Hoi jongens,
Ik was gister met mijn vriendjes buiten aan het spelen en we besloten een leuk spelletje met ballen te gaan spelen. Uiteindelijk kwamen we tot de beslissing dat we zouden gaan voetballen. Enkele minuten later hadden we dus een bal en konden we beginnen.
De tegenpartij stond 2-0 achter en besloot dus harder, in de vorm van iedereen onderuithalen, te gaan spelen. Dit ging even goed, maar op gegeven moment werd iemand zo hard voor zijn voeten geschopt dat hij met zijn gezicht hard op het koude asfalt terecht kwam. Zo hard zelfs dat de persoon in kwestie begon te huilen, ook zagen we dat zijn pols in een ietwat vreemde positie stond en dat deze begon op te zwellen. Deze pols gaf ons het idee dat het misschien verstandig was om een ambulance te bellen zodat even kon worden gecontroleerd.
Na enkele minuten arriveerde de ambulance en werd onze vriend op een brancard afgevoerd, in het ziekenhuis zijn foto's gemaakt, uit deze foto's bleek dat het gelukkig niet gebroken was maar gekneusd, er is echter wel een klein scheurtje in het bot ontstaan, maar dit geneest vanzelf wel zei de dokter.
We zijn hierna weer terug naar huis gekeerd om een klein feestje te geven, helaas kon onze grote vriend niet meedoen omdat hij zijn hand niet mag gebruiken

Klacht:
niet lang kunnen voetballen
naar het ziekenhuis toe op pakjesavond

vriend die ons feestje niet meemaakt
[ Bericht 10% gewijzigd door hard_gay op 06-12-2008 15:00:23 ]