Ik woon in Groningen, de enige reden ook waarom dat die stad in 't lijstje staat.quote:
Hmm, was jij niet die user die andere users zo belachelijk maakte om het feit dat ze - volgens jou - zo graag in contact wilde komen met Bt, en haar daarna zelf om een PM vroeg, haar aansprak in het fotoboek en haar nu ook op msn heeft?quote:Op woensdag 3 december 2008 23:05 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ik woon in Groningen, de enige reden ook waarom dat die stad in 't lijstje staat.
Wonen daar mensen??quote:Op woensdag 3 december 2008 23:16 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Den Helder.
En niet zo kibbelen Jajong & IQM!
Ja inderdaadquote:Op woensdag 3 december 2008 23:20 schreef IHVK het volgende:
http://www.kiesjestudie.nl/clustE05-business-internationaal.html
Hoogste krijgt Maastricht zie ik.
Het klinkt leuk, maar ik heb ervaren dat het in het begin nog best moeilijk is. Zo ver van je omgeving waar je gewend aan was zeg maar.quote:Op woensdag 3 december 2008 23:25 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja inderdaadmaar zoals je al zei, dat is wel heel overdreven ver weg.
Aan de andere kant lijkt dat me juist ook weer leuk
Daar twijfelde ik dus over, eerst vond ik Tilburg klein en schattig enzo.quote:Op woensdag 3 december 2008 23:31 schreef Messenga het volgende:
Wat heb je liever, bigcitylife of smallcitylife?
Tilburg is relatief best groot, het echte centrum is alleen klein. Vanaf CS ben je in 10 minuten met de fiets en 5 met de bus bij de UvT. Uitgaan is er voor iedereen wat, en Tilburg bestaat voor 40% uit studenten, meer dan genoeg dusquote:Op woensdag 3 december 2008 23:36 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Daar twijfelde ik dus over, eerst vond ik Tilburg klein en schattig enzo.
Maar een grotere stad of een echte studentenstad zoals Groningen heeft zeker ook pluspunten.
Net of Maastricht dat niet heeft? Als je uit Groningen komt en je wil in Maastricht gaan studeren kun je net zo goed buiten de grens gaan studeren. Overigens ken ik ook iemand die uit het noorden kwam, na vwo in Maastricht ging studeren en na een half jaar al weer thuus kwam in grun.quote:Op woensdag 3 december 2008 23:44 schreef Messenga het volgende:
[..]
Tilburg is relatief best groot, het echte centrum is alleen klein. Vanaf CS ben je in 10 minuten met de fiets en 5 met de bus bij de UvT. Uitgaan is er voor iedereen wat, en Tilburg bestaat voor 40% uit studenten, meer dan genoeg dus. Rotterdam ben ik ook wel geweest, maar is niets voor mij..
Grunn heeft als nadeel dat de rest van Nederland minimaal 1,5 uur reizen is.
Auwquote:Op woensdag 3 december 2008 23:10 schreef IQM het volgende:
Hmm, was jij niet die user die andere users zo belachelijk maakte om het feit dat ze - volgens jou - zo graag in contact wilde komen met Bt, en haar daarna zelf om een PM vroeg, haar aansprak in het fotoboek en haar nu ook op msn heeft?
Sounds like a perfect couple to me.
Als je niet met een nuttige bijdrage kunt komen hou dan gewoon je mond.quote:
Ja maar jij bent in Oman. Dat is niet echt goed vergelijkingsmateriaal voor iedereen.quote:Op zaterdag 6 december 2008 13:21 schreef wikwakka2 het volgende:
Wees net zoals ik een man (of vrouw indien nodig) en ga naar Rotterdam omdat dat toch echt de beste opleiding schijnt te zijn. Als zoals IHVK zegt je thuisbasis erg belangrijk is dan moet je mischien voor Amsterdam gaan (Economics and business heet het daar), maar ik laat mijn pappie en mammie ook 5000km verderop achter dus het is best te doen denk ik hoor
Maar tegen die tijd zit ik mijn familie alweer in Egypte.quote:Op zaterdag 6 december 2008 13:31 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ja maar jij bent in Oman. Dat is niet echt goed vergelijkingsmateriaal voor iedereen.![]()
En het gaat niet per se om pappie en mammie. Want rond de leeftijd dat je gaat studeren, heb je daar ook wel inmiddels genoeg van. Al heb je geweldige ouders. Het kost gewoon even tijd om nieuwe vrienden etc te maken.
Maar uiteindelijk komt (bijna) iedereen er wel.
offoptic
Ga je toch naar Rotterdam? Cool.![]()
Goede reden om daar niet naartoe te gaan! Duitsersquote:Op zondag 7 december 2008 14:17 schreef superheist het volgende:
Ik ben over 1,5 week klaar met IB in MaastrichtHeb me zeker vermaakt, veel geleerd en Maastricht is een erg leuke stad. Tutorial systeem werkt fijn, veel presentaties enzo (maar dat is volgens mij tegenwoordig overal).
Het grote nadeel voor mij is al die klote duitsers (even generaliseren) op een gegeven moment heb je het echt gehad als je dan toch echt moet studeren maar de bieb vol zit omdat de duitsers er 24/7 wonen. Als ze het echt niet snappen gaan ze ook tijdens tutorials het in het duits aan elkaar uitleggen. Ik heb best wat duitse vrienden (vooral die andere studies doen) maar IB duitsers hebben echt een (terecht) negatieve reputatie. +- 60-70% is (na het eerste jaar waar alle hollanders afvallen) duits.
Hoe ben jij er binnen gekomenquote:Op zondag 7 december 2008 14:38 schreef superheist het volgende:
50% komt binnen met een brief 50% met een loting, brief is vooral internationale ervaring (jaar in het buitenland etc.) Dus het is niet echt moeilijk, denk dat elk jaar 700 zich aanmelden en 500 binnen komen.
Maar serieus, je moet gewoon een dag daar rondlopen, het enige wat je hoort is duitsHet natuurlijk ook allemaal strebers; ooit een sub groepje gehad met een duitse en begon serieus te huilen omdat wij twee weken voor de deadline nog niet genoeg hadden gedaan
Brief, vroeger een jaar in amerika (was 6) en een paar jaar in ausralie (was 9-13) gewoond. Dus niet echt op mn eigen houtje, maar wel internationale ervaring. Van de 200 die toen met brief binnen kwamen was ik 150e geloof ik.quote:Op zondag 7 december 2008 14:39 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Hoe ben jij er binnen gekomen?
Ja dat vind ik dus zo gemeen eerlijk gezegd, ik kan het toch ook niet helpen dat mn ouders me lekker mijn hele leven in Nederland hebben laten wonenquote:Op zondag 7 december 2008 14:45 schreef superheist het volgende:
[..]
Brief, vroeger een jaar in amerika (was 6) en een paar jaar in ausralie (was 9-13) gewoond. Dus niet echt op mn eigen houtje, maar wel internationale ervaring. Van de 200 die toen met brief binnen kwamen was ik 150e geloof ik.
Als je een beetje een goede brief schrijft waarin je goed vertelt waarom jij geschikt bent en over je (internationale) toekomstplannen moet het toch wel lukken? Dan moet je Engels natuurlijk wel een beetje redelijk zijn, maar dat zal toch wel?quote:Op zondag 7 december 2008 14:46 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja dat vind ik dus zo gemeen eerlijk gezegd, ik kan het toch ook niet helpen dat mn ouders me lekker mijn hele leven in Nederland hebben laten wonen?
Leugen, hooguit 6%.quote:Op woensdag 3 december 2008 23:44 schreef Messenga het volgende:
[..]
Tilburg bestaat voor 40% uit studenten, meer dan genoeg dus
Dat betekent dat wanneer je in Amsterdam zit, je 's nachts ook zo in de andere steden bent. Dat maakt Rotterdam dus niet beter dan de rest, met je eigen logica.quote:Op zondag 7 december 2008 15:58 schreef Juvenalis het volgende:
Rotterdam, omdat Den Haag, Utrecht en Amsterdam 's nachts goed te bereiken zijn.
quote:
]quote:Op zondag 7 december 2008 17:52 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Dat betekent dat wanneer je in Amsterdam zit, je 's nachts ook zo in de andere steden bent. Dat maakt Rotterdam dus niet beter dan de rest, met je eigen logica.
Jij kijkt naar leeftijdsopbouw, ik naar "Aantal leerlingen/studenten in Tilburg op 1-10-2007"quote:Op zondag 7 december 2008 17:56 schreef Messenga het volgende:
[..]
15-29 jaar
45.692 22,6
30-44 jaar
45.554 22,5
Studenten zitten zeker in die bovenste groep, en student/werkenden ook nog in de onderste groep.
Heb je zelf vergelijkbare plannen?quote:Op zondag 7 december 2008 19:00 schreef IHVK het volgende:
Deze discussie is heel interessant hoor. ()
Maar kan het weer ontopic?
WO international Business?quote:Op zondag 7 december 2008 19:06 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Heb je zelf vergelijkbare plannen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |