abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63782300










De iPhone3G is vanaf nu exclusief verkrijgbaar bij T-Mobile. Hij is het wachten meer dan waard geweest. Want met 3G technologie, GPS routeplanner, Microsoft Exchange en App Store heb je nog meer functies bij de hand. De iPhone3G is net als de eerste iPhone drie producten in één: een revolutionaire telefoon, een iPod met breedbeelddisplay en een toestel waarmee je kunt internetten en e-mailen. Alleen gaat dit nu veel sneller en zonder beperkingen. iPhone3G. Zet de trend in de mobiele telefonie.




De knoppen en maten:





En de specificaties:
quote:
• Afmetingen - 115,5 x 61,1 x 12,3mm
• Gewicht - 133 gram
• Scherm - 3.5 inch - 320 x 480 (163 ppi)
• Opslag - 8GB of 16GB (waarvan ongeveer 500 MB wordt ingenomen door het OS)
• Camera - 2.0 megapixels
• Kleur - zwart (8GB) & wit of zwart (16GB)

• UMTS/HSDPA - 850, 1900, 2100 MHz
• GSM / EDGE - 850, 900, 1800, 1900 MHz
• Wi-Fi - 802.11b/g (met geavanceerde beveiligingsopties zoals WPA2 en 802.1X)
• Wi-Fi - Bluetooth 2.0 + EDR

• Batterij
- Lithium
- Bellen - tot 10 uur met 2G en tot 5 uur met 3G
- Internet - tot 7 uur met Wi-Fi en tot 6 uur met 3G
- Video - tot 7 uur
- Audio - tot 24 uur
- Standby - tot 300 uur

• Aansluitingen e.d.
- 30 pins iPod dock aansluiting
- 3.5mm jack met audio en microfoon ondersteuning
- SIM kaart houder
- Ingebouwde luidspreker
- Ingebouwde microfoon

• Fysieke knoppen:
- Volume luider / zachter
- Geluid aan / uit
- Sluimer / Waakstand
- Thuisknop

In de doos zit: iPhone 3G, stereoheadset met microfoon, dockconnector-naar-USB-kabel, USB-lichtnetadapter, documentatie, reinigings- en poetsdoekje en een pinnetje voor het plaatsen van de simkaart.


Klik hier voor de uitgebreide technische specificaties.



Wat is nieuw aan de Iphone 3G?



iPhone met 3G-technologie biedt snelle toegang tot het internet en e-mail, op alle mobiele netwerken wereldwijd. Met iPhone 3G kun je overal van alles doen: internetten, e-mailen, routebeschrijvingen opvragen en filmpjes bekijken – zelfs als je tegelijkertijd aan het bellen bent.



Altijd weten waar je bent, routebeschrijvingen opvragen en kijken waar de files staan – het kan allemaal direct vanaf je iPhone. De applicatie Kaarten op iPhone 3G combineert GPS, Wi-Fi en gsm-locatietechnologie met een multi-touch-interface, en vormt zo de beste routeplanner ooit.



Een abonnement neem je bij T-Mobile met de volgende tarieven:



En het unlocken van de sim bij T-Mobile kost:
quote:
0 tot 3 maanden: ¤120
3 tot 6 maanden: ¤90
6 tot 9 maanden: ¤70
9 tot 12 maanden: ¤50
vanaf 12 maanden: gratis



Frequently Asked Questions

Onderstaande tekst is afkomstig van het iPhone-topic @ GoT en is vervaardigd door harley.

Wat is de nieuwe functionaliteit van de 2.0 software?

De functionaliteit is voor de nieuwe en oude iPhone gelijk en is alleen beperkt door de hardware. Het is onder te verdelen in 3 categoriën: de nieuwe functionaliteit die vooral interessant voor bedrijven is, de SDK en de nieuwe functionaliteit voor de "gewone" consumenten.

Voor bedrijven is er naast Microsoft Exchange support, ondersteuning voor Cisco VPN netwerken, auto-discovery, remote wipe en betere beveiligingen voor draadloze netwerken, zoals 802.1X en WPA2 worden ondersteund.

De SDK voegt de mogelijkheid toe voor ontwikkelaars om software te ontwikkelen. Deze software wordt verkocht via de App store. Deze zorgt er ook voor dat updates beschikbaar worden gesteld etc. De AppStore is beschikbaar in 62 landen, en alle applicaties die kleiner zijn dan 10 MB kunnen via het mobiele netwerk worden gedownload.

Voor de eindgebruiker zijn er ook veel nieuwe features, ik zal de belangrijkste hier noemen. Er is volledige ondersteuning voor zowel iWork als MS Office documenten (incl. Powerpoint). In het adresboek zit nu ook een zoekfunctie. In Mail is het mogelijk om meerdere e-mails tegelijk te verwijderen of verplaatsen.


Hoe kan ik aan een simlockvrije iPhone komen?

Met de komst van de nieuwe 3G iPhone zal importeren een stuk lastiger worden. In Amerika zal de telefoon alleen nog maar geactiveerd verkocht worden. Dus je kunt niet zomaar de winkel uit lopen, je zult een abonnement erbij moeten afsluiten. Misschien komen er wel mogelijkheden in andere landen, want vanaf 11 juli zal de iPhone in 22 landen te koop zijn en later dit jaar zelfs in 70 landen.

In België en Frankrijk moet de iPhone ook simlockvrij verkocht worden. Dat betekent dat er daar een mogelijkheid zal zijn om aan een simlockvrije telefoon te komen. Het probleem daarbij is alleen de prijs, want het zal waarschijnlijk niet goedkoop worden. In Engeland zal de iPhone ook prepaid te krijgen zijn, misschien dat daar mogelijkheden voor komen

Het importeren (voornamelijk uit Amerika) wordt verder besproken in [iPhone] Importeren deel 2. Als je een topic wilt openen over het gebruiken van een iPhone 3G uit een andere europees land, neem dan even contact op met een van de moderators van Apple Talk


Waar kan ik de handleiding eigenlijk vinden?

De iPhone is voor veel mensen het eerste Apple produkt en daarom kunnen er een aantal zaken onduidelijk zijn. Het feit dat je niet eens een handleiding meegeleverd krijgt en alleen een snelstartgids helpt hier natuurlijk niet aan mee. Dus om te beginnen. De nederlandse handleiding is te downloaden op:
Apple iPhone handleiding (PDF).

Daarnaast staat bij de bookmarks op de iPhone zelf ook een link naar de "iPhone User Guide". Dit is een link naar de website van Apple, waarin op een speciaal voor de iPhone gemaakte site ook allerlei dingen worden uitgelegd.


Hoe kan ik de iPhone klaarmaken voor gebruik?

Als je je iPhone voor de 1e keer aanzet krijg je na het opstarten en ingeven van je pincode het volgende scherm:



Hiermee bedoelt apple dat je je telefoon aan je pc of mac dient te koppelen en via iTunes dient aan te melden. Mocht je iTunes nog niet geinstalleerd hebben kun je deze downloaden via: iTunes Download pagina. Hierna is je iPhone actief en kun je bellen en alle andere dingen doen die mogelijk zijn met een iPhone.


Ik heb geen creditcard en wil me toch registreren om mijn iPhone te kunnen gebruiken?

Je kunt in het registratiescherm ook kiezen voor de optie:
Geen - aanschaffen van betaalde applicaties is niet mogelijk
Click 'n Buy - voor aanschaffen via je afschrijving van je bankrekening.


Hoe kan ik een eigen ringtone instellen?

Mac gebruikers kunnen dit het makkelijkst doen via het programmapakket iLife '08 van Apple zelf waarin het programma Garageband zit. Hiermee kun je een willekeurig audiobestand selecteren bewerken en omzetten naar het juiste formaat zodat je iPhone hem accepteert als beltoon.

Voor Windows gebruikers is er het programma iPhone Ringtone Maker van Efiko Software. Je kunt daarvan een demo downloaden welke je 3 ringtones laat maken. Vanuit dit programma wordt het direct toegevoegd aan je ringtone collectie in iTunes 7.7. Logischerwijs dien je op de Mac en PC nog wel even te synchroniseren en daarna via het instellingen menu je ringtone in te stellen.

Daarnaast kan het ook via iTunes zelf (met dank aan Fab1Man):
Ga naar de MP3 die je wilt converten naar ringtone.
Rechtsklik op MP3 -> Info Tonen -> Opties -> stel bij begintijd je starttijd in, dus stel op 0:10 gaat dat in waarmee je wilt beginnen. Eindtijd moet maximaal 40 seconden later zijn.
Sluit venster.
Rechtsklik op MP3 -> Selectie converteren naar AAC
Rechtsklik op de ringtone -> In Windows Explorer tonen.
Extensie wijzigen van m4a naar m4r.
Plaats je ringtone in een map waar je 'm wilt hebben en dubbelklik op de ringtone.
Er komt een nieuwe tab bij in iTunes, genaamd ringtones.
Wanneer je nu je iPhone synchroniseert, heb je de tab "Ringtones". Hierin kun je de gewenste ringtone(s) selecteren om te syncen met je iPhone.
Wil je apps uit de store via je pc installeren op je iPhone maar heb je daar geen rechten toe volgens iTunes?

Probeer in bovenaan in de werkbalk van itunes het volgende in te stellen:
Store -> Computer Machtigen met dank aan Erulezz

Het terugsyncen van apps die gekocht zijn via de iPhone wil ook niet altijd lekker gaan. Je kunt dit handmatig doen, door de iPhone aan te sluiten en dan in de linkerkolom van iTunes met de rechtermuisknop te klikken op de iPhone en te kiezen voor "zet aankopen over".


Hoe kan ik apps verwijderen welke via de iPhone zijn geinstalleerd?

- Houd je vinger op een willekeurig programmasymbool op het beginscherm tot de
symbolen gaan bewegen.
- Tik op het kruisje in de hoek van het programma dat u wilt verwijderen.
- Tik op 'Verwijder' en druk vervolgens op de thuisknop om de wijziging te bewaren.


Hoe kan ik het springboard organiseren?

- Houd uw vinger op een willekeurig programmasymbool op het beginscherm tot de
symbolen gaan bewegen.
- Sleep het icoontje naar de gewenste plaats.druk vervolgens op de thuisknop om de wijziging te bewaren.


Hoe kan ik een filmpje omzetten voor gebruik op de iPhone?

Mits hij aan de goede voorwaarden voldoet kun je hem via iTunes zo overzetten. Mocht je een afwijkend bestandsformaat hebben. Dan zijn er heel veel opties. iLounge heeft twee fantastische guides hierover gemaakt:
The Complete Guide to iPod, iPhone and Apple TV Video Conversion (Mac)
The Complete Guide to iPod, iPhone and Apple TV Video Conversion (Windows)

Voor Windows gebruikers is er daarnaast in PMD nog een fantastische handleiding te vinden: Video coderen voor je PMD: Tips en trucs.


Waarom geeft Google Maps geeft een grote blauwe pulserende ring om mijn locatie?

Deze ring geeft aan hoeveel "afwijking" er is op dat moment. De afwijking zal binnen groter zijn, omdat GPS dan geen of geen goede fix kan krijgen. Dan wordt er overgeschakeld op de minder precieze locatiebepaling met behulp van GSM masten en wifi.


Waarom kan ik niet navigeren?

Google Maps is een locatiebepalend programma met routeplan mogelijkheden. Het is dus wel mogelijk om een route te plannen en deze dan te volgen op het scherm. Het is niet mogelijk om aanwijzingen te krijgen.

Gesproken navigatie is nog niet mogelijk alhoewel er al een werkende Tomtom is geshowed door TomTom en Telenav ook al navigatie officieel heeft aangekondigd zie ook Telenav kondigt navigatie voor iPhone 3G aan.


Hoe kan ik tabbladen gebruiken in Safari?

Het onderste icoontje (de twee kleine venstertjes achter elkaar) eenmaal aanklikken en je kunt met meerdere vensters/tabbladen internetten.


Ik kan de Scientific calculator niet vinden alleen de standaard?

Kantel je iPhone eens op zijn kant en dan schakelt de calculator ook om naar de uitgebreide variant.


Hoe maak ik een screenshot op de iPhone?

Houd de home-knop ingedrukt en druk één maal op de aan/uit-knop. Je screenshot word nu in de foto-rol geplaatst (zelfde locatie als de foto's van de camera). De screenshots worden opgeslagen als PNG's. Bestandsgrootte is ongeveer 50-100 Kb.


Linkje naar wiki van deze OP
Calmer than you are
pi_63782349
Jeej weekend
Don't take life too serious or you'll never get out of life.
  vrijdag 5 december 2008 @ 13:50:07 #3
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_63782378
Op naar 2.3! .
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 5 december 2008 @ 13:52:21 #5
170462 Stinosss
You can see a lot by just look
pi_63782415
Zow. Deeltje 21 alweer .
pi_63782535
TVP!
PS4 online: micro_nl
pi_63782627
Gisteren trouwens genavigeerd op de iPhone, had een autohouder+lader gekocht en wilde deze eens uitproberen. En ik moet zeggen, na alle horror verhalen, het viel me geeneens echt tegen. Kaarten werden vlot en op tijd binnen gehaald via 3G, tuurlijk mis je de gesproken navigatie maar het is best te doen. Apple hoeft er niet HEEL veel aan te doen om er echt bruikbare navigatie van te maken...
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  Admin vrijdag 5 december 2008 @ 14:09:50 #8
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_63782849
De navigatie werkt voor mij (als voetganger) prima. Heb al een paar keer gehad dat ik gewoon zeg: zoom in op waar ik ben, geef route naar andere locatie, en dan kan ik netjes de lijn volgen. En af en toe opnieuw inzoomen op 'waar ik ben' om te kijken of ik goed loop.

Het is een beetje semi-handmatig voor satnav spelen, maar het werkt wel.

Vorige week zocht ik een bepaalde winkel, en die kon ik met het zoekvenstertje meteen vinden en ernaartoe lopen. Ook ideaal.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
pi_63783561
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 12:17 schreef c0nd0r het volgende:

[..]

Klopt!
Heb hem laatst ook gedownload en ben er constant mee bezig! Maar wel achterlijk moeilijk zo rond level 30 Verder kom ik dan ook niet!

Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_63783627
Is dat een soort Advance Wars Skv?
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 5 december 2008 @ 14:42:02 #11
162268 Knoflook
Lekker bij Döner
pi_63783702
Kan ik hem denk je ook op mijn radio aansluiten net als mijn Ipod ?
Klap eens in je handjes.
  vrijdag 5 december 2008 @ 14:57:06 #12
20641 portier
Parkeer binnen de vakken!
pi_63784105
Jarno: TapDefense (gratis)

Overigens, ik speel inmiddels een week Chess with friends (ook gratis) en dat is echt briljant! Althans, als je kan schaken natuurlijk . Je kan tegen een enorme hoeveelheid mensen spelen (die voor je gezocht worden) en je hoeft niet real-time te spelen. Dus gewoon zet doen, app sluiten, na een tijdje weer checken en weer reageren op de tegenstanders die een zet gedaan hebben. Werkt als een zonnetje en is op dit moment mijn meest gebruikte app by far.
GEILE VROUWPERSONEN!
Als je je doelen hebt bereikt heb je de lat te laag gelegd.
If a butterfly flaps its wings on one side of the world, the ripple effect could cause a tempest on the other --Chaos theory
  vrijdag 5 december 2008 @ 14:57:33 #13
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_63784116
Maandag komt ie eindelijk

Ze kwamen woensdag maar toen klopte het contract niet
pi_63784145
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:39 schreef Jarno het volgende:
Is dat een soort Advance Wars Skv?
Neen, een soort gratis versie van Fieldrunners (tower defense).
Spel heet TapDefense. Op easy is het nog wel te doen (44 levels in totaal), maar normal of hard is echt veel te moeilijk.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  vrijdag 5 december 2008 @ 15:13:09 #15
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_63784465
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 14:57 schreef -Bubseltje- het volgende:
Maandag komt ie eindelijk

Ze kwamen woensdag maar toen klopte het contract niet
Waarom ga je niet gewoon naar een winkel toe?
  vrijdag 5 december 2008 @ 15:17:53 #16
50691 Christiaan
Futue te ipsum
pi_63784568
Mijn iPhone was binnen . Meteen uitgepakt etc, 2.2 erop, had hij een dode pixel (ter hoogte van het vliegtuigicoon op het instellingenscherm). Nouja, GSMtrack gebeld, deden niet moeilijk. Zodra zij hem terug hadden ontvangen sturen ze mij een nieuwe terug, erg tof. Heb sommige dingen wel met een plakbandje weer vast moeten plakken, zoals de folie om de iPhone, die was ook een beetje vies geworden, hopelijk vinden ze dat niet erg, maar dat ding trekt stof aan als een gek .
Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.
  vrijdag 5 december 2008 @ 15:19:25 #17
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_63784599
Is er al iets bekend over de opvolger en wanneer die uit gaat komen?

Wil wel een IPhone, maar ben bang dat ik nu al 'te laat' ben en dat ie al bijna verouderd is. Ik moet natuurlijk wel stoer worden gevonden.
pi_63784634
Pff, dat herstellen duurt echt bijna 2 uur in totaal.
PC zag mn telefoon met ruimte alleen als 'Overig' en kon daarom niet meer syncen.
Bah
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  vrijdag 5 december 2008 @ 15:22:25 #19
50691 Christiaan
Futue te ipsum
pi_63784680
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 15:19 schreef Zwansen het volgende:
Is er al iets bekend over de opvolger en wanneer die uit gaat komen?

Wil wel een IPhone, maar ben bang dat ik nu al 'te laat' ben en dat ie al bijna verouderd is. Ik moet natuurlijk wel stoer worden gevonden.
Zal wel weer rond juli/augustus zijn. Ik denk echter dat je voor 200 euro kunt upgraden bij T-Mobile, als je je abo tijdens je lopende abo verlengd. In de VS kon dit wel met iPhone > iPhone 3G.
Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.
  vrijdag 5 december 2008 @ 15:55:51 #20
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_63785364
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 15:13 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

Waarom ga je niet gewoon naar een winkel toe?
Omdat ie zo een stuk goedkoper is
pi_63785696
Tvp
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
  Redactie Games vrijdag 5 december 2008 @ 16:32:18 #22
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_63786209
Trouwens nog een vraagje, ik zit nu op firmware 2.1 als de nieuwe firmware 2.2 erop gooi ben ik dan al m'n muziek en Apps die op m'n iPod Touch kwijt? Zou vervelend zijn kan ik weer 20 GB aan media er opnieuw handmatig opzetten..

Verder, waarom is de functionaliteit er uitgehaald dat je je iPhone/iPod Touch als externe HD kan gebruiken? Nu moet ik dus Air Sharing of iets soortgelijks gebruiken om andere bestanden op m'n iPod te zetten.. met die oudere iPods kon je dat ding gewoon als externe HD benaderen..
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  vrijdag 5 december 2008 @ 17:01:14 #23
180148 RHCPeter
aaiphone.com
pi_63786886
tvptje
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
  vrijdag 5 december 2008 @ 17:24:10 #25
50691 Christiaan
Futue te ipsum
pi_63787422
quote:
Op vrijdag 5 december 2008 16:32 schreef Mr.Noodle het volgende:
Trouwens nog een vraagje, ik zit nu op firmware 2.1 als de nieuwe firmware 2.2 erop gooi ben ik dan al m'n muziek en Apps die op m'n iPod Touch kwijt? Zou vervelend zijn kan ik weer 20 GB aan media er opnieuw handmatig opzetten..

Verder, waarom is de functionaliteit er uitgehaald dat je je iPhone/iPod Touch als externe HD kan gebruiken? Nu moet ik dus Air Sharing of iets soortgelijks gebruiken om andere bestanden op m'n iPod te zetten.. met die oudere iPods kon je dat ding gewoon als externe HD benaderen..
Je kunt met Total Commander hem als externe HD gebruiken. Maar het kan standaard niet omdat er geen HD inzit.
Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')