet lang en de helft van mijn klas zat achter haar aan.

Ze heeft ze allemaal vriendelijk maar bestemt afgewezen. Wij zaten elke avond samen als ze even tijd had. Gewoon kletsen en lachen. Het was mooi. Op de idee van vrijen of zelfs seks ben ik nooit gekomen. De laatste avond dat ik er was, heeft ze mij gevraagd of wij niet iets willen ondernemen. Ik: "Prima, leuk. Ik verheug me al." Wat gebeurt er? Mijn klasmaten hebben een groot feest geregeld, dat al om twee uur s'middags begon. In de hitte en met de alk ben ik al gauw in slaap gevallen. Date gemist. Klote.

In het vliegtuig terug naar huis vraagt me een van mijn maten: "Wat was nu met jou en Megan?" "Wat moet er geweest zijn?" "Man, die meid was smoorverliefd op je!" Ach, je loopt me alleen te stangen, zo'n mooie zou nooit op me vallen." Ze had hem zelf verteld op een avond en zat hem de hele tijd ove rmij uit te horen.

Ik had gewoon helemaal niks in de gaten. Ik heb ze ook nooit meer gezien.
Mooi verhaal! Zo'n herinnering moet je koesteren. Ik weet zeker dat als je bij al de vrouwen die je ontmoet net zo lekker in je vel zou kunnen zitten als je toen bij Megan zat, je zo een hardstikke leuke vriendin had. En dan maakt je uiterlijk of gewicht echt niet uit.
kwiwizondag 7 december 2008 @ 20:11
Een man a la Kevin James Waar kan ik me inschrijven?

Ik vind je trouwens wel leuk overkomen hoor zo in je posts. Het lijkt me dat het een beetje tussen je oren zit, vooral als ik dit lees: " je loopt me alleen te stangen, zo'n mooie zou nooit op me vallen."
Een beetje zelfverzekerde man is veel leuker, dan iemand die zo over zichzelf praat.
Natuurlijk niet gaan overdrijven richting arrogant
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 20:20
quote:
Op zondag 7 december 2008 19:56 schreef Ripley het volgende:
Ik vind de manier van posten van TS en van Lemmeb echt soms een beetje stuitend. Het ligt aan alle vrouwen, vrouwen kijken te veel naar uiterlijk etc. Want god moge verhoede dat het aan jou ligt. En zeggen dat het niet uitmaakt hoe iemand eruit ziet maar wel de mensen die wel op je reageren belachelijk maken
Of ik snap jou even niet, of jij snapt mij niet.

Dat ik het met Lemmeb niet eens ben heb ik toch duidelijk laten zien. Zijn zicht van de dingen is mij veel en veel te zwart. Hij ziet alleen het slechte in vrouwen.

En volgens mij vroeg ik in het begin wat IK verkeerd doe. Niet wat de vrouwen verkeerd doen. Toch? Dat jullie over het algemeen meer naar het uiterlijke kijken en niet naar wat een mens doet om te beordeelen hoe hij in mekaar zit, dat geloof ik nog steeds.

Het ligt zeker ook aan mij, dat zeg ik ook heel duidelijk. Aan mijn 100 kg, daar probeer ik iets aan te doen... Aan mijn lengte, maar daar kan ik maar weinig aan doen en zoals ik reeds eerder zei, zijn hoge hakken geen optie. En aan mijn iets te schuwe benadering. Dit kan ik niet zo gauw veranderen. Zoals je bij ons zegt: men kan niet uit zijn huid kruipen. (Letterlijk vertaald dan, maar ik hoop het wordt duidelijk wat ik bedoel.)
Principessa.Farfalluszondag 7 december 2008 @ 20:27
Wat kun je wel goed? Waarom ben je wel leuk? Jij kijkt alleen naar je slechte dingen!

Ik weet zeker dat heel veel jongens mij leuk vinden. En waarom? Want ik ben leuk. En ook ik ben wel voor schut gezet door mensen, etc etc... Het is de manier hoe je daar mee omgaat.. Ik ben echt geen fotomodel, maar ik ben wel aardig, en 99% van de tijd vind ik mezelf heel leuk. Het scheelt misschien dat ik gewoon gezond ben en wat dan ook, ik mis geen benen of armen.. Misschien dat mensen die weten hoe ik er uit zie mij tegenspreken.. Maar met een positieve instelling over jezelf bereik je veel meer...

Kijk. Jij gaat naar een meisje toe. Je zegt: wat ben je mooi, mag ik je nummer?
Dat is leuk om te horen maar waarom zou zij jouw nummer willen, wat heb jij haar te bieden?

En zo moet je misschien ook zelf kijken naar vrouwen. Je moet niet denken wat zij aan JOU hebben. Maar wat heb jij aan hen.. Als je weet dat je zelf leuk en de moeite waard bent, dan kan je eerst onderzoeken waarom dat meisje nou zo leuk is, want niet alle meisjes zijn per definitie leuk, knap, mooi, aardig..
kwiwizondag 7 december 2008 @ 20:30
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:20 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Het ligt zeker ook aan mij, dat zeg ik ook heel duidelijk. Aan mijn 100 kg, daar probeer ik iets aan te doen... Aan mijn lengte, maar daar kan ik maar weinig aan doen en zoals ik reeds eerder zei, zijn hoge hakken geen optie. En aan mijn iets te schuwe benadering. Dit kan ik niet zo gauw veranderen. Zoals je bij ons zegt: men kan niet uit zijn huid kruipen. (Letterlijk vertaald dan, maar ik hoop het wordt duidelijk wat ik bedoel.)
Ik denk dat het meer aan je schuwe benadering ligt dan je gewicht hoor. En er zijn ook vrouwen die het helemaal niet erg vinden als iemand wat te zwaar is
Als je wil afvallen in ieder geval voor jezelf doen en niet voor iemand anders (zei laatst een wijs iemand ook tegen mij )
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 20:31
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:20 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Of ik snap jou even niet, of jij snapt mij niet.

Dat ik het met Lemmeb niet eens ben heb ik toch duidelijk laten zien. Zijn zicht van de dingen is mij veel en veel te zwart. Hij ziet alleen het slechte in vrouwen.

En volgens mij vroeg ik in het begin wat IK verkeerd doe. Niet wat de vrouwen verkeerd doen. Toch? Dat jullie over het algemeen meer naar het uiterlijke kijken en niet naar wat een mens doet om te beordeelen hoe hij in mekaar zit, dat geloof ik nog steeds.

Het ligt zeker ook aan mij, dat zeg ik ook heel duidelijk. Aan mijn 100 kg, daar probeer ik iets aan te doen... Aan mijn lengte, maar daar kan ik maar weinig aan doen en zoals ik reeds eerder zei, zijn hoge hakken geen optie. En aan mijn iets te schuwe benadering. Dit kan ik niet zo gauw veranderen. Zoals je bij ons zegt: men kan niet uit zijn huid kruipen. (Letterlijk vertaald dan, maar ik hoop het wordt duidelijk wat ik bedoel.)
Mannen kijken juist ontzettend naar uiterlijk hooor Meer dan vrouwen, dat is zelfs onderzocht.

En ik zelf zou 1.74 m helemaal geen obstakel vinden, al val ik persoonlijk niet op dikke mannen. aAls je echt leuk vindt is lengte geen prioriteit

En verlegen zijn is niet erg, zelfs aantrekklijk juist. Je moet het alleen niet overdrijven.
kwaakvaakzondag 7 december 2008 @ 20:39
wat is eigenlijk de definitie van dik? Wat voor de een dik is, is voor de ander normaal, of hooguit zoals dat netjes heet een paar pondjes meer. Perfect strak getraind lijf noem ik dan weer eerder mager.
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 20:52
Hmm... wat heb ik te bieden? Nou ja, vooral denk ik, dat men het erger zou kunnen krijgen dan met mij. Ik zou een vrouw nooit slecht behandelen, niet met woorden en niet met geweld. Ik heb de grootste respect voor ze. Wat ik wel kan? Zoals ik zei, ik ben geen van die mannen die voor alles huishoudelijke op een vrouw aangewezen zijn.

Ik kan wassen, ik kan strijken, ik kan koken en schoonmaken. Ik ben gezond, ondanks mijn overgewicht. Ik heb veel interesses en met mij kan men goed discuteren. Maar ik kan ook luisteren zonder iets te zeggen. Ik ben zachtaardig, maar geen watje (er zijn maar weinig dingen die ik niet durf). Spinnen en vrouwen zijn zo ongeveer het enige waar ik echt bang voor ben.

Ik heb al wat gezien van de wereld. Wrede en vreselijke dingen, maar ik heb ook momenten meegemaakt, die zo mooi waren dat ze je de adem benemen. Dingen, die je normaliter alleen op film te zien krijgt. Ik probeer een leven te leiden, waarvoor ik me later als ik oud ben niet moet schamen. Ik probeer alles goed te doen. Het goede in de mensen te zien. Met eer leven. Te leren en me te verbeteren. Dat is waar ik voor streef. Noem mij een padvinder als je zo wilt. Noem me ouderwets. Maar dit ben ik. En daar schaam ik me niet voor.

Dit is wat ik te bieden heb.
kwiwizondag 7 december 2008 @ 20:54
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:52 schreef PSEArcher het volgende:
Hmm... wat heb ik te bieden? Nou ja, vooral denk ik, dat men het erger zou kunnen krijgen dan met mij. Ik zou een vrouw nooit slecht behandelen, niet met woorden en niet met geweld. Ik heb de grootste respect voor ze. Wat ik wel kan? Zoals ik zei, ik ben geen van die mannen die voor alles huishoudelijke op een vrouw aangewezen zijn.

Ik kan wassen, ik kan strijken, ik kan koken en schoonmaken. Ik ben gezond, ondanks mijn overgewicht. Ik heb veel interesses en met mij kan men goed discuteren. Maar ik kan ook luisteren zonder iets te zeggen. Ik ben zachtaardig, maar geen watje (er zijn maar weinig dingen die ik niet durf). Spinnen en vrouwen zijn zo ongeveer het enige waar ik echt bang voor ben.

Ik heb al wat gezien van de wereld. Wrede en vreselijke dingen, maar ik heb ook momenten meegemaakt, die zo mooi waren dat ze je de adem benemen. Dingen, die je normaliter alleen op film te zien krijgt. Ik probeer een leven te leiden, waarvoor ik me later als ik oud ben niet moet schamen. Ik probeer alles goed te doen. Het goede in de mensen te zien. Met eer leven. Te leren en me te verbeteren. Dat is waar ik voor streef. Noem mij een padvinder als je zo wilt. Noem me ouderwets. Maar dit ben ik. En daar schaam ik me niet voor.

Dit is wat ik te bieden heb.
Als je die doorgestreepte zin nou weglaat, klinkt het al een stuk zelfverzekerder vind je niet?
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 20:55
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:52 schreef PSEArcher het volgende:
Hmm... wat heb ik te bieden? Nou ja, vooral denk ik, dat men het erger zou kunnen krijgen dan met mij. Ik zou een vrouw nooit slecht behandelen, niet met woorden en niet met geweld. Ik heb de grootste respect voor ze. Wat ik wel kan? Zoals ik zei, ik ben geen van die mannen die voor alles huishoudelijke op een vrouw aangewezen zijn.

Ik kan wassen, ik kan strijken, ik kan koken en schoonmaken. Ik ben gezond, ondanks mijn overgewicht. Ik heb veel interesses en met mij kan men goed discuteren. Maar ik kan ook luisteren zonder iets te zeggen. Ik ben zachtaardig, maar geen watje (er zijn maar weinig dingen die ik niet durf). Spinnen en vrouwen zijn zo ongeveer het enige waar ik echt bang voor ben.

Ik heb al wat gezien van de wereld. Wrede en vreselijke dingen, maar ik heb ook momenten meegemaakt, die zo mooi waren dat ze je de adem benemen. Dingen, die je normaliter alleen op film te zien krijgt. Ik probeer een leven te leiden, waarvoor ik me later als ik oud ben niet moet schamen. Ik probeer alles goed te doen. Het goede in de mensen te zien. Met eer leven. Te leren en me te verbeteren. Dat is waar ik voor streef. Noem mij een padvinder als je zo wilt. Noem me ouderwets. Maar dit ben ik. En daar schaam ik me niet voor.

Dit is wat ik te bieden heb.
Je klinkt aardig, slim en respectvol. Maar wat ik mis is wat humor en luchtigheid. Relax, wees wat minder uptight.
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 20:55
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:54 schreef kwiwi het volgende:

[..]

Als je die doorgestreepte zin nou weglaat, klinkt het al een stuk zelfverzekerder vind je niet?
Zelfverzekerd overkomen is inderdaad het halve werk
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 20:57
Misschien heb ik alleen iemand nodig, die me weer wat luchtiger maakt? Mij weer iets meer aan het lachen brengt? Daarvan had ik de laatste tijd maar heel weinig.
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 20:59
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:57 schreef PSEArcher het volgende:
Misschien heb ik alleen iemand nodig, die me weer wat luchtiger maakt? Mij weer iets meer aan het lachen brengt? Daarvan had ik de laatste tijd maar heel weinig.
Dat heb je zelf in de hand hoor, daarvoor moet je niet op een ander vertrouwen
kwiwizondag 7 december 2008 @ 21:00
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:57 schreef PSEArcher het volgende:
Misschien heb ik alleen iemand nodig, die me weer wat luchtiger maakt? Mij weer iets meer aan het lachen brengt? Daarvan had ik de laatste tijd maar heel weinig.
Zou kunnen. Miste ik ook een beetje de laatste tijd en heb nu iemand gevonden die me aan het lachen maakt. Dat maakt je weer vrolijk, waardoor je ook leuker overkomt bij anderen
kwiwizondag 7 december 2008 @ 21:01
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:59 schreef Ripley het volgende:

[..]

Dat heb je zelf in de hand hoor, daarvoor moet je niet op een ander vertrouwen
Maar diegene kan wel net dat duwtje geven dat je nodig hebt zeg maar.. (weet niet of ik nu helemaal duidelijk ben)
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 21:03
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:31 schreef Ripley het volgende:
al val ik persoonlijk niet op dikke mannen.


Nee, welke vrouw valt er "persoonlijk" nou wel op dikke mannen.

En dan ook nog durven te beweren, dat "mannen meer dan vrouwen juist ontzettend naar uiterlijk kijken"...
kwaakvaakzondag 7 december 2008 @ 21:05
quote:
Op zondag 7 december 2008 20:57 schreef PSEArcher het volgende:
Misschien heb ik alleen iemand nodig, die me weer wat luchtiger maakt? Mij weer iets meer aan het lachen brengt? Daarvan had ik de laatste tijd maar heel weinig.
dude... de enige op aarde die dat kan, ben jij! Als jij niet blij van jezelf wordt, waarom zou een vrouw dat dan wel worden, of het in je veranderen!.


Ja ik herken wel wat in je verhaal, mijn les was ook hard. Maar de sleutel tot het verhaal was, blij zijn met jezelf en weten dat je wat te vertellen hebt, figuurlijk dan en dat je interessant bent voor een vrouw., Je hoeft geen spannend leven te hebben om spannend te zijn. Maar je moet jezelf wel als aanvulling op iemands leven zien,en jij mijn waarde ziet een vrouw nu vooral als invulling van jouw eigen lege leven. Wat dus onzin is, want fuck it... je woont in NL, hebt je 'moederland' verlaten om hier te zijn, als dat niet bemoedigingswaardig is weet ik het ook niet meer hoor. Veel mensen dromen ervan om naar een ander land te verhuizen, en jij hebt gewoon gedaan. Nee mijn waarde, jij hebt meer te bieden dan je denkt. Dus stop met zwelgen in zelfmedelijen en ga gewoon voor een leuke vriendin... FUCK IT... je kunt het wel, alleen je moet je niet als nederige slaaf op stellen!
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 21:09
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:03 schreef Lemmeb het volgende:

[..]



Nee, welke vrouw valt er "persoonlijk" nou wel op dikke mannen.

En dan ook nog durven te beweren, dat "mannen meer dan vrouwen juist ontzettend naar uiterlijk kijken"...
Ik val over het algemeen op behoorlijk mager, dat voldoet ook niet aan het algemene beeld. Ik neem aan dat er ook vrouwen zijn die precies de omgekeerde voorkeur hebben

En ik let op uiterlijk in de zin dat ik iemand leuk moet vinden, niet in de zin dat iemand een fotomodel moet zijn voor mij
Klutszondag 7 december 2008 @ 21:09
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:05 schreef kwaakvaak het volgende:

[..]

dude... de enige op aarde die dat kan, ben jij! Als jij niet blij van jezelf wordt, waarom zou een vrouw dat dan wel worden, of het in je veranderen!.


Ja ik herken wel wat in je verhaal, mijn les was ook hard. Maar de sleutel tot het verhaal was, blij zijn met jezelf en weten dat je wat te vertellen hebt, figuurlijk dan en dat je interessant bent voor een vrouw., Je hoeft geen spannend leven te hebben om spannend te zijn. Maar je moet jezelf wel als aanvulling op iemands leven zien,en jij mijn waarde ziet een vrouw nu vooral als invulling van jouw eigen lege leven. Wat dus onzin is, want fuck it... je woont in NL, hebt je 'moederland' verlaten om hier te zijn, als dat niet bemoedigingswaardig is weet ik het ook niet meer hoor. Veel mensen dromen ervan om naar een ander land te verhuizen, en jij hebt gewoon gedaan. Nee mijn waarde, jij hebt meer te bieden dan je denkt. Dus stop met zwelgen in zelfmedelijen en ga gewoon voor een leuke vriendin... FUCK IT... je kunt het wel, alleen je moet je niet als nederige slaaf op stellen!
Dat dus. Door jezelf continu aan te blijven praten dat je niks waard bent en zo onzeker, straal je dat ook uit. Zelfverzekerdheid is waar vrouwen op vallen!
sjippenzondag 7 december 2008 @ 21:14
Ik herken het verhaal van de TS wel ongeveer. Je blijft maar vrijgezel maar eigenlijk begrijp je zelf niet goed waarom. Ikzelf heb een redelijk actief leven maar ik kom gewoon zeer weinig potentieel tegen. Merendeels steeds dezelfde mensen en vanaf het afstuderen leer je zelden eens iemand nieuw kennen. Ik zie er goed uit, dat heb ik al een paar keer gehoord.

Het grote probleem is dat ik vaak te traag, te twijfelend reageer als er zich een kans voordoet. Meestal omdat je denkt dat het meisje zal denken dat je nogal snel of plots gaat, opdringerig is ofzo... En dan heb ik over dingen als iemand een briefje met contactgegevens achterlaten, haar zeggen dat je verliefd bent, duidelijk maken dat het meer kan zijn dan vriendschap... gewoon onzeker om opdringerig over te komen...µ

En het zijn idd vooral mannen die single blijven: als ik gewoon nog maar naar mijn familie kijk. Van mijn volwassen neven zijn er slechts 2/6 met een relatie en al mijn nichten 4/4 zijn al getrouwd... er zijn gewoon te weinig jonge vrouwen...

[ Bericht 16% gewijzigd door sjippen op 07-12-2008 21:20:59 ]
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 21:18
Ik zelf vindt niet, dat ik me als nederige slaaf op stel. Eerlijk niet, of het komt verkeerd over. Maar ik ben gewoon aan het einde met mijn latijn, vandaar dat ik naar jullie kom om naar hulp te zoeken. Anders zou ik daar met mijn vrienden over gepraat hebben, maar die heb ik hier helaas (nog) niet.

Wat mijn vrienden me in Oostenrijk zeggen is dat het gewicht niet zo het probleem is. Meer de lengte en dat ik me niet zo helemaal perfect op de markt zet. Ik kom niet half zo interessant over als ik ben, volgens hun.

Ik ben er wel een beetje trots op, dat ik het op mijn umpie voor elkaar heb gekregen in een ander land helemaal van voren te beginnen. En dat nu ook al twee jaar vol hou. De meeste mensen die dat proberen moeten twee-drie maanden later al weer stoppen en terug naar hun eigen land. Ik heb nog een eigenschap: als ik me iets voorneem en daar helemaal achter sta, dan doe ik het uiteindelijk ook. Er is misschien wat tijd nodig, maar ik doe het.
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 21:19
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:09 schreef Ripley het volgende:

[..]

Ik val over het algemeen op behoorlijk mager, dat voldoet ook niet aan het algemene beeld. Ik neem aan dat er ook vrouwen zijn die precies de omgekeerde voorkeur hebben
Dat is een nogal beroerde aanname, weet ik uit eigen ervaring. Toen ik ruim 10 geleden veranderde van een vetzak in een magere spijker, betekende dit ook een verandering van nul vrouwelijke aandacht naar heel veel vrouwelijke aandacht. Het is gewoon een feit dat niemand op dikzakken valt. Jij niet, ik niet, niemand, en dat weet je heus wel, dus lieg daar dan ook niet over.
quote:
En ik let op uiterlijk in de zin dat ik iemand leuk moet vinden, niet in de zin dat iemand een fotomodel moet zijn voor mij
En hoe verschilt dit van de manier waarop mannen kijken naar vrouwen? Sterker nog, mannen walgen meestal van die graatmagere skeletten die in het algemeen doorgaan voor "fotomodel".
kwiwizondag 7 december 2008 @ 21:24
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:18 schreef PSEArcher het volgende:
Ik zelf vindt niet, dat ik me als nederige slaaf op stel. Eerlijk niet, of het komt verkeerd over. Maar ik ben gewoon aan het einde met mijn latijn, vandaar dat ik naar jullie kom om naar hulp te zoeken. Anders zou ik daar met mijn vrienden over gepraat hebben, maar die heb ik hier helaas (nog) niet.

Wat mijn vrienden me in Oostenrijk zeggen is dat het gewicht niet zo het probleem is. Meer de lengte en dat ik me niet zo helemaal perfect op de markt zet. Ik kom niet half zo interessant over als ik ben, volgens hun.
Lekkere vrienden Als ze je dit soort dingen wijs maken dan snap ik wel waar je gedachten vandaan komen. De lengte is totaal geen probleem als jij daar ook geen probleem van maakt.
En je lijkt me best heel interessant maar je komt gewoon wat te onzeker over heb.
quote:
Ik ben er wel een beetje trots op, dat ik het op mijn umpie voor elkaar heb gekregen in een ander land helemaal van voren te beginnen. En dat nu ook al twee jaar vol hou. De meeste mensen die dat proberen moeten twee-drie maanden later al weer stoppen en terug naar hun eigen land. Ik heb nog een eigenschap: als ik me iets voorneem en daar helemaal achter sta, dan doe ik het uiteindelijk ook. Er is misschien wat tijd nodig, maar ik doe het.
Dat is ook iets om trots op te zijn
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 21:24
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:19 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Dat is een nogal beroerde aanname, weet ik uit eigen ervaring. Toen ik ruim 10 geleden veranderde van een vetzak in een magere spijker, betekende dit ook een verandering van nul vrouwelijke aandacht naar heel veel vrouwelijke aandacht. Het is gewoon een feit dat niemand op dikzakken valt. Jij niet, ik niet, niemand, en dat weet je heus wel, dus lieg daar dan ook niet over.
[..]

En hoe verschilt dit van de manier waarop mannen kijken naar vrouwen? Sterker nog, mannen walgen meestal van die graatmagere skeletten die in het algemeen doorgaan voor "fotomodel".
Lurk even rond op fok en hoor dan even wat mannen zeggen - ze moet 55 kilo wegen, goeie tieten hebben etc. etc. Dat zie ik vrouwen zelden posten. http://www.voxlog.nl/blog/the-look-of-love klein voorbeeld.

En er zijn zeker mensen die speciaal op dikkere mannen/vrouwen vallen hoor

Ik ben zelf nu mollig en ben ook heel dun geweest en heb in beide hoedanigheden niet te klagen over aandacht. Daarom denk ik dat het niet aan een kilo meer of minder ligt, maar wel aan je presentatie (tot op zekere hoogte).
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 21:26
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:14 schreef sjippen het volgende:
er zijn gewoon te weinig jonge vrouwen...
Dat is niet echt waar. Er zijn ook veel vrouwen die lang vrijgezel blijven. Alleen lopen die er niet zo mee te koop. Dat maakt het minder zichtbaar.

En zoals je zelf al aangeeft hangt het een beetje af van het wereldje waar je je in begeeft.
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 21:26
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:24 schreef Ripley het volgende:
En er zijn zeker mensen die speciaal op dikkere mannen/vrouwen vallen hoor
Ja, meestal van die gestoorde lui, die daar niet openlijk voor uit durven te komen...
sigmezondag 7 december 2008 @ 21:26
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:18 schreef PSEArcher het volgende:

Ik heb nog een eigenschap: als ik me iets voorneem en daar helemaal achter sta, dan doe ik het uiteindelijk ook. Er is misschien wat tijd nodig, maar ik doe het.
Val af .

Het is niet je belangrijkste kenmerk, maar een beter gewicht neemt een belangrijke drempel weg.
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 21:30
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:18 schreef PSEArcher het volgende:

Wat mijn vrienden me in Oostenrijk zeggen is dat het gewicht niet zo het probleem is. Meer de lengte en dat ik me niet zo helemaal perfect op de markt zet. Ik kom niet half zo interessant over als ik ben, volgens hun.

Dan moet je eens kijken hoe andere interessante mannen dat doen. Hoe die zich presenteren en wat hun gedragingen izjn. Daar kun je wellicht veel van leren.

En ja zelfverzekerd overkomen we kunnen er niet genoeg op hameren
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 21:31
@Lemmeb, wil je a.u.b. ophouden met dit negatieve gezeur? Jouw mening is welkom, van harte zelfs, maar jouw instelling is voor mij echt veel te negatief. Ik weet niet hoe het met de andere gebruikers is...
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 21:32
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:30 schreef Hexagon het volgende:

[..]

Dan moet je eens kijken hoe andere interessante mannen dat doen. Hoe die zich presenteren en wat hun gedragingen izjn. Daar kun je wellicht veel van leren.

En ja zelfverzekerd overkomen we kunnen er niet genoeg op hameren
Is het niet misschien handiger zelfverzekerd te ZIJN, ipv alleen maar zo over te komen?
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 21:33
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:31 schreef PSEArcher het volgende:
@Lemmeb, wil je a.u.b. ophouden met dit negatieve gezeur? Jouw mening is welkom, van harte zelfs, maar jouw instelling is voor mij echt veel te negatief. Ik weet niet hoe het met de andere gebruikers is...
HAHAHA nou dan blijf je toch lekker een klein dikzakje? Scoren zul je er niet mee, maar lekker eten natuurlijk wel.
kwiwizondag 7 december 2008 @ 21:35
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:32 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Is het niet misschien handiger zelfverzekerd te ZIJN, ipv alleen maar zo over te komen?
Kun je wel zelfverzekerd overkomen als je dat niet bent vraag ik me even af...?

Maar waarom ben je nu precies zo onzeker? Je zei net wat je allemaal te bieden hebt, en dat is zeker niet verkeerd Dus dat kan het niet zijn.
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 21:35
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:33 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

HAHAHA nou dan blijf je toch lekker een klein dikzakje? Scoren zul je er niet mee, maar lekker eten natuurlijk wel.
Ik zou liever daten met een dikke man dan met iemand met jouw houding. Maar dat is mijn mening
kwiwizondag 7 december 2008 @ 21:36
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:33 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

HAHAHA nou dan blijf je toch lekker een klein dikzakje? Scoren zul je er niet mee, maar lekker eten natuurlijk wel.
Schei toch uit ik val ook op mannen met een 'kevin james' uiterlijk dus dat niet scoren lijkt me sterk. Want ik ben vast niet de enige die op dat soort mannen valt.
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 21:39
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:35 schreef Ripley het volgende:

[..]

Ik zou liever daten met een dikke man dan met iemand met jouw houding. Maar dat is mijn mening
Da's ff schrikken heh, de waarheid?

Komop zeg, kijk naar de reacties op zijn datingsite-avonturen te lezen in de OP, die zeggen al genoeg. Ik trek met een vrijwel leeg profiel zonder foto maar met een ranzige, uitdagende zin nog vollere zalen.
Principessa.Farfalluszondag 7 december 2008 @ 21:43
Volgens mij is het eentje/ uppie en niet umpie
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 21:43
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:39 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Da's ff schrikken heh, de waarheid?

Komop zeg, kijk naar de reacties op zijn datingsite-avonturen te lezen in de OP, die zeggen al genoeg. Ik trek met een vrijwel leeg profiel zonder foto maar met een ranzige, uitdagende zin nog vollere zalen.

Leuk voor je. Ik vind je zo afstotelijk qua gedrag hier dat ik er niet aan zou moeten denken maar ik doe dan ook niet aan datingsites
LXIVzondag 7 december 2008 @ 21:59
Het barst in Nederland van de vrijgezelle vrouwen en de meesten willen gewoon graag een man. Als hij maar aan bepaald eeisen voldoet. En ik kan nu niet zeggen dat de meeste vrouwen zo kieskeurig hierin zijn, dat valt enorm mee. Vooral als ze boven de 30 komen dan willen ze vaak maar ál te graag.

Ik zou wel wat aan je gewicht doen. Dat is gewoon een minpunt. Ik las al de goede tip om een hond te nemen. Ga daar inderdaad mee lopen, raak gewicht kwijt en ontmoet mensen! Je hoeft niet écht superslank te zijn, maar 1m74 en meer dan 100kg vind ik ook wel heel erg veel!

Wanneer je dat doet, en je kleedt je goed, een beetje netter dan gemiddeld, en je gedraagt je normaal tegen de vrouwen dan heb je keuze genoeg. Het is juist zo voor veel vrouwen dat ze graag een relatie hebben, maar dat er zowat geen "normale" kerels voor ze over zijn. Zeker de wat oudere vrouwen van eind 20, begin 30 ervaren dat als een probleem.
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 22:01
Wie wil er nou een vrouw van boven de 30?
LXIVzondag 7 december 2008 @ 22:03
Een kerel van bijna 40?
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 22:03
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:01 schreef Lemmeb het volgende:
Wie wil er nou een vrouw van boven de 30?
Dat zal je nog verrassen
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 22:06
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:03 schreef LXIV het volgende:
Een kerel van bijna 40?
True. Maar TS is 29.
LXIVzondag 7 december 2008 @ 22:08
Toen ik 15 was vond ik vrouwen van 34 al geil. En 20 jaar later nog steeds.
Principessa.Farfalluszondag 7 december 2008 @ 22:08
whoops verkeerde topic
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 22:08
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:06 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

True. Maar TS is 29.
Ik word 32 in januari, maar mijn laatste vriend was 24 toen ik hem ontmoette (en ik 30). Smaken verschillen
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 22:11
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:08 schreef LXIV het volgende:
Toen ik 15 was vond ik vrouwen van 34 al geil. En 20 jaar later nog steeds.
Ja ze zijn geil, letterlijk meestal. Maar zo'n afgelikte boterham is toch niet geschikt als vriendin, laat staan als vrouw.
Ripleyzondag 7 december 2008 @ 22:13
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:11 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Ja ze zijn geil, letterlijk meestal. Maar zo'n afgelikte boterham is toch niet geschikt als vriendin, laat staan als vrouw.
Net of een volwassen vrouw van boven de dertig ook maar zou overwegen om iemand met jouw houding te willen
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 22:16
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:13 schreef Ripley het volgende:

[..]

Net of een volwassen vrouw van boven de dertig ook maar zou overwegen om iemand met jouw houding te willen
Waarschijnlijk niet. Maar doet het ertoe?
LXIVzondag 7 december 2008 @ 22:17
Nou ja, er zijn iig ook genoeg vrouwen tussen de 25 en de 30. TS moet gewoon wat kilo's kwijt, nette kleding aan en dan een praatje maken in de kroeg. En verder niet zeuren dus.
sempron2400zondag 7 december 2008 @ 22:18
In Nederland lijken de vrouwen het inderdaad voor het uitzoeken te hebben, hoge eisen te kunnen stellen e.d.
LXIVzondag 7 december 2008 @ 22:23
Er kan de afgelopen paar jaar van alles veranderd zijn hoor, maar ik herinner me nog van niet zo lang geleden dat er overal meer dan genoeg vrouwen waren die zaten te smachten om wat aandacht. Zeker wanneer je jezelf positief wist te onderscheiden van de massa door niet stomdronken te zijn, alleen maar over jezelf te praten, de hele tijd naar andere vrouwen zat te loeren, een beetje nette kleding aan te trekken etc. Niks bijzonders dus.

Wat voor een belachelijke eisen stellen vrouwen dan? Dat je er wat netjes uitziet als je uitgaat? Dat je op je 32-ste een normale baan hebt en niet meer bij je ouders woont? Dat je jezelf geestelijk hebt ontwikkeld sinds je 15e? Dat je in staat bent om over andere onderwerpen te praten dan WoW of de aandelenmarkt? Ik vind dat allemaal vrij normale eisen.
Lemmebzondag 7 december 2008 @ 22:24
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:18 schreef sempron2400 het volgende:
In Nederland lijken de vrouwen het inderdaad voor het uitzoeken te hebben, hoge eisen te kunnen stellen e.d.
Och, veel dames zitten met hun hoge eisen en bijbehorende arrogante gedrag gewoon alleen op de bank naar Life & Cooking te kijken met een diepvriespizza op schoot. Alleen de leuksten en knapsten vinden elkaar met zo'n onuitstaanbare instelling.
LXIVzondag 7 december 2008 @ 22:27
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:24 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Och, veel dames zitten met hun hoge eisen en bijbehorende arrogante gedrag gewoon alleen op de bank naar Life & Cooking te kijken met een diepvriespizza op schoot. Alleen de leuksten en knapsten vinden elkaar met zo'n onuitstaanbare instelling.
Ik heb ook wel eens het idee gehad dat het stellen van onmogelijke eisen door sommige vrouwen een excuus was waarom ze nog geen vriendje hadden. In werkelijkheid konden ze dat niet krijgen, maar door tegen iedereen zulke onmogelijke eisen te stellen leek het net alsof het daardoor kwam ipv dat ze zelf te lelijk/dik/dom waren.
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 22:56
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:23 schreef LXIV het volgende:
Er kan de afgelopen paar jaar van alles veranderd zijn hoor, maar ik herinner me nog van niet zo lang geleden dat er overal meer dan genoeg vrouwen waren die zaten te smachten om wat aandacht. Zeker wanneer je jezelf positief wist te onderscheiden van de massa door niet stomdronken te zijn, alleen maar over jezelf te praten, de hele tijd naar andere vrouwen zat te loeren, een beetje nette kleding aan te trekken etc. Niks bijzonders dus.

Wat voor een belachelijke eisen stellen vrouwen dan? Dat je er wat netjes uitziet als je uitgaat? Dat je op je 32-ste een normale baan hebt en niet meer bij je ouders woont? Dat je jezelf geestelijk hebt ontwikkeld sinds je 15e? Dat je in staat bent om over andere onderwerpen te praten dan WoW of de aandelenmarkt? Ik vind dat allemaal vrij normale eisen.
Het is nog altijd zo en ik ben zelfs nog jonger dan de TS
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 22:58
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:01 schreef Lemmeb het volgende:
Wie wil er nou een vrouw van boven de 30?
Wordt het ook alweer wat duidelijker mee waarom jij een treurig liefdesleven hebt met een dergelijke puberale mentaliteit.
Aventurazondag 7 december 2008 @ 23:12
Waar komt dat gegeneraliseer toch vandaan? 'De vrouwen dit', 'Vroeger deden de vrouwen zus en zo'. Misschien is het een wake up call, maar komt het niet in jullie op dat dat slechts jullie perceptie is? Er is maar een reden waarom vrouwen reageren zoals ze reageren en dat ben je zelf...
kwiwizondag 7 december 2008 @ 23:15
quote:
Op zondag 7 december 2008 23:12 schreef Aventura het volgende:
Waar komt dat gegeneraliseer toch vandaan? 'De vrouwen dit', 'Vroeger deden de vrouwen zus en zo'. Misschien is het een wake up call, maar komt het niet in jullie op dat dat slechts jullie perceptie is? Er is maar een reden waarom vrouwen reageren zoals ze reageren en dat ben je zelf...
xenobinolzondag 7 december 2008 @ 23:23
Tja... eigenlijk zijn alle dames zo moeilijk

Mijn relaties duren nooit langer dan 2 maanden, dan zijn de hormoontjes en andere stofjes uitgewerkt en klappen we keihard op grond. Blijkt dat we eigenlijk helemaal niks gemeen hebben, totaal anders in het leven staan en absoluut niet samen door het leven kunnen gaan.
Ligt dat aan mij? absoluut. Ligt dat aan haar? volkomen.

Wat doe je eraan, goeie vraag. Wie het weet mag het zeggen
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 23:29
quote:
Op zondag 7 december 2008 23:23 schreef xenobinol het volgende:
Tja... eigenlijk zijn alle dames zo moeilijk

Mijn relaties duren nooit langer dan 2 maanden, dan zijn de hormoontjes en andere stofjes uitgewerkt en klappen we keihard op grond. Blijkt dat we eigenlijk helemaal niks gemeen hebben, totaal anders in het leven staan en absoluut niet samen door het leven kunnen gaan.
Ligt dat aan mij? absoluut. Ligt dat aan haar? volkomen.

Wat doe je eraan, goeie vraag. Wie het weet mag het zeggen
Iemand uitzoeken die bij jou past.
kwiwizondag 7 december 2008 @ 23:30
quote:
Op zondag 7 december 2008 23:23 schreef xenobinol het volgende:
Tja... eigenlijk zijn alle dames zo moeilijk

Mijn relaties duren nooit langer dan 2 maanden, dan zijn de hormoontjes en andere stofjes uitgewerkt en klappen we keihard op grond. Blijkt dat we eigenlijk helemaal niks gemeen hebben, totaal anders in het leven staan en absoluut niet samen door het leven kunnen gaan.
Ligt dat aan mij? absoluut. Ligt dat aan haar? volkomen.

Wat doe je eraan, goeie vraag. Wie het weet mag het zeggen
Misschien moet je eens wat meer met de vrouw in kwestie praten voor je een relatie begint, dan kom je er waarschijnlijk al eerder achter dat je niet bij elkaar past.
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 23:35
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:33 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

HAHAHA nou dan blijf je toch lekker een klein dikzakje? Scoren zul je er niet mee, maar lekker eten natuurlijk wel.
Lemmeb, je bent echt een hopeloos geval. Liever dik en oprecht door het leven gaan, dan een dunne spijker en een zwarte ziel.
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 23:42
quote:
Op zondag 7 december 2008 23:35 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Lemmeb, je bent echt een hopeloos geval. Liever dik en oprecht door het leven gaan, dan een dunne spijker en een zwarte ziel.
Op Lemmeb kun je beter niet reageren. Hij is gewoon een nare verbitterde kerel die door zijn eigen treurige liefdesleven de anderen het geluk niet gunt.

Dat hij zelf cynisch is is tot daar aan toe maar triest is het wanneer je anderen ook allerlei zwartgallige onzin gaat aanpraten.
PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 23:43
Trouwens maakt mij de leeftijd +/-10 jaar niet echt iets uit, als het maar "klikt". Hetzelfde geldt voor het uiterlijk. Is toch allemaal nu echt niet belangrijk. Wat belangrijk is, dat men de andere gewoon interessant vindt, een beetje op hetzelfde niveau staat en een beetje dezelfde kijk op het leven heeft.

Nette kleding heb ik, een mooi huisje dicht bij het Grevelingen. Nu alleen nog maar iemand om dat alles mee te delen. Meer heb ik niet nodig.
Hexagonzondag 7 december 2008 @ 23:48
quote:
Op zondag 7 december 2008 13:12 schreef PSEArcher het volgende:

En er zijn genoeg mooie dames in Nederland. Veel meer dan bij ons. Ze zijn verzorgder, gemiddeld een heel stuk inteliigenter, zelfstandig en ze weten wat ze willen. Alles eigenschappen die wel iedereen in een vrouw zoekt.
Weer een plaatje naar de filistijnen

PSEArcherzondag 7 december 2008 @ 23:52
quote:
Op zondag 7 december 2008 23:48 schreef Hexagon het volgende:

[..]

Weer een plaatje naar de filistijnen

[ afbeelding ]
Pfff... Hex, ik neem over kerst een paar foto's mee van het stappen, dan mag je nog een keer oordelen... Daar ziet het namelijk niet echt zo goed uit.

Afgesproken?
Xenniamaandag 8 december 2008 @ 00:46
quote:
Op zondag 7 december 2008 13:58 schreef PSEArcher het volgende:
Wat is trouwens uit dat mooie verhaal geworden van: de innerlijke waarden tellen, niet hoe iemand er uitziet???
Dat is een mooi verhaal gebleven. Ik zal het niet mooier maken dan het is, ik zou niet op een man vallen die nauwelijks groter is dan ik en die veel te zwaar is. Een drukke baan heb ik ook, maar hardlopen is er nog wel tussen te proppen en een voedzame maaltijdsalade is ook zo gemaakt.

Ik denk dat je zelf toch ook wel op mooie vrouwen valt die buiten jouw kaste liggen. Zoek het in een andere klasse of doe iets aan je uiterlijk. Kleding en een leuk kapsel en uitstraling doen trouwens ook veel.

-Edit- Woog je op die foto's trouwens ook 100 kilo? Want op die foto's vind ik je niet echt dik.

[ Bericht 5% gewijzigd door Xennia op 08-12-2008 00:55:21 ]
Hexagonmaandag 8 december 2008 @ 07:32
quote:
Op zondag 7 december 2008 23:52 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Pfff... Hex, ik neem over kerst een paar foto's mee van het stappen, dan mag je nog een keer oordelen... Daar ziet het namelijk niet echt zo goed uit.

Afgesproken?
Prima
zoalshetismaandag 8 december 2008 @ 07:54
anders pronk je toch met een reuze penis?
Lemmebmaandag 8 december 2008 @ 08:10
Je zou het trouwens ook gewoon eens bij een buitenlandse kunnen proberen, die zijn vaak een stuk redelijker. En daarvoor hoef je tegenwoordig echt niet meer naar het buitenland.
PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 08:11
quote:
Op maandag 8 december 2008 00:46 schreef Xennia het volgende:

[..]

Dat is een mooi verhaal gebleven. Ik zal het niet mooier maken dan het is, ik zou niet op een man vallen die nauwelijks groter is dan ik en die veel te zwaar is. Een drukke baan heb ik ook, maar hardlopen is er nog wel tussen te proppen en een voedzame maaltijdsalade is ook zo gemaakt.

Ik denk dat je zelf toch ook wel op mooie vrouwen valt die buiten jouw kaste liggen. Zoek het in een andere klasse of doe iets aan je uiterlijk. Kleding en een leuk kapsel en uitstraling doen trouwens ook veel.

-Edit- Woog je op die foto's trouwens ook 100 kilo? Want op die foto's vind ik je niet echt dik.
Ik ga er even van uit dat je nooit dik was? Wat je doet is misschien genoeg om gewicht te behouden. Om af te vallen moet men echter een heel stuk meer doen. En waar je de energie vandaan haalt na een drukke 12 uur werkdag (5-6 dagen de week) om nog te gaan hardlopen, dat zou ik ook graag weten. Ik leer graag bij.

Noem me lui, maar ik krijg het gewoon niet voor elkaar. Als ik naar huis kom, heb ik alleen maar nog zin in een douche, een hap te eten en misschien proberen iets te relaxen.

De laatste tijd (drie weken) hou ik de calorieen bij, die ik eet. Dat ligt per dag rond de 1.000 - 1.500 met af en toe (zo om de twee weken) een "uitglijder" daarbij. Ik probeer elke dag tenminste iets te doen. Zo zet ik mijn auto niet meer op de parkeerplaats voor de deur, maar iets verder op. Zodat ik elke dag daar met een flink tempo naar toe moet lopen. Ik werk s'avonds naast het TV kijken met halters en knijpers. S'ochtends doe ik een paar oefeningen: sit-ups, push-ups, ezv. In het weekend pak ik de fiets als het een beetje mooi weer is. Ik weet, het is niet veel, maar het is beter dan helemaal niets.

Ook als ik met vrienden eten ga, eet ik eigenlijk bijna nooit meer dan de anderen. Ik kan me blijkbaar minder veroorloven omdat ik aanleg heb om snel aan te komen. Voorbeeld: met mijn verjaardag ben ik met wat collegas spare-ribs eten geweest. Eentje ervan is relatief dun. Hij kon drie ribben op. Ik had na een al het gevoel ik ben aan het barsten.

En met alle respect: kaste???? Zitten we soms in Indie? Dat is toch flauwekul. Iedereen kan op iedereen verliefd worden. En af en toe is het ook wederzijds. Liefde laat zich door niets beperken en men kan niet zeggen: "Ik mag op die soort meiden niet verliefd worden, maar alleen op die en die soort." De kans is wel kleiner, dat geef ik graag toe, omdat zij ook meestal op zoek zijn naar de George Clooneys en Antonio Banderas-types, maar het is niet onmogelijk.

Ik geloof niet in "kastes" of "klasses", die puur alleen na het uiterlijk ingedeelt worden. Als wij daar aan doen, dan kunnen wij net zo goed terug na dat belachelijke kleine mannetje (die helaas ook uit Oostenrijk kwam) met die rare snor, als je weet wie ik bedoel. Die had er ook programmas dat alleen mooie mensen met mooie mensen.... wat hij met de anderen deed is ook bekend denk ik. Get real!!

Hoe wist je trouwens, dat ik naar de kapper moet? Staat voor donderdag gepland, want zondag gaat het voor mij weer een hele week naar scandinavie. Maar waar jullie de idee vandaan hebben, dat ik met kleding uit de rommelbak rondloop is mij ook niet helemaal duidelijk. Ik koop gewoon met smaak in en heb dat meerdere keren ook van vreemde mensen gehoord. Dat is het dus al niet...

Ja, dat foto is recent genomen. Dat is wel een van de rare dingen aan mij: ook toen ik er maar 72 kg had, zag ik er niet veel anders uit. Het zit bij mij voornamelijk op de buik, aan de borst en aan de taille. Ok, het gezicht wordt natuurlijk ook iets dicker, vooral aan de hals. Mijn armen en benen zijn nog steeds zo gespierd als ze dat van het leger training waren. Erbij komt, dat ik de borstkast van mijn vader heb meegekregen, die een beetje op een vat lijkt, ik zie er dus altijd iets steviger uit, ook al heb ik ideaalgewicht. Mijn bovenlichaam is ook vrij lang in verhouding met alles andere.
Elegymaandag 8 december 2008 @ 08:16
Ga stijldansen/dansen. Beetje verzorgde kleding, wat deo en hop. Vrouwen zat daar.

/edit: Ik heb het hele topic niet doorgelezen maar als je gaat zagen over je gewicht maar je wil er niets aan doen, tja. Ik zit ook 40+ uur per week op kantoor, ben ongeveer 2,5 uur per dag kwijt aan reizen maar ga wel drie/vier keer per week sporten. In plaats van je frustraties weg te eten kan je beter helemaal los gaan op een ergometer. Vind ik dan.
PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 08:34
Boven staat toch dat ik er iets aan doe? Alleen niet zo veel als het zou moeten. En een 40+ tegen een 70 uren week (+ 2 uur reizen per dag) is nogal een verschil, toch?

In zekere mate komt er natuurlijk ook nog bij, dat ik sporten gewoon een noodzakelijk kwaad en niet leuk vind om te doen.
sigmemaandag 8 december 2008 @ 08:42
quote:
Op zondag 7 december 2008 21:18 schreef PSEArcher het volgende:

Ik heb nog een eigenschap: als ik me iets voorneem en daar helemaal achter sta, dan doe ik het uiteindelijk ook. Er is misschien wat tijd nodig, maar ik doe het.
kwiwimaandag 8 december 2008 @ 08:44
quote:
Op maandag 8 december 2008 00:46 schreef Xennia het volgende:

[..]

Dat is een mooi verhaal gebleven. Ik zal het niet mooier maken dan het is, ik zou niet op een man vallen die nauwelijks groter is dan ik en die veel te zwaar is. Een drukke baan heb ik ook, maar hardlopen is er nog wel tussen te proppen en een voedzame maaltijdsalade is ook zo gemaakt.

Ik denk dat je zelf toch ook wel op mooie vrouwen valt die buiten jouw kaste liggen. Zoek het in een andere klasse of doe iets aan je uiterlijk. Kleding en een leuk kapsel en uitstraling doen trouwens ook veel.

-Edit- Woog je op die foto's trouwens ook 100 kilo? Want op die foto's vind ik je niet echt dik.
Buiten z'n kaste

Dat is wel zo'n grote onzin. Waarom zou een mooie vrouw niet op hem kunnen vallen? Niet alle mooie vrouwen gaan voor man die er uitziet als een topmodel.

Z'n grootste probleem is gewoon het zelfvertrouwen. Als hij genoeg zelfvertrouwen heeft trekt hij heus ook vrouwen 'buiten zijn kaste' aan.
Elegymaandag 8 december 2008 @ 08:49
Ohja, nu zie ik het idd.

70 uur? Wtf voor werk doe je dan?
Als je het niet leuk vind, dan is daar weinig aan te veranderen. Zoek dan iets wat je wel leuk vind.
quote:
De laatste tijd (drie weken) hou ik de calorieen bij, die ik eet. Dat ligt per dag rond de 1.000 - 1.500 met af en toe (zo om de twee weken) een "uitglijder" daarbij. Ik probeer elke dag tenminste iets te doen. Zo zet ik mijn auto niet meer op de parkeerplaats voor de deur, maar iets verder op. Zodat ik elke dag daar met een flink tempo naar toe moet lopen. Ik werk s'avonds naast het TV kijken met halters en knijpers. S'ochtends doe ik een paar oefeningen: sit-ups, push-ups, ezv. In het weekend pak ik de fiets als het een beetje mooi weer is. Ik weet, het is niet veel, maar het is beter dan helemaal niets.
Dat is in elk geval een mooi begin.

Heb het topic net even verticaal gescand en wat ik zo lees ben je met je bezigheden voornamelijk een Einzelgänger. Dat is niet altijd erg (hell, ik ben het ook wel) maar in jouw geval dus wél omdat je zo graag een relatie wil.
Stap daar nou eens van af.

Ik zie een paar problemen:
1. Je uiterlijk zit je niet mee, je bent niet zo groot en je gewicht is vrij hoog.
2. Je wil te graag
3. Je doet veel dingen alleen.

Problemen 1 en 3 zijn betrekkelijk eenvoudig op te lossen maar vragen wel een andere mindset van je. Als je sporten niet leuk vind én je blijft bang om gekwetst te worden dan lossen die problemen zich ook niet op. In dat geval vind ik dat je dan ook niet moet zeuren. In mijn optiek kan je met problemen 2 dingen doen: Je gaat ze (proberen) op te lossen of je houdt je mond erover als je daar te beroerd voor bent. Klagen is nergens goed voor.
Probleem 2 is wat lastiger. Maar als je nou eens begint met veranderen met de insteek dat je het voor jezelf doet in plaats van voor anderen?

Veel meer tips heb ik niet, behalve dan die je ook al massaal op internet kan vinden. Ohja, mijn advies van dansles was wel serieus. Zolang je niet de motoriek van een spastische adhd'er hebt en een niet al te onwelriekend odeur verspreid is het dé manier om veel vrouwen te leren kennen, want mannen zijn er áltijd in de minderheid. Bovendien vind ik dat dansles bij de ontwikkeling hoort
Isabeaumaandag 8 december 2008 @ 09:01
quote:
Op zondag 7 december 2008 22:08 schreef Ripley het volgende:

Ik word 32 in januari, maar mijn laatste vriend was 24 toen ik hem ontmoette (en ik 30). Smaken verschillen
Is het over met dat lekkere ding Mijn vriend is 7 jaar jonger

Maar eh, TS: ik begrijp je probleem. Leuke vrouwen genoeg, maar ze zien je niet staan. Heb je ook gewone vriendinnen? Via vrouwen vrouwen ontmoeten wil ook nog wel eens helpen. En ik denk niet dat datingsites de oplossing zijn... mijn ervaring met daten (éénmalig dus niet zoveel ervaring) was van dien aard dat ik direct riep dat ik dat nooit weer ging doen
Isabeaumaandag 8 december 2008 @ 09:02
Oh trouwens, ik vind dat je medisch gezien te zwaar bent, maar ik zou je niet dik willen noemen. Het zou voor mij geen afknapper zijn. Dus dat gezeur hier over afvallen....serieus, waarom kunnen mensen elkaar niet gewoon nemen zoals ze zijn
Elegymaandag 8 december 2008 @ 09:05
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:02 schreef Isabeau het volgende:
Oh trouwens, ik vind dat je medisch gezien te zwaar bent, maar ik zou je niet dik willen noemen. Het zou voor mij geen afknapper zijn. Dus dat gezeur hier over afvallen....serieus, waarom kunnen mensen elkaar niet gewoon nemen zoals ze zijn
Wij hier mischien wel Isa, maar in de boze buitenwereld niet
Lemmebmaandag 8 december 2008 @ 09:11
De TS kan beter wat vet af laten zuigen bij de plastisch chirurg. Want als ik het zo allemaal eens lees, dan denk ik niet dat op eigen kracht afvallen gaat werken. Sommige mensen zijn nu eenmaal een beetje dik van nature, daar kan geen crisisdieet of marathon tegenop. Maar slank zijn is nu eenmaal een absolute vereiste om een leuke vriendin te vinden, dus je zult toch iets moeten verzinnen.
kwaakvaakmaandag 8 december 2008 @ 09:11
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:05 schreef Elegy het volgende:

[..]

Wij hier mischien wel Isa, maar in de boze buitenwereld niet
boze buitenwereld ook wel hoor Als hij een meisje tegen komt dat zeurt over het feit dat ie te dik is, is dat hoogstwaarschijnlijk een optelsom van feiten en durft ze eigenlijk niet hardop te zeggen dat ze vind dat ie nogal vervuld van zelfmedelijden overkomt.

*been there, done that... *
Elegymaandag 8 december 2008 @ 09:11
Veel geld wil ook nog wel eens helpen
Isabeaumaandag 8 december 2008 @ 09:11
Wat kramen mensen hier toch een nonsens uit af en toe.

Ik had het dus over Maar slank zijn is nu eenmaal een absolute vereiste om een leuke vriendin te vinden, dus je zult toch iets moeten verzinnen.

Jullie reageren te snel
PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 09:15
Elegy:

Ik ben Key Account Manager voor alles buiten BENELUX bij een Handelshuis.

Probleem 1 is zoals je zegt op te lossen, gewoon zo door blijven gaan als ik het nu doe. Ok, iets meer sporten dan, maar dat is ivm tijdgebrek niet zo heel makkelijk.

Probleem 2: ben ik het met je eens, maar ja, ik ben gewoon bang, dat ik dan straks 70 ben en nog steeds alleen. Hoe kun je dat uit je hoofd zetten?

Probleem 3: Je hebt misschien nog iets over het hoofd gezien. Ik ben Oostenrijker, en woon maar pas twee jaar hier in Nederland. Ik heb nog geen echte vrienden hier. Een paar kennissen en collegas. Daarom moet ik gewoon veel alleen doen als ik niet de hele tijd op de bank wil zitten. (En daar ben ik de type niet voor.)

Dansen... nou, dan moet het een echte beginnersklas zijn. Momenteel gooi ik gewoon min of meer ongecoordineerd mijn armen en voeten in de lucht...

Isabeau: je slaat de spijker op z'n kop. Ik heb wel vriendinnen, maar tsja, die zitten allemaal thuis in Tirol. Wij hebben een heel nauw band en ze steunen me zo goed ze kunnen, maar ze zijn gewoon ver weg. En nee, Datingsites werken ECHT niet. Ben ik ook al achtergekomen, ik doe daar dus ook niet meer aan. Maar wat zou je aanbevelen om dan wel te doen om leuke meiden te leren kennen?
Lemmebmaandag 8 december 2008 @ 09:15
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:11 schreef Elegy het volgende:
Veel geld wil ook nog wel eens helpen
Absoluut, veel geld verandert in de ogen van een vrouw elke lelijke trol in een knappe prins. Misschien is dit nog wel de makkelijkste optie voor TS, kun je nagaan.
PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 09:17
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:11 schreef Lemmeb het volgende:
De TS kan beter wat vet af laten zuigen bij de plastisch chirurg. Want als ik het zo allemaal eens lees, dan denk ik niet dat op eigen kracht afvallen gaat werken. Sommige mensen zijn nu eenmaal een beetje dik van nature, daar kan geen crisisdieet of marathon tegenop. Maar slank zijn is nu eenmaal een absolute vereiste om een leuke vriendin te vinden, dus je zult toch iets moeten verzinnen.
Lemmeb, vet afzuigen bij mannen is niet zo makkelijk als bij vrouwen omdat het gewoon IN de pens zit. En daar kunnen ze dat niet. Bij vrouwen zit het meestal - met alle respect - op de benen en billen. Daar is dat wat makkelijker. Geen optie.

En de laatste zin van je vindt ik gewoon flauwekul. Slaat helemaal nergens op.
kwiwimaandag 8 december 2008 @ 09:19
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:15 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Absoluut, veel geld verandert in de ogen van een vrouw elke lelijke trol in een knappe prins. Misschien is dit nog wel de makkelijkste optie voor TS, kun je nagaan.
Isabeaumaandag 8 december 2008 @ 09:22
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:15 schreef PSEArcher het volgende:
Maar wat zou je aanbevelen om dan wel te doen om leuke meiden te leren kennen?
fokmeetings bezoeken je gewoon in een leuke slowchat wurmen of naar meetings gaan van fora waar je interesse ligt (Je luistert Manowar! ) Ik heb zoveel geweldig leuke fantastische mensen via fok leren kennen!

ps: de 30ste baby geboren uit twee mensen die elkaar via fok hebben leren kennen is afgelopen week geboren
kwiwimaandag 8 december 2008 @ 09:24
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:22 schreef Isabeau het volgende:

[..]

fokmeetings bezoeken je gewoon in een leuke slowchat wurmen of naar meetings gaan van fora waar je interesse ligt (Je luistert Manowar! ) Ik heb zoveel geweldig leuke fantastische mensen via fok leren kennen!

ps: de 30ste baby geboren uit twee mensen die elkaar via fok hebben leren kennen is afgelopen week geboren
op fok zitten tussen alle idioten inderdaad best wat leuke mensen. En via de subforums is het natuurlijk best makkelijk om iemand met dezelfde interesses te vinden
Lemmebmaandag 8 december 2008 @ 09:25
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:17 schreef PSEArcher het volgende:
En de laatste zin van je vindt ik gewoon flauwekul. Slaat helemaal nergens op.
Steek je kop maar in het zand.

Zeg eens héél eerlijk: wat vind jij van dikke, vadsige vrouwen van boven de 100 kilo? Zou je daarop kunnen vallen?
Isabeaumaandag 8 december 2008 @ 09:25
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:15 schreef Lemmeb het volgende:

Absoluut, veel geld verandert in de ogen van een vrouw elke lelijke trol in een knappe prins. Misschien is dit nog wel de makkelijkste optie voor TS, kun je nagaan.
Ik vind dat je vervelende uitspraken doet en een beetje aan het klieren bent, maar helaas heb je het bewijs aan je zijde


Ook wat te dik overigens
kwiwimaandag 8 december 2008 @ 09:27
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:25 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik vind dat je vervelende uitspraken doet en een beetje aan het klieren bent, maar helaas heb je het bewijs aan je zijde
[ afbeelding ]

Ook wat te dik overigens
Ja maar dit gaat wel om extreem veel geld natuurlijk. En dan is het nog maar de vraag of je zo'n vrouw wil. Die jou alleen maar wil om je geld.
Lemmebmaandag 8 december 2008 @ 09:29
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:27 schreef kwiwi het volgende:

[..]

Ja maar dit gaat wel om extreem veel geld natuurlijk. En dan is het nog maar de vraag of je zo'n vrouw wil. Die jou alleen maar wil om je geld.
Alsof dat laatste echt wat uitmaakt voor zo'n man.
kwiwimaandag 8 december 2008 @ 09:30
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:29 schreef Lemmeb het volgende:

[..]

Alsof dat laatste echt wat uitmaakt voor zo'n man.
Voor hem misschien niet maar TS lijkt me niet iemand die de rest van z'n leven met zo'n vrouw wil zitten die alleen maar op hem valt om het geld.
Hexagonmaandag 8 december 2008 @ 09:33
70 uur per week werken, tering

Dan ging ik meteen een andere baan zoeken
Elegymaandag 8 december 2008 @ 09:34
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:15 schreef PSEArcher het volgende:
Elegy:

Ik ben Key Account Manager voor alles buiten BENELUX bij een Handelshuis.

Probleem 1 is zoals je zegt op te lossen, gewoon zo door blijven gaan als ik het nu doe. Ok, iets meer sporten dan, maar dat is ivm tijdgebrek niet zo heel makkelijk.

Probleem 2: ben ik het met je eens, maar ja, ik ben gewoon bang, dat ik dan straks 70 ben en nog steeds alleen. Hoe kun je dat uit je hoofd zetten?

Probleem 3: Je hebt misschien nog iets over het hoofd gezien. Ik ben Oostenrijker, en woon maar pas twee jaar hier in Nederland. Ik heb nog geen echte vrienden hier. Een paar kennissen en collegas. Daarom moet ik gewoon veel alleen doen als ik niet de hele tijd op de bank wil zitten. (En daar ben ik de type niet voor.)

Dansen... nou, dan moet het een echte beginnersklas zijn. Momenteel gooi ik gewoon min of meer ongecoordineerd mijn armen en voeten in de lucht...
Dat klinkt als een drukke baan, maar vast wel interessant
Je focust je wel heel erg veel op je "negatieve" punten. Als je dat nou eens niet doet maar trots zijn (en uitstralen) op wat je gedaan en bereikt hebt? Je tijd in dienst, je baan, het feit dat je zélf bent begonnen met bewegen etc.
Eén van mijn beste vrienden is ook zo, die denkt veel te negatief en in problemen. Die moeten we zo nu en dan ook even flink schoppen.
Positiviteit uitstralen werkt echt veel beter. Niet alleen voor relaties maar ook om gewoon andere mensen te leren kennen. Niemand wil met een negatieveling opgescheept zitten.

Ik heb wel gelezen dat je Oostenrijker van origine bent maar da's toch juist mooi? Je hebt in elk geval meer te melden dan de gemiddelde Nederlander die het buitenland alleen kent van de spaanse stranden of de skipistes. Ziedaar allemaal sterke punten, buit ze uit!

Elke dansschool heeft beginnersklasjes, gewoon bij je in de buurt even rondkijken Stijldansen is leuk, en als je bijvoorbeeld naar salsales gaat zul je vast genoeg vrouwen tegenkomen, mannen zijn een schaars goed daar
PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 09:36
Jezus, wat denken jullie wat ik voor eisen stel? Ik hoef geen topmodel. Echt niet. Gewoon een beetje een leuke meid. Doe maar normaal, dan doe je al gek genoeg. En zoals ik reeds zei; Het uiterlijk doet er voor mij niet echt aan toe. Het moet "klikken". Zeker kan daarvoor een leuke kop geen kwaad. Maar aan een leuke kop waar niks in zit of met wel iets erin en een zwarte charakter heb ik ook niks.
De_Kardinaalmaandag 8 december 2008 @ 09:36
Nederlandse vrouwen zijn helemaal niet zo moeilijk. Ik vind ze gemakkelijk en dat terwijl ik een kop heb als een gescheurde grindtegel!
kwaakvaakmaandag 8 december 2008 @ 09:38
dansen... *BRRRR*

Maar voor de rest trapt broeder Elegy kont in wat hij verteld, je verzuipt nu in negativiteit.. BOEHEHOE ik ben een dikke oostenrijker, en als vrouwen me zo zien denken ze vast dat ik teveel oostenrijksbier en sweinerhaxle gegeten heb ipv HE vrouw... Ja ik kom uit Oostenrijk, maar nederland is een vol toffer land om te zijn, zeker omdat er een mooi meisje als jij rond loopt!

Okay, mischien wat overdreven, maar je snapt hopelijk wat ik bedoel, draai je negatieve dingen om in iets positiefs. FUCK it... je ben 100Kg, so what... Als je nu 150Kg zo zijn bij 1.75, ja dan hadden ze meer reden om je dik te noemen. Nu ben je gewoon een stevige kerel.. En ja hoor, die zijn er nog veel meer in NL.
Lemmebmaandag 8 december 2008 @ 09:42
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:36 schreef PSEArcher het volgende:
Jezus, wat denken jullie wat ik voor eisen stel? Ik hoef geen topmodel. Echt niet. Gewoon een beetje een leuke meid. Doe maar normaal, dan doe je al gek genoeg. En zoals ik reeds zei; Het uiterlijk doet er voor mij niet echt aan toe. Het moet "klikken". Zeker kan daarvoor een leuke kop geen kwaad. Maar aan een leuke kop waar niks in zit of met wel iets erin en een zwarte charakter heb ik ook niks.
Ja, leuk, maar
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:25 schreef Lemmeb het volgende:
Zeg eens héél eerlijk: wat vind jij van dikke, vadsige vrouwen van boven de 100 kilo? Zou je daarop kunnen vallen?
PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 09:43
Mijn Ex was ook geen schoonheidskonigin. Als ik naar haar uiterlijk had gekeken waren wij nooit samen gekomen: dun haar, bril, 1,65 met 75 kg een vrij grote neus. Maar daar geef ik geen f... om, ik hield gewoon zes maanden lang van haar. Het is uiteindelijk stuk gelopen omdat ze van haar ex niet kon afblijven. Toen ik daar achter kwam heb ik het uitgemaakt.

Elegy: ik telde alleen maar de feiten op zoals ze nu zijn. En dat ik Oostenrijker ben, is misschien niet zo'n groot voordeel als je zou denken.
Lemmebmaandag 8 december 2008 @ 09:45
Hmmm, ik begin tussen de regels door al een aardig vermoeden te krijgen over hoe jij zelf over vadsige vrouwen denkt...
De_Kardinaalmaandag 8 december 2008 @ 09:47
Heb je je al wel eens aangemeld voor online dating?
Bij Paiq.nl moet je eerst een tijd kletsen voordat je elkaars foto's ziet.
kwaakvaakmaandag 8 december 2008 @ 09:48
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:43 schreef PSEArcher het volgende:
Elegy: ik telde alleen maar de feiten op zoals ze nu zijn. En dat ik Oostenrijker ben, is misschien niet zo'n groot voordeel als je zou denken.
Dude... als je zo blijft zwammen ben je KAnsloos net een hoofdletter K en A..

Ben er wel klaar mee, jij vind jezelf een lelijk vatsig oostenrijks dwergje wat nooit aan de vrouw zal raken en dus heel zielig en alleen zal sterven. Hopelijk vinden de buren nadat ze die rottende vlees/vet lucht beu zijn!


Is dat nu wat je wil horen van ons? Lijkt er wel op he?? Want alle dingen die we aandragen worden steevast met een "Ja maar.... <tegenreden>" van tafel geveegd namelijk.
De_Kardinaalmaandag 8 december 2008 @ 09:50
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:48 schreef kwaakvaak het volgende:

[..]

Dude... als je zo blijft zwammen ben je KAnsloos net een hoofdletter K en A..

Ben er wel klaar mee, jij vind jezelf een lelijk vatsig oostenrijks dwergje wat nooit aan de vrouw zal raken en dus heel zielig en alleen zal sterven. Hopelijk vinden de buren nadat ze die rottende vlees/vet lucht beu zijn!


Is dat nu wat je wil horen van ons? Lijkt er wel op he?? Want alle dingen die we aandragen worden steevast met een "Ja maar.... <tegenreden>" van tafel geveegd namelijk.
Eensch
PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 09:50
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:45 schreef Lemmeb het volgende:
Hmmm, ik begin tussen de regels door al een aardig vermoeden te krijgen over hoe jij zelf over vadsige vrouwen denkt...
Je kunt tussen de regels lezen zoveel je wilt, het feit blijft: ik geef er niet om. Zoals ik zei, mijn vriendin was ook zeker niet dun. Maar als ze niet was vreemdgegaan met haar ex zouden wij vandaag nog bij elkaar zijn. Gewoon omdat wij voor de rest goed bij elkaar pasten.
Elegymaandag 8 december 2008 @ 09:54
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:43 schreef PSEArcher het volgende:


Elegy: ik telde alleen maar de feiten op zoals ze nu zijn. En dat ik Oostenrijker ben, is misschien niet zo'n groot voordeel als je zou denken.
Doe je het toch weer hè?

Kappen met dat negatieve gezeik en verover die vrouwen met je chalet in de bergen, vlakbij de skipiste!

Vort!
kwaakvaakmaandag 8 december 2008 @ 09:57
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:50 schreef PSEArcher het volgende:

[..]

Je kunt tussen de regels lezen zoveel je wilt, het feit blijft: ik geef er niet om. Zoals ik zei, mijn vriendin was ook zeker niet dun. Maar als ze niet was vreemdgegaan met haar ex zouden wij vandaag nog bij elkaar zijn. Gewoon omdat wij voor de rest goed bij elkaar pasten.
boe fucking hoe.... Mijn ex vriendin had ook besloten dat ze liever met een ander was en kreeg het voor elkaar om ongeveer 1 maand nadat ik weg was zich zelf te laten bezwangeren door haar nieuwe lover. Ja dat is kut, en ja dat doet pijn.. Alleen het is wel gebeurd... Deal it with!... In jouw geval was ze dus blijkbaar ook niet helemaal into you, anders had ze haar ex vriendje wel weg gestuurd. DUDE... als ik het zo eens lees, jij was die zielige goedgelovige rebound guy die ze nodig had om haar ex jaloers te maken!.
dawgmaandag 8 december 2008 @ 09:59
Die Oostenrijkers ook altijd.
Elegymaandag 8 december 2008 @ 10:01
quote:
Op maandag 8 december 2008 09:59 schreef dawg het volgende:
Die Oostenrijkers ook altijd.
Vroeger veroverden ze nog wel eens wat...

sorry, die kon ik gewoon niet laten liggen

En Kwaak, dansen is gewoon tof
Isabeaumaandag 8 december 2008 @ 10:03
Mag ik nog even toevoegen dat negativisme inderdaad afstotend werkt, maar blije eikel zijn werkt vaak ook niet voor het aantrekken van een vrouw. Grote kans dat je dan direct doorschuift voor de optie "geen relatiemateriaal - misschien een leuke normale vriend".
PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 10:05
kwaakvaak, vriend,

Je begrijpt me helemaal verkeerd:

Ik zit niet met mijn lengte, ik heb daar geen enkel probleem mee. (Ik ben alleen hier in Nederland onder de maat, in Oostenrijk is 1,75 normaal.)
Met mijn gewicht zit ik wel aardig, geef ik ook toe.
Ook met mijn ex zit ik niet mee.

Dat ik de goedgelovige rebound guy was, zou kunnen. Maar twee maanden daarna had ze weer een andere en een maand daarna weer. Ik ben blij dat ik van haar af ben. Het was beter daarmee te kappen, zij is gewoon een gestoord wijf, zoals me nu ook meerdere van haar vrienden bevestigd hebben... Loyaliteit en trouw is voor mij een absolute vereiste in een relatie, belangrijker als alle andere dingen.

Goedgelovig ben ik wel, dat geef ik ook toe.
Elegymaandag 8 december 2008 @ 10:14
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:03 schreef Isabeau het volgende:
Mag ik nog even toevoegen dat negativisme inderdaad afstotend werkt, maar blije eikel zijn werkt vaak ook niet voor het aantrekken van een vrouw. Grote kans dat je dan direct doorschuift voor de optie "geen relatiemateriaal - misschien een leuke normale vriend".
Natuurlijk, als je doorslaat tot de clown is dat ook niet altijd iets goeds. Hoewel, er zijn wel vrouwen met een clownsfetish, maar da's schromelijk off-topic

Beetje meer zelfverzekerd zijn, schouders naar achteren, borst naar voren, rug recht en weg met die frons! Hatsaa
iokomaandag 8 december 2008 @ 10:26
Ik heb al veel tips gelezen, maar ik denk dat het op het volgende neerkomt (ik hoop dat ik nog wat nuttigs toevoeg).

- Je bent interessant genoeg voor een relatie (klinkt stom, maar ik denk dat je genoeg te bieden hebt aan interesses en persoonlijkheid).
- Je bent te zwaar: een BMI van 33 is echt te hoog. Je zegt zelf dat dat het probleem niet is, en dat vrouwen dat ook niet vinden. Ik denk dat dit niet klopt! Het grootste probleem is niet je gewicht, maar de boodschap die je ermee geeft --> 'Ik ben emotioneel niet stabiel, heb geen positief zelfbeeld'. Je geeft dit zelf toe.

Het lijkt me dat je met dit laatste punt aan de slag moet. Zorg dat je uitstraalt dat je tevreden met jezelf bent, ben licht arrogant en zorg voor jezelf! Als een vrouw een dikke man ziet, denkt ze dat hij slecht voor zichzelf zorgt, en dat hij dat wellicht ook voor haar zal doen.

Je hebt te maken met onbewuste processen, vrouwen (en mannen ook) voelen aantrekkingskracht door middel van duizenden jaren evolutie: die zaken moet je in ogenschouw nemen.
lightbearermaandag 8 december 2008 @ 10:26
quote:
Op zondag 7 december 2008 15:01 schreef Lemmeb het volgende:
Nederlandse vrouwen zijn inderdaad extreem moeilijk, tenzij je perfect in hun luxe, verwende leventje past (lees: genoeg geld hebt om hun exorbitante hobby's te bekostigen, over een eigen huis en auto beschikt, leuk meelult over allerhande debili- en homofiliteiten zoals stompzinnige teeveeprogramma's als de Lama's, slechte bands als Kane, musicals, kleding e.d, waar vrouwen zich nu eenmaal voornamelijk voor interesseren, over uitstekende kook- en schoonmaakkunsten beschikt en er ook nog eens bijzonder goed uitziet).

Gelukkig kun je met leugens en bedrog nog een hoop bij de goedgelovige Nederlandse dames bereiken, in elk geval tot in het bed. Maar in jouw geval is het hopeloos, aangezien je klein en dik bent en je over je uiterlijk nu eenmaal niet kunt liegen.
Het ligt wel iets genuanceerder, maar over het algemeen zit je niet ver van de waarheid, denk ik
kwaakvaakmaandag 8 december 2008 @ 10:27
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:03 schreef Isabeau het volgende:
Mag ik nog even toevoegen dat negativisme inderdaad afstotend werkt, maar blije eikel zijn werkt vaak ook niet voor het aantrekken van een vrouw. Grote kans dat je dan direct doorschuift voor de optie "geen relatiemateriaal - misschien een leuke normale vriend".
dus vandaaar dat ik afgewezen, zleilig en alleen terug naar huis ging van dat singles feest? En ik dacht dat mijn josti kostuum wel zou werken. Had me daar een partij success met de ruik eens aan mijn bloemetje act
Isabeaumaandag 8 december 2008 @ 10:30
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:26 schreef lightbearer het volgende:

Het ligt wel iets genuanceerder, maar over het algemeen zit je niet ver van de waarheid, denk ik
Ik kan alles van zijn lijstje tegenspreken in mijn geval, maar ja, anekdotisch bewijs is geen bewijs hè


(alhoewel ik 1x in mijn leven naar een musical ben geweest waar ik helemaal enthousiast over was )
(en 1x naar een Westend musical die ik maar matigjes vond )
(maar ik heb het er nooit over!)
(heus!)
(.)
Isabeaumaandag 8 december 2008 @ 10:33
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:27 schreef kwaakvaak het volgende:

dus vandaaar dat ik afgewezen, zleilig en alleen terug naar huis ging van dat singles feest? En ik dacht dat mijn josti kostuum wel zou werken. Had me daar een partij success met de ruik eens aan mijn bloemetje act
Ik heb ooit zo'n blije eikel achter me aan gehad. Doodvermoeiend. Wilde me constant aan het lachen maken omdat ik 'zo'n mooie lach' had. Stompzinnige grapjes, aan één stuk door. Proberen te kietelen (!!!!!) Happy happy joy joy gedrag. Ik werd er onpasselijk van Als het niet zo'n aardige gozer was had ik hem een stomp op z'n neus gegeven.
Elegymaandag 8 december 2008 @ 10:35
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:27 schreef kwaakvaak het volgende:

[..]

dus vandaaar dat ik afgewezen, zleilig en alleen terug naar huis ging van dat singles feest? En ik dacht dat mijn josti kostuum wel zou werken. Had me daar een partij success met de ruik eens aan mijn bloemetje act
Met een psychopatische grijns vragen "Don't you want a balloon? They all float down here" is denk ik niet heel erg succesvol
lightbearermaandag 8 december 2008 @ 10:36
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:33 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik heb ooit zo'n blije eikel achter me aan gehad. Doodvermoeiend. Wilde me constant aan het lachen maken omdat ik 'zo'n mooie lach' had. Stompzinnige grapjes, aan één stuk door. Proberen te kietelen (!!!!!) Happy happy joy joy gedrag. Ik werd er onpasselijk van Als het niet zo'n aardige gozer was had ik hem een stomp op z'n neus gegeven.
Whaha, kietelen. Te mooi gewoon
Remaandag 8 december 2008 @ 10:44
zullen we het niet over clowns hebben enzo?
Klutsmaandag 8 december 2008 @ 10:49
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:33 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik heb ooit zo'n blije eikel achter me aan gehad. Doodvermoeiend. Wilde me constant aan het lachen maken omdat ik 'zo'n mooie lach' had. Stompzinnige grapjes, aan één stuk door. Proberen te kietelen (!!!!!) Happy happy joy joy gedrag. Ik werd er onpasselijk van Als het niet zo'n aardige gozer was had ik hem een stomp op z'n neus gegeven.
Same here idd. Nam me mee uit eten naar een best wel sjiek restaurant, en bedacht daar dat het wel grappig was om met eten te spelen/gooien, heel hard te lachen om zijn eigen grapjes en ander semi-grappig geklier.
Ik schaamde me echt de ogen uit mijn hoofd en heb hem na het eten bedankt en ben weggegaan.
lightbearermaandag 8 december 2008 @ 10:56
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:49 schreef Kluts het volgende:

[..]

Same here idd. Nam me mee uit eten naar een best wel sjiek restaurant, en bedacht daar dat het wel grappig was om met eten te spelen/gooien, heel hard te lachen om zijn eigen grapjes en ander semi-grappig geklier.
Ik schaamde me echt de ogen uit mijn hoofd en heb hem na het eten bedankt en ben weggegaan.
Dat vind ik ook het frustrerende: de hele gedachte dat de man een kunstje moet doen om de vrouw te vermaken. Dan krijg je van die mannen die wanhopige dingen gaan doen om de beeldvorming van de vrouw te beïnvloeden. Eigenlijk zouden mannen gewoon moeten zijn wie ze willen zijn. "Ik ben wie ik ben, wil je me niet, dan niet." Dat laat ironisch genoeg nog een betere indruk achter dan dat zielige gepaai.

Je moet zelf je normen stellen en jezelf niet gaan meten aan de (mogelijke) verwachtingen van anderen, want daar word je alleen maar onzeker van.
Elegymaandag 8 december 2008 @ 10:57
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:44 schreef Re het volgende:
zullen we het niet over clowns hebben enzo?
Traumatje opgelopen, Re?

Klutsmaandag 8 december 2008 @ 10:57
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:56 schreef lightbearer het volgende:

[..]

Dat vind ik ook het frustrerende: de hele gedachte dat de man een kunstje moet doen om de vrouw te vermaken. Dan krijg je van die mannen die wanhopige dingen gaan doen om de beeldvorming van de vrouw te beïnvloeden. Eigenlijk zouden mannen gewoon moeten zijn wie ze willen zijn. "Ik ben wie ik ben, wil je me niet, dan niet." Dat laat ironisch genoeg nog een betere indruk achter dan dat zielige gepaai.
Op zich zijn vrouwen er zo mogelijk nog erger in, zichzelf anders voordoen dan ze zijn om indruk op een man te maken. Ikzelf ben meer van het what you see is what you get principe. Ik vind iemand leuk inclusief de minder leuke kanten en andersom.
lightbearermaandag 8 december 2008 @ 11:04
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:57 schreef Kluts het volgende:

[..]

Op zich zijn vrouwen er zo mogelijk nog erger in, zichzelf anders voordoen dan ze zijn om indruk op een man te maken. Ikzelf ben meer van het what you see is what you get principe. Ik vind iemand leuk inclusief de minder leuke kanten en andersom.
Als je verliefd bent, lijkt het ook allemaal net wat mooier, hè
Klutsmaandag 8 december 2008 @ 11:07
quote:
Op maandag 8 december 2008 11:04 schreef lightbearer het volgende:

[..]

Als je verliefd bent, lijkt het ook allemaal net wat mooier, hè
Precies. Maar ook daarna kunnen die kleine irritante eigenschappen aan iemand op de een of andere manier ook wel weer schattig zijn.
Isabeaumaandag 8 december 2008 @ 11:16
Wat ga je nou doen, Rene? Concrete plannen naar aanleiding van dit topic? Tips en ideeën die verhelderend waren en die je gaat proberen toe te passen? Of blijf je in je 'ja, maar...!' routine hangen
Ripleymaandag 8 december 2008 @ 12:36
quote:
Op maandag 8 december 2008 10:56 schreef lightbearer het volgende:

[..]

Dat vind ik ook het frustrerende: de hele gedachte dat de man een kunstje moet doen om de vrouw te vermaken. Dan krijg je van die mannen die wanhopige dingen gaan doen om de beeldvorming van de vrouw te beïnvloeden. Eigenlijk zouden mannen gewoon moeten zijn wie ze willen zijn. "Ik ben wie ik ben, wil je me niet, dan niet." Dat laat ironisch genoeg nog een betere indruk achter dan dat zielige gepaai.

Je moet zelf je normen stellen en jezelf niet gaan meten aan de (mogelijke) verwachtingen van anderen, want daar word je alleen maar onzeker van.
De mannen die ik ken doen dat ook eigenlijk meestal. Ik zie meer vrouwen een stemmetje opzetten en giechelen op onzinmomenten dan dat mannen zich anders voordoen Behalve als je het over echte gladjakkers hebt

Ow, en ik haat en musicals en Kane
PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 12:48
Nou sommige dingen wel, sommige dingen trek ik me liever niet aan...

Dat ik een "ja, maar... " attitude heb is me eigenlijk niet opgevallen. En het is helemaal niet de bedoeling, dat ik met zelfmedelijden over kom. Zeker heb ik dat een beetje, maar laat me iemand zien, die helemaal niet aan zich zelf twijfeld...

Dus even de punten samenvatten:


  • Ik zit niet met mijn lengte, ik vindt 1,75 m nog aardig normaal.
  • Mijn gewicht is een issue waardoor ik me zelf niet leuk vindt, toegegeven, maar ik probeer daar ook iets aan te doen. Ik zal harder proberen.
  • Wat zelfverzekerder zijn, tsja, ik zal het proberen, maar dat is niet iets wat je van de ene dag naar de andere verandert. Ook heb je daarvoor een omgeving nodig die je steunt en je laat zien, dat je echt goed bent.
  • Trying too hard? Zou kunnen, maar ik heb geen vergelijkingsmateriaal.
  • Danslessen? Een keer rondkijken wat er in de regio te doen is.

    Wat ik van jullie (vooral van de dames hier) zou willen weten, is wat is nu echt de beste manier van benadering? Gewoon erop af gaan en zeggen: "Hi, ik ben Rene. En jij bent?" (Meer is volgens mij niet nodig. Als je al met een lach op haar af komt, mag wel duidelijk zijn wat er speelt. Of niet?) Ik ben niet zo van de smarte en gladde praatjes, en volgens mij de dames ook niet.

    En waar zijn vrouwen eigenlijk het meest "vatbaar" om door een vreemde aangesproken te worden?
    In de kroeg? Vind ik niet altijd even handig met de harde muziek: Moet je meteen in haar oor gaan brullen. Geweldige start voor een eventuele relatie. En meestal staat die leuke meid daar niet alleen, nee er moeten altijd vijf of zes van haar vriendinnen erom heen zitten.
    Bij een tentoonstelling?
    Gewoon op straat?
    In de supermarkt?

    Ik hoor het graag.
  • kwiwimaandag 8 december 2008 @ 13:18
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 12:48 schreef PSEArcher het volgende:

    Wat ik van jullie (vooral van de dames hier) zou willen weten, is wat is nu echt de beste manier van benadering? Gewoon erop af gaan en zeggen: "Hi, ik ben Rene. En jij bent?" (Meer is volgens mij niet nodig. Als je al met een lach op haar af komt, mag wel duidelijk zijn wat er speelt. Of niet?) Ik ben niet zo van de smarte en gladde praatjes, en volgens mij de dames ook niet.

    En waar zijn vrouwen eigenlijk het meest "vatbaar" om door een vreemde aangesproken te worden?
    In de kroeg? Vind ik niet altijd even handig met de harde muziek: Moet je meteen in haar oor gaan brullen. Geweldige start voor een eventuele relatie. En meestal staat die leuke meid daar niet alleen, nee er moeten altijd vijf of zes van haar vriendinnen erom heen zitten.
    Bij een tentoonstelling?
    Gewoon op straat?
    In de supermarkt?

    Ik hoor het graag.
    Misschien moet je eens naar de film 'hitch' kijken
    De_Kardinaalmaandag 8 december 2008 @ 13:31
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 12:48 schreef PSEArcher het volgende:


    Ik hoor het graag.
    http://www.bol.com/nl/p/b(...)002642018/index.html
    http://www.bol.com/nl/p/b(...)004926149/index.html

    Bestellen en lezen maar!

    Als je verlegen bent om met vrouwen om te gaan dan kan je het beste toch gewoon oefenen. Spreek ze aan, robeer een gesprek aan de gang te houden en zie waar het strandt. Al doende leert men!

    Zolang je maar niet overkomt als
    1) ik ben een kansloze stumper
    2) ik ben een smerige gladjakker

    en netjes en beleefd blijft dan zijn de meeste vrouwen ook netjes en beleefd tegen jou!
    Elegymaandag 8 december 2008 @ 13:32
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 12:48 schreef PSEArcher het volgende:
    Nou sommige dingen wel, sommige dingen trek ik me liever niet aan...

    Dat ik een "ja, maar... " attitude heb is me eigenlijk niet opgevallen. En het is helemaal niet de bedoeling, dat ik met zelfmedelijden over kom. Zeker heb ik dat een beetje, maar laat me iemand zien, die helemaal niet aan zich zelf twijfeld...

    Dus even de punten samenvatten:


  • Ik zit niet met mijn lengte, ik vindt 1,75 m nog aardig normaal.
  • Mijn gewicht is een issue waardoor ik me zelf niet leuk vindt, toegegeven, maar ik probeer daar ook iets aan te doen. Ik zal harder proberen.
  • Wat zelfverzekerder zijn, tsja, ik zal het proberen, maar dat is niet iets wat je van de ene dag naar de andere verandert. Ook heb je daarvoor een omgeving nodig die je steunt en je laat zien, dat je echt goed bent.
  • Trying too hard? Zou kunnen, maar ik heb geen vergelijkingsmateriaal.
  • Danslessen? Een keer rondkijken wat er in de regio te doen is.

    Wat ik van jullie (vooral van de dames hier) zou willen weten, is wat is nu echt de beste manier van benadering? Gewoon erop af gaan en zeggen: "Hi, ik ben Rene. En jij bent?" (Meer is volgens mij niet nodig. Als je al met een lach op haar af komt, mag wel duidelijk zijn wat er speelt. Of niet?) Ik ben niet zo van de smarte en gladde praatjes, en volgens mij de dames ook niet.

    En waar zijn vrouwen eigenlijk het meest "vatbaar" om door een vreemde aangesproken te worden?
    In de kroeg? Vind ik niet altijd even handig met de harde muziek: Moet je meteen in haar oor gaan brullen. Geweldige start voor een eventuele relatie. En meestal staat die leuke meid daar niet alleen, nee er moeten altijd vijf of zes van haar vriendinnen erom heen zitten.
    Bij een tentoonstelling?
    Gewoon op straat?
    In de supermarkt?

    Ik hoor het graag.
  • Maak je nou niet te druk over in contact komen, dat gebeurt vanzelf wel Begin nou eerst maar eens met die punten .
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 13:35
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 13:31 schreef De_Kardinaal het volgende:

    [..]

    http://www.bol.com/nl/p/b(...)002642018/index.html
    http://www.bol.com/nl/p/b(...)004926149/index.html

    Bestellen en lezen maar!

    Als je verlegen bent om met vrouwen om te gaan dan kan je het beste toch gewoon oefenen. Spreek ze aan, robeer een gesprek aan de gang te houden en zie waar het strandt. Al doende leert men!

    Zolang je maar niet overkomt als
    1) ik ben een kansloze stumper
    2) ik ben een smerige gladjakker

    en netjes en beleefd blijft dan zijn de meeste vrouwen ook netjes en beleefd tegen jou!
    Koop alsjeblieft niet zo'n sneu boek. Dat vind ik echt triest altijd en bovendien ben ik het ook nooit eens met wat er in die troep staat.

    Wees er liever wat minder mee bezig en concentreer je wat meer op lol hebben. Maak nieuwe vrienden, vind uitlaatkleppen en heb plezier - da's veel aantrekklijker dan zo'n standaard praatje van een pick up artist dat je uit je kop hebt geleerd
    Copycatmaandag 8 december 2008 @ 13:42
    Wat die Smikeslut zegt.
    De_Kardinaalmaandag 8 december 2008 @ 13:43
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 13:35 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Koop alsjeblieft niet zo'n sneu boek. Dat vind ik echt triest altijd en bovendien ben ik het ook nooit eens met wat er in die troep staat.

    Wees er liever wat minder mee bezig en concentreer je wat meer op lol hebben. Maak nieuwe vrienden, vind uitlaatkleppen en heb plezier - da's veel aantrekklijker dan zo'n standaard praatje van een pick up artist dat je uit je kop hebt geleerd
    Dating for dummies is best aan te raden! Er staat niet een soort wonderformule in dat je gegarandeerd een scharrel/vriendin opleverd hoor. Er staat daar gewoon netjes in hoe je verlegenheid kan overwinnen, hoe je de positieve punten van je kan ontdekken en benadrukken, hoe je eventueel kan omgaan met je negatief zelfbeeld, hoe je beleefd om kan gaan als iemand je afwijst of als jij de ander niet ziet zitten of alles het wel klikt wat dan? etc.

    Maar waarschijnlijk ben jij gewoon een suffe truus die gelijk iets beoordeeld alleen op de titel of van horen zeggen. Aan zo'n boek heeft de TS meer dan aan 99% van de reacties hier!

    En The Game dat moet je gelezen hebben! Vermakelijk boek en er staat precies in hoe het nu net niet moet!
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 13:50
    Je moet van jezelf houden voor je een ander kan liefhebben zeiden mijn ouders altijd.

    Overigens vind ik je posts leuk en je bent ook een aantrekkelijke kerel om te zien. Alleen niet zo serieus kijken, plaats es een vrolijke foto
    Knipoogjemaandag 8 december 2008 @ 13:51
    Begin eens met een stappenplan.

    1. 20 kilo afvallen
    2. een baan waar je niet onderbetaald wordt voor 70 uur in de week en je happier voelt
    3. ...
    4. profit (lees: knapper, zelfverzekerder, beter in je vel, dus aantrekkelijker voor de dames)

    En niet zielig gaan doen over dat je maar geen vrouw kan vinden voor je stap 1 en stap 2 hebt volbracht.
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 13:52
    Oh, en ik jammer altijd dat ik geen vrienden heb. Dus ik geef jou het advies wat mij ook gegeven wordt:
    Ga naar een sportschool! Daar vind je mensen in alle soorten en maten en wie weet
    iokomaandag 8 december 2008 @ 13:54
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 13:35 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Koop alsjeblieft niet zo'n sneu boek. Dat vind ik echt triest altijd en bovendien ben ik het ook nooit eens met wat er in die troep staat.

    Wees er liever wat minder mee bezig en concentreer je wat meer op lol hebben. Maak nieuwe vrienden, vind uitlaatkleppen en heb plezier - da's veel aantrekklijker dan zo'n standaard praatje van een pick up artist dat je uit je kop hebt geleerd
    Ik ben het maar deels met je eens. Een dergelijk boek, of cursus helpt mannen wel om op een andere manier te gaan kijken naar het versieren. 'Het gebeurd wel' is een dooddoener. Ik ben er van overtuigd dat initiatief nemen en een aantal zaken kritisch tegen het licht houden niet verkeerd is. Soms komt dit besef vanzelf, en andere mensen hebben er een boek voor nodig.

    Versierzinnen uit je hoofd leren is altijd fout.
    SeLangmaandag 8 december 2008 @ 14:16
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 09:25 schreef Isabeau het volgende:

    [..]

    Ik vind dat je vervelende uitspraken doet en een beetje aan het klieren bent, maar helaas heb je het bewijs aan je zijde


    Ook wat te dik overigens
    Volgens mij is dat zo'n 'toxic wife'
    When the money goes, so does the toxic wife
    SeLangmaandag 8 december 2008 @ 14:25
    Oh, en for the record:

    1) Musicals zijn voor homo's
    2) Kane zijn losers
    3) NL 30+ vrouwen doen alles om geneukt te worden, zelfs een lelijke dwerg voldoet (mits redelijke piemol)
    4) babyvet
    Wousermaandag 8 december 2008 @ 15:01
    quote:
    Op zondag 7 december 2008 20:52 schreef PSEArcher het volgende:
    Hmm... wat heb ik te bieden? Nou ja, vooral denk ik, dat men het erger zou kunnen krijgen dan met mij. Ik zou een vrouw nooit slecht behandelen, niet met woorden en niet met geweld. Ik heb de grootste respect voor ze. Wat ik wel kan? Zoals ik zei, ik ben geen van die mannen die voor alles huishoudelijke op een vrouw aangewezen zijn.

    Ik kan wassen, ik kan strijken, ik kan koken en schoonmaken. Ik ben gezond, ondanks mijn overgewicht. Ik heb veel interesses en met mij kan men goed discuteren. Maar ik kan ook luisteren zonder iets te zeggen. Ik ben zachtaardig, maar geen watje (er zijn maar weinig dingen die ik niet durf). Spinnen en vrouwen zijn zo ongeveer het enige waar ik echt bang voor ben.

    Ik heb al wat gezien van de wereld. Wrede en vreselijke dingen, maar ik heb ook momenten meegemaakt, die zo mooi waren dat ze je de adem benemen. Dingen, die je normaliter alleen op film te zien krijgt. Ik probeer een leven te leiden, waarvoor ik me later als ik oud ben niet moet schamen. Ik probeer alles goed te doen. Het goede in de mensen te zien. Met eer leven. Te leren en me te verbeteren. Dat is waar ik voor streef. Noem mij een padvinder als je zo wilt. Noem me ouderwets. Maar dit ben ik. En daar schaam ik me niet voor.

    Dit is wat ik te bieden heb.
    Kloon

    Van mij god wat herken ik me hierin zeg ontzettend.
    zoalshetismaandag 8 december 2008 @ 15:06
    ik denk ook niet dat een duits accent erg erotiseert.
    jack4yamaandag 8 december 2008 @ 15:26
    Misschien al gezegd, maar mik niet alleen op de vrouwen die je aanspreken.

    Spreek uberhaupt vrouwen aan!

    1) Je leert omgaan met de eerste kennismaking
    2) Je leert mensen kennen, iets wat nooit weg is
    3) Misschien is ze toch wél leuk

    Verder heb ik mezelf ooit voorgedaan ca. een jaar lang als heel spontaan, benaderbaar en open. (Was érg verlegen, soms nog) Was een tip die ik afschuwelijk vond... en nog zullen mensen er van gruwen. (Het voelt zo vreselijk nep, het levert op een gegeven moment een wisselwerking op, en dan wordt dat "nep"spontane, ineens oprecht.) Maar...

    het werkt mooi wel!

    Dus gewoon vrouwen blijven aanspreken, een beetje normale vrouw zal dat heel niet erg vinden. Ook al zou je afgewimpeld worden, so what. Jij zelf bent toch opzoek naar leuke mensen/vrouwen en niet onmiddelijk trouwmateriaal?

    Een kennis van me is zo ongeveer alles wat vrouwen officieel niet zoeken in een man. Klein van stuk, tenger, geen smaak voor kleding, haar als die knul met scheiding in that 70's show. En reken maar dat vrouwen makkelijk met 'm spreken. Ik snap het zelf ook niet, hij ook niet, maar het is toch echt zo.

    Dus kom op, je klinkt hartstikke ok, moet vanzelf goed komen

    Verder heb ik geen nuttige tips ofzo
    zoalshetismaandag 8 december 2008 @ 15:31
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 15:26 schreef jack4ya het volgende:
    Misschien al gezegd, maar mik niet alleen op de vrouwen die je aanspreken.

    Spreek uberhaupt vrouwen aan!

    1) Je leert omgaan met de eerste kennismaking
    2) Je leert mensen kennen, iets wat nooit weg is
    3) Misschien is ze toch wél leuk

    Verder heb ik mezelf ooit voorgedaan ca. een jaar lang als heel spontaan, benaderbaar en open. (Was érg verlegen, soms nog) Was een tip die ik afschuwelijk vond... en nog zullen mensen er van gruwen. (Het voelt zo vreselijk nep, het levert op een gegeven moment een wisselwerking op, en dan wordt dat "nep"spontane, ineens oprecht.) Maar...

    het werkt mooi wel!

    Dus gewoon vrouwen blijven aanspreken, een beetje normale vrouw zal dat heel niet erg vinden. Ook al zou je afgewimpeld worden, so what. Jij zelf bent toch opzoek naar leuke mensen/vrouwen en niet onmiddelijk trouwmateriaal?

    Een kennis van me is zo ongeveer alles wat vrouwen officieel niet zoeken in een man. Klein van stuk, tenger, geen smaak voor kleding, haar als die knul met scheiding in that 70's show. En reken maar dat vrouwen makkelijk met 'm spreken. Ik snap het zelf ook niet, hij ook niet, maar het is toch echt zo.

    Dus kom op, je klinkt hartstikke ok, moet vanzelf goed komen

    Verder heb ik geen nuttige tips ofzo
    alsof een oostenrijker die pas twee jaar in nederland woont het woord 'überhaupt' begrijpt
    jack4yamaandag 8 december 2008 @ 15:34
    F*ck

    Zóóóó'n post van mij en jij kiest ervoor om op één woord te blijven hangen. Staat je weer fraai.
    M_Schtoppelmaandag 8 december 2008 @ 16:02
    Beste mensen, ik wil toch even een lans breken voor Lemmeb. Ik kan mij zijn negativisme ZEER goed voorstellen. Ik ben zelf ook een megaloser op het gebied van de liefde. 39 jaar, 1.73 en 95 kilo en nog nooit een vriendin gehad. Ik zou eigenlijk ook af willen vallen maar dan bedenk ik me dat ik daar heus niet sneller een vriendin door krijg. Bovendien ben ik dol op lekker eten en dat heeft dan voor mij een hogere prioriteit.

    Aan de andere kant ben ik kerngezond en heb ik een paar leuke hobby's. Alleen wel heel solitair net als topicstarter. Maar weet je, het zal wel. Ik heb ook een behoorlijk negatief beeld over vrouwen. En ik weet heus wel dat het natuurlijk ook voor een groot deel aan mijzelf ligt.

    Ik krijg gewoon nooit een vriendin, het zij zo. Gelukkig zijn er meer wegen die tot pussy leiden.

    Dus topicstarter, kop op, je bent nog lang niet zo oud als ik.
    M_Schtoppelmaandag 8 december 2008 @ 16:11
    En SHE? Jij als supermega ex-uitgaansbeest met een hoog fuckable gehalte in die tijd en dan nu een relatie met een superonzekere nerd? Wat is er met je gebeurd? Waarom iemand accepteren die ver "onder" je staat?
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 16:22
    WTF? Anders degradeer je jezelf even tot onder een bepaald niveau vrouw?
    Ik ben absoluut niet lelijk, genoeg aandacht etc en mijn bekkie goed bij me. Wil dat dan zeggen dat ik alleen maar strakke adonissen mag accepteren?

    Ik kan op elk type vallen, of het nu klein/groot, dik/dun is. Uitstraling en karakter staan bij mij voorop.
    Mag dat dan ineens niet meer als je bloedmooi/hyperintelligent/whatever bent?
    M_Schtoppelmaandag 8 december 2008 @ 16:26
    Maria, als jij jezelf als vrouw een 9 vindt, dan accepteer je als vent heus geen 6-je hoor, zo werkt het gewoon niet.
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 16:31
    Ja maar een persoon is nooit op elk gebied een 9 of een 6 of whatever.
    Ik vind mezelf een 7 qua uiterlijk en qua social skills een 8,5 etc etc. Een man kan toch uiterlijk een 6 zijn en qua trouw/romantiek e.d. een 9?
    kwiwimaandag 8 december 2008 @ 16:32
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:02 schreef M_Schtoppel het volgende:
    Beste mensen, ik wil toch even een lans breken voor Lemmeb. Ik kan mij zijn negativisme ZEER goed voorstellen. Ik ben zelf ook een megaloser op het gebied van de liefde. 39 jaar, 1.73 en 95 kilo en nog nooit een vriendin gehad. Ik zou eigenlijk ook af willen vallen maar dan bedenk ik me dat ik daar heus niet sneller een vriendin door krijg. Bovendien ben ik dol op lekker eten en dat heeft dan voor mij een hogere prioriteit.

    Aan de andere kant ben ik kerngezond en heb ik een paar leuke hobby's. Alleen wel heel solitair net als topicstarter. Maar weet je, het zal wel. Ik heb ook een behoorlijk negatief beeld over vrouwen. En ik weet heus wel dat het natuurlijk ook voor een groot deel aan mijzelf ligt.

    Ik krijg gewoon nooit een vriendin, het zij zo. Gelukkig zijn er meer wegen die tot pussy leiden.

    Dus topicstarter, kop op, je bent nog lang niet zo oud als ik.
    Anders geef je hem even net dat duwtje de afgrond in
    kwiwimaandag 8 december 2008 @ 16:35
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:26 schreef M_Schtoppel het volgende:
    Maria, als jij jezelf als vrouw een 9 vindt, dan accepteer je als vent heus geen 6-je hoor, zo werkt het gewoon niet.
    Zoals jij het je voorstelt werkt het al helemaal niet. Ik weet niet waarom je denkt dat iedereen alleen maar op uiterlijk valt maar dat slaat nergens op. Ik val zeker niet op uiterlijk. Natuurlijk moet iemand er een beetje leuk uitzien maar innerlijk is voor mij toch echt veel belangrijker dan uiterlijk.
    En ik ben niet de enige die er zo over denkt kan ik je melden
    Xeanormaandag 8 december 2008 @ 16:38
    Schtoppel heeft ook weer eens een topic gevonden hoor. De hoerenloper van fok.
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 16:41
    Meldt.
    Juist innerlijk/uitstraling/karakter maken iemand mooi. Een vent kan nog zo knap zijn, als het een eikel is is dat ook alleen maar een leeg omhulsel. Misschien leuk als one night stand maar in een relatie zoek ik toch wel wat inhoud.

    En heel simpel: Als Quasimodo mij perfect aan zou vullen, een super karakter heeft, lief voor me is etc dan wordt hij voor mij toch wel de mooiste man
    Bovendien is smaak subjectief. Als ik een man prachtig vind kan Kwiwi er wel niks an vinden.
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 16:46
    Mijn ervaring met niet NL vrouwen is een stuk positiever dan NL vrouwen.

    Met hier en daar een uitzondering vind ik de NL vrouw zeer eenzijdig geëmancipeerd: enkel met die dingen die haar het beste uitkomen. En dan wordt het een ongebalanceerde relatie: een vrouw die enkel haalt en de man die alles moet geven. Veelal zie je dat de NL man maar inschikt, want je moet wat. De NL man komt in het buitenland wel erg over als een watje die zich laat koeioneren door zijn vrouw. Soms lachwekkend om te zien.

    Als de NL vrouw wat minder inhalerig wordt en er minder een machtsstrijd van maakt, maar ondertussen wel part-time gaat werken maar wel de huishoudster aanhoudt, zou ze een stuk symphatieker overkomen. Maar ja, dan heb je nog zoiets als charmant....
    kwiwimaandag 8 december 2008 @ 16:49
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:41 schreef Maria2.0 het volgende:
    Meldt.
    Juist innerlijk/uitstraling/karakter maken iemand mooi. Een vent kan nog zo knap zijn, als het een eikel is is dat ook alleen maar een leeg omhulsel. Misschien leuk als one night stand maar in een relatie zoek ik toch wel wat inhoud.

    En heel simpel: Als Quasimodo mij perfect aan zou vullen, een super karakter heeft, lief voor me is etc dan wordt hij voor mij toch wel de mooiste man
    Precies
    quote:
    Bovendien is smaak subjectief. Als ik een man prachtig vind kan Kwiwi er wel niks an vinden.
    Is maar goed ook anders moet je gaan delen enzo, dat is ook niks..
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 16:50
    Jezus Christus te paard, wat worden we hier als inhalige mormels neergezet zeg.
    Ik snap er echt geen reet van, ongelooflijk. Ik weet niet met wat voor krengen jullie omgaan maar ik herken er echt geen fuck van. Ik vind het beneden alle peil om alles op NL dames af te schuiven, gatverdamme.

    En dat is niet tegen PSEArcher bedoelt ofzo maar er staan hier echt reacties in waar ik schilfers van in mijn naad krijg
    #ANONIEMmaandag 8 december 2008 @ 16:50
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:22 schreef Maria2.0 het volgende:


    Ik kan op elk type vallen,
    Maar je doet het niet.

    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 16:52
    Dan wordt het te druk
    kwiwimaandag 8 december 2008 @ 16:53
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:46 schreef bikkeltje2 het volgende:
    Mijn ervaring met niet NL vrouwen is een stuk positiever dan NL vrouwen.

    Met hier en daar een uitzondering vind ik de NL vrouw zeer eenzijdig geëmancipeerd: enkel met die dingen die haar het beste uitkomen. En dan wordt het een ongebalanceerde relatie: een vrouw die enkel haalt en de man die alles moet geven. Veelal zie je dat de NL man maar inschikt, want je moet wat. De NL man komt in het buitenland wel erg over als een watje die zich laat koeioneren door zijn vrouw. Soms lachwekkend om te zien.

    Als de NL vrouw wat minder inhalerig wordt en er minder een machtsstrijd van maakt, maar ondertussen wel part-time gaat werken maar wel de huishoudster aanhoudt, zou ze een stuk symphatieker overkomen. Maar ja, dan heb je nog zoiets als charmant....
    Ik weet echt niet wat voor vrouwen jij tegenkomt hoor.. Maar niet alle vrouwen nemen alleen maar en geven niks.
    Blijkbaar heb jij liever een vrouw die niet geemancipeerd is en geen eigen mening heeft. Ieder zijn ding natuurlijk Ook die vrouwen zijn er.
    Koertmaandag 8 december 2008 @ 16:54
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:50 schreef Maria2.0 het volgende:
    En dat is niet tegen PSEArcher bedoelt ofzo maar er staan hier echt reacties in waar ik schilfers van in mijn naad krijg
    Oei, dat lijkt me niet prettig.
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 16:56
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:46 schreef bikkeltje2 het volgende:
    Mijn ervaring met niet NL vrouwen is een stuk positiever dan NL vrouwen.

    Met hier en daar een uitzondering vind ik de NL vrouw zeer eenzijdig geëmancipeerd: enkel met die dingen die haar het beste uitkomen. En dan wordt het een ongebalanceerde relatie: een vrouw die enkel haalt en de man die alles moet geven. Veelal zie je dat de NL man maar inschikt, want je moet wat. De NL man komt in het buitenland wel erg over als een watje die zich laat koeioneren door zijn vrouw. Soms lachwekkend om te zien.

    Als de NL vrouw wat minder inhalerig wordt en er minder een machtsstrijd van maakt, maar ondertussen wel part-time gaat werken maar wel de huishoudster aanhoudt, zou ze een stuk symphatieker overkomen. Maar ja, dan heb je nog zoiets als charmant....
    Zou je iets specifieker kunnen zijn?
    Scandalousmaandag 8 december 2008 @ 16:57
    quote:
    Of de beroemde zin: "Laten we toch vrienden zijn" (Waar hebben ze dit in vredesnaam vandaan?)
    Die zin komt voort uit het overschot aan mannen zoals dit :
    quote:
    Op zondag 7 december 2008 13:12 schreef PSEArcher het volgende:


    Mij kun jij je een beetje voorstellen als die vent van "King of Queens", Kevin James. Een stuk te dik (ca. 100 kg) en een stuk te klein (1,74 m) om van de meerderheid van vrouwen interessant gevonden te worden.
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 17:05
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:53 schreef kwiwi het volgende:

    [..]

    Ik weet echt niet wat voor vrouwen jij tegenkomt hoor.. Maar niet alle vrouwen nemen alleen maar en geven niks.
    Blijkbaar heb jij liever een vrouw die niet geemancipeerd is en geen eigen mening heeft. Ieder zijn ding natuurlijk Ook die vrouwen zijn er.
    Dat bedoel ik dus, gelijk overgaan op aanvallen: 'Blijkbaar heb jij liever een vrouw die niet geemancipeerd is en geen eigen mening heeft' Totaal ongefundeerd en en zeer onsymphatiek. Losse flodders is nog altijd geen mening maar een uiting van zwakte en frustratie die ertoe leidt om niet serieus genomen te worden. Je had bijvoorbeeld ook een vraag kunnen stellen. Maar als een man een mening heeft, dan wordt ie meteen de grond ingeboord. Grote dank voor de bevestiging van mijn posting.
    kwiwimaandag 8 december 2008 @ 17:05
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:05 schreef bikkeltje2 het volgende:

    [..]

    Dat bedoel ik dus, gelijk overgaan op aanvallen: 'Blijkbaar heb jij liever een vrouw die niet geemancipeerd is en geen eigen mening heeft' Totaal ongefundeerd en en zeer onsymphatiek. Losse flodders is nog altijd geen mening maar een uiting van zwakte en frustratie die ertoe leidt om niet serieus genomen te worden. Je had bijvoorbeeld ook een vraag kunnen stellen. Maar als een man een mening heeft, dan wordt ie meteen de grond ingeboord. Grote dank voor de bevestiging van mijn posting.
    Ik ben gewoon even net zo kort door de bocht als jij.
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 17:07
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:05 schreef bikkeltje2 het volgende:

    [..]

    Dat bedoel ik dus, gelijk overgaan op aanvallen: 'Blijkbaar heb jij liever een vrouw die niet geemancipeerd is en geen eigen mening heeft' Totaal ongefundeerd en en zeer onsymphatiek. Losse flodders is nog altijd geen mening maar een uiting van zwakte en frustratie die ertoe leidt om niet serieus genomen te worden. Je had bijvoorbeeld ook een vraag kunnen stellen. Maar als een man een mening heeft, dan wordt ie meteen de grond ingeboord. Grote dank voor de bevestiging van mijn posting.
    Ik heb keurig naar een verduidelijking van je standpunt gevraagd hoor
    Elegymaandag 8 december 2008 @ 17:27
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:52 schreef Maria2.0 het volgende:
    Dan wordt het te druk
    Cursus time management dan maar bij de LOI nemen?
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 17:33
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:07 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Ik heb keurig naar een verduidelijking van je standpunt gevraagd hoor
    Om te beginnen eerst een herhaling van wat ik gezegd heb: hier en daar een uitzondering.

    Veel vrouwen heb ik horen zeggen: 'ik moet er wel beter op worden anders hoeft het niet voor mij' Dat lijkt mij geen goed uitgangspunt voor een relatie. Het is geven en nemen. De perfecte vrouw of man bestaat niet, je krijgt de leuke en de minder leuke kanten er altijd bij. En liefde gaat nu eenmaal om een stukje onvoorwaardelijkheid. Zodra je voorwaarden gaat stellen dan wordt het al snel een stukje berekening. Bij zaken doen gaat dat op, maar bij een liefdesrelatie is dat killing.

    Het staat ieder natuurlijk vrij hoe iemand om wil gaan met haar of zijn relatie, maar starten met voorwaarden en dan afwachten of iemand daaraan voldoet vergroot niet de kans op een mooie relatie met groeiende inhoud. En als de biologische klok gaat tikken dan ineens minder hoge eisen gaan stellen (maar ja, beter laat dan nooit). Helaas zie ik om mij heen dat als er dan kinderen zijn, de relatie erg snel onder druk komt en dat de man dan vreest voor de financiële verplichtingen zonder dat ie nog een kans heeft om ook van de kinderen te kunnen genieten. Ik vind dat een echte dooddoener als het zo gaat. Gelukkig is dat een minderheid. En ja, andersom komt ook voor (het inruilen van een jongere dame door een wat oudere man als bekende cliché).
    Lemmebmaandag 8 december 2008 @ 17:36
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:46 schreef bikkeltje2 het volgende:
    Mijn ervaring met niet NL vrouwen is een stuk positiever dan NL vrouwen.

    Met hier en daar een uitzondering vind ik de NL vrouw zeer eenzijdig geëmancipeerd: enkel met die dingen die haar het beste uitkomen. En dan wordt het een ongebalanceerde relatie: een vrouw die enkel haalt en de man die alles moet geven. Veelal zie je dat de NL man maar inschikt, want je moet wat. De NL man komt in het buitenland wel erg over als een watje die zich laat koeioneren door zijn vrouw. Soms lachwekkend om te zien.

    Als de NL vrouw wat minder inhalerig wordt en er minder een machtsstrijd van maakt, maar ondertussen wel part-time gaat werken maar wel de huishoudster aanhoudt, zou ze een stuk symphatieker overkomen. Maar ja, dan heb je nog zoiets als charmant....
    Precies mijn ervaring.

    Je hebt best wel leuke Nederlandse dames, maar die zijn meestal ook minder hoog opgeleid. En dat gaat op een gegeven moment ook vervelen.

    Ik ken trouwens van mijn werk uit een aantal hoogopgeleide buitenlandse heren, afkomstig uit alle windstreken, en die vinden de Nederlandse dames ook niet te pruimen. Teveel kapsones, en alleen de lusten maar niet de lasten. Het ligt dus zeker niet aan ons.
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 17:41
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:33 schreef bikkeltje2 het volgende:

    [..]

    Om te beginnen eerst een herhaling van wat ik gezegd heb: hier en daar een uitzondering.

    Veel vrouwen heb ik horen zeggen: 'ik moet er wel beter op worden anders hoeft het niet voor mij' Dat lijkt mij geen goed uitgangspunt voor een relatie. Het is geven en nemen. De perfecte vrouw of man bestaat niet, je krijgt de leuke en de minder leuke kanten er altijd bij. En liefde gaat nu eenmaal om een stukje onvoorwaardelijkheid. Zodra je voorwaarden gaat stellen dan wordt het al snel een stukje berekening. Bij zaken doen gaat dat op, maar bij een liefdesrelatie is dat killing.

    Het staat ieder natuurlijk vrij hoe iemand om wil gaan met haar of zijn relatie, maar starten met voorwaarden en dan afwachten of iemand daaraan voldoet vergroot niet de kans op een mooie relatie met groeiende inhoud. En als de biologische klok gaat tikken dan ineens minder hoge eisen gaan stellen (maar ja, beter laat dan nooit). Helaas zie ik om mij heen dat als er dan kinderen zijn, de relatie erg snel onder druk komt en dat de man dan vreest voor de financiële verplichtingen zonder dat ie nog een kans heeft om ook van de kinderen te kunnen genieten. Ik vind dat een echte dooddoener als het zo gaat. Gelukkig is dat een minderheid. En ja, andersom komt ook voor (het inruilen van een jongere dame door een wat oudere man als bekende cliché).
    Ik vind je nogal vaag. Bedoel je dat we teveel financieel eisen en niks geven?

    Nou ja, ik zal nooit zeggen dat ik er beter op moet worden. Maar een man moet wel een verrijking van mijn leven zijn (en dan niet in financiele zin). Als ik een slechter persoon met een ongelukkiger leven word, wordt niemand daar blij van volgens mij. Die man ook niet

    Dus in hoeverre vind je dat wij alleen maar geven en niks nemen?
    kwiwimaandag 8 december 2008 @ 17:42
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:33 schreef bikkeltje2 het volgende:

    [..]

    Om te beginnen eerst een herhaling van wat ik gezegd heb: hier en daar een uitzondering.

    Veel vrouwen heb ik horen zeggen: 'ik moet er wel beter op worden anders hoeft het niet voor mij' Dat lijkt mij geen goed uitgangspunt voor een relatie. Het is geven en nemen. De perfecte vrouw of man bestaat niet, je krijgt de leuke en de minder leuke kanten er altijd bij. En liefde gaat nu eenmaal om een stukje onvoorwaardelijkheid. Zodra je voorwaarden gaat stellen dan wordt het al snel een stukje berekening. Bij zaken doen gaat dat op, maar bij een liefdesrelatie is dat killing.

    Het staat ieder natuurlijk vrij hoe iemand om wil gaan met haar of zijn relatie, maar starten met voorwaarden en dan afwachten of iemand daaraan voldoet vergroot niet de kans op een mooie relatie met groeiende inhoud. En als de biologische klok gaat tikken dan ineens minder hoge eisen gaan stellen (maar ja, beter laat dan nooit). Helaas zie ik om mij heen dat als er dan kinderen zijn, de relatie erg snel onder druk komt en dat de man dan vreest voor de financiële verplichtingen zonder dat ie nog een kans heeft om ook van de kinderen te kunnen genieten. Ik vind dat een echte dooddoener als het zo gaat. Gelukkig is dat een minderheid. En ja, andersom komt ook voor (het inruilen van een jongere dame door een wat oudere man als bekende cliché).
    Waar doelen die vrouwen dan precies op met 'ik moet er wel beter op worden anders hoeft het niet voor mij'?

    En over het hoge eisen stellen; ik vind dat je best hoge eisen mag stellen (ook als man uiteraard) aangezien het wel om een man (of vrouw) gaat waar je misschien de rest van je leven mee samen bent.
    Ik kan m'n eisenpakket (dat niet eens zo groot is) wel naar beneden aanpassen maar dat gaat niet werken aangezien m'n eisen redelijk normale dingen zijn die nodig zijn om een beetje evenwichtige relatie op te kunnen bouwen.
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 17:49
    Ik vind dat Italiaanse vrouwen bijvoorbeeld veel geëmancipeerder én gebalanceerder zijn dan de Nederlandse (ik generaliseer nu even gemakshalve dus uitzonderingen zijn er genoeg), zelf een eigen mening hebben en die van de man ook accepteren. Als daarin een verschil zit, dan stappen ze daar relatief makkelijker overheen. Niet dat oeverloze doorzeuren net zolang dat er iemand (de man dus) toegeeft, wat nogal sfeerverlagend is en eigenlijk niets anders dan een ordinaire machtsstrijd. Het flirten wordt gewoon gezien als een leuk spel dat bij het leven hoort en het wel zo aangenaam maakt en als het niet past weet je dat gelijk zonder over te gaan op lange tenen gedrag. Ik heb veel mogen leren van veel italiaanse vrouwen en heb ze hoog in mijn aanzien (ook al was het soms met vallen en opstaan).
    kingmobmaandag 8 december 2008 @ 17:52
    Mwoah, ik herken er wel wat in. Het is heel moeilijk om de vinger op de zere plek te leggen, maar ik heb sterk de indruk dat veel nederlandse vrouwen toch een beetje een misplaatst superioriteitsgevoel hebben.
    Klinkt nogal lullig, maar dat is wel mijn ervaring. Tuurlijk is niet iedereen zo etc. maar je merkt toch een bepaalde 'girl power' stroming die te ver is doorgezet.

    Wat bikkeltje denk ik bedoelt met 'voorwaardelijk', is dat de chemie genegeert wordt lijkt het wel.
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 17:54
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:49 schreef bikkeltje2 het volgende:
    Ik vind dat Italiaanse vrouwen bijvoorbeeld veel geëmancipeerder én gebalanceerder zijn dan de Nederlandse (ik generaliseer nu even gemakshalve dus uitzonderingen zijn er genoeg), zelf een eigen mening hebben en die van de man ook accepteren. Als daarin een verschil zit, dan stappen ze daar relatief makkelijker overheen. Niet dat oeverloze doorzeuren net zolang dat er iemand (de man dus) toegeeft, wat nogal sfeerverlagend is en eigenlijk niets anders dan een ordinaire machtsstrijd. Het flirten wordt gewoon gezien als een leuk spel dat bij het leven hoort en het wel zo aangenaam maakt en als het niet past weet je dat gelijk zonder over te gaan op lange tenen gedrag. Ik heb veel mogen leren van veel italiaanse vrouwen en heb ze hoog in mijn aanzien (ook al was het soms met vallen en opstaan).
    Daar heb je wel een punt ja, maar dat is niet alleen iets van Nederlandse vrouwen. Mannen kunnen hier ook behoorlijk zeuren - zie dit topic en de vele vergelijkbare in dit subforum. Nederlanders zijn gewoon zeikerds die altijd gelijk willen hebben

    Maar is dat nu wat je bedoelde met geven en nemen? Dat je niet vaak genoeg je zin krijgt?
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 17:56
    Dus in hoeverre vind je dat wij alleen maar geven en niks nemen? => Maar een man moet wel een verrijking van mijn leven zijn.

    Dat dus! een balans die doorslaat naar het voordeel van de vrouw. het lijkt wel een product.
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 18:00
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:56 schreef bikkeltje2 het volgende:
    Dus in hoeverre vind je dat wij alleen maar geven en niks nemen? => Maar een man moet wel een verrijking van mijn leven zijn.

    Dat dus! een balans die doorslaat naar het voordeel van de vrouw. het lijkt wel een product.
    Dat heeft misschien te maken met ervaringen. MIjn laatste 2 relaties waren met mannen/jongens die erg veel van mij hebben gevraagd: geld, liefde, energie. Die heb ik ook gegeven en andersom is dat een beetje achtergebleven.

    Nu zie ik het niet als een ruilhandel, maar als een man mij zeg maar leegzuigt dan is het beter om er mee te kappen. Ik zou graag zien dat een partner in de toekomst gelijkwaardig met mij om kan gaan. Dus dat hij niet mij op mijn kop wil zitten, maar ook dat hij mij niet alleen gebruikt als houvast en alles dus van mij afhangt. Ik zou graag een balans zien. Afgezien van alles aan de liefde dat onverklaarbaar is, natuurlijk.

    Als je dat te veeleisend bent, dan ben ik dat dus Ik wil geen balans in mijn voordeel, ik wil een eerlijke balans overigens
    kwiwimaandag 8 december 2008 @ 18:01
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:56 schreef bikkeltje2 het volgende:
    Dus in hoeverre vind je dat wij alleen maar geven en niks nemen? => Maar een man moet wel een verrijking van mijn leven zijn.

    Dat dus! een balans die doorslaat naar het voordeel van de vrouw. het lijkt wel een product.
    Het zou toch ook niks zijn als je vriend/vriendin man/vrouw geen verrijking van je leven is....?
    M_Schtoppelmaandag 8 december 2008 @ 18:03
    Zoveel mannen met ongeveer dezelfde reactie. Dat geeft toch te denken, dan zal er dus vast wel een kern van waarheid in zitten. En uiteraard wilde ik topicstarter niet de afgrond induwen maar hem juist een hart onder de riem steken, hij is immers nog een stuk jonger dan ik.

    Um Gotteswill'n!
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 18:06
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:54 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Daar heb je wel een punt ja, maar dat is niet alleen iets van Nederlandse vrouwen. Mannen kunnen hier ook behoorlijk zeuren - zie dit topic en de vele vergelijkbare in dit subforum. Nederlanders zijn gewoon zeikerds die altijd gelijk willen hebben

    Maar is dat nu wat je bedoelde met geven en nemen? Dat je niet vaak genoeg je zin krijgt?
    Ja, mannen kunnen er ook wat van. (over dat zeuren).

    Je zin krijgen is naar m.i. juist het voorbeeld van NEMEN. Geven en nemen is juist een keertje niet je zin doordrijven omdat je inziet of invoelt dat het voor de ander wel eens van meer waarde kan zijn dan voor jou en dat vind je dan belangrijker en geeft je een beter gevoel.

    Liefde gaat naar mijn idee om drie dingen waar je absoluut geen voorwaarde in stelt:
    1. investeren ipv manipuleren
    2. accepteren ipv afwijzen
    3. begrijpen ipv oordelen

    Daarom kan je ook wel zeggen 'liefde maakt blind' en dat wordt dan helaas nog weleens misbruik van gemaakt. Maar als je elkaar volledig vetrouwd dan zijn dit de ingerdienten die je relatie diepte kunnen geven en dan overwin je ook wel de moeilijke momenten.
    Lemmebmaandag 8 december 2008 @ 18:07
    @Ripley

    Klinkt meer alsof je gewoon op foute kerels valt. Ja, die dames heb je ook, en die eisen sowieso teveel. Daar valt voor een goedwillende, "normale" man sowieso niks mee te beginnen., want daar is die weer niet spannend en "macho" genoeg voor.

    En die dames maar zeuren dat ze weer uitgezogen zijn door de zoveelste leegloper, waar al die andere, 'saaie' mannen dan voor moeten boeten.
    Scandalousmaandag 8 december 2008 @ 18:09
    Volgens mij ga je gewoon geen leuke relatie krijgen/vinden als je al begint met die vooroordelen
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 18:13
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 18:00 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Dat heeft misschien te maken met ervaringen. MIjn laatste 2 relaties waren met mannen/jongens die erg veel van mij hebben gevraagd: geld, liefde, energie. Die heb ik ook gegeven en andersom is dat een beetje achtergebleven.

    Nu zie ik het niet als een ruilhandel, maar als een man mij zeg maar leegzuigt dan is het beter om er mee te kappen. Ik zou graag zien dat een partner in de toekomst gelijkwaardig met mij om kan gaan. Dus dat hij niet mij op mijn kop wil zitten, maar ook dat hij mij niet alleen gebruikt als houvast en alles dus van mij afhangt. Ik zou graag een balans zien. Afgezien van alles aan de liefde dat onverklaarbaar is, natuurlijk.

    Als je dat te veeleisend bent, dan ben ik dat dus Ik wil geen balans in mijn voordeel, ik wil een eerlijke balans overigens
    Ja, ik kan mij voorstellen dat je jezelf in bescherming neemt als je een ervaring (of meerdere) hebt dat het maar van één kant komt. Een relatie kan alleen vruchtbaar zijn als die in balans is, maar dan wel op langere termijn (met het gevaar dat op korte termijn dit uitgebuit wordt). Dat moet natuurlijk wel een beetje groeien. beetje bij beetje gaat de deur dan meer open (en soms wat meer dicht). Ik denk dan niet dat je in termen van veeleisend moet praten maar van voorzichtigheid (en dat kan natuurlijk nooit kwaad). Met vuistje op een vuistje kom je hoger dan vuistje tegen vuistje.
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 18:25
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 18:01 schreef kwiwi het volgende:

    [..]

    Het zou toch ook niks zijn als je vriend/vriendin man/vrouw geen verrijking van je leven is....?
    En als de verrijking ophoudt om wat voor reden dan ook, dan simpeltjes inleveren?

    Als je je partner gaat beschouwen als een product, dan ben ik bang dat je snel beschoren terug komt.
    En dan zijn we weer precies terug op het onderwerp van dit topic.

    Neemt niet weg dat dit natuurlijk ook voor veel mannen geldt.

    Maar kort door de bocht is het zeker wel!
    kwiwimaandag 8 december 2008 @ 18:28
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 18:25 schreef bikkeltje2 het volgende:

    [..]

    En als de verrijking ophoudt om wat voor reden dan ook, dan simpeltjes inleveren?

    Als je je partner gaat beschouwen als een product, dan ben ik bang dat je snel beschoren terug komt.
    En dan zijn we weer precies terug op het onderwerp van dit topic.

    Neemt niet weg dat dit natuurlijk ook voor veel mannen geldt.

    Maar kort door de bocht is het zeker wel!
    Maar wie zegt nou dat je je partner gaat beschouwen al product? Ik niet, en zo denk ik er ook zeker niet over.

    En als de verrijking ophoudt dan moet je er wat aan proberen te doen samen.
    SeLangmaandag 8 december 2008 @ 18:32
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:41 schreef Maria2.0 het volgende:
    Juist innerlijk/uitstraling/karakter maken iemand mooi. Een vent kan nog zo knap zijn, als het een eikel is is dat ook alleen maar een leeg omhulsel.
    Altijd dat gelul over uitstraling

    Er zijn veel meer mensen met een acceptabel uiterlijk dan er mensen zijn met een leuke uitstraling. Dat nog los van de vraag of iemand verder interessant is. Dus waarom wanhopige mensen zich toch altijd vastklampen aan 'uitstraling is belangrijker' dat is mij een raadsel.
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 18:36
    Het is al gezegd.
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 18:09 schreef Scandalous het volgende:
    Volgens mij ga je gewoon geen leuke relatie krijgen/vinden als je al begint met die vooroordelen
    Xenniamaandag 8 december 2008 @ 18:54
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 08:11 schreef PSEArcher het volgende:
    Ik ga er even van uit dat je nooit dik was?
    Correct, dat heb ik nooit zo ver laten komen door een bijna permanente gezonde levensstijl.
    quote:
    Wat je doet is misschien genoeg om gewicht te behouden. Om af te vallen moet men echter een heel stuk meer doen. En waar je de energie vandaan haalt na een drukke 12 uur werkdag (5-6 dagen de week) om nog te gaan hardlopen, dat zou ik ook graag weten. Ik leer graag bij.
    Ik ben ook rond de 12 uur per dag van huis, mede door de files. Waar ik de energie vandaan haal? Ik heb geregeld de energie niet, maar ga toch. Discipline en uiteindelijk geeft het me ook wel weer energie. En dan zijn er natuurlijk nog de weekenden.
    quote:
    De laatste tijd (drie weken) hou ik de calorieen bij, die ik eet. Dat ligt per dag rond de 1.000 - 1.500 met af en toe (zo om de twee weken) een "uitglijder" daarbij.
    Als je zo weinig eet, zou je toch af moeten vallen? Tenzij je weer te weinig eet om je verbranding op peil te houden. Ga anders eens langs bij een dietiste.
    quote:
    En met alle respect: kaste???? Zitten we soms in Indie? Dat is toch flauwekul. Iedereen kan op iedereen verliefd worden. En af en toe is het ook wederzijds. Liefde laat zich door niets beperken en men kan niet zeggen: "Ik mag op die soort meiden niet verliefd worden, maar alleen op die en die soort." De kans is wel kleiner, dat geef ik graag toe, omdat zij ook meestal op zoek zijn naar de George Clooneys en Antonio Banderas-types, maar het is niet onmogelijk.

    Ik geloof niet in "kastes" of "klasses", die puur alleen na het uiterlijk ingedeelt worden. Als wij daar aan doen, dan kunnen wij net zo goed terug na dat belachelijke kleine mannetje (die helaas ook uit Oostenrijk kwam) met die rare snor, als je weet wie ik bedoel. Die had er ook programmas dat alleen mooie mensen met mooie mensen.... wat hij met de anderen deed is ook bekend denk ik. Get real!!
    Dus je gelooft niet in het verhaal dat mensen op innerlijk vallen en ook niet in het verhaal dat mensen op mensen uit hun eigen schoonheidsklasse vallen? Dan blijft er niets meer over, het is het 1 of het ander. Jouw praktijkervaring wijst overigens uit dat het wel zo werkt. Als jij vindt dat je recht zou hebben op iemand die mooi is, dan mag de ander ook vinden dat zij dat recht heeft..
    quote:
    Hoe wist je trouwens, dat ik naar de kapper moet? Staat voor donderdag gepland, want zondag gaat het voor mij weer een hele week naar scandinavie. Maar waar jullie de idee vandaan hebben, dat ik met kleding uit de rommelbak rondloop is mij ook niet helemaal duidelijk. Ik koop gewoon met smaak in en heb dat meerdere keren ook van vreemde mensen gehoord. Dat is het dus al niet...
    Ik zeg helemaal niet dat je kleding uit een rommelbak komt. Je hoeft niet zo defensief te doen. Het was meer een algemene tip van goh misschien kun je daar nog wat aan sleutelen. Ik weet niet hoe jij gekleed bent.
    bikkeltje2maandag 8 december 2008 @ 19:03
    PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 19:40
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 16:50 schreef Maria2.0 het volgende:
    Jezus Christus te paard, wat worden we hier als inhalige mormels neergezet zeg.
    Ik snap er echt geen reet van, ongelooflijk. Ik weet niet met wat voor krengen jullie omgaan maar ik herken er echt geen fuck van. Ik vind het beneden alle peil om alles op NL dames af te schuiven, gatverdamme.

    En dat is niet tegen PSEArcher bedoelt ofzo maar er staan hier echt reacties in waar ik schilfers van in mijn naad krijg
    schilfers in je naad? Die moet je even uitleggen a.u.b. die snap ik niet... Ik ken nog niet alle Nederlandse uitdrukkingen...
    M_Schtoppelmaandag 8 december 2008 @ 19:44
    Doe maar niet, ordinaire meid
    sigmemaandag 8 december 2008 @ 19:51
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 19:40 schreef PSEArcher het volgende:

    [..]

    schilfers in je naad? Die moet je even uitleggen a.u.b. die snap ik niet... Ik ken nog niet alle Nederlandse uitdrukkingen...
    Ik zou het vertalen met: "Dat irriteert mij mateloos".
    Het is geen uitdrukking, dat van die schilferige naad, dus ik zou 'm niet opnemen in je vocabulair .
    PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 20:01
    Ok, dan kan ik me al een beetje voorstellen waar het om gaat. Het is wel weer typisch Hollands. In het Duitse taalgebruik heeft het meestal met mest en dieren te doen als je aan het schelden bent. Nederlanders geven duidelijk de voorkeur aan lichaamsdelen en ziektes.... ik moet er wel gedeeltelijk hard om lachen... Jullie mogen het geloven of niet...
    Okselmaandag 8 december 2008 @ 20:08
    Ga reizen..

    Breid je vriendengroep uit..

    Probeer het niet om een vrouw in bed te krijgen, maar bouw eerst een vriendschap op om vervolgens toe te slaan..
    kwiwimaandag 8 december 2008 @ 20:19
    Schiet me ineens te binnen dat een kennis van me altijd met van die reizen meegaat voor mensen die alleen op vakantie gaan (9 van de 10 mensen daar is dus vrijgezel ).
    Kun je op reis, en leer je ook nog wat mensen kennen. Iedereen doet dat om nieuwe mensen te leren kennen dus echt initiatief (als in iemand krampachtig aanspreken ) hoef je niet eens te nemen, dat gaat allemaal vanzelf
    Koertmaandag 8 december 2008 @ 20:20
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 20:01 schreef PSEArcher het volgende:
    Ok, dan kan ik me al een beetje voorstellen waar het om gaat. Het is wel weer typisch Hollands. In het Duitse taalgebruik heeft het meestal met mest en dieren te doen als je aan het schelden bent. Nederlanders geven duidelijk de voorkeur aan lichaamsdelen en ziektes.... ik moet er wel gedeeltelijk hard om lachen... Jullie mogen het geloven of niet...
    Hehe

    Trouwens, je moet niet zoeken - slechts vinden.
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 20:24
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 18:07 schreef Lemmeb het volgende:
    @Ripley

    Klinkt meer alsof je gewoon op foute kerels valt. Ja, die dames heb je ook, en die eisen sowieso teveel. Daar valt voor een goedwillende, "normale" man sowieso niks mee te beginnen., want daar is die weer niet spannend en "macho" genoeg voor.

    En die dames maar zeuren dat ze weer uitgezogen zijn door de zoveelste leegloper, waar al die andere, 'saaie' mannen dan voor moeten boeten.
    Nee hoor, integendeel. Ik val totaal niet op macho, standaard foute mannen. Zo moet je het ook niet zien. Ik heb wel altijd gevallen op jongere, lager opgeleide mannen die erg op mij leunden en die steun niet terug konden geven. Dus als ik ooit weer aan relatie begin wil ik dat niet meer en wil ik ook graag dat iemand er voor mij is. Maar dat is heel wat anders dan wat jij schetst
    PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 20:24
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 18:54 schreef Xennia het volgende:

    [..]

    Correct, dat heb ik nooit zo ver laten komen door een bijna permanente gezonde levensstijl.

    [..]

    Ik ben ook rond de 12 uur per dag van huis, mede door de files. Waar ik de energie vandaan haal? Ik heb geregeld de energie niet, maar ga toch. Discipline en uiteindelijk geeft het me ook wel weer energie. En dan zijn er natuurlijk nog de weekenden.

    - Dan respect als je beide punten voor elkaar krijgt. Ik kan het niet. Ik ben trouwens geregeld echt 12 uur per dag aan het werk. Rijden (rond een uur zonder files) is er nog niet eens ingerekend.
    [..]

    Als je zo weinig eet, zou je toch af moeten vallen? Tenzij je weer te weinig eet om je verbranding op peil te houden. Ga anders eens langs bij een dietiste.

    Om mijn verbranding op pijl te houden, zou ik eigenlijk 30 minuten per dag echt moeten bewegen. En dat doe ik helaas vaak genoeg niet. Noem me lui, maar ik ga hier om 0700 de deur uit en ben om 2100 weer terug. Om 2300 moet ik weer naar bed. Daar tussenin moeten nog boodschappen gedaan worden, en het huis moet opgeruimt worden. Chapeau voor iedereen die dat kan en daarnaast nog sport. Maar ik zou wel echt langzaam een andere baan moeten zoeken.
    [..]

    Dus je gelooft niet in het verhaal dat mensen op innerlijk vallen en ook niet in het verhaal dat mensen op mensen uit hun eigen schoonheidsklasse vallen? Dan blijft er niets meer over, het is het 1 of het ander. Jouw praktijkervaring wijst overigens uit dat het wel zo werkt. Als jij vindt dat je recht zou hebben op iemand die mooi is, dan mag de ander ook vinden dat zij dat recht heeft..

    Je begrijpt me verkeerd: Ik geloof er echt aan, dat men puur op innerlijk kan vallen. Maar ik geloof niet in het verhaal van schoonheitsklasses. En ik zeg ook neit, dat ze geen recht hebben om op andere mooie mensen te vallen. Maar ik zeg ook, dat mooie mensen ook oop niet zo mooie kunnen vallen.
    [..]

    Ik zeg helemaal niet dat je kleding uit een rommelbak komt. Je hoeft niet zo defensief te doen. Het was meer een algemene tip van goh misschien kun je daar nog wat aan sleutelen. Ik weet niet hoe jij gekleed bent.

    Ik zei dat omdat ik deze opmmerking hier al meerdere keren heb gekregen.
    dwergplaneetmaandag 8 december 2008 @ 20:29
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 18:00 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Dat heeft misschien te maken met ervaringen. MIjn laatste 2 relaties waren met mannen/jongens die erg veel van mij hebben gevraagd: geld, liefde, energie. Die heb ik ook gegeven en andersom is dat een beetje achtergebleven.
    [..]
    Ha, nu komt de aap uit de mouw! Je bent dus 2x voor een foute man gevallen. En nu ben je bang dat je 3e relatie net zo zal zijn. En eerst blies je hier zo hoog van de toren, over dat je zoveel mannelijke aandacht krijgt, en dat je op je 30e een boyfriend van 24 had. En dan vraag jij ook nog waar wij mannen het over hebben als we praten over "het misplaatste superioriteitsgevoel van de Nederlandse vrouw." Is het niet duidelijk?
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 20:35
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 20:29 schreef dwergplaneet het volgende:

    [..]

    Ha, nu komt de aap uit de mouw! Je bent dus 2x voor een foute man gevallen. En nu ben je bang dat je 3e relatie net zo zal zijn. En eerst blies je hier zo hoog van de toren, over dat je zoveel mannelijke aandacht krijgt, en dat je op je 30e een boyfriend van 24 had. En dan vraag jij ook nog waar wij mannen het over hebben als we praten over "het misplaatste superioriteitsgevoel van de Nederlandse vrouw." Is het niet duidelijk?
    Nee, het is niet duidelijk. Ik zie mijn ex-relaties niet als fout En daarvoor heb ik ook al relaties gehad, waaronder 1 van 5 jaar en die zie ik ook niet als fout En ik zeg niet dat ik zoveel mannelijke aandacht heb, ik zeg dat ik daarover niet te klagen heb. Ik blaas niet hoog van de toren, ik ben een normale vrouw met niks te klagen Ik voel me superieur aan niemand, dus vind ik het vervelend als me dat wordt aangepraat. En ik vind het ook vervelend als me wordt aangepraat dat niemand je wil boven de 30. Want dat is ook absoluut niet zo
    PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 20:38
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 20:29 schreef dwergplaneet het volgende:

    [..]

    Ha, nu komt de aap uit de mouw! Je bent dus 2x voor een foute man gevallen. En nu ben je bang dat je 3e relatie net zo zal zijn. En eerst blies je hier zo hoog van de toren, over dat je zoveel mannelijke aandacht krijgt, en dat je op je 30e een boyfriend van 24 had. En dan vraag jij ook nog waar wij mannen het over hebben als we praten over "het misplaatste superioriteitsgevoel van de Nederlandse vrouw." Is het niet duidelijk?
    Wat heeft dit met superioriteit te doen? Ze is twee keer op de verkeerde gevallen. Dat is iedereen van ons wel eens overkomen. Dat moet niet zeggen, dat ze verder geen aandacht krijgt. En met 30 een vriend van 24 hebben, waar zit daar nu het probleem? Even serieus.

    Is ze bang voor een 3e relatie? Misschien wel, misschien niet. Ik hoop alleen dat Ripley niet doet, wat vele mannen hier doen. Alles als een pot nat te zien.
    dwergplaneetmaandag 8 december 2008 @ 20:45
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 20:35 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Nee, het is niet duidelijk. Ik zie mijn ex-relaties niet als fout En daarvoor heb ik ook al relaties gehad, waaronder 1 van 5 jaar en die zie ik ook niet als fout
    Tsja, de Nederlandse vrouw van tegenwoordig is er zelfs trots op dat ze zoveel relaties heeft gehad.
    kingmobmaandag 8 december 2008 @ 20:46
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 20:35 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Nee, het is niet duidelijk. Ik zie mijn ex-relaties niet als fout En daarvoor heb ik ook al relaties gehad, waaronder 1 van 5 jaar en die zie ik ook niet als fout En ik zeg niet dat ik zoveel mannelijke aandacht heb, ik zeg dat ik daarover niet te klagen heb. Ik blaas niet hoog van de toren, ik ben een normale vrouw met niks te klagen Ik voel me superieur aan niemand, dus vind ik het vervelend als me dat wordt aangepraat. En ik vind het ook vervelend als me wordt aangepraat dat niemand je wil boven de 30. Want dat is ook absoluut niet zo
    Het gaat ook niet zo zeer om superieur, maar meer om net even te ver egocentrisch denken imo. Niks mis mee op zich, zeker tegenover mensen die je nog niet zo goed kent (bv dus mannen waarmee je net date).

    Ik trek die conclusie iig na weer toch een 5tal nieuwe vrouwen echt te hebben leren kennen na mijn laatste lange relatie. Ze hadden allemaal gemeen dat ze extreem afwachtend waren. Ik werd gekeurd (of zo voelde het iig) en dat wordt echt naar na een tijdje. Ook vanuit vriendinnen krijg ik vrij stelselmatig de indruk dat wat reflectie ontbreekt.

    Eerst (en nog steeds wel) dacht ik gewoon 'het klikt niet/ik ben niet leuk genoeg', afhankelijk van m'n bui . Nu begin ik toch ook langzamerhand te denken dat het een beetje algemeen de nederlandse vrouw is.

    Ik geef wel toe dat ik een beetje beschadigd ben door mijn ex op dit gebied.
    PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 20:46
    Het oude liedje: als een man veel relaties heeft, dan is het een toffe kerel. Als een vrouw veel relaties heeft, dan is het een slet.

    Als een man weinig relaties heeft, hebben mensen gauw het vermoeden dat hij homo is. Als een vrouw weinig relaties heeft dan hoort dat zo.
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 20:47
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 20:45 schreef dwergplaneet het volgende:

    [..]

    Tsja, de Nederlandse vrouw van tegenwoordig is er zelfs trots op dat ze zoveel relaties heeft gehad.
    Je vindt het wel leuk om te proberen alles in een negatief daglicht te stellen he? Ik ben 31 en heb 1 relatie gehad van 5 jaar en 3 van ongeveer anderhalf jaar. Hardly alsof ik met de halve wereld een relatie heb gehad
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 20:51
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 20:46 schreef kingmob het volgende:

    [..]

    Het gaat ook niet zo zeer om superieur, maar meer om net even te ver egocentrisch denken imo. Niks mis mee op zich, zeker tegenover mensen die je nog niet zo goed kent (bv dus mannen waarmee je net date).

    Ik trek die conclusie iig na weer toch een 5tal nieuwe vrouwen echt te hebben leren kennen na mijn laatste lange relatie. Ze hadden allemaal gemeen dat ze extreem afwachtend waren. Ik werd gekeurd (of zo voelde het iig) en dat wordt echt naar na een tijdje. Ook vanuit vriendinnen krijg ik vrij stelselmatig de indruk dat wat reflectie ontbreekt.

    Eerst (en nog steeds wel) dacht ik gewoon 'het klikt niet/ik ben niet leuk genoeg', afhankelijk van m'n bij . Nu begin ik toch ook langzamerhand te denken dat het een beetje algemeen de nederlandse vrouw is.

    Ik geef wel toe dat ik een beetje beschadigd ben door mijn ex op dit gebied.
    Ik vind dat wel een beetje gek eigenlijk. Ik weet dat ik relaties heb gehad die uiteindelijk een scheve balans hebben gehad, maar wat die relatie gemeen hebben ben ik. Ik zoek dat dus bij mezelf en probeer daarvan te leren. Maar als ik probeer te leren van die dingen stel ik me suyperieur op

    Ik lees bij jou dat je steeds tegen hetzelfde aanloopt en dat je eerst ook een beetje zo dacht, maar dat het uiteindelijk wel aan de vrouwen zou liggen. Er zijn zoveel soorten vrouwen en jij komt steeds dezelfde soort tegen. Zou dat dan ook niet voor een deel bij jou liggen? Maar nee, dat is niet je superieur op stellen: er van uit gaan dat de fout bij de andere partij ligt.

    Ik vind dat vreemd.
    sigmemaandag 8 december 2008 @ 21:00
    quote:
    Maar ik zou wel echt langzaam een andere baan moeten zoeken.
    Ik ben vast niet erg representatief voor de Nederlandse dames, maar ik zou noooit van m'n leven een relatie overwegen met iemand die zo gruwelijk veel werkt.

    Je hebt niet eens tijd voor jezelf, laat staan voor (het opbouwen van een relatie met) een ander .

    [ Bericht 1% gewijzigd door sigme op 08-12-2008 21:05:47 ]
    kingmobmaandag 8 december 2008 @ 21:01
    Ja, ik realiseer me ook wel dat het krom klinkt, maar dit is wat ik voel. En ik ben juist iemand die eigenlijk dat soort dingen altijd op zichzelf betrekt en dat probeert te veranderen, dus het betekend wel wat.

    Ik zeg overigens niet dat jij je superieur op stelt, ik heb geen flauw idee hoe je in het echt bent. Slechts dat het wel begint op te vallen bij de vrouwen die ik tegenkom idd.

    Bij mij wordt het beeld gevoed door de tendens die je in de media ziet. De vrouw die nu wordt besproken is een gewild slachtoffer van reclames en series, zoveel mag iig duidelijk zijn?
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 21:04
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:01 schreef kingmob het volgende:
    Ja, ik realiseer me ook wel dat het krom klinkt, maar dit is wat ik voel. En ik ben juist iemand die eigenlijk dat soort dingen altijd op zichzelf betrekt en dat probeert te verranderen, dus het betekend wel wat.

    Ik zeg overigens niet dat jij je superieur op stelt, ik heb geen flauw idee hoe je in het echt bent. Slechts dat het wel begint op te vallen bij de vrouwen die ik tegenkom idd.

    Bij mij wordt het beeld gevoed door de tendens die je in de media ziet. De vrouw die nu wordt besproken is een gewild slachtoffer van reclames en series, zoveel mag iig duidelijk zijn?
    Ik voel me ook niet aangesproken. Maar ik vind wel dat mannen soms bedreigd lijken doordat vrouwen weten wat ze willen. Terwijl alleen al in dit topic gezegd wordt dat niemand een dikke vrouw wil of een vrouw van boven de 30 en dat dat dan kennelijk wel normaal is. Dat vind ik nogal krom
    Harajuku.maandag 8 december 2008 @ 21:08
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 19:40 schreef PSEArcher het volgende:

    [..]

    schilfers in je naad? Die moet je even uitleggen a.u.b. die snap ik niet... Ik ken nog niet alle Nederlandse uitdrukkingen...
    kingmobmaandag 8 december 2008 @ 21:13
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:04 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Ik voel me ook niet aangesproken. Maar ik vind wel dat mannen soms bedreigd lijken doordat vrouwen weten wat ze willen. Terwijl alleen al in dit topic gezegd wordt dat niemand een dikke vrouw wil of een vrouw van boven de 30 en dat dat dan kennelijk wel normaal is. Dat vind ik nogal krom
    Tja, dat vind ik eerlijk gezegd gewoon hypocriet. Ik heb natuurlijk ook gewoon liever een mooie slanke vrouw met cup c, maar echt van groot belang is dat nou ook weer niet. uiteindelijk wordt je beide lelijk en moet je er ook mee leven denk ik dan maar.

    Verder is het prima dat een vrouw weet wat ze wilt (en zelfs aantrekkelijk voor mij). Maar het moet niet zo doorschieten dat de vrouw in kwestie eigenlijk het spel een beetje vergeet en min of meer gaat afwachten waar die man die ze wil nou blijft. Ik denk namelijk dat als die man al bestaat, die niet blijft bij zo'n houding.

    En dat laatste is wat ik waarneem. De gedachte dat je zo iemand 'verdient' zeg maar, terwijl dat natuurlijk niet zo is. Je moet er iets voor doen.
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 21:15
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 17:27 schreef Elegy het volgende:

    [..]

    Cursus time management dan maar bij de LOI nemen?
    Jou erbij kan ik nog wel handelen schat
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 21:21
    Whehe, sorry, ik heb altijd ordinaire uitdrukkingen. Maarja, ben dan ook een ordinaire meid zoals ik al las.

    Overigens heb ik het volgende al vaker gezegd (en toen werd er behoorlijk op gereageerd, maar we doen hem nog maar een keertje):
    Ik heb geen relatie nodig. Ik ben Maria, ik ben gelukkig met mezelf, mijn leven, heb daar geen partner voor nodig. Heb ook geen partner nodig voor financiën of bevestiging. Hell, ik zou zelfs geen partner nodig hebben voor seks. Kortom: Ik heb een partner puur als aanvulling op mijn reeds prima leven.
    Zonder hem ben ik ook gelukkig, met hem ben ik alleen gelukkiger.

    Dus ik herken nog steeds vrij weinig van het beeld wat er bestaat van het Nederlandse vrouwmormel.
    Ken ook niemand die materieel beter moet worden van een relatie. Uiteindelijk word je van een goede relatie uiteraard wel beter, maar da's puur in emotionele zin. Dat betekent niet dat je zonder die relatie niks waard bent, mét de relatie ben je alleen meer waard.
    mrboxmaandag 8 december 2008 @ 21:22
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:04 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Ik voel me ook niet aangesproken. Maar ik vind wel dat mannen soms bedreigd lijken doordat vrouwen weten wat ze willen. Terwijl alleen al in dit topic gezegd wordt dat niemand een dikke vrouw wil of een vrouw van boven de 30 en dat dat dan kennelijk wel normaal is. Dat vind ik nogal krom
    Denk niet dat we "ons" storen aan dames die weten wat ze willen maar dat er niet aan het geven wordt gedaan, dus niet iets willen inbinden in hun wensen.De ander moet maar zich aanpassen of dat bijvoorbeeld een sorry al teveel gevraagd is.
    Elegymaandag 8 december 2008 @ 21:22
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:15 schreef Maria2.0 het volgende:

    [..]

    Jou erbij kan ik nog wel handelen schat
    Dat heb ik vaker gehoord. Ze eindigen toch altijd in tranen

    dwergplaneetmaandag 8 december 2008 @ 21:23
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 20:47 schreef Ripley het volgende:

    [..]

    Je vindt het wel leuk om te proberen alles in een negatief daglicht te stellen he? Ik ben 31 en heb 1 relatie gehad van 5 jaar en 3 van ongeveer anderhalf jaar. Hardly alsof ik met de halve wereld een relatie heb gehad
    Ik ben 34, en ik heb nog geen een relatie gehad. Enig idee hoe ik me voel? Want daar moet ik me dus wel hevig voor schamen en onzeker over zijn.
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 21:25
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:23 schreef dwergplaneet het volgende:

    [..]

    Ik ben 34, en ik heb nog geen een relatie gehad. Enig idee hoe ik me voel? Want daar moet ik me dus wel hevig voor schamen en onzeker over zijn.
    Heb ik dat gezegd? Maar jij voelt kennelijk wel de behoefte om onaardig over mijn relaties te doen
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 21:26
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 18:32 schreef SeLang het volgende:

    [..]

    Altijd dat gelul over uitstraling

    Er zijn veel meer mensen met een acceptabel uiterlijk dan er mensen zijn met een leuke uitstraling. Dat nog los van de vraag of iemand verder interessant is. Dus waarom wanhopige mensen zich toch altijd vastklampen aan 'uitstraling is belangrijker' dat is mij een raadsel.
    Eh? Wanhopig? Ik ben getrouwd
    Ik vind serieus dat uitstraling belangrijker is. Omdat je van uitstraling mooier wordt, of je nou een Quasimodo bent of een Calvin Klein model, zodra je lekker in je vel zit straal je dat uit en word je automatisch mooier.
    Kijk eens in de spiegel met een neutraal gezicht? Dan kan je best knap zijn, of lelijk of whatever. Kijk dan in de spiegel terwijl je oprecht lacht en voila je bent mooier.

    Ik ben absoluut geen model maar ook zeker niet lelijk. Ben niet overdreven slank, niet dik, gewoon normaal. Heb saai bruin haar, kleine tieten. Naja, ik ga op de massa. Echter, wat mij onderscheidt, waardoor ik makkelijk contact maak met mensen en over aandacht niks te klagen heb is mijn uitstraling. Zodra ik namelijk lach of vrolijk kijk val ik namelijk des te meer op.

    Dus zinloos gelul vind ik het niet
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 21:27
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:22 schreef Elegy het volgende:

    [..]

    Dat heb ik vaker gehoord. Ze eindigen toch altijd in tranen


    Da's de bedoeling mop
    lightbearermaandag 8 december 2008 @ 21:28
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 20:45 schreef dwergplaneet het volgende:

    [..]

    Tsja, de Nederlandse vrouw van tegenwoordig een groot aantal mensen is er zelfs trots op dat ze zoveel relaties heeft gehad.
    Het is de moraal van de behaging: je bent pas goed als je geliefd wordt.
    Xeanormaandag 8 december 2008 @ 21:32
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:21 schreef Maria2.0 het volgende:
    Ik heb geen relatie nodig. Ik ben Maria, ik ben gelukkig met mezelf, mijn leven, heb daar geen partner voor nodig. Heb ook geen partner nodig voor financiën of bevestiging. Hell, ik zou zelfs geen partner nodig hebben voor seks. Kortom: Ik heb een partner puur als aanvulling op mijn reeds prima leven.
    Zonder hem ben ik ook gelukkig, met hem ben ik alleen gelukkiger.
    Als iedere vrouw deze instelling zou hebben, zouden bijna alle mannen waar ook maar een klein ding aan mankeert in Nederland, nog steeds single zijn.

    Gelukkig zijn er ook nog vrouwen die wel enige mankementen aan een man accepteren, bijvoorbeeld dat hij ook wel eens voetbal wil kijken.
    Elegymaandag 8 december 2008 @ 21:33
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:27 schreef Maria2.0 het volgende:

    [..]

    Da's de bedoeling mop
    Je hebt een punt daar. Ik heb hier een paar wilgentakken die graag kennis met je willen maken

    en nu ga ik pitten, morgen weer een zware dag
    Ripleymaandag 8 december 2008 @ 21:34
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:32 schreef Xeanor het volgende:

    [..]

    Als iedere vrouw deze instelling zou hebben, zouden bijna alle mannen waar ook maar een klein ding aan mankeert in Nederland, nog steeds single zijn.
    Hoezo? Ze zegt nergens dat een man perfect moet zijn, alleend at gelukkiger wil worden van een relatie. Jij wilt toch ook gelukkiger worden van een relatie?
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 21:35
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:32 schreef Xeanor het volgende:

    [..]

    Als iedere vrouw deze instelling zou hebben, zouden bijna alle mannen waar ook maar een klein ding aan mankeert in Nederland, nog steeds single zijn.
    Hoezo? Ik ben als vrouw niet perfect, dat hoeft mijn vent ook niet te zijn

    Aanvulling: Ik vind het juist prettiger met iemand die niet perfect is. In een goede relatie vul je elkaar imo aan. Kortom, de mindere punten van mij vult hij aan en andersom. En samen hebben we punten waar we heerlijk allebei niet perfect in zijn
    kingmobmaandag 8 december 2008 @ 21:37
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:32 schreef Xeanor het volgende:

    [..]

    Als iedere vrouw deze instelling zou hebben, zouden bijna alle mannen waar ook maar een klein ding aan mankeert in Nederland, nog steeds single zijn.
    Ik denk dan ook dat het niet waar is eerlijk gezegd of minimaal verkeerd verwoord. Je kunt best blij zijn met jezelf (ben ik ook bijvoorbeeld). Maar een mens heeft toch bijna per definite behoefte aan contact op alle niveaus? Dus niet alleen vriendschappelijk, maar ook relationeel.
    Ik zou bijna zover willen gaan dat je niet compleet kan zijn als mens zonder relatie. Er zullen vast uitzonderingen zijn, maar dit verhaal van Maria lees ik te vaak op fok, dat kan bijna niet meer.

    Een mens is een ingewikkeld wezen, maar qua behoefte aan liefde toch vrij eenvoudig dacht ik zo...
    Xeanormaandag 8 december 2008 @ 21:38
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:35 schreef Maria2.0 het volgende:

    [..]

    Hoezo? Ik ben als vrouw niet perfect, dat hoeft mijn vent ook niet te zijn

    Aanvulling: Ik vind het juist prettiger met iemand die niet perfect is. In een goede relatie vul je elkaar imo aan. Kortom, de mindere punten van mij vult hij aan en andersom. En samen hebben we punten waar we heerlijk allebei niet perfect in zijn
    En nou beweer je opeens weer dat het een kwestie van elkaar aanvullen en met elkaar leven is? Hoezo zeg je dan eerst dat je hem eigenlijk helemaal niet nodig hebt? Als je hem niet nodig hebt, heeft hij ook niets aan te vullen denk ik dan.
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 21:41
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:37 schreef kingmob het volgende:

    [..]

    Ik denk dan ook dat het niet waar is eerlijk gezegd of minimaal verkeerd verwoord. Je kunt best blij zijn met jezelf (ben ik ook bijvoorbeeld). Maar een mens heeft toch bijna per definite behoefte aan contact op alle niveaus? Dus niet alleen vriendschappelijk, maar ook relationeel.
    Ik zou bijna zover willen gaan dat je niet compleet kan zijn als mens zonder relatie. Er zullen vast uitzonderingen zijn, maar dit verhaal van Maria lees ik te vaak op fok, dat kan bijna niet meer.

    Een mens is een ingewikkeld wezen, maar qua behoefte aan liefde toch vrij eenvoudig dacht ik zo...
    Tuurlijk heb ik behoefte aan liefde. Dat ik liefde ken in mijn leven is hetgene wat me gelukkiger maakt.
    Maar dat wil niet zeggen dat ik zonder een partner niet gelukkig ben. Ik ken ook liefde van mijn familie etc.
    Ik snap dat mijn verhaaltje overkomt alsof ik een koude bitch ben maar dat is echt niet zo. Ben eigenlijk een zeer gevoelig mens
    En als mijn relatie over zou zijn zou ik tijdenlang niet weten waar ik het zoeken moest, zo ongelukkig zou ik zijn.
    Ik wil alleen maar zeggen dat ook dat overgaat en dat ik daarna ook weer prima gelukkig zou kunnen worden in mijn eentje.
    Xeanormaandag 8 december 2008 @ 21:41
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:37 schreef kingmob het volgende:

    [..]

    Je kunt best blij zijn met jezelf (ben ik ook bijvoorbeeld). Maar een mens heeft toch bijna per definite behoefte aan contact op alle niveaus? Dus niet alleen vriendschappelijk, maar ook relationeel.
    Dit is ook precies wat ik denk. Iedereen wil wel begeerd worden, en heeft behoefte aan wat genegenheid. Als je gaat lopen beweren dat je een partner absoluut niet nodig hebt, heb je kennelijk deze behoeftes ook niet. Het is maar goed dat de meeste mensen wel zulke behoeftes hebben, en daardoor ook over de negatieve eigenschappen van hun partners heen kijken.
    Maria2.0maandag 8 december 2008 @ 21:42
    quote:
    Op maandag 8 december 2008 21:38 schreef Xeanor het volgende:

    [..]

    En nou beweer je opeens weer dat het een kwestie van elkaar aanvullen en met elkaar leven is? Hoezo zeg je dan eerst dat je hem eigenlijk helemaal niet nodig hebt? Als je hem niet nodig hebt, heeft hij ook niets aan te vullen denk ik dan.
    Heh?
    Ik heb hem ook niet nodig? Maar ik wil wel dat een relatie zo is dat je elkaar aanvult. Heb ik die relatie niet dan ben ik evengoed blij/gelukkig/whatever met mijn eigen minpunten?
    kingmobmaandag 8 december 2008 @ 21:47
    even rewind denk ik, we pakken je reactie erbij
    quote:
    Ik heb geen relatie nodig. Ik ben Maria, ik ben gelukkig met mezelf, mijn leven, heb daar geen partner voor nodig. Heb ook geen partner nodig voor financiën of bevestiging. Hell, ik zou zelfs geen partner nodig hebben voor seks. Kortom: Ik heb een partner puur als aanvulling op mijn reeds prima leven.
    Zonder hem ben ik ook gelukkig, met hem ben ik alleen gelukkiger.
    Hier zeg je vrij stellig dat je een relatie niet nodig hebt. Daar komt de verontwaardiging vandaan. Dat nuanceer je nu zo sterk dat je eigenlijk het tegenovergestelde zegt (zonder relatie zou je stuk gaan). Ik denk dus dat je een beetje ongelukkig hebt verwoord wat je eigenlijk bedoelde?

    De vraag is dus, wat bedoelde je dan wel?
    PSEArchermaandag 8 december 2008 @ 21:49
    Kingmob: Dat gevoel heb ik ook. Dat ik niet compleet ben zonder een "betere helft". Dat ik niet waardig ben voor de maatschappij. Hoe vaak ik het niet al gehoord heb: "Wat? Je bent NOG STEEDS alleen?" En het wordt ieder jaar maar nog erger, van familie en vrienden. Des de meer van mijn vrienden en vroeger schoolcollegas trwouwen en kinderen hebben.

    Mijn moeder probeerde me bijvoorbeeld vorig jaa me in de IKEA aan een meid te koepelen. Can you say embarassing?

    Vandaar misschien ook, dat sommigen de indruk van mij krijgen dat ik te hard probeer te scoren.

    Ik ben het met jou laatste statement helemaal eens. Maar iemand, die zegt, ik heb het allemaal niet nodig en dat ook ECHT meent, ben ik nog niet tegen gekomen. Gefellliciteerd, Maria.