Als ik Google naar betaalrekening en rente, dan krijg ik allemaal berichten over de DSB bank. Op de site van de DSB bank staat zelf:quote:Op woensdag 3 december 2008 15:28 schreef Wexy het volgende:
ja en ik tvp ook weer mee.
is er trouwens ook een topic over betaalrekeningen?
Ben op zoek naar een goeie reden om bij de rabo weg te gaan.. zeker nadat zij zo druk bezig zijn dus...
Klinkt iig zeer goed. http://www.dsbbank.nl/betalen/quote:Eenvoudig bankieren via internet, met gratis bankpas, zonder periodieke kosten, en ook nog eens 2,5% rente als uw maandelijkse inkomen op de rekening wordt gestort?* Dat kan met de unieke DSB Bankrekening, de voordeligste betaalrekening van Nederland!
http://www.spaarbaak.nl/D(...)kening_met_rente.txt (bericht is ruim een jaar oud, dus kan achterhaald zijn)quote:De belangrijkste beperkingen zijn momenteel dat er geen filialen zijn waar contant geld kan worden gestort of opgenomen, dat er niet naar het buitenland kan worden overgemaakt en dat geldopnames door de beperkte beschikbaarheid van DSB geldautomaten beperkt zijn tot het maximumbedrag voor gastgebruik.
buitenland overmaken zal ik nog wel moeten houden... en een maximum van gast gebruik is niet erg alleen is hier geen dsb geldautomaat in de buurt dus als ik wel iets groots moet hebben wil ik ook graag meer kunnen pinnen..quote:Op woensdag 3 december 2008 15:36 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Als ik Google naar betaalrekening en rente, dan krijg ik allemaal berichten over de DSB bank. Op de site van de DSB bank staat zelf:
[..]
Klinkt iig zeer goed. http://www.dsbbank.nl/betalen/
Natuurlijk zit er ook een (kleine?) keerzijde aan:
[..]
http://www.spaarbaak.nl/D(...)kening_met_rente.txt (bericht is ruim een jaar oud, dus kan achterhaald zijn)
Maar als dit geen probleem is, dan lijkt het me verder een uitstekende deal.
Klopt, want dat zijn de cijfers over de maand oktober. Zeg maar de maand dat de strond de ventilator raaktequote:Op woensdag 3 december 2008 15:20 schreef MrBadGuy het volgende:
Ondanks dat het rustiger is in dit topic, zijn Nederlanders volgens de NOS steeds meer aan het schuiven met hun spaargeld: http://www.nos.nl/nosjour(...)21208_spaargeld.html
De toppers met 5,25% rente zonder voorwaarden betalen dat nog steeds.quote:Op donderdag 4 december 2008 14:58 schreef darktower het volgende:
Het is al een maand langzaam aan het dalen...
Credit Europe? dan zou ik het wel al nu aanvragen, kan best lang duren daar voordat de rekening geopend is.quote:Op woensdag 3 december 2008 17:45 schreef Dennis101 het volgende:
Even een tvp voor als mijn geld uit IJsland terug komt, weet nu nog niet echt waar ik het ga laten.
Daar ben ik ook benieuwd naar. Op dit moment loopt het nog lekker, maar hoe ver zal het gaan kelderen in de nabije toekomst?quote:Op donderdag 4 december 2008 15:04 schreef SeLang het volgende:
[..]
De toppers met 5,25% rente zonder voorwaarden betalen dat nog steeds.
Alleen hoe lang nog?
quote:Op donderdag 4 december 2008 15:45 schreef 81Renrew het volgende:
[..]
Credit Europe? dan zou ik het wel al nu aanvragen, kan best lang duren daar voordat de rekening geopend is.
Als je je geld wat langer kan missen, dan is het misschien wel verstandig om er over na te denken om je geld voor een tijdje vast te zetten.quote:Op donderdag 4 december 2008 16:48 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Daar ben ik ook benieuwd naar. Op dit moment loopt het nog lekker, maar hoe ver zal het gaan kelderen in de nabije toekomst?.
En dat risico wil ik dus niet nemenquote:Op donderdag 4 december 2008 18:30 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Als je je geld wat langer kan missen, dan is het misschien wel verstandig om er over na te denken om je geld voor een tijdje vast te zetten.
Vastzetten is inderdaad geen slecht idee, ware het niet dat ik verwacht het meeste geld in de loop van volgend jaar nodig te hebben voor aandelen. Noem het maar opportunity cost.quote:Op donderdag 4 december 2008 20:50 schreef RemcoDelft het volgende:
Voor het geval dat de rente daalt, heb ik nog een 5.27 % vaste rente rekening tot september bij Centraal Beheer
Aan het geld van een deposito kan je eventueel weer terugkomen voor de einddatum. Wel betaal je dan extra kosten, maar meestal niet wanneer je gaat trouwen of een huis koopt. Dit kan je opzoeken in de voorwaarden. Ik neem aan dat je wel verzekerd bent voor je auto en je inboedel vervangen kost ook niet veel geld. Als je een brandverzekering hebt krijg je soms ook nog een bedrag terug.quote:Op donderdag 4 december 2008 18:56 schreef Mikkie het volgende:
[..]
En dat risico wil ik dus niet nemen. Ik studeer nog en mijn spaargeld is een beperkt potje dat ik achter de hand heb voor noodgevallen. Het is geinig om ermee te kunnen schuiven om zo maximale rente te krijgen, maar deposito's enzo, daar ga ik me niet aan wagen. Dat duurt me te lang en bovendien is daar mijn potje niet voor bedoeld. Het is meer een gevalletje: stel dat ik morgen m'n auto in puin rij of dat m'n kamer affikt, dan heb ik direct budget om iets nieuws aan te schaffen en hoef ik niet voor overbruggingskrediet bij m'n ouwelui aan te kloppen.
quote:Op donderdag 4 december 2008 20:50 schreef RemcoDelft het volgende:
Voor het geval dat de rente daalt, heb ik nog een 5.27 % vaste rente rekening tot september bij Centraal Beheer
Waarom gaat dat aanvragen lang duren? Hoe lang is lang trouwens?quote:Op donderdag 4 december 2008 15:45 schreef 81Renrew het volgende:
[..]
Credit Europe? dan zou ik het wel al nu aanvragen, kan best lang duren daar voordat de rekening geopend is.
Kan wezen, maar het maakt mij niet zoveel uit wat een bank het liefst wil, het gaat erom wat ik wilquote:Op vrijdag 5 december 2008 02:21 schreef hp38guser het volgende:
[..]
Aan het geld van een deposito kan je eventueel weer terugkomen voor de einddatum. Wel betaal je dan extra kosten, maar meestal niet wanneer je gaat trouwen of een huis koopt. Dit kan je opzoeken in de voorwaarden. Ik neem aan dat je wel verzekerd bent voor je auto en je inboedel vervangen kost ook niet veel geld. Als je een brandverzekering hebt krijg je soms ook nog een bedrag terug.
Een tijdje terug kon je bij Credit Europe zelfs online je deposito's eerder beëindigen, maar omdat veel mensen dit misbruikten hebben ze dit afgeschaft. Het liefst wil een bank geld ook kunnen investeren zonder rekening te hoeven houden met mensen die hun geld steeds eerder terugvragen. Je kan overigens nu nog wel schriftelijk een verzoek indienen om je deposito te beëindigen.
Dan kun je beter Credit Europe nemen. 0,05% minder rente, maar geen boetebedrag bij opname.quote:Op vrijdag 5 december 2008 20:42 schreef Toewan het volgende:
Ik ga dit topic ook maar eens wat beter volgen, krijg nu 4% bij de Postbank Toprekening, niet echt veel in vergelijking met bv Moneyou.
De rekening van DSB, Internet Top Sparen lijkt leuk qua rente, maar je betaalt wel 1% boete over het opgenomen bedrag bij opnemen.
MoneYou komt wat amateuristisch over op het eerste gezicht. Verder is het natuurlijk wel de meest veilige bank als ABN zijnde. NIBC heb ik geen ervaring, wel denk ik dat je daar meer risico loopt op IJslandse taferelen.quote:Op zondag 7 december 2008 23:01 schreef Repeat het volgende:
Lastig hoor, NIBC of Moneyou. Is er iemand met ervaringen bij beide banken? Welke is het snelst, werkt het prettigst etc?
MoneYou is de veiligste van de 2. Is een merk van ABN-AMRO en daar staat de staat nu achter.quote:Op zondag 7 december 2008 23:01 schreef Repeat het volgende:
Lastig hoor, NIBC of Moneyou. Is er iemand met ervaringen bij beide banken? Welke is het snelst, werkt het prettigst etc?
Klopt, aangezien hun eerste serie leningen al rond deze tijd afliep en zij dus dringend geld nodig hadden. Dat hebben ze nu van de overheid (of de overheid staat er garant voor, dat kan ook). Echter het komend half jaar loopt er nog voor miljarden aan leningen af die ze moeten terug betalen.quote:Op maandag 8 december 2008 11:57 schreef Nivard het volgende:
Ik meen laatst gelezen te hebben dat NIBC aangeklopt heeft bij de overheid, of in ieder geval kwam het laatst (negatief) in het nieuws. Verdere details weet ik niet.
Laat je niet gek maken door zo'n aanbieding. In vorige topics is al vaak een berekening langs gekomen. Dit levert afhankelijk van je maandbedrag slechts een paar cent tot enkele euro's op, maar zeker niet meer dan 10 euro op jaarbasis.quote:Op maandag 8 december 2008 11:01 schreef eriksd het volgende:
OHRA had toch de eerste 6 maanden nu 7%
Waarschijnlijk vertrouwen.quote:Op dinsdag 9 december 2008 19:10 schreef RemcoDelft het volgende:
Waarom zou een Staatsbank nog veiliger zijn? De overheid die in enkele maanden z'n schuld met 30% (100 miljard) omhoog knalt, en garant moet staat voor honderden miljarden buitenlandse tegoeden...
Als ING door het putje gaat houdt de overheid hier ook op in z'n huidige vorm...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |