Ja en???quote:Op zondag 30 november 2008 00:41 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Je noemt hier nu juist alles wat hij tegen zich heeft. Behalve dan dat bij de tijd, dat is gewoon niet waar. Hij werkt bij de EO for crying out loud.
Pas op he... ik wens niet geassocieerd te worden met die vleesgeworden zijscheidingquote:Op zondag 30 november 2008 00:44 schreef Cee het volgende:
Ivo doet zo ontzettend hard z'n best om met grappige one-liners te komen maar ze vallen neer als een dode aasgier.
Beetje druk. Maar hij deugt welquote:
Ik had het niet eens door.quote:Op zondag 30 november 2008 00:45 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Pas op he... ik wens niet geassocieerd te worden met die vleesgeworden zijscheiding
Ik schaar me even aan de kant van de vrouwen als homoquote:Op zondag 30 november 2008 00:45 schreef oh-oh het volgende:De heteromannen hier vinden Arie wel aantrekkelijk, wij vrouwen niet.
Weird.
quote:Op zondag 30 november 2008 00:45 schreef Cee het volgende:
TheVulture, is het theoretisch mogelijk dat homo's weer hetero worden? Een soort van Jan Rot-moment krijgen?
Ik ben namelijk zojuist Wouter's wanhopigste grootste fan geworden.
De wereld is gek.quote:Op zondag 30 november 2008 00:45 schreef oh-oh het volgende:
De heteromannen hier vinden Arie wel aantrekkelijk, wij vrouwen niet.
Weird.
Nou ik moet zeggen dat ik overweeg om weer naar de vrouwen over te stappen, aangezien ik echt geen enkele homo kan vinden in reallife die ik leuk vindquote:Op zondag 30 november 2008 00:45 schreef Cee het volgende:
TheVulture, is het theoretisch mogelijk dat homo's weer hetero worden? Een soort van Jan Rot-moment krijgen?
Ik ben namelijk zojuist Wouter's wanhopigste grootste fan geworden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |