Zucht..quote:Feyenoord kan dit kalenderjaar niet meer beschikken over Tim de Cler. De linksback heeft een scheurtje in zijn hamstring opgelopen en staat minimaal zes weken buitenspel.
In de uitwedstrijd tegen Vitesse moest De Cler zich kort voor tijd laten vervangen, het was zijn laatste wedstrijd van 2008. Dat heeft medisch onderzoek maandag uitgewezen.
De Cler is na Denny Landzaat, Jonathan de Guzman, Michael Mols, Andwélé Slory en Luigi Bruins de zesde Feyenoorder die in de eerste seizoenshelft een hamstringblessure heeft opgelopen.
quote:
quote:Chris Woerts gaat naar Sunderland
Door MARCEL VAN DER KRAAN
ROTTERDAM - De vorige maand bij Feyenoord opgestapte commercieel directeur Chris Woerts verhuist naar de Engelse Premier League. Hij wordt een van de topmensen bij Sunderland, de club van trainer Roy Keane en voorzitter Niall Quinn.
afbeelding vergroten Chris Woerts. FOTO ANP
Woerts (49) nam op 1 november j.l. afscheid van de Rotterdamse voetbalclub, die hij acht jaar lang op commercieel gebied uitbouwde. In binnen- en buitenland werd hij al geruime tijd begeerd door grote bedrijven, voetbalclubs en voetbalbonden.
De belangstelling van Sunderland kwam als een donderslag bij heldere hemel. Bij de Engelse profclub, waar ook oud-Feyenoorder David Connolly nog onder contract staat, eisten de nieuwe Amerikaanse eigenaren dat een van de nieuwe directeuren een man zou worden met een groot, internationaal netwerk en ervaring op zowel media- als marketinggebied. Sunderland moet net als andere Britse topclubs in Azië doorbreken en nieuwe geldbronnen aanboren.
Een internationaal headhuntersbureau droeg Woerts voor bij het bestuur van de club in het noordoosten van Engeland. Het voorbije weekeinde werd hij in Sunderland rondgeleid door Niall Quinn en maakte hij op het trainingscomplex van de club ook kennis met trainer Roy Keane.
Woerts zelf kon gisteravond nog geen commentaar geven op zijn benoeming, maar binnen Sunderland is zijn komst al definitief geworden. Voorzitter Quinn, zelf oud-voetballer van Sunderland, heeft er alles aan gedaan om de Nederlander binnen te halen.
Voor Woerts gaat een lang gekoesterde wens in vervulling. Hij heeft altijd de ambitie gehad om ooit aan de slag te gaan in de grootste voetbalcompetitie ter wereld. ,,Het is de league met de meeste uitstraling, de beste spelers en de grootste televisiecontracten ter wereld. Wat daar allemaal gebeurt is onvoorstelbaar,'' zei hij vorige maand nog.
Hoewel Sunderland op dit moment in de onderste regionen van de Premier League verblijft, is trainer Keane ervan overtuigd dat zijn club niet zal degraderen. In januari komen miljoenen vrij voor nieuwe aankopen en Sunderland heeft nu al een selectie van bijna vijftig contract-spelers.
Ook het snel doorgroeiende FC Twente heeft de afgelopen periode moeite gedaan om Woerts een topfunctie te geven. Vorig jaar om deze tijd was vanuit Engeland ook Liverpool geïnteresseerd om hem binnen te halen.
Woerts kwam in de voetbalwereld terecht nadat hij voor Coca Cola diverse EK's en WK's had gedaan. Daarvoor was hij al werkzaam bij Heineken. Sponsor Magazine riep hem nog niet zo lang geleden uit tot meest invloedrijke man in sponsoring in Nederland.
Die plaats had hij mede te danken aan de succesvolle verkoop van zowel de mediarechten van de eredivisie als de invulling van de sponsoring van de ECV. Bij de ECV zorgde hij er mede voor dat het inkomen van de club werd verdrievoudigd tot bijna 100 miljoen euro.
Sunderland is een van de oudste en meest traditionele clubs van Engeland. Opgericht in 1879 en een eeuw lang was Roker Park de thuishaven. Sinds 1997 heeft de club bezit genomen van het Stadium of Light, dat net zo groot is als de Rotterdamse Kuip (49.000 zitplaatsen). In 2006 degradeerde Sunderland uit de Premier League, maar binnen een seizoen was het elftal onder leiding van Roy Keane terug op het hoogste niveau.
Geld is er bij Sunderland in overvloed. De club was tot twee maanden geleden volledig in handen van het Ierse Drumaville consortium. Zeven vermogende Ierse zakenmensen pompten in 2006 miljoenen in de club. Sinds kort is daar de in Dallas wonende Amerikaanse tycoon Ellis Short bij gekomen. Hij heeft inmiddels 51 procent van de aandelen in handen en wil de club verder omhoog stuwen.
Hopelijk kunnen we weer rekenen op De Guzman.quote:
Jong Feyenoord heeft maandagavond met 3-0 gewonnen van Jong Vitesse. Jonathan de Guzman en Danny Buijs maakten na blessureleed hun rentree in het elftal van trainer Alex Pastoor. Beide spelers deden heel de eerste helft mee. Andwélé Slory verscheen op Varkenoord ook aan de aftrap en tekende na een klein uur spelen voor de 1-0. Luis Pedro verzorgde niet veel later de tweede Rotterdamse treffer. In de slotfase maakte Timothy Derijck uit een strafschop de 3-0.
De Guzman, op de weg terug na een hardnekkige liesblessure, was de eerste helft de gevaarlijkste man aan Rotterdamse zijde. De middenvelder schoot na vijf minuten een vrije trap op de kruising en even later uit de draai maar net over het doel van Vitesse-doelman Ronald Graafland.
In de beginfase van de wedstrijd lag het tempo hoog en speelden beide elftallen met veel scherpte. Feyenoord was de meerdere aan zijn Arnhemse opponent en werd in deze fase van de wedstrijd verder gevaarlijk via Slory, Pedro en Kermit Erasmus, zonder dat het een doelpunt opleverde.
Na een kwartier zakte het tempo en nam de amusementwaarde van het duel af. Pas tegen het einde van de eerste helft drong Feyenoord weer wat meer aan. Inzetten van Janota en Erasmus werden gekeerd, terwijl een voorzet van Slory bij de tweede paal net iets te scherp was voor De Guzman.
De middenvelder stond niet meer in het veld toen Slory na tien minuten in de tweede helft de ban brak voor Feyenoord. Kelvin Leerdam zette goed voor vanaf links, waarna de snelle aanvaller de bal simpel binnen kon tikken en Feyenoord zo op een verdiende 1-0 voorsprong zette.
Niet veel later liepen de Rotterdammers uit naar een comfortabele 2-0 tussenstand. Wederom kwam de voorzet vanaf de linkerflank, ditmaal van de voet van Janota, en Pedro schoot bij de eerste paal onberispelijk binnen.
Feyenoord bleef gevaarlijk, maar kwam voor het doel van Graafland steeds net te kort. De Rotterdammers controleerden het duel en stonden Vitesse niet toe terug in de wedstrijd te komen. Rob van Dijk werd tijdens de wedstrijd slechts een enkele keer getest, zonder dat de Arnhemmers tot uitgespeelde kansen kwamen.
In de slotfase moest Graafland van scheidsrechter Higler met rood van het veld af en kreeg Feyenoord een strafschop, nadat de doelman Erasmus naar de grond had getrokken. Derijck benutte de buitenkans feilloos, waardoor Feyenoord met een 3-0 overwinning van het veld ging.
Jong Feyenoord – Jong Vitesse 3-0
Scoreverloop:
57’ 1-0 Slory
64’ 2-0 Pedro
90’ 3-0 Derijck (strafschop)
Opstelling Jong Feyenoord: Van Dijk; Buijs (46’ Kobussen), Nieveld, Derijck, Barends; Leerdam, De Guzman (46’ Pattinama), Janota; Slory, Erasmus en Pedro (70’ Schet).
Waarom? Als ik dit zo lees, dan lijkt het net of hij de messias van de marketing is, maar als ik dan zie wat het ons heeft opgeleverd de afgelopen jaren dan kan ik niets anders concluderen dat het allemaal erg mager is.quote:
Ja, maar Bosz ook...quote:Op maandag 1 december 2008 22:02 schreef Happel het volgende:
[..]
Waarom? Als ik dit zo lees, dan lijkt het net of hij de messias van de marketing is, maar als ik dan zie wat het ons heeft opgeleverd de afgelopen jaren dan kan ik niets anders concluderen dat het allemaal erg mager is.
Dat vind ik dan weer niet. In zijn eerste jaar was het mager, maar dat was mede door de beroerde omstandigheden. De afgelopen twee seizoenen heeft hij goede spelers binnen gehaalt. Het lijkt alleen niet echt te lukken op het veld. Waar dat aan te wijten is mag joost weten.quote:
quote:Tomasson pas na winterstop terug
Door WIETSE DIJKSTRA
ROTTERDAM - Behalve Tim de Cler komt ook Jon Dahl Tomasson dit jaar niet meer in actie. Beide Feyenoorders kampen met spierblessures. Tomasson heeft een lichte spierscheuring in zijn bovenbeen, zo is maandag tijdens onderzoek in het ziekenhuis aan het licht gekomen.
afbeelding vergroten Jon Dahl Tomasson. FOTO ANP
Ook de Deen staat daardoor andermaal enkele weken buitenspel.
De Cler liep zondag tegen Vitesse een scheurtje in zijn hamstring op en is minimaal zes weken uitgeschakeld.
Tomasson is bezig aan een kwakkelseizoen. Sinds hij deze zomer terugkeerde van het Spaanse Villareal, rolt hij van de ene in de andere blessure. De aanvaller was eerder al uitgeschakeld vanwege knie- en enkelproblemen en een gekneusde rib. Tomasson leek inmiddels op de weg terug, maar heeft zich naar alle waarschijnlijkheid tijdens de training iets te veel geforceerd.
Uit de Rotterdamse ziekenboeg kwam maandagavond ook goed nieuws. De zondag in Arnhem duizelig uitgevallen Luigi Bruins ondervond een dag later geen klachten meer. En Jonathan de Guzman, die kampte met bovenbeenklachten, maakte op Varkenoord eindelijk zijn rentree bij de beloftes. Net als Danny Buijs, hersteld van griep en een knieblessure, speelde hij 45 minuten mee tegen Jong Vitesse.
Andwélé Slory, al langer genezen van zijn hamstringklachten, hield het zelfs de hele wedstrijd vol. De snelle spits zette het veel sterkere Jong Feyenoord tien minuten na rust op een 1-0 voorsprong. Op aangeven van Michal Janota maakte Luis Pedro er niet veel later 2-0 van.
Drie minuten voor tijd moest Jong Vitesse met tien man verder toen doelman Ronald Graafland rood kreeg na een overtreding op Kermit Erasmus. Uit de daarop volgende strafschop bepaalde Timothy Derijck de eindstand op 3-0.
Lekker interessant, heeft er 'gewoon' 4 inliggen waarvan 2 tegen de joden. Wat mij betreft heeft 'ie zijn geld al terugverdiend.quote:Op maandag 1 december 2008 23:13 schreef Cyberia18 het volgende:
De komst van Tomasson ontging me sowieso al. Is oud, al geen schim meer van wat hij ooit gepresteerd heeft en bovendien enorm blessuregevoelig. Allemaal zaken die vooraf al bekend waren.
Geld terugverdiend? De kosten voor de behandeling van zijn blessures zullen na het einde van het seizoen nog uit de pan rijzen.quote:Op dinsdag 2 december 2008 00:41 schreef Putdeksels het volgende:
[..]
Lekker interessant, heeft er 'gewoon' 4 inliggen waarvan 2 tegen de joden. Wat mij betreft heeft 'ie zijn geld al terugverdiend.
Tot nu toe loopt hij in de competitie gewoon 4 uit 3. Wil het nog wel eens zien als hij blessurevrij is.quote:Op dinsdag 2 december 2008 00:55 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Geld terugverdiend? De kosten voor de behandeling van zijn blessures zullen na het einde van het seizoen nog uit de pan rijzen.
quote:'Derijck bereikt akkoord met Club Brugge'
Timothy Derijck speelt na de winterstop mogelijk voor Club Brugge. Volgens de dinsdageditie van Het Laatste Nieuws heeft de verdediger van Feyenoord met de Bruggelingen een principe-akkoord bereikt over een meerjarig contract. De clubs moeten onderling nog wel overeenstemming bereiken over de transfer. Derijck (21) kwam afgelopen zondag in het uitduel met Vitesse (1-1) na anderhalf jaar weer binnen de lijnen voor Feyenoord. De verdediger was vorig seizoen verhuurd aan FCV Dender EH en stond in principe op de nominatie om afgelopen zomer van de hand te worden gedaan. De komst van hoofdtrainer Gertjan Verbeek bleek zijn redding.
"Toen ik bij Feyenoord begon, zag hij eruit alsof hij anderhalf jaar vakantie had gevierd", zei Verbeek eerder over de aanvankelijk uitgerangeerde Belg. "Hij slofte over het veld met afgezakte kousen en zijn broekje onder zijn bilnaad. Timothy heeft mijn boodschap destijds goed begrepen en heeft zich prima teruggeknokt. Hij is fysiek sterk nu. Dat heeft hij voornamelijk aan zichzelf te danken."
Derijck genoot zijn jeugdopleiding bij Anderlecht, maar werd betrokken in een ruiloperatie met Bart Goor. Zo belandde hij in Rotterdam-Zuid, waar hij in totaal 21 wedstrijden in het hoogste keurkorps actief was. In het seizoen 2005/06 werd de Belg uitgeleend aan NAC Breda, waar hij twaalf keer in de basisopstelling verscheen.
quote:De Guzman maakt minuten bij Jong Feyenoord
Jonathan De Guzman heeft zijn rentree gemaakt nadat hij lang had gesukkeld met een bovenbeenblessure. Ook Danny Buijs kwam weer aan spelen toe.
De Guzman speelde maandag de eerste helft mee met de beloften van Feyenoord tegen Jong Vitesse. De middenvelder scoorde niet, maar was wel gevaarlijk met een vrije trap die op de lat belandde. Jong Feyenoord won met 3-0.
De geboren Canadees speelde tegen Willem II op 19 oktober zijn laatste duel. Hij kreeg na die wedstrijd weer last van de bovenbeenblessure die hem al eerder dit seizoen aan de kant hield. Feyenoord-coach Gertjan Verbeek besloot daarom om De Guzman pas weer te laten spelen als hij volledig hersteld zou zijn.
Naast De Guzman maakte ook Buijs weer speelminuten. De rechterflankspeler kampte met een terugkerend knieprobleem, maar is nu weer op de weg terug.
Nee doe maar niet!quote:Op dinsdag 2 december 2008 10:10 schreef ruud_fr het volgende:
ah komop sjimz,
toch grappig joh, zo'n jochie
Waarheid mag getypt worden... Toch?quote:Op dinsdag 2 december 2008 10:20 schreef sjimz het volgende:
[..]
Nee doe maar niet!
Anders krijg ik weer de stempel een jodenmod te zijn
Dat is mooi. Hoorde dat jullie zeer spoedig een spits nodig hebben....quote:
quote:Op dinsdag 2 december 2008 13:14 schreef Putdeksels het volgende:
[..]
Dat is mooi. Hoorde dat jullie zeer spoedig een spits nodig hebben....
Ajax koopt kwaliteit en jonge mega-super talenten , Feyenoord scout Jan Mulder.quote:Op dinsdag 2 december 2008 13:14 schreef Putdeksels het volgende:
[..]
Dat is mooi. Hoorde dat jullie zeer spoedig een spits nodig hebben....
Keigaaf joh.quote:Op dinsdag 2 december 2008 13:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ajax koopt kwaliteit en jonge mega-super talenten , Feyenoord scout Jan Mulder.
Zelfs voor een troll is dit een zeer slechte post.quote:Op dinsdag 2 december 2008 13:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ajax koopt kwaliteit en jonge mega-super talenten , Feyenoord scout Jan Mulder.
Charisteas?quote:Op dinsdag 2 december 2008 13:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ajax koopt kwaliteit en jonge mega-super talenten
quote:Op dinsdag 2 december 2008 13:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ajax koopt kwaliteit en jonge mega-super talenten , Feyenoord scout Jan Mulder.
Komt nu dus uit:quote:
Enig struikelblok kan die eenzijdige optie die Feyenoord nog heeft worden.quote:Op dinsdag 18 november 2008 19:26 schreef methodmich het volgende:
Verder zal Timothy Derijck in de winterstop naar alle waarschijnlijkheid (95 %) vertrekken naar Club Brugge.
is al jaren zo, vorig jaar ook.quote:Op maandag 1 december 2008 22:34 schreef FrankyMcG het volgende:
Sjesus, die prijzen voor psv uit...
* FrankyMcG zit lekker in het psv vak waarschijnlijk!
wat stom ben jij zegquote:Op dinsdag 2 december 2008 00:41 schreef Putdeksels het volgende:
[..]
Lekker interessant, heeft er 'gewoon' 4 inliggen waarvan 2 tegen de joden. Wat mij betreft heeft 'ie zijn geld al terugverdiend.
Haha, stom genoemd worden door jorientje. Het moet toch niet gekker worden.quote:Op dinsdag 2 december 2008 17:54 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
wat stom ben jij zeg![]()
4 goals, ja 3 penals
Achteraf gezien dit seizoen niet.quote:Op dinsdag 2 december 2008 18:04 schreef Putdeksels het volgende:
[..]
Haha, stom genoemd worden door jorientje. Het moet toch niet gekker worden.
Wat maken mij die pingels nou uit? 2 goals tegen Ajax zijn dubbel zo belangrijk. Maar dat zal jij wel niet vinden als echte Ajacied.
Ik snap echt geen pepernoot van je zin.quote:Op dinsdag 2 december 2008 18:05 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Achteraf gezien dit seizoen niet.
Dus hij heeft eigenlijk 6 goals gescoord in 3 duels? Wow wat een aankoop!quote:Op dinsdag 2 december 2008 18:04 schreef Putdeksels het volgende:
[..]
Haha, stom genoemd worden door jorientje. Het moet toch niet gekker worden.
Wat maken mij die pingels nou uit? 2 goals tegen Ajax zijn dubbel zo belangrijk. Maar dat zal jij wel niet vinden als echte Ajacied.
Zal mij niks verbazen als Tomasson alleen is gehaald voor de wedstrijden tegen Ajax. Hij scoort namelijk altijd tegen jullie.quote:Op dinsdag 2 december 2008 18:15 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Dus hij heeft eigenlijk 6 goals gescoord in 3 duels? Wow wat een aankoop!
Hoezo, heb je je seizoenskaart van psv ook ingeleverd dan?quote:Op dinsdag 2 december 2008 17:54 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
is al jaren zo, vorig jaar ook.
toen ging ik nog
Laat 'boem boem Theo' lekker opsodemieteren in de winterstop. Loopt alleen maar te kankeren op Verbeek, eist zelfs een basisplaats en voegt echt 0,0 toe.quote:Lucius: 'Geen twee kampen in selectie Feyenoord'
Geschreven op 2008-12-02 om 16:13 | Aantal keer bekeken: 2769 | Aantal reacties: 32 | Bron: FR12.nl De verhalen gaan dat de sfeer in de Feyenoord kleedkamer alles behalve goed is. Er zouden twee kampen in de selectie zijn, de zogenaamde anti-Verbeek (Lucius) en pro-Verbeek (Van Bronckhorst) kampen. Theo Lucius vertelt anders: 'Er zijn geen kampen of iets dergelijks. Wel ben ik het niet helemaal eens met de werkwijze van de trainer, maar die meningsverschillen bestaan altijd in een team, verder heb ik het gewoon naar mijn zin bij Feyenoord. Dat maakt voor de rest ook niet uit, we moeten positief blijven en proberen in iedere wedstrijd een goed resultaat te halen,'.
Ook zouden er spullen van Gerard Meijer weggegooid zijn. De verzorger van de Rotterdamse club bestempelt dit als onzin: 'Er waren een paar verbandmiddelen kwijt, maar die zijn weer terecht,' aldus de toekomstige ambassadeur van de Stadionclub.
Op de vraag waar Feyenoord dit seizoen voor moet gaan, antwoordt Lucius als volgt: 'Bij de eerste vijf eindigen is het hoogst haalbare, ook zullen we er alles aan doen om de beker weer te winnen. Het is misschien een klein voordeel dat we geen Europees voetbal meer spelen, zodat we ons volledig kunnen focussen op de competitie.'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |