Dat is nu voorbij en de wereld bestaat nog steeds. Dus wazzup?quote:
Nu ben ik gedouched en aangekleedquote:Op zaterdag 6 december 2008 10:51 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dat is nu voorbij en de wereld bestaat nog steeds. Dus wazzup?
Ik ben net uit bed en heb mijn eerste peuk en bak thee net op.quote:Op zaterdag 6 december 2008 11:07 schreef Elegy het volgende:
[..]
Nu ben ik gedouched en aangekleed
Et tu, Kluts?
Picsquote:Op zaterdag 6 december 2008 11:14 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik ben net uit bed en heb mijn eerste peuk en bak thee net op.
Zometeen maar eens douchen en aankleden, want op dit moment zit ik nog in een joggingoutfit met mijn haar alle kanten op achter de pc.
Hip.quote:Op zaterdag 6 december 2008 11:14 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik ben net uit bed en heb mijn eerste peuk en bak thee net op.
Zometeen maar eens douchen en aankleden, want op dit moment zit ik nog in een joggingoutfit met mijn haar alle kanten op achter de pc.
Sup?quote:
En dan trek je zo'n gezicht?quote:Op zaterdag 6 december 2008 12:18 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik ben net wakker
Ben een paar keer wakker geworden van de kindjes, maar het grote voordeel van Sinterklaas is dat ze met al die nieuwe dingen willen spelen en dat dat lekker rustig is voor mij
Nooit?quote:Op zaterdag 6 december 2008 12:25 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ja, het was leuk
Ik trek zo'n gezicht omdat ik noooit om 12 uur uit mn bed kom
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |