Idd.quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:25 schreef Michellee het volgende:
Omigod, die onderhandeling over de hypotheek....![]()
Rick heeft voor een kapitaal aan nieuwe spullen gekocht en komt er achter dat hij niet verzekerd is.quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:31 schreef Franubiz het volgende:
Ik snap da einde nie!
quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:41 schreef kissa het volgende:
[..]
Rick heeft voor een kapitaal aan nieuwe spullen gekocht en komt er achter dat hij niet verzekerd is.
OMGquote:Op vrijdag 12 december 2008 20:41 schreef kissa het volgende:
[..]
Rick heeft voor een kapitaal aan nieuwe spullen gekocht en komt er achter dat hij niet verzekerd is.
Nou nu kreeg ik wel kippenvel!quote:Op vrijdag 12 december 2008 21:04 schreef Franubiz het volgende:
Dat liedje dat werd gedraaid tijdens dat Jef Dorothea in het ziekenhuis dood aantreft was echt heel irritant.
Op youtube, heb ik nu bij dat filmpje een andere *veel ontroerender* muziekje ondergezet.
Ja daar ben ik het wel mee eens, maar ik vondt het zeker een stuk mooier dan dat er in GTST gebruikt werdt.. Je zou nog kunnen kiezen voor Afscheid van Marco B. dat nr. staat geloof ik op nr.1 bij begrafenissen....quote:Op zaterdag 13 december 2008 10:51 schreef Blawh het volgende:
Mwah, dat nummer vind ik teveel Titanic om het in een andere serie/ film te gebruiken eigenlijk. Ik zie eerder Leo en Kate voorop de boot staan.
Dat is ook het probleem, muziekkeuze is subjectief. Je doet het zelden tot nooit goed voor alle kijkers.
Ja, alleen weer een beetje jammer dat Stefano maar 2 weken blijft. Ivm een speciale gebeurtenis komt ie 2 weken terug.quote:Op vrijdag 12 december 2008 00:00 schreef James1988 het volgende:
Stefano is welkom, hij is tenslotte een Sanders.
Dennis, Rik en Anita moeten voorgoed oprotten. Ze voegen niets toe. Godzijdank is dat babygezemel nu (voorlopig) over, door die 'vervroegde overgang'.
Ja precies. Waar is de vrolijkheid en de echte spanning? Ok, ik wil geen trutsscenes over romantische tafereeltjes tussen Barrrr en Floris. Ik hoef niet weg te kwijlen.quote:Op maandag 15 december 2008 15:58 schreef Perico het volgende:
Betekent wel nog meer huilbuien, en zo wordt het depressieve gemiddelde wel erg hoog (wat het nu al weken is).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |